Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, mol said:

Μάλιστα. Το ψάχνω αμέσως 

370 το βλέπω 

370€ το πήρα πριν τις εκπτώσεις από Γερμανό. Ακόμα τόσο το έχουν; Μιλάω για τέλη Σεπτεμβρίου. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

38 minutes ago, evris2013 said:

370€ το πήρα πριν τις εκπτώσεις από Γερμανό. Ακόμα τόσο το έχουν; Μιλάω για τέλη Σεπτεμβρίου. 

Οι μεγάλοι τόσο το έχουν. 

Και στον τσιγκουνη κάπου εκεί παίζει 

Ε στα ίδια χρήματα γιατί να μην επιλέξει κάποιος pixel 6a ας πούμε....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mol said:

Οι μεγάλοι τόσο το έχουν. 

Και στον τσιγκουνη κάπου εκεί παίζει 

Ε στα ίδια χρήματα γιατί να μην επιλέξει κάποιος pixel 6a ας πούμε....

Εδώ πιο φθηνότερα...

https://www.bestprice.gr/item/2156947853/samsung-galaxy-a52s-5g-6gb-128gb-dual.html

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mol said:

Οι μεγάλοι τόσο το έχουν. 

Και στον τσιγκουνη κάπου εκεί παίζει 

Ε στα ίδια χρήματα γιατί να μην επιλέξει κάποιος pixel 6a ας πούμε....

Καμμια σχεση οι 2 συσκευες, το σαμσουνγκ στην Ελλαδα ειναι κλασεις ανωτερο για παρα πολλους λογους. Αν ησουν σε χωρα που υποστηριζετε κανονικα το πιξελ το συζητησουμε

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να ψάχνει για gcam. Γι αυτό ίσως... Αλλά και χωρίς τοπική υποστήριξη...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στο απλό Α52 έσκασε update security patch μόνο Φεβρουαρίου χωρίς One UI 5.1..🤔 Οπότε πάμε για Μάρτη;

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Εμείς σίγουρα Μάρτη θα πάμε και για security patch Φεβρουαρίου. Διότι μόλις Φεβρουάριο μας ήρθε το security patch Ιανουαρίου!😉

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Με την αναβάθμιση Φεβρουαρίου λέτε να διορθωθεί αυτό που όταν πας να κλείσεις την κλήση η οθόνη είναι μαύρη και δεν μπορείς να κάνεις τπτ?Αναγκαζεσαι να πατήσεις το κουμπάκι.Επισης θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να βλέπω το φόντο όταν σέρνω από κάτω προς τα πάνω στις σελίδες.Τωρα φαίνεται θαμπό.Ενας φίλος με κάποια ρύθμιση το είχε κάνει.Ξερει κάποιος πως να το κάνω? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο απλό Α52 έσκασε update security patch μόνο Φεβρουαρίου χωρίς One UI 5.1.. Οπότε πάμε για Μάρτη;
Εμείς σίγουρα Μάρτη θα πάμε και για security patch Φεβρουαρίου. Διότι μόλις Φεβρουάριο μας ήρθε το security patch Ιανουαρίου!
Ίσως νωρίτερα 3c62cf496bd410891a3c5975994281b1.jpg
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, siberiantiger said:

Ίσως νωρίτερα emoji6.png3c62cf496bd410891a3c5975994281b1.jpg

Επειδή έχω Cosmote rom και πιθανόν να αργήσει πάλι. Το security patch Ιανουαρίου μας ήρθε τον Φεβρουάριο! Αυτές τις καθυστερήσεις που έχουμε εδώ στην Ελλάδα δεν τις υπολογίζουν εκεί στη Samsung. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω Cosmote rom και πιθανόν να αργήσει πάλι. Το security patch Ιανουαρίου μας ήρθε τον Φεβρουάριο! Αυτές τις καθυστερήσεις που έχουμε εδώ στην Ελλάδα δεν τις υπολογίζουν εκεί στη Samsung. 
Υπάρχει τρόπος να γλυτώσουμε από αυτό το χάλι με τη κοσμοτε ρομ και να το γυρίσουμε σε global ή θέλει τρελές χακεριές; Έχω βαρεθεί αυτές τις καθυστερήσεις

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sgatzo said:

Υπάρχει τρόπος να γλυτώσουμε από αυτό το χάλι με τη κοσμοτε ρομ και να το γυρίσουμε σε global ή θέλει τρελές χακεριές; Έχω βαρεθεί αυτές τις καθυστερήσεις

