Jump to content

iPhone 13


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

iPhone 13 (specs)

DISPLAY

Size: 6.1 inches
Resolution: 2532 x 1170 pixels, 19.5:9 ratio, 457 PPI
Technology: OLED
Refresh rate: 60Hz
Screen-to-body: 87.24 %
Peak brightness: 1200 cd/m2 (nit)
Features: HDR support, Oleophobic coating, Scratch-resistant glass (Ceramic Shield), Ambient light sensor, Proximity sensor

HARDWARE

System chip: Apple A15 Bionic
Processor: Hexa-core, 64-bit, 5 nm
GPU: Yes
RAM: 4GB
Internal storage: 128GB / 256GB / 512GB
Device type: Smartphone
OS: iOS (15.x)
 
 

BATTERY

Type: Li - Ion, Not user replaceable
Charging: USB Power Delivery, Qi wireless charging, MagSafe wireless charging
Max charge speed: Wired: 20.0W; Wireless: 15.0W

CAMERA

Rear: Dual camera
Main camera: 12 MP (OIS, PDAF)
Specifications: Aperture size: F1.6; Focal length: 26 mm
Second camera: 12 MP (Ultra-wide)
Specifications: Aperture size: F2.4; Focal Length: 13 mm
Video recording: 3840x2160 (4K UHD) (60 fps), 1920x1080 (Full HD) (240 fps), 1280x720 (HD) (30 fps)
Features: OIS, HDR, Time-lapse video, Continuous autofocus, Picture-taking during video recording, Video light
Front: 12 MP (Time-of-Flight (ToF), EIS, HDR, Slow-motion videos)
Video capture: 3840x2160 (4K UHD) (60 fps)

DESIGN

Dimensions: 5.78 x 2.81 x 0.30 inches (146.7 x 71.5 x 7.65 mm )
Weight: 6.14 oz (174.0 g)
Materials: Back: Glass; Frame: Aluminum
Resistance: Water, Splash, Dust; IP68
Biometrics: 3D Face unlock
Keys: Left: Volume control, Other; Right: Lock/Unlock key
Colors: Red, Starlight, Midnight, Blue, Pink

CELLULAR

5G: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79, n258, n260, n261
LTE (FDD): Bands 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(AWS-1), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700 a), 13(700 c), 14(700 PS), 17(700 b), 18(800 Lower), 19(800 Upper), 20(800 DD), 21(1500 Upper), 25(1900+), 26(850+), 28(700 APT), 29(700 d), 30(2300 WCS), 32(1500 L-band), 66(AWS-3), 71(600)
LTE (TDD): Bands 34(2000), 38(2600), 39(1900+), 40(2300), 41(2600+), 42(3500), 46, 48(3600)
UMTS: Bands 1(2100), 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 6(800), 8(900)
DataSpeed: LTE-A, HSDPA+ (4G) 42.2 Mbit/s, HSUPA 5.76 Mbit/s, UMTS
Dual SIM: Yes
SIM type: Nano SIM, eSIM
HD Voice: Yes
VoLTE: Yes

MULTIMEDIA

Headphones: No 3.5mm jack
Speakers: Earpiece, Loudspeaker
Features: Dolby Atmos
Screen mirroring: Wireless screen share
Additional microphone(s): for Noise cancellation

CONNECTIVITY & FEATURES

Bluetooth: 5.0
Wi-Fi: 802.11 a, b, g, n, ac, ax (Wi-Fi 6), dual-band; MIMO, Wi-Fi Direct, Hotspot
USB: Lightning
Features: Charging, Headphones port
Location: GPS, A-GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, QZSS, Cell ID, Wi-Fi positioning
Sensors: Accelerometer, Gyroscope, Compass, Barometer
Other: NFC, UMA (Wi-Fi Calling)
Hearing aid compatible: M3, T4
 

AVAILABILITY

Officially announced: Sep 14, 2021
Scheduled release: (Official) Sep 24, 2021

iphone-13-1.jpg

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα.. επειδη βλεπω οτι το συγκεκριμενο θεμα ειναι "απειραχτο".. να πω οτι ειμαι κατοχος (ο μονος εδω?) ενος κοκκινου 13 256GB. Εκ νεου δοκιμη στο Ios επειτα απο την πρωτη αποτυχημενη αποπειρα με το 11. Ηθελα μια συσκευη δυνατη αλλα μεχρι 6 ιντσες γιατι πραγματικα κουραστηκα με τα 6.5+ στη καθημερινοτητα μου και οι επιλογες πολυ λιγες στα flagships.. Οι πρωτες εντυπωσεις σιγουρα πολυ πιο θετικες απο την τοτε επαφη (εχουν περασει ηδη 2 βδομαδες) και με ξεκαθαρες βελτιωσεις. Βεβαια καποια "κολληματα" στο λειτουργικο παραμενουν αλλα το τελειο δεν υπαρχει ως γνωστον..

