Jump to content

iPhone 13


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι δεν εχω λιπαρη επιδερμιδα και η θηκη ειναι πεντακαθαρη. 😝

Επειδη δεν το κανει συνεχεια, αλλα το χω παρατηρησει 3-4 φορες, θα δω μηπως απλα ηταν κολλημα. Εκανα και το update χθες στην 16.0.2 θα παρακολουθησω πως θα παει.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 411
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • Administrators
6 minutes ago, manolog3 said:

Οχι δεν εχω λιπαρη επιδερμιδα και η θηκη ειναι πεντακαθαρη. 😝

Επειδη δεν το κανει συνεχεια, αλλα το χω παρατηρησει 3-4 φορες, θα δω μηπως απλα ηταν κολλημα. Εκανα και το update χθες στην 16.0.2 θα παρακολουθησω πως θα παει.

Θεωρώ ότι θα πρέπει να δοκιμάσεις τη λειτουργία χωρίς τη θήκη για να δεις αν εξακολουθεί να το κάνει. To tempered glass δεν το θεωρώ από μόνο του υπεύθυνο μιας και οι περισσότεροι έχουμε βάλει στις συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατα τ' αλλα αυτο που εχω να πω για το κινητο αυτο το λιγο διαστημα που το εχω ειναι για την διαρκεια της μπαταριας του. Ειναι παρα πολυ δυνατη, ξεχνας να το φορτισεις που λεει ο λογος. 

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, manolog3 said:

Κατα τ' αλλα αυτο που εχω να πω για το κινητο αυτο το λιγο διαστημα που το εχω ειναι για την διαρκεια της μπαταριας του. Ειναι παρα πολυ δυνατη, ξεχνας να το φορτισεις που λεει ο λογος. 

Με iOS 16 μπορεί να υπάρχει κάποιο μικρό θέμα με τον αισθητήρα σου 

Κανοντας τις αναβαθμίσεις ίσως εξαφανιστεί το πρόβλημα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, manolog3 said:

Εχω παρατηρησει και εχω το εξης θεμα. Οταν ειμαι σε κληση, η οθονη του κινητου μαυριζει και ειναι φυσιολογικο, οταν ομως το απομακρυνω απο το αυτι μου η οθονη δεν επανερχεται. Με λιγα λογια αν θελω να κλεισω εγω δεν μπορω, δεν ανταποκρινεται σε καμια εντολη, ουτε με το power button.

Το κανει και σε αλλους;

Και σε εμένα το παρουσιαζει χωρίς Τζαμάκια κλπ 

Σε iPhone XR .Σε τελευταίο iOS 

Δεν ξέρω γιατί 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavlosdr said:

Και σε εμένα το παρουσιαζει χωρίς Τζαμάκια κλπ 

Σε iPhone XR .Σε τελευταίο iOS 

Δεν ξέρω γιατί 

Άρα βρήκαμε τον φταίχτη 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavlosdr said:

Και σε εμένα το παρουσιαζει χωρίς Τζαμάκια κλπ 

Σε iPhone XR .Σε τελευταίο iOS 

Δεν ξέρω γιατί 

Χμ.. ενδιαφερον. Στο εκανε και πριν ή τωρα με την 16 εκδοση;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manolog3 said:

Χμ.. ενδιαφερον. Στο εκανε και πριν ή τωρα με την 16 εκδοση;

Τώρα με την 16 άρα 

Link to comment
Share on other sites

Κάνατε καμία αναζητηση για το συγκεκριμένο πρόβλημα μήπως ευθύνεται η έκδοση iOS 16…? 
Όλο και κάτι θα υπάρχει εάν εδώ μέσα ήδη τυχαίνει να έχουν 2 άτομα αυτό το πρόβλημα μέσα σε μια τόσο μικρή κοινότητα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με XR.
Είχα beta 16 από την 1 έως την τελευταία.
Τώρα έχω 16.02 σταθερή.

Μια φορά (μετά την 16.02) παρατήρησα ότι η οθόνη δεν έκλεισε όταν έφερα το τηλέφωνο στο αφτί. Το κράτησα έτσι 10 sec περίπου και συνέχισε να μένει αναμμένη. Απομάκρυνα το κινητό από το αφτί, το ξαναέφερα και έκλεισε κανονικά.

Ήταν η μια και μόνη φορά που είδα δυσλειτουργία. Μετά την 16.02. Άρα ίσως υπάρχει κάτι.

Edit : τώρα που το σκέφτομαι, πριν 15 μέρες άλλαξα τζαμάκι (του κιλού). Ίσως να έπαιξε και αυτό το ρόλο του..


from my iPhone XR

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά για τους χρήστες του πληκτρολογιου SwiftKey, η εφαρμογή αφαιρέθηκε από το App Store από τις 5 Οκτωβρίου!! Επιλογη της Microsoft.
Οσοι εχουν την εφαρμογή και την διαγράψουν δε θα μπορουν να την ξαναεγκαταστησουν


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, mitsre said:

Ενημερωτικά για τους χρήστες του πληκτρολογιου SwiftKey, η εφαρμογή αφαιρέθηκε από το App Store από τις 5 Οκτωβρίου!! Επιλογη της Microsoft.
Οσοι εχουν την εφαρμογή και την διαγράψουν δε θα μπορουν να την ξαναεγκαταστησουν


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι η μαλακο Microsoft σταμάτησε την υποστήριξη εδώ και ένα χρόνο  και χθες αφαίρεσε και την εφαρμογή 😡

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 ώρες πριν, mitsre said:

Ενημερωτικά για τους χρήστες του πληκτρολογιου SwiftKey, η εφαρμογή αφαιρέθηκε από το App Store από τις 5 Οκτωβρίου!! Επιλογη της Microsoft.
Οσοι εχουν την εφαρμογή και την διαγράψουν δε θα μπορουν να την ξαναεγκαταστησουν

Οι δημιουργοί του SwiftKey έβγαλαν καλά χρήματα με την εξαγορά από τη Microsoft, αλλά δυστυχώς από τότε άρχισε και η αντίστροφη μέτρηση της εφαρμογής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν το είχατε κατεβάσει παλιότερα μπορείτε να το βρείτε ακόμα στα purchased και να το κατεβάσετε από ‘κει. 

