Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απαλευτη η φάση......

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

14 minutes ago, taliban said:

Απαλευτη η φάση......

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν υπάρχει σωτηρία

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, adi32 said:

Μπορείς να βγάλεις φώτο και να είναι αναμμένο συνέχεια το φλας 

Δεν εχει force flash? Μόνο αυτόματο;

Δεν θυμαμαι καθόλου το μενου.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Antretng said:

Δεν εχει force flash? Μόνο αυτόματο;

Δεν θυμαμαι καθόλου το μενου.

Όχι δεν έχει. Έβαλα open camera και οκ για όταν χρειάζεται. Νομίζω και καμιά gcam δεν το κάνει 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, adi32 said:

Όχι δεν έχει. Έβαλα open camera και οκ για όταν χρειάζεται. Νομίζω και καμιά gcam δεν το κάνει 

Η αλήθεια είναι ότι σε καμία συσκευή μου δεν δοκίμασα να κοιτάξω αν κάθεται αναμμένο το φλας στη φωτογραφία. Αν θυμάμαι μόνο σε ένα παλιό Samsung με συρόμενο πληκτρολόγιο στις αρχές του 2000 περίπου το είχα δοκιμάσει αυτό και όντως το φλας έμενε ανοιχτό και στη φωτογραφία. Από τότε δεν το ξανακοίταξα σε άλλες συσκευές με φλας. Το θεώρησα δεδομένο ότι θα γίνετε. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, adi32 said:

Όχι δεν έχει. Έβαλα open camera και οκ για όταν χρειάζεται. Νομίζω και καμιά gcam δεν το κάνει 

Εννοεις να μενει αναμμένο από πριν το κλικ; Γιατι αυτο;

Με gcam, θεωρητικα, αν εχεις πειραξει τις αδειες μπορει να γινει. Κουρτινα για torch on και μετα gcam. Αλλα θελει ρουτ. 

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που χρησιμοποιεί την εφαρμογή Good lock; Και αν ναι πως; Με αλλαγή region ή κατέβασμα απο άλλο app store; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, taliban said:

Απαλευτη η φάση......

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

1 hour ago, sotosok said:

Δεν υπάρχει σωτηρία

Στην αρχή αισθάνθηκα ότι χρειάζεται να δείξουμε κατανόηση και να υπηρετήσουμε το σκοπό του forum.

Τώρα εύχομαι να μας τρολλάρει, γιατί αλλιώς η φάση με γυρνάει 50 χρόνια πίσω, όταν ήμουνα μαθητής λυκείου και μας είχε σπάσει τα νεύρα ο σπασίκλας της τάξης, που σήκωνε κάθε τρεις και λίγο το χέρι του για άκυρες ερωτήσεις και απορίες.

Πόση κατανόηση πχιά;;;

Edited by green dragon
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, green dragon said:

 

Στην αρχή αισθάνθηκα ότι χρειάζεται να δείξουμε κατανόηση και να υπηρετήσουμε το σκοπό του forum.

Τώρα εύχομαι να μας τρολλάρει, γιατί αλλιώς η φάση με γυρνάει 50 χρόνια πίσω, όταν ήμουνα μαθητής λυκείου και μας είχε σπάσει τα νεύρα ο σπασίκλας της τάξης, που σήκωνε κάθε τρεις και λίγο το χέρι του για άκυρες ερωτήσεις και απορίες.

Πόση κατανόηση πχιά;;;

Δυστυχώς για σένα και τους υπόλοιπους που ειρωνεύονται σε κάθε ερώτηση ή και σχόλιο μου, οι ερωτήσεις μου είναι πραγματικές! Αν δεν θέλετε να απαντάτε μην ειρωνεύεσται τουλάχιστον. Ναι... "σωτηρία" δεν θα υπάρξει όσο το συνεχίζεται! 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, toumpanovlaxos said:

Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που χρησιμοποιεί την εφαρμογή Good lock; Και αν ναι πως; Με αλλαγή region ή κατέβασμα απο άλλο app store; 

Βάζεις την NiceLock και κατεβάζεις τα modules από το APKMirror.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antretng said:

Εννοεις να μενει αναμμένο από πριν το κλικ; Γιατι αυτο;

Με gcam, θεωρητικα, αν εχεις πειραξει τις αδειες μπορει να γινει. Κουρτινα για torch on και μετα gcam. Αλλα θελει ρουτ. 

μου ειναι χρησιμο οταν πχ θελω να βγαλω τις μετρησεις στο ρολοι της δεη 

ειναι σε σκοτεινο μερος και εχει τζαμι μπροστα και οταν αναβει το φλας στιγμιαια και δεν ειναι σε καποια γωνια δε φαινεται τιποτα στη φωτο 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, adi32 said:

μου ειναι χρησιμο οταν πχ θελω να βγαλω τις μετρησεις στο ρολοι της δεη 

ειναι σε σκοτεινο μερος και εχει τζαμι μπροστα και οταν αναβει το φλας στιγμιαια και δεν ειναι σε καποια γωνια δε φαινεται τιποτα στη φωτο 

Κατέβασα το open camera και λειτουργεί ο φακός με την κάμερα ταυτόχρονα. Ενώ στη κάμερα του κινητού όταν ανοίγω τον φακό μου γράφει ότι χρησιμοποιείται από άλλη εφαρμογή.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, adi32 said:

Όχι δεν έχει. Έβαλα open camera και οκ για όταν χρειάζεται. Νομίζω και καμιά gcam δεν το κάνει 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Κατέβασα το open camera και λειτουργεί ο φακός με την κάμερα ταυτόχρονα. Ενώ στη κάμερα του κινητού όταν ανοίγω τον φακό μου γράφει ότι χρησιμοποιείται από άλλη εφαρμογή.

