Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με το prompt για password όταν κανω install apps. Λύθηκε το θέμα. 

Για το πληκτρολόγιο έχετε να προείνετε κάποιες ρυθμίσεις ή να βάλλω κάποιο άλλο custom? Μου είναι λίγο αβολο σχετικά με αυτ'ο που είχα συνηθίσει στα android.

Πάντως in a nutshell η μετάβαση μετά από 10 χρόνια android σε iOS δεν ήταν τόσο πολύπλοκη από ότι φοβόμουν. Έχω πάθει πλάκα με το iOS αν και κάποια πράγματα μου τη δίνουν π.χ. το διπλό tap στο power button όταν είναι να πληρώσω με apple pay κατι που το g pay δε χρειαζόταν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, JimZe said:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με το prompt για password όταν κανω install apps. Λύθηκε το θέμα. 

Για το πληκτρολόγιο έχετε να προείνετε κάποιες ρυθμίσεις ή να βάλλω κάποιο άλλο custom? Μου είναι λίγο αβολο σχετικά με αυτ'ο που είχα συνηθίσει στα android.

Πάντως in a nutshell η μετάβαση μετά από 10 χρόνια android σε iOS δεν ήταν τόσο πολύπλοκη από ότι φοβόμουν. Έχω πάθει πλάκα με το iOS αν και κάποια πράγματα μου τη δίνουν π.χ. το διπλό tap στο power button όταν είναι να πληρώσω με apple pay κατι που το g pay δε χρειαζόταν.

Για πληκτρολόγιο βάλε το SwiftKey. Το καλύτερο για μένα. 

Να λες πάλι καλά που υπάρχει το double tap και ο έλεγχος με face id πριν ολοκληρωθεί η πληρωμή! Με Google pay αν έχεις ξεκλείδωτο το τηλέφωνο μπορείς να κάνεις ότι αγορά θες χωρίς κανένα άλλο έλεγχο! Μεγάλο φάουλ κατά τη γνώμη μου!

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, koutsis said:

Για πληκτρολόγιο βάλε το SwiftKey. Το καλύτερο για μένα. 

Να λες πάλι καλά που υπάρχει το double tap και ο έλεγχος με face id πριν ολοκληρωθεί η πληρωμή! Με Google pay αν έχεις ξεκλείδωτο το τηλέφωνο μπορείς να κάνεις ότι αγορά θες χωρίς κανένα άλλο έλεγχο! Μεγάλο φάουλ κατά τη γνώμη μου!

Μερικά πράγματα που είναι μονόδρομος απορώ πως κάποιοι θα θεωρούν μειονέκτημα 

Καλα τα λες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες δικιο έχετε και εγώ τώρα αρχίζω και κατανοώ τη λογική στις υλοποιήσεις της Apple. Όταν επί 10 χρόνια έχει συνηθίσει στη google λογικά να σου κακοφαινονται στην αρχή κάποια πράγματα. Πάντως δε το μετάνοιωσα καθόλου, αστέρι το κινητό, πλέον δηλώνω iPhoneakias. Ευτυχώς που δε κατέληξα στο S 22 Ultra γιατί στο αντίστοιχο θέμα διαβάζω σημεία και τέρατα σχετικά με τα bugs που έχει βγάλει το Samsung.

Οι χάρτες της Apple πλέον είναι αξιόπιστοι ή να συνεχίσω να χρησιμοποιώ τα google maps;

Edited by JimZe
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, JimZe said:

Ρε μάγκες δικιο έχετε και εγώ τώρα αρχίζω και κατανοώ τη λογική στις υλοποιήσεις της Apple. Όταν επί 10 χρόνια έχει συνηθίσει στη google λογικά να σου κακοφαινονται στην αρχή κάποια πράγματα. Πάντως δε το μετάνοιωσα καθόλου, αστέρι το κινητό, πλέον δηλώνω iPhoneakias. Ευτυχώς που δε κατέληξα στο S 22 Ultra γιατί στο αντίστοιχο θέμα διαβάζω σημεία και τέρατα σχετικά με τα bugs που έχει βγάλει το Samsung.