Πολυ ομορφη συσκευη (το χρωμα πραγματικα κοκκινο), πολυ καλη οθονη, φοβερα ηχεια ( τεραστιο συν για τη χρηση ως ξυπνητηρι😄), haptics που κλασσικα δυσκολα θα βρουν αντιπαλο. Τη καμερα δεν την εχω δουλεψει ακομα οσο θα θελα. Ειναι ενας κυριος λογος για την αποκτηση του καθως υπαρχει μια μικρη κυρια που λατρευω να φωτογραφιζω και ακομα ειναι δυσκολο να κατσει "ακινητη"..🙂  Η ελλειψη telephoto προσωπικα την θεωρω μειον που θα επρεπε καποια στιγμη να παψει να υπαρχει στα 1000 ευρω που ζηταει η συσκευη σχεδον. 

Αν το Ios συνεχισει να κανει βηματα ως προς την παραμετροποιηση του  σιγουρα θα με βοηθησει να μεινουμε παρεα για πολυ καιρο... 

Αν υπαρχει καποιος αλλος κατοχος (αν και μαλλον σχεδον ολοι εχουν παει στα pro) ας ριξει σημα.. αλλιως για οποιες αποριες θα "ενοχλω" στο τοπικο του pro max..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 ώρες πριν, manos_rc said:

Αν το Ios συνεχισει να κανει βηματα ως προς την παραμετροποιηση του  σιγουρα θα με βοηθησει να μεινουμε παρεα για πολυ καιρο... 

Αν υπαρχει καποιος αλλος κατοχος (αν και μαλλον σχεδον ολοι εχουν παει στα pro) ας ριξει σημα.. αλλιως για οποιες αποριες θα "ενοχλω" στο τοπικο του pro max..

Και στο παρόν θέμα να ρωτάς, εδώ θα είμαστε για να απαντάμε.

Όσον αφορά τώρα τη παραμετροποίηση του λειτουργικού, αυτό είναι αποκλειστικό προνόμιο της Apple που δίνει ελάχιστα περιθώρια στο χρήστη. Αυτή βέβαια είναι μια κατάσταση love or hate.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, manos_rc said:

Καλησπερα.. επειδη βλεπω οτι το συγκεκριμενο θεμα ειναι "απειραχτο".. να πω οτι ειμαι κατοχος (ο μονος εδω?) ενος κοκκινου 13 256GB. Εκ νεου δοκιμη στο Ios επειτα απο την πρωτη αποτυχημενη αποπειρα με το 11. Ηθελα μια συσκευη δυνατη αλλα μεχρι 6 ιντσες γιατι πραγματικα κουραστηκα με τα 6.5+ στη καθημερινοτητα μου και οι επιλογες πολυ λιγες στα flagships.. Οι πρωτες εντυπωσεις σιγουρα πολυ πιο θετικες απο την τοτε επαφη (εχουν περασει ηδη 2 βδομαδες) και με ξεκαθαρες βελτιωσεις. Βεβαια καποια "κολληματα" στο λειτουργικο παραμενουν αλλα το τελειο δεν υπαρχει ως γνωστον..

Πολυ ομορφη συσκευη (το χρωμα πραγματικα κοκκινο), πολυ καλη οθονη, φοβερα ηχεια ( τεραστιο συν για τη χρηση ως ξυπνητηρι😄), haptics που κλασσικα δυσκολα θα βρουν αντιπαλο. Τη καμερα δεν την εχω δουλεψει ακομα οσο θα θελα. Ειναι ενας κυριος λογος για την αποκτηση του καθως υπαρχει μια μικρη κυρια που λατρευω να φωτογραφιζω και ακομα ειναι δυσκολο να κατσει "ακινητη"..🙂  Η ελλειψη telephoto προσωπικα την θεωρω μειον που θα επρεπε καποια στιγμη να παψει να υπαρχει στα 1000 ευρω που ζηταει η συσκευη σχεδον. 

Αν το Ios συνεχισει να κανει βηματα ως προς την παραμετροποιηση του  σιγουρα θα με βοηθησει να μεινουμε παρεα για πολυ καιρο... 

Αν υπαρχει καποιος αλλος κατοχος (αν και μαλλον σχεδον ολοι εχουν παει στα pro) ας ριξει σημα.. αλλιως για οποιες αποριες θα "ενοχλω" στο τοπικο του pro max..

