Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από λάθος μου , παράγγειλα τζάμι προστασίας για το 13 pro ….

Οποίος ενδιαφέρεται , το έβαλα αγγελία 

https://flolab.io/products/nanoarmour-3-iphone-13-anti-glare-screen-protector  

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδες, έχω έναν Aukey 10w wireless. Παλιό μοντελο αλλά λειτουργει μια χαρα. Να τον δουλεψω με την συσκευη η δεν είναι καταλληλος λόγο συμβατοτητας;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 minute ago, nikpoth said:

Παιδες, έχω έναν Aukey 10w wireless. Παλιό μοντελο αλλά λειτουργει μια χαρα. Να τον δουλεψω με την συσκευη η δεν είναι καταλληλος λόγο συμβατοτητας;

Μια χαρά είναι, δεν υπάρχει θέμα συμβατότητας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Meraklis87 said:

Πότε είχες παραγγείλει; Ποιο χρώμα και πόσα GB;

9/10 graphite pro max 128

Ποια η γνώμη σας για tempered glass στις κάμερες ; Σκέφτομαι να τσιμπήσω της hofi , χαλάει αρκετά η ποιότητα της κάμερας; 

Link to comment
Share on other sites

Παρεληφθη σημερα απο istorm θεσσαλονικης.

Παραγγελια 8/10 στις 5 το απογευμα.

13 pm 128 graphite.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, RealMakka said:

9/10 graphite pro max 128

Ποια η γνώμη σας για tempered glass στις κάμερες ; Σκέφτομαι να τσιμπήσω της hofi , χαλάει αρκετά η ποιότητα της κάμερας; 

Ένα ποιοτικό τζαμάκι δε δημιουργεί πρόβλημα. Της Spigen είναι καλά, δοκιμασμένα και της ESR. Της hofi δεν γνωρίζω, είναι πιο οικονομικά όμως και δεν ξέρω αν είναι υποδεέστερα από θέμα ποιότητας. Επίσης της Ringke είναι καλό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είστε λάτρεις τις pitaka, έρχεται 40% off, την Παρασκευή .. 

Εγω πάντως , θα τους τιμήσω με την ultra slim &light σειρά προϊόντων … 
 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, xabos said:

Όσοι είστε λάτρεις τις pitaka, έρχεται 40% off, την Παρασκευή .. 

Εγω πάντως , θα τους τιμήσω με την ultra slim &light σειρά προϊόντων … 
 

 

Μπορείς να στείλεις ένα link του site που θα έχει την έκπτωση και μπορούμε να παραγγείλουμε; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pwpwpw said:

Μπορείς να στείλεις ένα link του site που θα έχει την έκπτωση και μπορούμε να παραγγείλουμε; 

https://eu.ipitaka.com/pages/black-friday-2021

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ήρθε το pro max 128 Sierra blue από iStorm Θεσσαλονίκης στο cosmos που είχα παραγγείλει. Επειδή το έχω πάρει από αλλού , αν θέλει κάποιος να πάμε αύριο να το πάρει , πολύ ευχαρίστως.


Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites


Βλέπω μεν .eu site, αλλά τιμές σε δολάρια.

Ξέρουμε από που γίνονται shipping;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παραλαβή (2020) ήταν από DE ..

χωρίς έξοδα αποστολής (free shipping on all order’s over 30$) και τελώνιο. 

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παραλαβή (2020) ήταν από DE ..
χωρίς έξοδα αποστολής (free shipping on all order’s over 30$) και τελώνιο. 

Ενθαρρυντικό αυτό (αν και πάει 1 χρόνος) που σημαίνει ότι είχαν/έχουν Ευρωπαϊκή αποθήκη.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Για πόσο είδους διάστημα αναμονής μιλάμε για Κωτσόβολους, plaisio κλπ για το Pro max. Εχω πάρει σβάρνα όλα τα καστήματα, το τηλέφωνο αγνοείται...

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 1μιση μήνα αναμονή λένε κάποιοι υπάλληλοι του Κωτσόβολου.
Δεν τους επιτρέπουν να το πουν επίσημα.
Και καλά η προσωπική τους εκτίμηση...

Sent from my Xiaomi 9T Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, JimZe said:

Για πόσο είδους διάστημα αναμονής μιλάμε για Κωτσόβολους, plaisio κλπ για το Pro max. Εχω πάρει σβάρνα όλα τα καστήματα, το τηλέφωνο αγνοείται...

Ετοιμοπαράδοτο δε θα το βρεις πουθενά. Οι προπαραγγελίες πάντως έχουν αρχίσει και εξυπηρετούνται. Ειδικά ο Κωτσόβολος με το σύστημα που έχει, σε κάθε ακυρωμένη παραγγελία, βγάζει τη συσκευή στο site σαν διαθέσιμη και αν το παρακολουθείς, μπορείς να το πετύχεις. Ξέρω πολλούς που έχουν πάρει με αυτό τον τρόπο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, athanaso77 said:

Ετοιμοπαράδοτο δε θα το βρεις πουθενά. Οι προπαραγγελίες πάντως έχουν αρχίσει και εξυπηρετούνται. Ειδικά ο Κωτσόβολος με το σύστημα που έχει, σε κάθε ακυρωμένη παραγγελία, βγάζει τη συσκευή στο site σαν διαθέσιμη και αν το παρακολουθείς, μπορείς να το πετύχεις. Ξέρω πολλούς που έχουν πάρει με αυτό τον τρόπο.

