Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το widget του καιρού τι παίζει; Άλλες φορές μου δείχνει τον καιρό όλης της εβδομάδας και άλλες μόνο της σημερινής ημέρας. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όταν υπάρχει σημαντική μεταβολή του καιρού τις επόμενες μέρες (βροχές, μεγάλη μεταβολή θερμοκρασίας κλπ) δείχνει τις επόμενες μέρες.

Αν δεν υπάρχει κάποια σημαντική καιρική μεταβολή, δείχνει την ωριαία πρόγνωση.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, manosmar said:

Δεν γίνεται να δείχνει μόνιμα τις επόμενες μέρες;

 

1 ώρα πριν, Bayern7 said:

όχι. και εμένα θα με βόλευε να δείχνει τις μέρες.

Νομίζω αν επιλέξεις το μεγάλο μέγεθος widget τα δείχνει όλα μαζί.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος iPhone και καλώς ήρθα  στην παρέα σας 

Δύο ερωτήσεις 

Σε κάποια mails μου βγάζει σύμβολα αντί ελληνικά 

Θεωρώ ότι πρέπει να κατεβάσω κάποια γραμματοσειρά η είναι κάποια ρύθμιση ??

Επίσης μου έρχονται διαφορά αρχεία από την δουλειά Excel και pdf τα οποία θέλω να τα Αποθηκεύω σε ένα συγκεκριμένο φάκελο 

Πως δημιουργώ αυτό τον φάκελο?

Edited by Kyriakox
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω πρόβλημα κατά την φόρτιση του iPhone 13pro max μου .

Το πρόβλημα μου είναι πως ενώ συνδέω τον φορτιστή (γνήσιο της apple ) και μου εμφανίζει κανονικά το εικονίδιο πως φορτίζει το κινητό .στην πραγματικότητα η μπαταρία του μένει στα ίδια επίπεδα δεν ανεβαίνει καθόλου όσες ώρες και αν το αφήσω , ακόμα και στο ιστορικό της μπαταρίας το κινητό δείχνει πως τις ώρες αυτές βρισκόταν σε λειτουργία φορτίσεις αλλά η στάθμη της μπαταρίας μένει σταθερή δεν ανεβαίνει 

ευχαριστω πολύ 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Teopa said:

Γεια σας έχω πρόβλημα κατά την φόρτιση του iPhone 13pro max μου .

Το πρόβλημα μου είναι πως ενώ συνδέω τον φορτιστή (γνήσιο της apple ) και μου εμφανίζει κανονικά το εικονίδιο πως φορτίζει το κινητό .στην πραγματικότητα η μπαταρία του μένει στα ίδια επίπεδα δεν ανεβαίνει καθόλου όσες ώρες και αν το αφήσω , ακόμα και στο ιστορικό της μπαταρίας το κινητό δείχνει πως τις ώρες αυτές βρισκόταν σε λειτουργία φορτίσεις αλλά η στάθμη της μπαταρίας μένει σταθερή δεν ανεβαίνει 

ευχαριστω πολύ 

Επανεκκίνηση 

Reset με τα πλήκτρα 

Δοκιμη άλλου φορτιστή και καλωδίου 

Επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων 

Συννενόηση με κάποιο κατάστημα για διάγνωση της συσκευής 

 

Κανε αυτά με την σειρά 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ήθελα να φτάσω στο σημείο της εργοστασιακής επαναφοράς γι αυτό ρώτησα .

έχει μήπως αντιμετώπιση κάποιος το ίδιο πρόβλημα ; Γιατί όπου μπήκα και διάβασα δεν βρήκα πρόβλημα σαν το δικό μου 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 ώρες πριν, Teopa said:

Γεια σας έχω πρόβλημα κατά την φόρτιση του iPhone 13pro max μου .

Το πρόβλημα μου είναι πως ενώ συνδέω τον φορτιστή (γνήσιο της apple ) και μου εμφανίζει κανονικά το εικονίδιο πως φορτίζει το κινητό .στην πραγματικότητα η μπαταρία του μένει στα ίδια επίπεδα δεν ανεβαίνει καθόλου όσες ώρες και αν το αφήσω , ακόμα και στο ιστορικό της μπαταρίας το κινητό δείχνει πως τις ώρες αυτές βρισκόταν σε λειτουργία φορτίσεις αλλά η στάθμη της μπαταρίας μένει σταθερή δεν ανεβαίνει 

ευχαριστω πολύ 

Έχεις δοκιμάσει με άλλο φορτιστή / καλώδιο; Είσαι σίγουρος για τον γνήσιο φορτιστή της Apple; Αν τον πήρες από κάποιο επίσημο retailer έχει καλώς, γιατί κυκλοφορούν πολλά imitation εκεί έξω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει η αλήθεια είναι με άλλο φορτιστή γιατί θεώρησα πως δεν ευθύνεται αυτός λόγο του ότι μου το κάνει σπάνια και είναι καινούργιος ,θεωρώ πως κάποιο κόλλημα του κινητού είναι ,θα δοκιμάσω όμως και με έναν παλιό που έχω 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Teopa said:

Δεν έχω δοκιμάσει η αλήθεια είναι με άλλο φορτιστή γιατί θεώρησα πως δεν ευθύνεται αυτός λόγο του ότι μου το κάνει σπάνια και είναι καινούργιος ,θεωρώ πως κάποιο κόλλημα του κινητού είναι ,θα δοκιμάσω όμως και με έναν παλιό που έχω 

Σου είπα μερικά βήματα 

Εκανες τίποτα από αυτά; 
Ενα ένα με την σειρά 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση και reset με πλήκτρα έχω κάνει 

Αυτό  που μένει να δοκιμάσω είναι να φορτίσω με άλλο φορτιστεί , το οποίο θα δείξει θα χρειαστεί μέρες για να δείξει γιατί το κινητό έχει που το πήρα περίπου 2 βδομάδες και συνολικά μου το έκανε 3ής φορές  

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Teopa said:

Επανεκκίνηση και reset με πλήκτρα έχω κάνει 

Αυτό  που μένει να δοκιμάσω είναι να φορτίσω με άλλο φορτιστεί , το οποίο θα δείξει θα χρειαστεί μέρες για να δείξει γιατί το κινητό έχει που το πήρα περίπου 2 βδομάδες και συνολικά μου το έκανε 3ής φορές  

Είσαι στην τελευταία έκδοση λογισμικού; 
Το καλώδιο είναι το κυριότερο, ο φορτιστής δεν παίζει τόσο ρόλο στην φόρτιση από αυτά που μας αναφέρεις 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω όποτε από εδώ και πέρα να φορτίσω με άλλον καλώδιο και φορτιστή να δω αν θα το ξανά κάνει ,αν και μου φαίνεται λίγο περίεργο ολοκαίνουργιο καλώδιο να έχει θέμα 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Teopa said:

Θα δοκιμάσω όποτε από εδώ και πέρα να φορτίσω με άλλον καλώδιο και φορτιστή να δω αν θα το ξανά κάνει ,αν και μου φαίνεται λίγο περίεργο ολοκαίνουργιο καλώδιο να έχει θέμα 

Εμένα μου μοιάζει για πρόβλημα του λογισμικού πάντως 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δύστυχος και εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω , πως κάτι τρέχει με το λογισμικό ,θα φανεί 

Από χθες ξεκίνησα να το φορτίσω με άλλο καλώδιο και φορτιστεί και περιμένω να δω αν θα ξανα αντιμετωπίσω το ίδιο πρόβλημα . Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας και τις συμβουλές 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
19 ώρες πριν, Teopa said:

Δεν έχω δοκιμάσει η αλήθεια είναι με άλλο φορτιστή γιατί θεώρησα πως δεν ευθύνεται αυτός λόγο του ότι μου το κάνει σπάνια και είναι καινούργιος ,θεωρώ πως κάποιο κόλλημα του κινητού είναι ,θα δοκιμάσω όμως και με έναν παλιό που έχω 

Το έχω πάθει παλαιότερα. Έφταιγε ο φορτιστής. Από εκεί θα ξεκινήσεις που είναι το προφανές και μετά κοιτάς τα υπόλοιπα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που δεν συμβαίνει σε άλλο χρήστη είναι θέμα hardware (φορτιστής,καλώδιο ή ίδια η συσκευή) και όχι software...

Link to comment
Share on other sites

Σου έκανε δηλαδή αυτός ακριβώς που έκανε και σε εμένα ;έδειχνε ότι φορτίζει ενώ δεν φόρτιζε ; 
και αν ναι ,τότε τι κατάλαβες ότι έφταιγε , ο φορτιστείς ή το καλώδιο ;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
5 ώρες πριν, Teopa said:

Σου έκανε δηλαδή αυτός ακριβώς που έκανε και σε εμένα ;έδειχνε ότι φορτίζει ενώ δεν φόρτιζε ; 
και αν ναι ,τότε τι κατάλαβες ότι έφταιγε , ο φορτιστείς ή το καλώδιο ;

Άλλαξα φορτιστή. Εσύ άλλαξες;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από χθες χρησιμοποιώ άλλο φορτιστή και καλώδιο για να δω πως θα πάει , αλλά επειδή το κάνει σπάνια θα πρέπει να το δοκιμάσω για μέρες 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Teopa said:

Εγώ από χθες χρησιμοποιώ άλλο φορτιστή και καλώδιο για να δω πως θα πάει , αλλά επειδή το κάνει σπάνια θα πρέπει να το δοκιμάσω για μέρες 

Το ένα από τα δυο έπρεπε να αλλάξεις 

Δεν θ καταλάβεις έτσι τι από τα δυο φταίει 

Ειπαμε ένα ένα τα βήματα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το άλλο καλώδιο που έχω είναι usb σε lightning ενώ το δικό του είναι type c σε lightning όποτε δεν μπορώ να το συνδέσω στον φορτιστή που έχω παρά μόνο στον δικό του

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 

Ψαχνω για τζαμακι

ΤΟ εχει βάλει καποιος αυτό ?

 

Αξίζει?

Το μαύρο που βλέπω γύρω γύρω κρύβει μέρος της οθόνης?

 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...