Οι χάρτες της Apple πλέον είναι αξιόπιστοι ή να συνεχίσω να χρησιμοποιώ τα google maps;

Θα διορθώσει σίγουρα και η Samsung τα θέματα του s22

Συνέχισε με google maps πιο αξιόπιστοι 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες δικιο έχετε και εγώ τώρα αρχίζω και κατανοώ τη λογική στις υλοποιήσεις της Apple. Όταν επί 10 χρόνια έχει συνηθίσει στη google λογικά να σου κακοφαινονται στην αρχή κάποια πράγματα. Πάντως δε το μετάνοιωσα καθόλου, αστέρι το κινητό, πλέον δηλώνω iPhoneakias. Ευτυχώς που δε κατέληξα στο S 22 Ultra γιατί στο αντίστοιχο θέμα διαβάζω σημεία και τέρατα σχετικά με τα bugs που έχει βγάλει το Samsung.
Οι χάρτες της Apple πλέον είναι αξιόπιστοι ή να συνεχίσω να χρησιμοποιώ τα google maps;

Προσπάθησε να δεις στις δρομολογήσεις που κάνεις στην καθημερινότητα σου.
Προσωπικά δεν έχω δει διαφορά στις διαδρομές.
Το μοναδικό app που έχω της Google είναι οι χάρτες και αυτό λόγω POIs.
Περιμένω αναβάθμιση των Apple Maps σε αυτό τον τομέα και μετά άντε γεια Google.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, bill_viper said:

Περιμένω αναβάθμιση των Apple Maps σε αυτό τον τομέα και μετά άντε γεια Google.

Τα αυτοκίνητα των Apple Maps αυτές τις μέρες βολτάρουν στις ελληνικές πόλεις. Στο άμεσο μέλλον εκτιμώ ότι δε θα απέχουν πολύ πια οι χάρτες της Apple σε σχέση με αυτούς της Google.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, athanaso77 said:

Τα αυτοκίνητα των Apple Maps αυτές τις μέρες βολτάρουν στις ελληνικές πόλεις. Στο άμεσο μέλλον εκτιμώ ότι δε θα απέχουν πολύ πια οι χάρτες της Apple σε σχέση με αυτούς της Google.

το θέμα είναι ότι η google μαζευει δεδομενα απο τα κινητα μας και στο συνολο οι χρηστες των Apple Maps ειναι σε μηδενικο ποσοστο μπροστα στο συνολο χρηστων της google

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
43 minutes ago, Tasos19s said:

το θέμα είναι ότι η google μαζευει δεδομενα απο τα κινητα μας και στο συνολο οι χρηστες των Apple Maps ειναι σε μηδενικο ποσοστο μπροστα στο συνολο χρηστων της google

Άλλο πράγμα οι σωστές δρομολογήσεις και άλλο πράγμα το live traffic κτλ. Για σωστές δρομολογήσεις έχουν κάνει άλματα οι Apple Maps.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, athanaso77 said:

Άλλο πράγμα οι σωστές δρομολογήσεις και άλλο πράγμα το live traffic κτλ. Για σωστές δρομολογήσεις έχουν κάνει άλματα οι Apple Maps.

ούτε αυτό από μόνο του μπορεί να κάνει την διαφορα

μιλάμε για ένδειξη αυξημένης κίνησης, για POI, για αξιολογήσεις επιχειρήσεων, για διαδρομές και όλα όσα μπορεί ο χρήστης να έχει μέσα από την εφαρμογη

τα άλματα της apple δεν θα μπορέσουν να φτάσουν το google maps κατα την αποψη μου γιατι οι εκατομμυρια χρηστες android συσκευων, χρησιμοποιουν αυτους και τα δεδομενα που επιστρεφουν στην google κανουν τους χαρτες συνεχεια καλυτερους

το Apple Maps με ποια δεδομενα θα γινει καλυτερο? ειμαστε οι κατοχοι των apple συσκευων και χρηστες των Apple Maps, περισσοτεροι απο το αντιπαλο στρατοπεδο?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Και το live traffic των Google Maps δεν είναι και το καλύτερο. Τουλάχιστον στην επαρχία που κινούμαι μου δείχνει δρόμους μέσα στο κέντρο της πόλης οι οποίοι είναι κόκκινοι, φτάνω στο φανάρι και είμαι μόνος μου. Και αυτό γιατί «διαβάζει» συσκευές που βρίσκονται εκεί γύρω από μαγαζιά, γραφεία, πολυκατοικίες.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

γίνεται να αλλάξουμε launcher και να βάλουμε όπως σε Android που μπορούμε να αλλάξουμε τον αριθμό των εικονιδίων οριζόντια, κάθετα κλπ. στο dock. κλπ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ilka71 said:

γίνεται να αλλάξουμε launcher και να βάλουμε όπως σε Android που μπορούμε να αλλάξουμε τον αριθμό των εικονιδίων οριζόντια, κάθετα κλπ. στο dock. κλπ.