Δεν είσαι ο μόνος από ότι φαίνεται. Την συσκευή την έχω περίπου ένα μήνα και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Έχω κάνει αναβάθμιση από το 6S και φυσικά είναι η μέρα με τη νύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πριν δυο εβδομάδες πήρα το 13 στο μπλε 256giga
Προερχόμενος από Xs max, αν και το Xs ήταν εξαιρετικο, υπάρχει βελτίωση σχεδόν σε όλα τα επίπεδα
Εξαιρετικη κάμερα ειδικά οι νυχτερινές, τέλειο video, εντυπωσιακή οθόνη, ηχεία και το μέγεθος με βολεύει πολύ
Το pro είναι καλύτερο αλλά δεν ξέρω αν αξίζει η διαφορά τιμής που έχουν
Επίσης το pro δεν το βρίσκεις, ενώ το 13 το βρίσκεις


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα συμφωνήσω για το μέγεθος αλλά και το βάρος στη συγκεκριμένη συσκευή. Το Max έχει χορταστική οθόνη και μπαταρία αλλά από θέμα φορητότητας υστερεί πολύ. Είναι και γούστα αυτά βέβαια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως μεγεθος και βαρος τεινουν στο ιδανικο για το προσωπικο μου γουστο τουλαχιστον. Επισης πληρως αξιοποιησιμο το form factor της συσκευης γιατι το "σοκοφρετα style" ναι μεν βοηθαει στο πιασιμο μιας συσκευης με το ενα χερι αλλα στο κομματι της αναγνωσης δεν...

Σε οτι αφορα το pro περισυ ισχυε οτι δεν υπηρχε ιδιαιτερος λογος απο το 12 regular στο 12 pro. Φετος δεν ειμαι τοσο σιγουρος. Εχει φοβερο set up καμερας το pro (συν τον telephoto)

καθως και το refresh rate. Το μονο που με χαλαει λιγο ειναι το βαρος του. Σε καθε περιπτωση το βρισκεις πλέον μονο σε αγγελια διαθεσιμο οποτε..

Επισης σε μερικες δοκιμες indoor ο υπερευρυγώνιος φακος δε μου αρεσε τοσο κυριως σε εναλλαγη καθως τραβουσα βιντεο. Μια πρωτη παρατηρηση αυτη σε δοκιμες που κανω. Σκοτεινιαζε το περιβαλλον μολις περνουσα στον υπερευρυγώνιο. Δε ξερω αν το εχει παρατηρησει καποιος αλλος αυτο.

Επισης το pro max εχει γινει διασημο για την σουπερ μπαταρια του αλλα και το 13 το θεωρω πολυ καλο σε αυτο το τομεα. Καμια απολυτως σκεψη και "αγχος" για τη μπαταρια του μεσα στη μερα και συνηθως το φορτιζω βαρια μεχρι 80%. 

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σας κρατάει εσάς η μπαταρία. Εμένα βγάζει μιάμιση μέρα και οριακά ολόκληρη και τη δεύτερη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, theofilos79 said:

Πόσο σας κρατάει εσάς η μπαταρία. Εμένα βγάζει μιάμιση μέρα και οριακά ολόκληρη και τη δεύτερη μέρα.

Μιαμιση μερα σχετικα ευκολα. Σε αναμονη δε πεφτει ουτε 1% σε φαση που γινεται "εκνευριστικο" 😄

Γι αυτο και περιμενω να το δοκιμασω σε μια "δυσκολη" μερα που θα ειμαι συνεχεια εξω με αρκετο gps και χρηση καμερας (δλδ το καλοκαιρι με βλεπω..) . Αν ετσι μου βγαλει ολη τη μερα δε χρειαζεται να ζητησω κατι περισσοτερο..

Δεδομενα, τοποθεσια και BT ειναι μονιμως ανοιχτα.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, manos_rc said:

Μιαμιση μερα σχετικα ευκολα. Σε αναμονη δε πεφτει ουτε 1% σε φαση που γινεται "εκνευριστικο" 😄

Γι αυτο και περιμενω να το δοκιμασω σε μια "δυσκολη" μερα που θα ειμαι συνεχεια εξω με αρκετο gps και χρηση καμερας (δλδ το καλοκαιρι με βλεπω..) . Αν ετσι μου βγαλει ολη τη μερα δε χρειαζεται να ζητησω κατι περισσοτερο..

Δεδομενα, τοποθεσια και BT ειναι μονιμως ανοιχτα.