Βρήκα λύση. Τραβάς βίντεο με ανοιχτό φακό και όσο τραβάς βίντεο πατάς και βγάζεις φώτο. Πρόφιτ.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, esertas said:

Βρήκα λύση. Τραβάς βίντεο με ανοιχτό φακό και όσο τραβάς βίντεο πατάς και βγάζεις φώτο. Πρόφιτ.

Σωστός ο παίκτης. Εφόσον δεν σε νοιάζει η ποιότητα βέβαια. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Antretng said:

Σωστός ο παίκτης. Εφόσον δεν σε νοιάζει η ποιότητα βέβαια. 

Ε ναι, αφού θέλει να βγάζει τα ρολόγια της ΔΕΗ φωτογραφία δεν χρειάζεται ποιότητα. Τα νούμερα να φαίνονται θέλει.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι λίγο άσχετο ίσως

υπάρχει τρόπος στις επαφές ένα κινητό να το εμφανίζει με την λογική 6932 222 222 και όχι ως 639 222 2222 που το έχει τώρα?

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2023 at 8:44 ΠΜ, evris2013 said:

Παρατήρησα πως μετά την ενημέρωση ακούω ειδοποιήσεις με τον χαρακτηριστικό ήχο (Spaceline) οι οποίες όμως είναι κενές. Δηλαδή ούτε στην aod δείχνει κάτι, ούτε κατεβάζοντας την κουρτίνα. Μου το έκανε 4-5 φορές μέχρι τώρα. 

Το επιβεβαιώνω κ εγω , καθως εχω μονιμα ακουστικο στο αυτι , ακουω ήχο ειδοποίησης , αλλά δεν εμφανίζεται κάτι..

Ξεκίνησε σαν φαινόμενο από την 5.1 μετά...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, filip001 said:

Το επιβεβαιώνω κ εγω , καθως εχω μονιμα ακουστικο στο αυτι , ακουω ήχο ειδοποίησης , αλλά δεν εμφανίζεται κάτι..

Ξεκίνησε σαν φαινόμενο από την 5.1 μετά...

Ναι τότε ξεκίνησε. Τώρα έχει δύο τρεις μέρες που δεν το κάνει. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό με της ειδοποιήσεις μου το κάνει από το one ui 4.0, ούτε με το factory δεν έστρωσε, ίσως είναι κάποια ρύθμιση που δεν βρίσκω... έτσι έβαλα ένα πιο διακριτικό ήχο... αυτό δεν μου το κάνει πάντα και συνήθως εμφανίζεται όταν έχω πολύ ωρα/καιρό να το κλείσω το κινητό. 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, evris2013 said:

Ε ναι, αφού θέλει να βγάζει τα ρολόγια της ΔΕΗ φωτογραφία δεν χρειάζεται ποιότητα. Τα νούμερα να φαίνονται θέλει.

Αν ειναι πολυ σκοτεινα και πολυ βρόμικο το τζάμι, ενδεχομένως και να παιζει ρολο η ποιοτητα. Μπορει απο το noise reduction, οπως θα το μπερδεύει με τη σκονη, να μην διαβάζονται τα νουμερα. 

Link to comment
Share on other sites

Παντως το θεμα με το ξεκλειδωμα (το κολλημα που κανει) ειναι πολυ σπαστικο.Μιλησα με την Samsung και μου ειπαν να συνδεθουμε με Smart Tutor και πρασινα αλογα.Το θεμα ειναι οτι δεν το κανει παντα..Αντε να αποδειξεις οτι δεν πεταει ο γαιδαρος...

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billmes1981 said:

Παντως το θεμα με το ξεκλειδωμα (το κολλημα που κανει) ειναι πολυ σπαστικο.Μιλησα με την Samsung και μου ειπαν να συνδεθουμε με Smart Tutor και πρασινα αλογα.Το θεμα ειναι οτι δεν το κανει παντα..Αντε να αποδειξεις οτι δεν πεταει ο γαιδαρος...

Την ενημέρωση την έκανες απευθείας, καθαρή εγκατάσταση ή μέσο recovery clear data κτλ.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, challenge143 said:

Την ενημέρωση την έκανες απευθείας, καθαρή εγκατάσταση ή μέσο recovery clear data κτλ.  

Την εκανα ΟΤΑ και εχω κανει επαναφορα (και μεσα απο τις ρυθμισεις και μεσα απο το boot menu) οταν την περασα και στησιμο απο την αρχη.Δεν εδειξε να φτιαχνει

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα σημερα δεν δουλευει το σλοτ sim 1 . Εχω data και μηνυματα αλλα δεν μπορω να παρω και οταν με παιρνουν δειχνει κατηλημενο. Αλλαξα την sim στην αλλη θεση και ειναι οκ.

Εχει ξαναπαρουσιαστει αυτο το προβλημα;

Edit: εκανα reset στις ρυθμισεις δικτυου και πλεον δουλευει

 

Edited by c-max
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...