8C0C8214-CA81-4DCC-A28A-254173E54475.jpeg

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, koutsis said:

Ναι η μαλακο Microsoft σταμάτησε την υποστήριξη εδώ και ένα χρόνο  και χθες αφαίρεσε και την εφαρμογή 😡

επιτέλους να ησυχάσουμε για το πιο είναι καλύτερο και πιο βολεύει περισσότερο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Tasos19s said:

επιτέλους να ησυχάσουμε για το πιο είναι καλύτερο και πιο βολεύει περισσότερο 

Βασικά το καλύτερο ήταν το SwiftKey. Άρα γιατί χαίρεσαι; 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, Tasos19s said:

επιτέλους να ησυχάσουμε για το πιο είναι καλύτερο και πιο βολεύει περισσότερο 

Θα διαφωνήσω γιατί είμαι της λογικής… όσο περισσότερες επιλογές, τόσο το καλύτερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, koutsis said:

Βασικά το καλύτερο ήταν το SwiftKey. Άρα γιατί χαίρεσαι; 

Γιατί για εμένα ήταν το μαμά 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Tasos19s said:

Γιατί για εμένα ήταν το μαμά 

Όπως είπε και ο φίλος πάνω καλύτερα να υπάρχουν πολλές επιλογές παρά καμιά. Επίσης όπως έχω πει και αλλού εμένα το μαμά δεν μου αρέσει καθόλου, ιδιαίτερα στα ελληνικά που δεν έχει καν πρόβλεψη, άρα δεν μου άρεσε καθόλου η κατάργηση του swiftkey. Επίσης η εναλλακτική του gboard δεν μου αρέσει . Πολύ άσχημο!

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, koutsis said:

Όπως είπε και ο φίλος πάνω καλύτερα να υπάρχουν πολλές επιλογές παρά καμιά. Επίσης όπως έχω πει και αλλού εμένα το μαμά δεν μου αρέσει καθόλου, ιδιαίτερα στα ελληνικά που δεν έχει καν πρόβλεψη, άρα δεν μου άρεσε καθόλου η κατάργηση του swiftkey. Επίσης η εναλλακτική του gboard δεν μου αρέσει . Πολύ άσχημο!

Γι αυτό είπα καλύτερα που καταργήθηκε να ησυχάσουμε 

Να υπάρχει μόνο ένα και να μην συζητάμε κάθε μέρα αυτό 

Και θα συνεχίσω να έχω την ίδια άποψη 

Όπως πχ θα είχα την ίδια άποψη εάν είχε καταργηθεί η ένδειξη υγείας μπαταρίας να μην λέμε κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια 

Οχι το φόρτισα πολύ, όχι είχε ήλιο, όχι είχα έναν belkin, οχι δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο 

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Γι αυτό είπα καλύτερα που καταργήθηκε να ησυχάσουμε 

Να υπάρχει μόνο ένα και να μην συζητάμε κάθε μέρα αυτό 

Και θα συνεχίσω να έχω την ίδια άποψη 

Όπως πχ θα είχα την ίδια άποψη εάν είχε καταργηθεί η ένδειξη υγείας μπαταρίας να μην λέμε κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια 

Οχι το φόρτισα πολύ, όχι είχε ήλιο, όχι είχα έναν belkin, οχι δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο 

Έπρεπε να δουλεύεις στην Apple, το ξέρεις έτσι; 😉 σας δίνουμε μια επιλογή κι άμα σας αρέσει.

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, koutsis said:

Έπρεπε να δουλεύεις στην Apple, το ξέρεις έτσι; 😉 σας δίνουμε μια επιλογή κι άμα σας αρέσει.

Ναι έχω μάθει έτσι και γι αυτό 

Αστειευομαι εντάξει τι με ενδιαφέρει τι πληκτρολόγιο έχει ο καθένας; 
Ετσι σκέφτεται η apple και έχω μάθει κι εγώ να συμβιβάζομαι 

Αυτά μας προσφέρει με αυτά πορευομαστε

Παλια όλη μετά έκανα jailbreak και root με custom rom ακόμα και την ώρα του καφέ 

Η Apple θέλει το κοινό της να πηγαίνει με το δικό της σκεπτικό 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε η 16.0.3.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, panoszavra said:

Ανέβηκε η 16.0.3.

Και είναι και σχεδόν 1gb. Τι έχει μέσα; εγώ μόνο κάποια bugs για τα 14αρια βλέπω να διορθώνει...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, koutsis said:

Και είναι και σχεδόν 1gb. Τι έχει μέσα; εγώ μόνο κάποια bugs για τα 14αρια βλέπω να διορθώνει...

Σε μένα ήταν κάτω από 300mb

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...