Jump to content

Realme GT Master Edition


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά το προχθεσινό update, όταν αποσυνδεθεί το ρολόι από το τηλέφωνο, πάλι τα ίδια. Δεν συνδέεται. Το κακό όμως είναι ότι οι ρυθμίσεις είναι όπως πρέπει πλέον.  Έχει γίνει κουραστικό το θέμα! 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 750
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ναι εννοείται οτι θα ενημερώσω απλά θα το δω σε κάποιες ημέρες γιατί όταν το ενεργοποιησα δεν ήταν το κινητό φουλ φορτισμένο.
επανέρχομαι με το θέμα.δεν παρατήρησα κάποια διαφορά προς το καλύτερο στην μπαταρία,στα ίδια δηλαδή κινήθηκε η κατανάλωση.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κονομήσαμε καινούριο θεματάκι! Ανοίγω dialer, καλώ, χτυπάει δύο φορές, και τερματίζεται η κλήση. Επιχειρώ δεύτερη φορά, τα ίδια. Τρίτη φορά, απαντά ο άλλος, αλλά δε με άκουγε. Κάνω επανεκκίνηση. Τα ίδια. Από το πρωί όλα αυτά. Ακόμα και τώρα, κάλεσα την κόρη μου, απάντησε αλλά δεν με άκουγε. Τα φώτα σας γιατί ειλικρινά είμαι έτοιμος να το κάνω ρύζι. 

Κάποιες κλήσεις γίνονται, αλλά κι αυτό μετά από αρκετές προσπάθειες.. 

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, nasos_79 said:
On 27/2/2022 at 5:42 ΜΜ, nasos_79 said:
ναι εννοείται οτι θα ενημερώσω απλά θα το δω σε κάποιες ημέρες γιατί όταν το ενεργοποιησα δεν ήταν το κινητό φουλ φορτισμένο.

επανέρχομαι με το θέμα.δεν παρατήρησα κάποια διαφορά προς το καλύτερο στην μπαταρία,στα ίδια δηλαδή κινήθηκε η κατανάλωση.

Αυτό σου έλεγα πριν ίσως είναι τόσο αμελητέα η διαφορά που δεν αξίζει να το πειράξεις. 

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα κάτοχος του realme GT master edition voyage gray έμεινα έκπληκτος με την αίσθηση επιτέλους ένα κινητό που δεν θα βάλω θήκη , εξεπλάγη από την πόσο καλή οθόνη έχει φωτεινότητα  και ιδίως ωραία χρώματα με το 8pro που είχα η οθόνη έχει μεγάλη διάφορα και πολύ καλή φωτογραφική και σε νύχτα και μέρα 

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το έχω στα χέρια μου και εγώ.. παίζει κάτι με τον ήχο??όλα τέρμα κ  sms, viber messenger ίσα που ακούγονται..κ ο ήχος κλήσης δεν το λες κ ότι ακούγεται αμέσως.. παίζει κάνα κόλπο να φτιάξει???

Link to comment
Share on other sites

Πάτα το volume up για να δυναμώσει ο ήχος. Δεν έχει παραπονεθεί κανείς να σιγακουγονται οι ήχοι. Αλλιώς επαναφορά κ αν όχι σέρβις

Link to comment
Share on other sites

Οκ τέρμα αριστερά από την αρχική οθόνη πως βγαίνει η σελίδα της  Google???θέλω να μην υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Οκ τέρμα αριστερά από την αρχική οθόνη πως βγαίνει η σελίδα της  Google???θέλω να μην υπάρχει
δεν νομίζω να αφειρειται.μονο με άλλον launcher.το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μπεις στις ρυθμίσεις σε αυτήν την σελίδα και να κλείσεις το discover.αλλα και πάλι θα υπάρχει η σελίδα εκεί αλλά κενή.
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, george_21 said:

Οκ τέρμα αριστερά από την αρχική οθόνη πως βγαίνει η σελίδα της  Google???θέλω να μην υπάρχει

Στο YouTube προτείνουν το realme smart assistant 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα από υπολογιστή κ με εργαλείο αφαίρεσης , έβγαλα κάμποσες άχρηστες εφαρμογές κ μαζί το  app Google.. οπότε έφυγε κ όλη η σελίδα 😁😁

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία πως το βλέπετε?? Θα μου πεις θέλει κ λίγες μέρες να στρώσει..σήμερα από τις 10 το πρωί φορτισμένο φουλ όλη μέρα έξω με 5g  ανοιχτό κ μόλις 1.30 ωρα sot κ τώρα 21.30 το βράδυ είμαι στο 40% .. είναι νορμάλ??

Link to comment
Share on other sites

Αυτες τις μερες παραλαμβανω κι εγω το 8/256

Καμια θηκη απο καουτσουκ υπαρχει??

Οχι απο σιλικονη γιατι θελω κατι να αντεχει λογω αντικειμενου δουλειας

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που κάνω εγκατάσταση μια εφαρμογή, μαζί με το εικονίδιο της εφαρμογής βγάζει άλλο ένα που το ονομάζει "σε εκκρεμότητα" 

Έτσι πρέπει; 🤔 

IMG_20220309_191450.jpg

Μετά από λίγο έγινε έτσι 

 

IMG_20220309_192209.jpg

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι μια εφαρμογή από το σύστημα/ όταν κάνετε εγκατάσταση εφαρμογών/ γιατί το δείχνει δεν ξέρω/ υπάρχει στην διαχείριση εφαρμογών/ δες το screenshot .

Screenshot_2022-03-09-20-06-03-70_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνω εγκατάσταση ΑPK, μου βγάζει τέτοιο ερώτημα: .. πως να γίνει η εγκατάσταση.. κλπ, και επιλέγω το εικονίδιο αυτό,, το δείχνει κάτω κάτω στην οθόνη, και μετά δεν φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

On 26/1/2022 at 12:47 ΜΜ, townleader said:

Καλησπέρα παιδιά!
Το Android Auto παίζει καλά στο αυτοκίνητο?
Έχω διαβάσει ότι έχει θεματάκια..

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 

Καλημέρα παιδιά!

Θα μπορούσε να με ενημερώσει κάποιος για το android auto ?

Ευχαριστώ

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω ,οντως σε σχεση με το παλιο η μερα με τη νυχτα

Ψαχνωντας να βρω το extra τζαμακι δε βρηκα τπτ στη συσκευασια ενω ηταν σφταγισμενη με το ναυλον περιτιληγμα

Υπαρχει ή εγω εκανα λαθος??

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, johnstef said:

Παρελαβα κι εγω ,οντως σε σχεση με το παλιο η μερα με τη νυχτα

Ψαχνωντας να βρω το extra τζαμακι δε βρηκα τπτ στη συσκευασια ενω ηταν σφταγισμενη με το ναυλον περιτιληγμα

Υπαρχει ή εγω εκανα λαθος??

 

...Σε σχέση με το παλιό;... 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, johnstef said:

Για το τζαμακι ρωτάω

Υπάρχει στο δικό σας ή όχι??

Υπάρχει σε όλα απλή μεμβράνη. 

WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, carcaroth said:

Υπάρχει σε όλα απλή μεμβράνη. 

Μεμβράνη προεγκατεστημένη είναι,

εγώ την έβγαλα και έβαλα tempered glass.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...