ναι αλλά ήδη υπάρχουν κάποιοι που το είχαν παραγγείλει, το περιμένουν και ενώ η συσκευή πρέπει να πάει σε αυτούς, το ανεβάζουν στην σελίδα όπως λες και το παίρνω πχ εγώ που μπήκα εκείνη την ημέρα και το είδα τυχαία 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
12 minutes ago, Tasos19s said:

ναι αλλά ήδη υπάρχουν κάποιοι που το είχαν παραγγείλει, το περιμένουν και ενώ η συσκευή πρέπει να πάει σε αυτούς, το ανεβάζουν στην σελίδα όπως λες και το παίρνω πχ εγώ που μπήκα εκείνη την ημέρα και το είδα τυχαία 

Δεν έχεις άδικο και δεν έχω πει πουθενά ότι συμφωνώ με αυτή τη πολιτική του Κωτσόβολου. Αλλά καλώς ή κακώς, αυτός είναι ο πιο πιθανός τρόπος να παραλάβεις πιο σύντομα iPhone 13 Pro / Max στην Ελλάδα σήμερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, athanaso77 said:

Δεν έχεις άδικο και δεν έχω πει πουθενά ότι συμφωνώ με αυτή τη πολιτική του Κωτσόβολου. Αλλά καλώς ή κακώς, αυτός είναι ο πιο πιθανός τρόπος να παραλάβεις πιο σύντομα iPhone 13 Pro / Max στην Ελλάδα σήμερα.

Ολοι το κανουν αυτο. Ναι ειμαι μεγαλο φαουλ που περιμενω 1.5 μηνα και ο αλλος το βρισκει μεσα σε μια ημερα,

Αλλα τι να κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από Κωτσόβολο στην επαρχία μιας και έχουμε κονέ με τη διευθύντρια του καταστήματος. Μου είπε σε 20 μέρες θα το έχω στα χέρια μου. Έχει πρόβλημα η Apple κεντρικά με τα εργοστάσια στην Αμερική από ότι μου εξήγησε για αυτό και οι καθυστερήσεις. Με την αφαίρεση ΦΠΑ θα μου βγεί στα 1080, πολύ καλά. 8 χρόνια στα Android ελπίζω η πρώτη μου αλλαγή στο iOS να είναι θετική. Για να δούμε

Edited by JimZe
Link to comment
Share on other sites

πες στην διευθυντρια οτι δεν το εμαθε καλα το παραμυθακι.......εργοστασια κατασκευης iphone δεν εχει η apple στην αμερικη.....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JimZe said:

Το παρήγγειλα από Κωτσόβολο στην επαρχία μιας και έχουμε κονέ με τη διευθύντρια του καταστήματος. Μου είπε σε 20 μέρες θα το έχω στα χέρια μου. Έχει πρόβλημα η Apple κεντρικά με τα εργοστάσια στην Αμερική από ότι μου εξήγησε για αυτό και οι καθυστερήσεις. Με την αφαίρεση ΦΠΑ θα μου βγεί στα 1080, πολύ καλά. 8 χρόνια στα Android ελπίζω η πρώτη μου αλλαγή στο iOS να είναι θετική. Για να δούμε

Τι σου είπε η διευθύντρια; Τραγελαφικά πράγματα...

Επίσης, καλό θα ήταν να μην υπερηφανεύεσαι για κονέ την ώρα που άλλοι είναι στην αναμονή 1.5 μήνα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bill_viper said:

Επίσης, καλό θα ήταν να μην υπερηφανεύεσαι για κονέ την ώρα που άλλοι είναι στην αναμονή 1.5 μήνα.

Κάτσε τώρα και εσυ.

Το κονέ το έχει για να μάθει ότι τα εργοστάσια στην Αμερική έχουν θέματα.

Στην παράδοση του είπε 20 μέρες.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, JimZe said:

Το παρήγγειλα από Κωτσόβολο στην επαρχία μιας και έχουμε κονέ με τη διευθύντρια του καταστήματος. Μου είπε σε 20 μέρες θα το έχω στα χέρια μου. Έχει πρόβλημα η Apple κεντρικά με τα εργοστάσια στην Αμερική από ότι μου εξήγησε για αυτό και οι καθυστερήσεις. Με την αφαίρεση ΦΠΑ θα μου βγεί στα 1080, πολύ καλά. 8 χρόνια στα Android ελπίζω η πρώτη μου αλλαγή στο iOS να είναι θετική. Για να δούμε

Άμα σε είπε ότι έχουν θέμα τα εργοστάσια στην Αμερική εντάξει περίμενε Εσυ 20 μέρες και εδώ θα είμαστε και τα λέμε 

Και επιτέλους κάντε κανόνα στην ζωή σας ότι για κινητά και υπολογιστές άμα θελουμε να μάθουμε κάτι δεν απευθυνόμαστε σε κατάστημα 

Το 90% των υπαλλήλων εκεί ίσα που ξέρουν πως μπαίνει μέσα η sim

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...