Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μια ερώτηση. Το κινητό το φορτίζετε ανοιχτό? ή το βάζετε για φόρτιση και μετά το σβήνετε?? 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • Administrators
6 ώρες πριν, em_seven said:

Παιδιά μια ερώτηση. Το κινητό το φορτίζετε ανοιχτό? ή το βάζετε για φόρτιση και μετά το σβήνετε?? 

Δεν έχει να κάνει, ότι βολεύει τον καθένα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, em_seven said:

Παιδιά μια ερώτηση. Το κινητό το φορτίζετε ανοιχτό? ή το βάζετε για φόρτιση και μετά το σβήνετε?? 

πρακτικά δεν υπάρχει λόγος να το κλείνεις εντελως

το βάζεις να φορτίζει και το αφήνεις όλη την νύχτα δεν έχει προβλημα

μετά από κάποιες φορτίσεις θα μάθει τον τροπο που φορτίζεις και θα μπει σε λειτουργία η έξυπνη φόρτιση με την οποία δεν κανείς ζημιά στην μπαταρία ακόμα και να το αφήνεις όλη νύχτα στο ρεύμα

τώρα αν δεν θέλεις να σε ενοχλούν μπορείς να το βάλεις στο αθόρυβο, μπορείς να το βάλεις σε λειτουργία Μην ενοχλείτε, μπορείς να το βάλεις σε πτήση, μπορείς να κλείσεις το wifi.

Όλα αυτά μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις όπως σε βολεύει και το πρωί δεν ξανά ανοίγουν όλα από την αρχή με ότι αυτό συνεπάγεται 

επίσης χτυπάει και το ξυπνητήρι εάν το έχεις ανοιχτό κάτι που πολλοί χρησιμοποιούμε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπω ένα pdf αρχείο μέσω του safari είναι απίστευτα αργό το scrolling !! Με περιορισμό της κίνησης στα 60 hz διορθώνεται το πρόβλημα !! Υπάρχει και σε άλλους φαντάζομαι ?? iOS 15.1.1 

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω ακομα και αν εχω τερμα φωτεινοτητα, αν βγω στον ηλιο, αυτοματα μπορει να γινει πιο φωτεινη απο μονη της (ενω ειναι ηδη τερμα?) Ειναι οντως ετσι? η bug?

Στο 11 δεν θυμαμαι κατι τετοιο (καλα καμια σχεση η οθονη μεταξυ τους το ξερω).

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, balantakos777 said:

Απο οτι βλεπω ακομα και αν εχω τερμα φωτεινοτητα, αν βγω στον ηλιο, αυτοματα μπορει να γινει πιο φωτεινη απο μονη της (ενω ειναι ηδη τερμα?) Ειναι οντως ετσι? η bug?

Στο 11 δεν θυμαμαι κατι τετοιο (καλα καμια σχεση η οθονη μεταξυ τους το ξερω).

Ρυθμίσεις/προσβασιμότητα/οθόνη και μέγεθος κειμένου και απενεργοποίησε την αυτόματη φωτεινότητα.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, GEOGEOGEO said:

Ρυθμίσεις/προσβασιμότητα/οθόνη και μέγεθος κειμένου και απενεργοποίησε την αυτόματη φωτεινότητα.

Γιατί να την απενεργοποιήσει; 
Απλά ρώτησε πως γίνεται 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tasos19s said:

Γιατί να την απενεργοποιήσει; 
Απλά ρώτησε πως γίνεται 

ΑΝ, θέλει να την απενεργοποιήσει, για να μη ρυθμίζει το τηλέφωνο μόνο του τη φωτεινότητα και για να καταλάβει πως δεν είναι κάποιο bug.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, GEOGEOGEO said:

ΑΝ, θέλει να την απενεργοποιήσει, για να μη ρυθμίζει το τηλέφωνο μόνο του τη φωτεινότητα και για να καταλάβει πως δεν είναι κάποιο bug.

Εάν πει ότι θέλει να την απενεργοποιήσει τότε ναι μπορεί να βρει την συγκεκριμένη ρύθμιση στην θέση που ανέφερες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

ακυρο το ποστ, ευχαριστω για τις απαντησεις, επανερχομαι

-

Ειχατε δικιο, ηταν η επιλογη στην στηλη Ρυθμίσεις/προσβασιμότητα/οθόνη,

μου ειχε ξεφυγει εντελως. 

-

Η μπαταρια του προ μαξ πραγματικα, δεν υπαρχει.

-

θα προτεινω θηκες απο Caseology για οσους δεν τις ξερουν.

Edited by balantakos777
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους & καλή εβδομάδα, πήγα σήμερα σε ένα κοτσοβολο & ρώτησα για το 13promax για παραγγελία, παράδοση κλπ & μου είπε ο πωλητής ότι παρέλαβαν εμπόρευμα & μέχρι τις 15δεκ θα παραλάβουν όσοι έχουν κάνει παραγγελία. Ισχύει αυτό? Ρωτάω αυτούς που έχουν κάνει από κοτσοβολο την αγορά.

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
50 minutes ago, jonos said:

Ο διακόπτης για VoLTE δεν υπάρχει στις επιλογές ή τον έχουν πάει άλλου ;

Πλέον δεν υπάρχει διακόπτης και είναι by default ενεργοποιημένο αν διατίθεται από τον provider.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Hd1980 said:

Καλησπέρα σε όλους & καλή εβδομάδα, πήγα σήμερα σε ένα κοτσοβολο & ρώτησα για το 13promax για παραγγελία, παράδοση κλπ & μου είπε ο πωλητής ότι παρέλαβαν εμπόρευμα & μέχρι τις 15δεκ θα παραλάβουν όσοι έχουν κάνει παραγγελία. Ισχύει αυτό? Ρωτάω αυτούς που έχουν κάνει από κοτσοβολο την αγορά.