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ιδέα δεν έχω απ' αυτά! Εντάξει, ελπίζω να μην είναι συχνό το φαινόμενο. Μόνο 1 μήνα καθυστέρησε πολύ. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Με την αναβάθμιση Φεβρουαρίου λέτε να διορθωθεί αυτό που όταν πας να κλείσεις την κλήση η οθόνη είναι μαύρη και δεν μπορείς να κάνεις τπτ?Αναγκαζεσαι να πατήσεις το κουμπάκι.Επισης θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να βλέπω το φόντο όταν σέρνω από κάτω προς τα πάνω στις σελίδες.Τωρα φαίνεται θαμπό.Ενας φίλος με κάποια ρύθμιση το είχε κάνει.Ξερει κάποιος πως να το κάνω? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Καμία απάντηση βρε παιδιά.Ευχαριστω.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

swind ποια εφαρμογη ειναι που μεσω αυτης καρφωνουμε LTE only?αλλαξα κινητο και δεν την θυμαμαι!
Νομίζω λες την Samsung band selection αλλά στο 13 δεν δουλεύει από όσο γνωρίζω

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

swind ποια εφαρμογη ειναι που μεσω αυτης καρφωνουμε LTE only?αλλαξα κινητο και δεν την θυμαμαι!
Εγώ έχω το forceLTE και έχω καρφωτο 4g και 5g παντού.Απλα επιλέγεις lte onlu,και είσαι οκ.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό:

https://www.phonearena.com/news/one-ui-5.1-appears-to-drain-battery_id145674

...κι αν ισχύει μόνο για τη σειρά S. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, sgatzo said:

Υπάρχει τρόπος να γλυτώσουμε από αυτό το χάλι με τη κοσμοτε ρομ και να το γυρίσουμε σε global ή θέλει τρελές χακεριές; Έχω βαρεθεί αυτές τις καθυστερήσεις

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

https://m.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4&embeds_euri=https%3A%2F%2Fmyphone.gr%2F&feature=emb_imp_woyt

Σε εμένα δούλεψε πριν 5 μήνες. 

Η ευθύνη είναι δικιά σου. 

πάρε ένα backup πρώτα. 

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, ilka71 said:

swind ποια εφαρμογη ειναι που μεσω αυτης καρφωνουμε LTE only?αλλαξα κινητο και δεν την θυμαμαι!

 

Δεν βαζουμε LTEonly αυτη την εντολη την βαζαμε οταν Δεν υπηρχε 5G.Αρα λοιπον τωρα βαζουμε NR/LTE.(Εφοσον εχει καποιος-α 5G συσκευη ενεργοποιημενη) .

Εχει διαφορες εφαρμογες στο Play κατεβασε πχ. μια που λεγεται force 4G/5G .

spacer.png

 

Μετα βαλε την παρακατω εντολη.

Υποψιν μονο εφοσον δουλευει το voLTE  αλλιως θα χανεις κλησεις.

Το παρακατω ισχυει μονο για την sim  που βρισκεται στην θεση 1.

Ετσι  η συσκευη παραμενει 24 ωρες καθε μερα σε 5G-4G δικτυα χωρις ποτε να πεφτει σε 3G-Edge-2G .

Υποψιν οταν στη συσκευη βλεπετε 3G  η E υπαρχει σε εκεινο το σημειο 5G η 4G απλα οι κυψελες κινητης υποβαθμιζουν το σημα  για αλλους λογους .

spacer.png

Edited by swind
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nassosp said:

Τελικά ήρθε μόνο η ενημέρωση ασφαλείας.


Sent from my iPad using Tapatalk

Κλασικά σε μένα δεν ήρθε ούτε αυτή μέχρι στιγμής.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για το OneUi 5.1 Πρωτα θα τελιωσει η αναβαθμιση στην κατηγορια  S/Note και μετα θα στην κατηγορια Α...Οκ βεβαια συμφωνα με τις ορεξεις της Sammy.

35 minutes ago, evris2013 said:

Κλασικά σε μένα δεν ήρθε ούτε αυτή μέχρι στιγμής.

Εχεις την τελεια συσκευη γιαυτο...😄

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, swind said:

Για το OneUi 5.1 Πρωτα θα τελιωσει η αναβαθμιση στην κατηγορια  S/Note και μετα θα στην κατηγορια Α...Οκ βεβαια συμφωνα με τις ορεξεις της Sammy.

Εχεις την τελεια συσκευη γιαυτο...😄

Η rom δεν είναι τέλεια όχι η συσκευή! 😉

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, swind said:

Για το OneUi 5.1 Πρωτα θα τελιωσει η αναβαθμιση στην κατηγορια  S/Note και μετα θα στην κατηγορια Α...Οκ βεβαια συμφωνα με τις ορεξεις της Sammy.

Εχεις την τελεια συσκευη γιαυτο...😄

Τετοια διαβαζει η sammy για το Α52s και δεν θα μας ξαναφερει σειρα Α με snap, δεν μας εφερε και το Α73, ασχημα τα πραγματα. Αργα καταλαβε οτι μονο με snap πουλαει και θα γελασει λιγο το χειλακι της μετα απο τις πτωσεις των πωλησεων, οποτε απαιτουμε κινητα μονο με snap και στη σειρα A. ( να δουμε και πωλησεις θα κανει το Α54 με τον exynos σε σχεση με το Α52s )

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...