Σε iPhone δεν γίνονται τέτοια πράγματα.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Μιας και αναφερθήκατε στα shortcut τις προάλλες , σας παραθέτω ένα πολύ εύκολο shortcut για να κάνετε share το wifi σας όταν έχετε καλεσμένους στο σπίτι ή ακομα και στο εργασιακό σας χώρο ,δημιουργόντας απλα ενα QR code..

1. ανοίγετε την εφαρμογή Shortcut

2. επιλέγετε προσθήκη "TEXT" ή "ΚΕΙΜΕΝΟ"

3.Πληκτρολογείτε το κάτωθι κείμενο

4. WIFI:S:(ΟΝΟΜΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΑΣ);T:WPA(ΕΔΩ ΜΠΡΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ WEP);P:(ΤΟ PASS ΤΟΥ WIFI);;

5.επιλέγετε προσθήκη "GENERATE QR CODE" ή "ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟΥ QR CODE" (θα σας βγάλει αυτόματα <<text>>)

6.τέλος, επιλέγετε "QUICK LOOK" ή "ΕΜΦΑΝΙΣΗ"

 

Εμένα με βοήθησε αρκετά, ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, volcom said:

Καλημέρα,

Μιας και αναφερθήκατε στα shortcut τις προάλλες , σας παραθέτω ένα πολύ εύκολο shortcut για να κάνετε share το wifi σας όταν έχετε καλεσμένους στο σπίτι ή ακομα και στο εργασιακό σας χώρο ,δημιουργόντας απλα ενα QR code..

1. ανοίγετε την εφαρμογή Shortcut

2. επιλέγετε προσθήκη "TEXT" ή "ΚΕΙΜΕΝΟ"

3.Πληκτρολογείτε το κάτωθι κείμενο

4. WIFI:S:(ΟΝΟΜΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΑΣ);T:WPA(ΕΔΩ ΜΠΡΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ WEP);P:(ΤΟ PASS ΤΟΥ WIFI);;

5.επιλέγετε προσθήκη "GENERATE QR CODE" ή "ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟΥ QR CODE" (θα σας βγάλει αυτόματα <<text>>)

6.τέλος, επιλέγετε "QUICK LOOK" ή "ΕΜΦΑΝΙΣΗ"

 

Εμένα με βοήθησε αρκετά, ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο.

 

 

 

Άμα κάποιος πάει να μπει στο δίκτυο που είσαι εσυ και είναι τα κινητά κοντά, με ασύρματο τρόπο σου έρχεται ειδοποίηση και απλά πατάς κοινοποίηση και μπαίνει χωρίς να κανείς τίποτα από όλα αυτά που λες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

αμα εχει ανδοιδ δεν μπορεις να κανεις κοινοποιηση . μονο απο Iphone σε iphone το εχω συναντηση αυτο που λες.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, volcom said:

αμα εχει ανδοιδ δεν μπορεις να κανεις κοινοποιηση . μονο απο Iphone σε iphone το εχω συναντηση αυτο που λες.

μόνο σε αυτούς δίνουμε Ίντερνετ γιατί μόνο τέτοιους φίλους έχουμε

οι android ας μπουν με δεδομενα

πλάκα κάνω, ναι εννοείται μιλάω μόνο για iPhone δεν γίνεται αυτό μεταξύ iPhone και android 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Tasos19s said:

μόνο σε αυτούς δίνουμε Ίντερνετ γιατί μόνο τέτοιους φίλους έχουμε

οι android ας μπουν με δεδομενα

πλάκα κάνω, ναι εννοείται μιλάω μόνο για iPhone δεν γίνεται αυτό μεταξύ iPhone και android 

 

23 ώρες πριν, volcom said:

Καλημέρα,

Μιας και αναφερθήκατε στα shortcut τις προάλλες , σας παραθέτω ένα πολύ εύκολο shortcut για να κάνετε share το wifi σας όταν έχετε καλεσμένους στο σπίτι ή ακομα και στο εργασιακό σας χώρο ,δημιουργόντας απλα ενα QR code..