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δε νομίζω... Ο καθένας εκεί λεει τα δικά του....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
19 minutes ago, Hd1980 said:

Καλησπέρα σε όλους & καλή εβδομάδα, πήγα σήμερα σε ένα κοτσοβολο & ρώτησα για το 13promax για παραγγελία, παράδοση κλπ & μου είπε ο πωλητής ότι παρέλαβαν εμπόρευμα & μέχρι τις 15δεκ θα παραλάβουν όσοι έχουν κάνει παραγγελία. Ισχύει αυτό? Ρωτάω αυτούς που έχουν κάνει από κοτσοβολο την αγορά.

Με τον Κωτσόβολο ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις. Είναι κάποιοι που έχουν κάνει προπαραγγελία από τους πρώτους και δεν έχουν παραλάβει ακόμα και είναι κάποιοι άλλοι που παρέλαβαν σε μία εβδομάδα από την παραγγελία, ενώ άλλοι πάλι που τα βρήκαν διαθέσιμα στο site και την επόμενη μέρα τα είχαν στα χέρια τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2021 at 9:45 ΠΜ, athanaso77 said:

Είναι bug του ProMotion, πρέπει να διορθωθεί με update.

Πάντως ούτε με την 15.2 διορθώθηκε !! Άντε να δούμε ποτέ !! Είναι πολύ σπαστικό !

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Επέστρεψα στο iOS με το 13 Pro Max. (Μετά το 6 Plus χρησιμοποιούσα συσκευές Android.)

Μια γραμμή που εμφανίζει (μόνο στην οθόνη κλειδώματος) κάτω από τα εικονίδια σήματος, μπαταρίας και wifi, σημαίνει κάτι;

Θα στοιχημάτιζα ότι εδώ και 3 εβδομάδες που έχω τη συσκευή, ότι δεν υπήρχε αυτή η γραμμή, και την εμφάνισε χθες.

Μήπως πάτησα κάτι καταλάθος;

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Meraklis87 said:

Καλημέρα σε όλους.

Επέστρεψα στο iOS με το 13 Pro Max. (Μετά το 6 Plus χρησιμοποιούσα συσκευές Android.)

Μια γραμμή που εμφανίζει (μόνο στην οθόνη κλειδώματος) κάτω από τα εικονίδια σήματος, μπαταρίας και wifi, σημαίνει κάτι;

Θα στοιχημάτιζα ότι εδώ και 3 εβδομάδες που έχω τη συσκευή, ότι δεν υπήρχε αυτή η γραμμή, και την εμφάνισε χθες.

Μήπως πάτησα κάτι καταλάθος;

Α ναι! Μάλλον έγινε με την 15.2! Λογικά είναι για να κατεβάζεις την σελίδα με τα εργαλεία!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, paros99 said:

Α ναι! Μάλλον έγινε με την 15.2! Λογικά είναι για να κατεβάζεις την σελίδα με τα εργαλεία!

Δεν την έχω περάσει ακόμα την 15.2

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Meraklis87 said:

Καλημέρα σε όλους.

Επέστρεψα στο iOS με το 13 Pro Max. (Μετά το 6 Plus χρησιμοποιούσα συσκευές Android.)

Μια γραμμή που εμφανίζει (μόνο στην οθόνη κλειδώματος) κάτω από τα εικονίδια σήματος, μπαταρίας και wifi, σημαίνει κάτι;

Θα στοιχημάτιζα ότι εδώ και 3 εβδομάδες που έχω τη συσκευή, ότι δεν υπήρχε αυτή η γραμμή, και την εμφάνισε χθες.

Μήπως πάτησα κάτι καταλάθος;

 

8 minutes ago, paros99 said:

Α ναι! Μάλλον έγινε με την 15.2! Λογικά είναι για να κατεβάζεις την σελίδα με τα εργαλεία!

Δεν είναι με τη 15.2, υπάρχει πολλές εκδόσεις πίσω. Απλά σου δείχνει ότι κατεβάζοντας την έχεις τα shortcuts. Ουσιαστικά σαν μία υπενθύμιση είναι.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Meraklis87 said:

Καλημέρα σε όλους.

Επέστρεψα στο iOS με το 13 Pro Max. (Μετά το 6 Plus χρησιμοποιούσα συσκευές Android.)

Μια γραμμή που εμφανίζει (μόνο στην οθόνη κλειδώματος) κάτω από τα εικονίδια σήματος, μπαταρίας και wifi, σημαίνει κάτι;

Θα στοιχημάτιζα ότι εδώ και 3 εβδομάδες που έχω τη συσκευή, ότι δεν υπήρχε αυτή η γραμμή, και την εμφάνισε χθες.

Μήπως πάτησα κάτι καταλάθος;

Πάντα υπήρχε αυτή η γραμμή! Απλά δεν θυμάσαι καλά.

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους & καλή εβδομάδα, πήγα σήμερα σε ένα κοτσοβολο & ρώτησα για το 13promax για παραγγελία, παράδοση κλπ & μου είπε ο πωλητής ότι παρέλαβαν εμπόρευμα & μέχρι τις 15δεκ θα παραλάβουν όσοι έχουν κάνει παραγγελία. Ισχύει αυτό? Ρωτάω αυτούς που έχουν κάνει από κοτσοβολο την αγορά.

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τελικά όσοι είχατε κάνει προπαραγγελια από κοτσοβολο παραλάβατε ή μου έλεγε ο πωλητής μπαρούφες?

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...