Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Μήπως γνωρίζει κανείς, αν η συσκευή μπορεί να λειτουργήσει μόνο με eSIM, ή είναι αναγκαία η ύπαρξη της φυσικής nano-SIM? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

8 minutes ago, Gm87 said:

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Μήπως γνωρίζει κανείς, αν η συσκευή μπορεί να λειτουργήσει μόνο με eSIM, ή είναι αναγκαία η ύπαρξη της φυσικής nano-SIM? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Χρόνια πολλά!! Όχι δεν είναι αναγκαία η nano sim.

Freya
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 ώρες πριν, tsam4 said:

Προτάσεις για θήκες που, προφανώς, δεν θέλουμε να προκαλέσουν φθορά στη συσκευή έχουμε;

Οι επιλογές σε ποιοτικές θήκες είναι πάρα πολλές για αυτές τις συσκευές. Εξαρτάται βέβαια και πόσα χρήματα διατιθεσαι να δώσεις. Επίσης, ότι θήκη και να πάρεις, αν δεν φροντίζεις για το συχνό καθαρισμό της και μαζεύει σκόνες και κόκκους άμμου για μεγάλο χρονικό διάστημα, δε θα γλυτώσεις τα σημάδια. Προσωπικά για να μην έχω τέτοιο άγχος, από τη πρώτη στιγμή φοράω πάντα skin στη συσκευή και από πάνω θήκη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα & καλή χρονιά, μια ερώτηση : υπάρχει εφαρμογή η οποία κάνει κλώνο εφαρμογές όπως το dual space σε Android.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Hd1980 said:

Παιδιά καλησπέρα & καλή χρονιά, μια ερώτηση : υπάρχει εφαρμογή η οποία κάνει κλώνο εφαρμογές όπως το dual space σε Android.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ναι

λέγεται πλήρες αντίγραφο ασφαλείας στο iTunes, είτε στο iCloud(εάν έχεις αγοράσει χώρο γιατί τα 5gb δωρεαν δεν αρκουν).

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν ρωτάει αυτό ο φίλος παραπάνω....το dual space ειναι εφαρμογή που επιτρέπει σε μια συσκευή να κάνει log in σε μια εφαρμογή με 2 διαφορετικα account...

 

Dual Space is designed for users who log in more than Two Accounts of One App with only One Phone.Almost all apps are supported for a second account.

Edited by chocbhed_6630
Link to comment
Share on other sites

μέχρι και ο ίδιος τα μπέρδεψε. άλλο να κανείς κλώνο κι άλλο να έχεις 2 φορές την ίδια εφαρμογή μέσα στο κινητό σου πχ 2 φορές το viber.

δεν γίνεται να έχεις 2 φορές την ίδια εφαμοργη στο iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά! 

Ξέρουμε πότε θα έρθει νέα παραλαβή για iPhone 13 Pro Max? 

Έχω παραγγείλει 2 τεμάχια πριν 14 ημέρες από Πλαίσιο, ένα space Gray και ένα Gold 128αρια και ακόμα τίποτα! 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, vtag said:

Καλησπέρα και καλή χρονιά! 

Ξέρουμε πότε θα έρθει νέα παραλαβή για iPhone 13 Pro Max? 

Έχω παραγγείλει 2 τεμάχια πριν 14 ημέρες από Πλαίσιο, ένα space Gray και ένα Gold 128αρια και ακόμα τίποτα! 

Ευχαριστώ!

Τι 14 μέρες ? Εδώ άλλοι περιμένουν 2 μήνες και τιποτα. ..

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, vtag said:

Καλησπέρα και καλή χρονιά! 

Ξέρουμε πότε θα έρθει νέα παραλαβή για iPhone 13 Pro Max? 

Έχω παραγγείλει 2 τεμάχια πριν 14 ημέρες από Πλαίσιο, ένα space Gray και ένα Gold 128αρια και ακόμα τίποτα! 

Ευχαριστώ!

Παρακολούθησε συχνά πυκνά στο site του Κωτσόβολου και όταν δεις διαθέσιμο το μοντέλο που θέλεις, το παίρνεις επι τόπου. Είναι ο πιο γρήγορος τρόπος να πάρεις iPhone 13 Pro Max φέτος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, athanaso77 said:

Παρακολούθησε συχνά πυκνά στο site του Κωτσόβολου και όταν δεις διαθέσιμο το μοντέλο που θέλεις, το παίρνεις επι τόπου. Είναι ο πιο γρήγορος τρόπος να πάρεις iPhone 13 Pro Max φέτος.

Έβγαλε διαθεσιμότητα στο site για το χρυσό αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη πως μπορώ να το πάρω με τιμολόγιο και με το άρθρο 39Α. 

Απ' ότι καταλαβαίνω δεν υπάρχει η δυνατότητα να το πάρω με τιμολόγιο εάν δεν υπάρχει σε κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, vtag said:

Έβγαλε διαθεσιμότητα στο site για το χρυσό αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη πως μπορώ να το πάρω με τιμολόγιο και με το άρθρο 39Α. 

Απ' ότι καταλαβαίνω δεν υπάρχει η δυνατότητα να το πάρω με τιμολόγιο εάν δεν υπάρχει σε κατάστημα.