1. ανοίγετε την εφαρμογή Shortcut

2. επιλέγετε προσθήκη "TEXT" ή "ΚΕΙΜΕΝΟ"

3.Πληκτρολογείτε το κάτωθι κείμενο

4. WIFI:S:(ΟΝΟΜΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΑΣ);T:WPA(ΕΔΩ ΜΠΡΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ WEP);P:(ΤΟ PASS ΤΟΥ WIFI);;

5.επιλέγετε προσθήκη "GENERATE QR CODE" ή "ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟΥ QR CODE" (θα σας βγάλει αυτόματα <<text>>)

6.τέλος, επιλέγετε "QUICK LOOK" ή "ΕΜΦΑΝΙΣΗ"

 

Εμένα με βοήθησε αρκετά, ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο.

 

 

 

ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΑΙΔΕΣ, ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ

καλα με κατι τετοια ειναι να γελας, στο ανδροιδ απλα κατεβαζεις την κουρτινα ειδοποιησεων και το μοιραζεσαι με ολους με απλη ενεργοποιηση, αν εχεις ορεξη με 2 κλικ αλλαζεις και κωδικο να βαλεις εναν ευκολο, και το βλεπουν ολοι. Ειπαμε το ιος ειναι για ανθρωπους που κανουν συγκεκριμενη χρηση, για ολα τα αλλα απλα σου κανει τη ζωη δυσκολη. Πχ εγω που κανω hotspot το κινητο στο αμαξι για να εχω στην οθονη του αυτοκινητου youtube σε ταξιδια, αν περιμενα απο το αι φον καλα κρασια

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω τόσες μέρες και δεν έχω βρει ρύθμιση για το gps και πως να το κάνω toggle. Η είμαι στραβός η κάτι άλλο παίζει

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JimZe said:

Ψάχνω τόσες μέρες και δεν έχω βρει ρύθμιση για το gps και πως να το κάνω toggle. Η είμαι στραβός η κάτι άλλο παίζει

Εννοείς κάτι ποιο σύντομο από το να μπεις ρυθμίσεις /απόρρητο /υπηρεσίες  τοποθεσίας; 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

 

καλα με κατι τετοια ειναι να γελας, στο ανδροιδ απλα κατεβαζεις την κουρτινα ειδοποιησεων και το μοιραζεσαι με ολους με απλη ενεργοποιηση, αν εχεις ορεξη με 2 κλικ αλλαζεις και κωδικο να βαλεις εναν ευκολο, και το βλεπουν ολοι. Ειπαμε το ιος ειναι για ανθρωπους που κανουν συγκεκριμενη χρηση, για ολα τα αλλα απλα σου κανει τη ζωη δυσκολη. Πχ εγω που κανω hotspot το κινητο στο αμαξι για να εχω στην οθονη του αυτοκινητου youtube σε ταξιδια, αν περιμενα απο το αι φον καλα κρασια

Πως το μοιραζεσαι γρηγορα που λες?απο την κουρτινα που ειπες!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

 

καλα με κατι τετοια ειναι να γελας, στο ανδροιδ απλα κατεβαζεις την κουρτινα ειδοποιησεων και το μοιραζεσαι με ολους με απλη ενεργοποιηση, αν εχεις ορεξη με 2 κλικ αλλαζεις και κωδικο να βαλεις εναν ευκολο, και το βλεπουν ολοι. Ειπαμε το ιος ειναι για ανθρωπους που κανουν συγκεκριμενη χρηση, για ολα τα αλλα απλα σου κανει τη ζωη δυσκολη. Πχ εγω που κανω hotspot το κινητο στο αμαξι για να εχω στην οθονη του αυτοκινητου youtube σε ταξιδια, αν περιμενα απο το αι φον καλα κρασια

Δεν ισχύουν και τα 2 από αυτά που λες

Πως μοιράζεσαι δηλαδή τον κωδικό από την κουρτίνα στο Android? 
Επίσης εγώ δίνω Ίντερνετ στην οθόνη του αυτοκινήτου με το iPhone 

Εσυ γιατί δεν μπορείς; 
 

Να κατηγορούμε για πράγματα που ισχύουν όχι για πράγματα που γίνονται αλλά για κάποιον λόγο είτε δεν το γνωρίζεις είτε είσαι λάθος στον τρόπο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

 

καλα με κατι τετοια ειναι να γελας, στο ανδροιδ απλα κατεβαζεις την κουρτινα ειδοποιησεων και το μοιραζεσαι με ολους με απλη ενεργοποιηση, αν εχεις ορεξη με 2 κλικ αλλαζεις και κωδικο να βαλεις εναν ευκολο, και το βλεπουν ολοι. Ειπαμε το ιος ειναι για ανθρωπους που κανουν συγκεκριμενη χρηση, για ολα τα αλλα απλα σου κανει τη ζωη δυσκολη. Πχ εγω που κανω hotspot το κινητο στο αμαξι για να εχω στην οθονη του αυτοκινητου youtube σε ταξιδια, αν περιμενα απο το αι φον καλα κρασια

Ότι να ναι γράφεις. Είχες ποτέ iPhone στη ζωή σου ??

