Jump to content

Realme GT Master Edition


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 752
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ραδιοφωνο Fm εχει το κινητο?
Επειδή το κοιτούσα και εγώ σαν συσκευή, δεν έχει φίλε

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, WPerty said:

Σήμερα το απόγευμα μου ήρθε η ενημέρωση σε UI 3 Android 12. Προς το παρόν όλα καλά.

Έχεις το 3363 ή το 3360;;

Link to comment
Share on other sites

On 28/3/2022 at 5:57 ΜΜ, athanasios1112 said:

Χθες με VPN , πέρασα την android 11/ A12, .

με χωρα? μολις το πηρα 3363 και πηρε μια android 11. μιας και θα το ετοιμασω λεω να ειναι android 12 απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα και την εκανα εγκατάσταση. Το πρώτο που είδα για την ώρα αρνητικο είναι που απενεργοποιηθηκε το volte. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, drdedus said:

με χωρα? μολις το πηρα 3363 και πηρε μια android 11. μιας και θα το ετοιμασω λεω να ειναι android 12 απο την αρχη

Χώρα βάζω Γαλλία/ Γερμανία/ Ολλανδία.

Έχω android 11 !!!

Βλέπω εδώ, ότι παίρνουν android 12, εγώ όχι.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, tifozi13 said:

Ήρθε και σε εμένα και την εκανα εγκατάσταση. Το πρώτο που είδα για την ώρα αρνητικο είναι που απενεργοποιηθηκε το volte. 

μηπως εννοεις VoWifi? Αυτο ειναι σημαντικο.

μηπως επανηλθε?

Link to comment
Share on other sites

σ εμένα το εμφανίζει κανονικά μετά την αναβάθμιση.για τσέκαρε στο ρυθμίσεις-γνωστοποιησεις και γραμμή κατάστασης-εικονίδια.μεσα στις ρυθμίσεις της σιμ στα δεδομένα στο εμφανίζει εκεί σαν διακόπτη;



Link to comment
Share on other sites

για πείτε όσοι το περάσατε, δουλευουν όλα οκ? ή εχει προβλήματα? αν δεν πάρω feedback δεν το περνάω.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Saloufas17 said:

για πείτε όσοι το περάσατε, δουλευουν όλα οκ? ή εχει προβλήματα? αν δεν πάρω feedback δεν το περνάω.

Στο δικό μου δεν βλέπω κάποιο θέμα. Η διάρκεια μπαταρίας όπως πριν, το σύστημα είναι smooth, η διαχείριση μνήμης καλή επίσης. Υπάρχουν κάποιες αναφορές στο Reddit ότι δεν λειτουργεί το always on display, αλλά εδώ όλα καλά. 

 

Η εταιρία προτείνει μετά την ενημέρωση να μπει το τηλέφωνο στο φορτιστή για 2-3 ώρες για να γίνει optimisation στο σύστημα. 

Edited by WPerty
Link to comment
Share on other sites

στα updates βλέπω λένε έχουν φτιάξει τον αλγόριθμο του auto brightness που κυρίως το βράδυ έριχνε την φωτεινότητα τελείως και δεν έβλεπες τίποτα, ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, WPerty said:

Στο δικό μου δεν βλέπω κάποιο θέμα. Η διάρκεια μπαταρίας όπως πριν, το σύστημα είναι smooth, η διαχείριση μνήμης καλή επίσης. Υπάρχουν κάποιες αναφορές στο Reddit ότι δεν λειτουργεί το always on display, αλλά εδώ όλα καλά. 

 

Η εταιρία προτείνει μετά την ενημέρωση να μπει το τηλέφωνο στο φορτιστή για 2-3 ώρες για να γίνει optimisation στο σύστημα. 

Πράγματι έβγαλε παράθυρο, να φορτίσει 3 ώρες, που δεν το έκανα, αλλά μόνον για μισή ώρα το φορτισα., έχει πάθει κάποια ζημιά; Το έβαλα τώρα για φόρτιση. Να το αφήσω τρις ώρες;

Τι είναι το .. optimization;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...