Μέσω site δε μπορείς.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
9 minutes ago, bill_viper said:

Μέσω site δε μπορείς.

Από Κωτσόβολο όχι δεν μπορείς. Από άλλα όμως όπως Πλαίσιο,& you γίνεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, athanaso77 said:

Από Κωτσόβολο όχι δεν μπορείς. Από άλλα όμως όπως Πλαίσιο,& you γίνεται.

Ναι, το γνωρίζω. Ο φίλος ρώτησε για Κώτσο γιατί είχατε τη συζήτηση ότι εκεί έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να το βρει online.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 minute ago, bill_viper said:

Ναι, το γνωρίζω. Ο φίλος ρώτησε για Κώτσο γιατί είχατε τη συζήτηση ότι εκεί έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να το βρει online.

Ι know, συμπληρωματικά το πρόσθεσα και εγώ μήπως θέλει να κάνει και εκεί την αναζήτησή του από τη στιγμή που στη συνέχεια έβαλε και την παράμετρο του τιμολογίου στη συζήτηση. 🙂

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε διαθεσιμότητα στο site για το χρυσό αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη πως μπορώ να το πάρω με τιμολόγιο και με το άρθρο 39Α. 
Απ' ότι καταλαβαίνω δεν υπάρχει η δυνατότητα να το πάρω με τιμολόγιο εάν δεν υπάρχει σε κατάστημα.

Μπορείς μέσω τηλεφωνικού κέντρου να ξέρεις μόλις δεις διαθεσιμότητα και φυσικά να το προλάβεις .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dan81 said:


Μπορείς μέσω τηλεφωνικού κέντρου να ξέρεις μόλις δεις διαθεσιμότητα και φυσικά να το προλάβεις .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πήρα χθες τηλέφωνο στα κεντρικά στα καπάκια και μου είπε μην το βλέπετε που λέει τελευταία τεμάχια είναι πλασματικό και πως θα περιμένω 1-1.5 μήνα εφόσον κάνω νέα παραγγελία και θα πρέπει να τους εξοφλήσω το 30% μπροστά. 

Φυσικά δεν το δέχτηκα και το έκλεισα. 

Θα περιμένω να έρθει από το πλαίσιο κάποια στιγμή, ήδη είμαστε στις 17 ημέρες, μπορεί αυτή την εβδομάδα να έχω ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
59 minutes ago, vtag said:

Πήρα χθες τηλέφωνο στα κεντρικά στα καπάκια και μου είπε μην το βλέπετε που λέει τελευταία τεμάχια είναι πλασματικό και πως θα περιμένω 1-1.5 μήνα εφόσον κάνω νέα παραγγελία και θα πρέπει να τους εξοφλήσω το 30% μπροστά. 

Δεν είναι πλασματικό, πολλοί έχουν παραγγείλει κανονικά σε τέτοιες περιπτώσεις αλλά προφανώς επειδή δεν ήθελαν να ασχοληθούν με τιμολόγια και αποφορολογήσεις, σου έδωσαν αυτή την απάντηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος. Κάνω συγχρονισμό με one drive για back up όπως έκανα και με το s21 που είχα. Όταν όμως πάω στο άλμπουμ να κάνω εκκαθάριση και σβήνω μερικές φώτο δεν τις σβήνει από το cloud αν έχουν ανέβει με αποτέλεσμα να πρέπει να τις σβήσω χειροκίνητα. Έχετε καμιά ιδέα αν υπάρχει ρύθμιση που να φτιάχνει αυτό; 

Όταν έβαλα το one drive επέλεξα να ανεβαίνουν τα δεδομένα της κάμερας απλά αλλά θεώρησα ότι είναι συγχρονισμός

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το tempered της spigen και δεν μου αρέσει ,ενω η τοποθέτηση με το frame είναι άψογηη αίσθηση του touch αρκετες φορές δεν είναι ακριβείς και γεμίζει συνεχώς δακτυλιές,έχετε δοκιμάσει κάποιο ανώτερο;

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, alex_n80 said:

Έβαλα το tempered της spigen και δεν μου αρέσει ,ενω η τοποθέτηση με το frame είναι άψογηη αίσθηση του touch αρκετες φορές δεν είναι ακριβείς και γεμίζει συνεχώς δακτυλιές,έχετε δοκιμάσει κάποιο ανώτερο;

Δοκίμασε το αντίστοιχο της esr έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος και γενικά έχει καλές κριτικές.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, alex_n80 said:

Έβαλα το tempered της spigen και δεν μου αρέσει ,ενω η τοποθέτηση με το frame είναι άψογηη αίσθηση του touch αρκετες φορές δεν είναι ακριβείς και γεμίζει συνεχώς δακτυλιές,έχετε δοκιμάσει κάποιο ανώτερο;

Flolab, είναι τα καλύτερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Χρονιά!

Αναρωτιέμαι εάν η μεγαλύτερη χωρητικότητα πχ 256/512/1Τ επηρεάζει προς το καλύτερο την απόδοση της συσκευής,εννοώ πχ αν οι εφαρμογές σου είναι 60gb με μεγαλύτερο ελεύθερο χώρο ο επεξεργαστής αποδίδει καλύτερα  ..

 

 

 

Edited by giannik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...