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

 

καλα με κατι τετοια ειναι να γελας, στο ανδροιδ απλα κατεβαζεις την κουρτινα ειδοποιησεων και το μοιραζεσαι με ολους με απλη ενεργοποιηση, αν εχεις ορεξη με 2 κλικ αλλαζεις και κωδικο να βαλεις εναν ευκολο, και το βλεπουν ολοι. Ειπαμε το ιος ειναι για ανθρωπους που κανουν συγκεκριμενη χρηση, για ολα τα αλλα απλα σου κανει τη ζωη δυσκολη. Πχ εγω που κανω hotspot το κινητο στο αμαξι για να εχω στην οθονη του αυτοκινητου youtube σε ταξιδια, αν περιμενα απο το αι φον καλα κρασια

το οτι κατι δεν σου αρεσει δεν σημαινει για τους υπολοιπους δεν ειναι χρησιμο. μας μιλας για το ios / iphone λες και χρειαζεται phd για να το χρησιμοποιησεις.

οσο αφορα για το bold με το ανδροιδ δεν κανεις χοτσποτ? μη τα ισοπεδωνεις ολα , αμα δεν σου αρεσει κατι μη το χρησιμοποιεις, κατσε με το 22 ουλτρα σου που σου ψηνει αυγα!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ilka71 said:

Πως το μοιραζεσαι γρηγορα που λες?απο την κουρτινα που ειπες!

 

3 ώρες πριν, Tasos19s said:

Δεν ισχύουν και τα 2 από αυτά που λες

Πως μοιράζεσαι δηλαδή τον κωδικό από την κουρτίνα στο Android? 
Επίσης εγώ δίνω Ίντερνετ στην οθόνη του αυτοκινήτου με το iPhone 

Εσυ γιατί δεν μπορείς; 
 

Να κατηγορούμε για πράγματα που ισχύουν όχι για πράγματα που γίνονται αλλά για κάποιον λόγο είτε δεν το γνωρίζεις είτε είσαι λάθος στον τρόπο 

 

1 hour ago, koutsis said:

Ότι να ναι γράφεις. Είχες ποτέ iPhone στη ζωή σου ??

 

43 minutes ago, volcom said:

το οτι κατι δεν σου αρεσει δεν σημαινει για τους υπολοιπους δεν ειναι χρησιμο. μας μιλας για το ios / iphone λες και χρειαζεται phd για να το χρησιμοποιησεις.

οσο αφορα για το bold με το ανδροιδ δεν κανεις χοτσποτ? μη τα ισοπεδωνεις ολα , αμα δεν σου αρεσει κατι μη το χρησιμοποιεις, κατσε με το 22 ουλτρα σου που σου ψηνει αυγα!

παιδες καταρχας συγγνωμη για την παρεξηγηση, αλλο καταλαβα και χωρις να το τσεκαρω απαντησα. Ετσι οπως το εγγραφε ο φιλος καταλαβα οτι ολη αυτη τη διαδικασια την κανει για να δημιουργησει hotspot και απλα δεν ανοιξα να δω στο αι φον αν αυτος ειναι ο τροπος. 

Προφανως και εχω αι φον και ειδα οτι επισης ειναι πανευκολος ο τροπος, απλα δεν το ειχα χρειαστει και ειδα την περιγραφη που εκανε και νομιζα οτι ετσι το δημιουργεις μονο.

Ακυρο λοιπον, μην πεφτετε να με φατε, δεν κραζω για να κραξω, απλα οταν βλεπω κατι που γινεται πιο απλα στο ανδροιδ και δυσκολα στο ios, το λεω σαν αρνητικο γιατι ειναι κριμα. ΠΡαγματικα ειναι καλα τηλεφωνα, ειδικα σε καμερα και σε ποιοτητα κατασκευης ειναι κορυφη, και ξενερωνω που για 5 απλα πραγματα αναγκαζομαι να μην το εχω ως βασικη συσκευη γιατι δε μπορω να κανω τη δουλεια μου. τελος παντων, ακυρο το ποστ μου για το hotspot, την πατησα με την αναρτηση και δεν το εψαξα απο μονος μου.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...