Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις γυρισα απο istorm στο river west που πηγα να παραλαβω το apple watch 7 και  ρωτησα τον υπευθυνο τι γινεται με το τηλεφωνο. η απαντηση ηταν αυτολεξη ''με 2-3 τεμαχια την βδομαδα που ερχονται ποιος να προλαβει και ποιος να παραλαβει?''

 

οποτε καταλαβαινετε την κατασταση.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

8 ώρες πριν, chocbhed_6630 said:

μολις γυρισα απο istorm στο river west που πηγα να παραλαβω το apple watch 7 και  ρωτησα τον υπευθυνο τι γινεται με το τηλεφωνο. η απαντηση ηταν αυτολεξη ''με 2-3 τεμαχια την βδομαδα που ερχονται ποιος να προλαβει και ποιος να παραλαβει?''

 

οποτε καταλαβαινετε την κατασταση.....

γιατι ομως αυτο μονο στα pro max? υπαρχει καποιος λογος?

Στα απλα 13αρια μια χαρα υπαρχει αποθεμα (πολυ πιο γρηγορα τουλαχιστον).

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 minutes ago, balantakos777 said:

γιατι ομως αυτο μονο στα pro max? υπαρχει καποιος λογος?

Στα απλα 13αρια μια χαρα υπαρχει αποθεμα (πολυ πιο γρηγορα τουλαχιστον).

Γιατί στην Ελλάδα και όχι μόνο, τα Pro και Pro Max (ιδίως τα τελευταία) έχουν μεγαλύτερη ζήτηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.
Οι γνήσιες θήκες με magsafe κολλούν μαγνητικά στις μαγνητικές βάσεις αυτοκινήτων; (σαν αυτή https://www.skroutz.gr/s/16013552/Baseus-%CE%92%CE%AC%CF%83%CE%B7-%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%8D-%CE%91%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%AE%CF%84%CE%BF%CF%85-360-Degree-Rotation-%CE%BC%CE%B5-%CE%9C%CE%B1%CE%B3%CE%BD%CE%AE%CF%84%CE%B7-Sugent-NT0S.html ) (Όχι για φόρτιση)

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

Χρησιμοποιω bluetooth ακουστικα της Sony για να μιλαω.παρατηρησα οταν τα συνδεω ανοιγει απο μονη της η μουσικη....Διαβαζοντας στο internet αυτο ειναι bug της 15...

 

Περα απο αυτο ομως μια ερωτηση....Οταν εχω συνδεδεμενα τα ακουστικα περα απ τον ηχο κλησης που χτυπαει απ το κινητο οι υπολοιποι ηχοι(viber-messenger) χτυπουν μεσα στο ακουστικο με αποτελεσμα οταν δε το εχω στο αυτι να μη τις ακουω...

Υπαρχει λυση γι αυτο?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, eddiedimitris said:

Παιδια καλησπερα

Χρησιμοποιω bluetooth ακουστικα της Sony για να μιλαω.παρατηρησα οταν τα συνδεω ανοιγει απο μονη της η μουσικη....Διαβαζοντας στο internet αυτο ειναι bug της 15...

 

Περα απο αυτο ομως μια ερωτηση....Οταν εχω συνδεδεμενα τα ακουστικα περα απ τον ηχο κλησης που χτυπαει απ το κινητο οι υπολοιποι ηχοι(viber-messenger) χτυπουν μεσα στο ακουστικο με αποτελεσμα οταν δε το εχω στο αυτι να μη τις ακουω...

Υπαρχει λυση γι αυτο?

Ευχαριστω

Υπήρχε αυτό το πρόβλημα και σε παλαιότερες εκδόσεις 

Δεν υπήρχε λύση 

 

Για το δεύτερο σου πρόβλημα πρέπει κάθε φορά που συνδέεις τα ακουστικά να κατεβάσεις το control center και εκεί πάνω δεξιά να πατάς στην μουσική και να αλλάζεις την επιλογή με το που θέλεις να πηγαίνουν οι ήχοι 

Αλλη λύση είναι να πάρεις AirPods 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 ώρες πριν, eddiedimitris said:

Παιδια καλησπερα

Χρησιμοποιω bluetooth ακουστικα της Sony για να μιλαω.παρατηρησα οταν τα συνδεω ανοιγει απο μονη της η μουσικη....Διαβαζοντας στο internet αυτο ειναι bug της 15...

 

Περα απο αυτο ομως μια ερωτηση....Οταν εχω συνδεδεμενα τα ακουστικα περα απ τον ηχο κλησης που χτυπαει απ το κινητο οι υπολοιποι ηχοι(viber-messenger) χτυπουν μεσα στο ακουστικο με αποτελεσμα οταν δε το εχω στο αυτι να μη τις ακουω...

Υπαρχει λυση γι αυτο?