αυτό με την αναμονή ισχύει  και μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση. Και εγώ όλα ανοιχτά τα έχω.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, manos_rc said:

Οντως μεγεθος και βαρος τεινουν στο ιδανικο για το προσωπικο μου γουστο τουλαχιστον. Επισης πληρως αξιοποιησιμο το form factor της συσκευης γιατι το "σοκοφρετα style" ναι μεν βοηθαει στο πιασιμο μιας συσκευης με το ενα χερι αλλα στο κομματι της αναγνωσης δεν...

Σε οτι αφορα το pro περισυ ισχυε οτι δεν υπηρχε ιδιαιτερος λογος απο το 12 regular στο 12 pro. Φετος δεν ειμαι τοσο σιγουρος. Εχει φοβερο set up καμερας το pro (συν τον telephoto)

καθως και το refresh rate. Το μονο που με χαλαει λιγο ειναι το βαρος του. Σε καθε περιπτωση το βρισκεις πλέον μονο σε αγγελια διαθεσιμο οποτε..

Επισης σε μερικες δοκιμες indoor ο υπερευρυγώνιος φακος δε μου αρεσε τοσο κυριως σε εναλλαγη καθως τραβουσα βιντεο. Μια πρωτη παρατηρηση αυτη σε δοκιμες που κανω. Σκοτεινιαζε το περιβαλλον μολις περνουσα στον υπερευρυγώνιο. Δε ξερω αν το εχει παρατηρησει καποιος αλλος αυτο.

Επισης το pro max εχει γινει διασημο για την σουπερ μπαταρια του αλλα και το 13 το θεωρω πολυ καλο σε αυτο το τομεα. Καμια απολυτως σκεψη και "αγχος" για τη μπαταρια του μεσα στη μερα και συνηθως το φορτιζω βαρια μεχρι 80%. 

Επειδή ήμουν και εγώ στην φάση που είσαι,το 13 το απέριψα χωρίς πολλά πολλά γιατί φέτος είναι δυστηχώς η χειρότερη χρονιά για τα βασικά iphone μοντέλα.

Κυριολεκτικά ελάχιστες οι αλλαγές σε σχέση με προηγούμενα χρόνια.

Η αυτονομία είναι όντως καλή μιας και μιλάμε για την μεγαλύτερη μπαταρία που έχει μπει σε iphone 6 ιντσο(εκτός των max δηλαδη)και η οθόνη έχει ρυθμο ανανέωσης 60hz,όπως και ωραίο στο κράτημα το πιο μικρό βάρος λόγω αλουμινίου.

Σε όλα τα υπόλοιπα όμως ειναι μια από τα ίδια,δηλαδή κάμερες ίδιες με τα περσινά 12ρια(12pm συγκεκριμένα), ιδια μνήμη ram όπως και το 12ρι(4gb),ίδια 60hz amoled οθόνη όπως και το 12ρι(λίγο πιο φωτεινή).

Με λίγο μεγαλύτερη μπαταρία και 128gb βασικό μοντέλο αλλά με αρχική τιμη 970ευρώ,δεν ενθουσιάζεται ο κόσμος πλέον. Το ακριβώς αντίθετο συμβαίνει για πρώτη φορά στα pro μοντέλα,γιαυτο και δεν υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον.

Δεν είναι δηλαδή κακή σαν συσκευή,απλά έχει το χειρότερο value των τελευταίων ετών σε σχέση με τα προηγούμενα βασικά μοντέλα από το iphoneXR και μετά.Φέτος είναι η μοναδική χρονιά τα τελευταία χρόνια που κυριολεκτικά αξίζει και με το παραπάνω κάποιος να πάει στο ακριβότερο 13pro για τα παραπάνω χρήματα που ζητάει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Και πάλι… για κάποιον που δε θέλει ή δεν μπορεί να πάει στα Pro μοντέλα, η απλή σειρά αποτελεί την καλύτερη επιλογή για αγορά iPhone σήμερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, athanaso77 said:

Και πάλι… για κάποιον που δε θέλει ή δεν μπορεί να πάει στα Pro μοντέλα, η απλή σειρά αποτελεί την καλύτερη επιλογή για αγορά iPhone σήμερα.

Για τους περισσότερους θα έλεγα 

Λιγο η διάταξη των καμερών το χαλάει στα μάτια μου 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό βασικά παίζει ρόλο τι τωρινή συσκευή έχει ο καθένας και θέλει να αλλάξει και σε τι τιμή βρίσκει τα παλιότερα μοντέλα.