Ευχαριστω

Όντως το πρώτο είναι γνωστό bug του iOS 15 και αναμένεται διόρθωση.

Οσον αφορά το δεύτερο, ακολουθείς την πρόταση του Τάσου από πάνω, ή παίρνεις ακουστικά που μπαίνουν σε θήκη και συνδέονται αυτόματα μόνο όταν τα βγάζεις από τη θήκη όπως είναι το AirPods αλλά και αλλά ίδιου τύπου ακουστικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, athanaso77 said:

Όντως το πρώτο είναι γνωστό bug του iOS 15 και αναμένεται διόρθωση.

Οσον αφορά το δεύτερο, ακολουθείς την πρόταση του Τάσου από πάνω, ή παίρνεις ακουστικά που μπαίνουν σε θήκη και συνδέονται αυτόματα μόνο όταν τα βγάζεις από τη θήκη όπως είναι το AirPods αλλά και αλλά ίδιου τύπου ακουστικά.

Εγώ έχω iOS 14 και υπάρχει αυτό το πρόβλημα 

Υπηρχε επίσης και ακόμα παλιότερα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
11 minutes ago, Tasos19s said:

Εγώ έχω iOS 14 και υπάρχει αυτό το πρόβλημα 

Υπηρχε επίσης και ακόμα παλιότερα 

Δεν είναι το ίδιο Τάσο, είναι διαφορετικό αυτό που περιγράφουν για το iOS 15. Ακόμα και με κλειδωμένη συσκευή, βλέπεις στην locked screen τη μουσική ανοιχτή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, athanaso77 said:

Δεν είναι το ίδιο Τάσο, είναι διαφορετικό αυτό που περιγράφουν για το iOS 15. Ακόμα και με κλειδωμένη συσκευή, βλέπεις στην locked screen τη μουσική ανοιχτή.

Χα! Και ελεγα γιατι σκαλωνει..επιτελους εμαθα!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, balantakos777 said:

Χα! Και ελεγα γιατι σκαλωνει..επιτελους εμαθα!

Μα κι εγώ το βλέπω αυτό 

Το έβλεπα και παλαιότερα 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

απο ios 13 και iphone 11 pro max ειχα τετοια συμπεριφορα.....δεν εμφανιστηκε τωρα με το ios 15....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστω για τις απαντησεις αρχικα 

Απλα μια διευκρινηση μη παρω τα AirPods Pro τσαμπα....εχω βλεπετε τα Sony wf-m3 που ειναι εξαιρετικα 

Θελω να εχω το ακουστικο το ενα συνεχεια συνδεδεμένο εξω απ τη θηκη φόρτισης αλλα οταν εχω κληση η μηνυμα να χτυπαει το κινητο...Αυτη τη στιγμη οι ήχοι κλησεις χτυπάνε κανονικα στο κινητο αλλα δεν χτυπούν τα notifications τα οποια ακούγονται μονο μεσα στο ακουστικο...Αυτο αλλαζει απ το control center?

 

Με τα AirPods τι ακριβως θα κερδίσω?Συγνωμη αλλα δεν καταλαβα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
23 minutes ago, eddiedimitris said:

Με τα AirPods τι ακριβως θα κερδίσω?Συγνωμη αλλα δεν καταλαβα

Τα AirPods είτε τα έχεις στη θήκη, είτε έξω από τη θήκη, οι ήχοι ακούγονται κανονικά από τη συσκευή. Όταν τα φοράς, ο αισθητήρας ενημερώνει τη συσκευή και περνάνε οι ήχοι στα ακουστικά. Βασικά τα AirPods κάνουν ακριβώς αυτό που θέλεις να κανείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, athanaso77 said:

Τα AirPods είτε τα έχεις στη θήκη, είτε έξω από τη θήκη, οι ήχοι ακούγονται κανονικά από τη συσκευή. Όταν τα φοράς, ο αισθητήρας ενημερώνει τη συσκευή και περνάνε οι ήχοι στα ακουστικά. Βασικά τα AirPods κάνουν ακριβώς αυτό που θέλεις να κανείς.

Θα τα ξανα παρω τοτε 🙂 Ελπιζω να τα εχουν βελτιώσει και να μη κανουν αυτο το θεμα που κάναν παλια και αυτα και τα beats....και το θεμα ηταν οτι για καποιο λογο ενω ηταν μεσα στη θηκη μια χαρα κλεισμένα οταν πχ την επομενη μερα τα έβγαζα 1 απο τα δυο ηταν αφόρτιστο ...Επισης ενα αλλο θεμα ενω τα ειχα πχ στο τσαντάκι κλεισμένα στο κουτι τους παρατηρούσα χωρις λογο συνδέονταν στο κινητο και έχανα ανα σωρο κλησεις η το σήκωνα και πηγαινα να μιλήσω και ειχαν συνδεθεί αυτα χωρις να το ξερω 🙂 