Και τα παραπάνω τα έγραψα γιατί ένας συμφορουμίτης ανέφερε ότι δεν ξέρει αν αξίζει η διαφορά τιμής του 13pro από το 13ρι το απλό.

Αν κάποιος δεν θέλει να ανέβει χρηματικά στα pro,και κοιτάζει μόνο τα τελευταία μοντέλα,προφανως τα απλά iphone είναι η καλύτερη επιλογή.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζεται το πρόβλημα με τον χαμηλό ήχο κλειδώματος και ειδοποιήσεων;

Οπως επίσης και όταν γράφεις μήνυμα στην αρχή τα κλικ είναι χαμηλά και μετά αφού πληκτρολογήσεις κάποια γράμματα ανεβαίνει η ένταση 

Υπαρχει πρόβλημα εδώ και πολύ καιρό σε iPhone 11-12-13 και ακόμα και στην 15.2.1 δεν βλέπω να διορθώθηκε 

Οτι και να δοκίμασα δεν στρώνει. Software bug μου φαίνεται 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι και γω στο ψάξιμο το 13 έχει καλύτερη αυτονομία απο το 13pro ;
Το πρώτο που με ενδιαφέρει ειναι η μπαταριά οθονες κτλ δεν με ενδιαφέρουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
8 ώρες πριν, zerokill said:

Επειδή είμαι και γω στο ψάξιμο το 13 έχει καλύτερη αυτονομία απο το 13pro ;

Πάνω κάτω τα ίδια είναι. 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, athanaso77 said:

Ναι, υπάρχει ένα θέμα με τους ήχους ειδοποιήσεων γενικότερα.

Δεν έχω δει κάτι τέτοιο εδώ να αναφέρεται κάποιος 

Ισως δεν θυμάμαι κιολας

Μολις πήρα την συσκευή στα χέρια μου το κατάλαβα αμέσως μόλις την ρύθμισα 

Στην αρχή λέω μπα μήπως είναι η ιδέα μου

Μετα καθάρισα λίγο τα ηχεία λέω μήπως φταίει αυτό 

Τελικα μέρα με την μέρα κατάλαβα ότι υπάρχει πρόβλημα και εχθές έψαξα λίγο και είδα ότι είναι γενικότερο το πρόβλημα από iPhone 11 και νεότερα μοντέλα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Tasos19s said:

Δεν έχω δει κάτι τέτοιο εδώ να αναφέρεται κάποιος 

Ισως δεν θυμάμαι κιολας

Μολις πήρα την συσκευή στα χέρια μου το κατάλαβα αμέσως μόλις την ρύθμισα 

Στην αρχή λέω μπα μήπως είναι η ιδέα μου

Μετα καθάρισα λίγο τα ηχεία λέω μήπως φταίει αυτό 

Τελικα μέρα με την μέρα κατάλαβα ότι υπάρχει πρόβλημα και εχθές έψαξα λίγο και είδα ότι είναι γενικότερο το πρόβλημα από iPhone 11 και νεότερα μοντέλα 

Καλημερα. Δεν εχω εντοπισει καποιο θεμα με τους ηχους. Θα το δω λιγο πιο προσεκτικα αλλα και σε κλησεις και viber/mails ακουγονται στην ενταση που τα εχω ορισει. Σε αυτο που ειχα θεμα αλλα διορθωθηκε ειναι οτι στο viber δεν ειχα παντα ειδοποιηση και επρεπε να μπω μεσα και να δω οτι υπαρχει μηνυμα απο το εικονιδιο του viber. Τις τελευταιες 2-3 μερες διορθωθηκε.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 ώρες πριν, dynamic4 said:

Παιδιά έκανε ενημέρωση και από χθές έχει κολλήσει στο logo και δεν ανοίγει τι κάνω; Πρώτη φορά έχω i phone   καί έχω το 13

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
7 ώρες πριν, dynamic4 said:

Παιδιά έκανε ενημέρωση και από χθές έχει κολλήσει στο logo και δεν ανοίγει τι κάνω; Πρώτη φορά έχω i phone   καί έχω το 13

Δοκίμασε force restart. Οδηγίες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αποχαιρετω το τοπικ εδω.. τελικα μετα απο 40 μερες περιπου τα τσουγκρισαμε παλι με το ios γιατι οσο καλη θεληση κι αν εδειξα στη καθημερινοτητα μου δεν με εξυπηρετει. Η συσκευη πολυ καλη βεβαια και θα συνεχισω να εχω επαφη αφου πλεον υπαρχει και ενα 13 mini στη οικογενεια. Καλη συνεχεια!

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...