ελπιζω να εχει διορθωθεί αυτο 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
13 minutes ago, eddiedimitris said:

Θα τα ξανα παρω τοτε 🙂 Ελπιζω να τα εχουν βελτιώσει και να μη κανουν αυτο το θεμα που κάναν παλια και αυτα και τα beats....και το θεμα ηταν οτι για καποιο λογο ενω ηταν μεσα στη θηκη μια χαρα κλεισμένα οταν πχ την επομενη μερα τα έβγαζα 1 απο τα δυο ηταν αφόρτιστο ...Επισης ενα αλλο θεμα ενω τα ειχα πχ στο τσαντάκι κλεισμένα στο κουτι τους παρατηρούσα χωρις λογο συνδέονταν στο κινητο και έχανα ανα σωρο κλησεις η το σήκωνα και πηγαινα να μιλήσω και ειχαν συνδεθεί αυτα χωρις να το ξερω 🙂 

ελπιζω να εχει διορθωθεί αυτο 

Δεν υπάρχουν τα προβλήματα που αναφέρεις, μάλλον είχες πέσει σε προβληματικό προϊόν και θα έπρεπε να κοιτάξεις το θέμα της εγγύησης. Τέλος πάντων, τέτοια θέματα δεν υπάρχουν (πια).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanaso77 said:

Δεν υπάρχουν τα προβλήματα που αναφέρεις, μάλλον είχες πέσει σε προβληματικό προϊόν και θα έπρεπε να κοιτάξεις το θέμα της εγγύησης. Τέλος πάντων, τέτοια θέματα δεν υπάρχουν (πια).

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, eddiedimitris said:

Θα τα ξανα παρω τοτε 🙂 Ελπιζω να τα εχουν βελτιώσει και να μη κανουν αυτο το θεμα που κάναν παλια και αυτα και τα beats....και το θεμα ηταν οτι για καποιο λογο ενω ηταν μεσα στη θηκη μια χαρα κλεισμένα οταν πχ την επομενη μερα τα έβγαζα 1 απο τα δυο ηταν αφόρτιστο ...Επισης ενα αλλο θεμα ενω τα ειχα πχ στο τσαντάκι κλεισμένα στο κουτι τους παρατηρούσα χωρις λογο συνδέονταν στο κινητο και έχανα ανα σωρο κλησεις η το σήκωνα και πηγαινα να μιλήσω και ειχαν συνδεθεί αυτα χωρις να το ξερω 🙂 

ελπιζω να εχει διορθωθεί αυτο 

Δεν ήταν φυσιολογικά αυτά 

Ειχες κάποιο θέμα 

Εγω όταν τα είχα μια χαρά δούλευαν σε όλα 

Και ο επόμενος που τα πήρε όπως φαίνεται που γράφει και από πάνω κι αυτός δεν είχε προβλήματα 

 

Κι αυτά αναβαθμίζονται κάθε τόσο 

Εχει 2-3 βήματα που πρέπει να κανείς για να αναβαθμιστούν 

Ισως είχαν τα δικά σου καμία αρχική έκδοση και μετά τα διόρθωσαν αλλά δεν τα αναβάθμισες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Εχει 2-3 βήματα που πρέπει να κανείς για να αναβαθμιστούν 

Πλέον δεν χρειάζεται, γίνονται όλα στο background χωρίς να χρειαστεί να ασχοληθείς καθόλου.

Ας επιστρέψουμε στα της συσκευής του τίτλου όμως γιατί αρκετά ξεφύγαμε…

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει καποιος δανειο για το 13 pro max? (και εχει εγκριθει εννοειται).

Σημερα εμαθα οτι εχουν περιθωριο 40 μερες για να δωσουν το προιον στον πελατη, οταν γινεται δανειο.

Εχει ακουσει καποιος κατι?

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγώ! Σήμερα μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι περιμένουν σήμερα παραλαβή και τις επόμενες μέρες θα παραλάβω! 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, paros99 said:

Έχω εγώ! Σήμερα μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι περιμένουν σήμερα παραλαβή και τις επόμενες μέρες θα παραλάβω! 

Χρωμα/Χωρητικότητα?

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2021 at 12:12 ΜΜ, chocbhed_6630 said:

μολις γυρισα απο istorm στο river west που πηγα να παραλαβω το apple watch 7 και  ρωτησα τον υπευθυνο τι γινεται με το τηλεφωνο. η απαντηση ηταν αυτολεξη ''με 2-3 τεμαχια την βδομαδα που ερχονται ποιος να προλαβει και ποιος να παραλαβει?''

 

οποτε καταλαβαινετε την κατασταση.....

Φίλος παρήγγειλε 21/10 από istorm στο river west το 13 pro max 128gb gold και τον κάλεσαν σήμερα να πάει να παραλάβει.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...