Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά είναι, αλλά να αφήνεις τόσο χαμηλά την μπαταρία είναι καταστροφή, καλό είναι να μην την αφήνεις να πέφτει τόσο χαμηλά.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

22 ώρες πριν, evris2013 said:

Δεν αντιλέγω, ας φτιάξουν την κεφαλαιοποίηση πρώτα και επανέρχομαι.

Στα s22u έχουν πει ότι διορθώθηκε το πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Στα s22u έχουν πει ότι διορθώθηκε το πρόβλημα 

...εδώ δεν βλέπω να το διόρθωσαν. Παντού ίδιο δεν είναι το πληκτρολόγιο της Samsung;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, evris2013 said:

...εδώ δεν βλέπω να το διόρθωσαν. Παντού ίδιο δεν είναι το πληκτρολόγιο της Samsung;

Λογικά ναι πάντως έχει αναφερθεί ότι έχει διορθωθεί σε πολλά άτομα που παρακολουθώ το νήμα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Λογικά ναι πάντως έχει αναφερθεί ότι έχει διορθωθεί σε πολλά άτομα που παρακολουθώ το νήμα.

Δεν ξέρω. Παίζει να τους ήρθε καμιά ενημέρωση νωρίτερα στη σειρά S; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όσο προχωράει μου φαίνεται πως βελτιώνεται κι άλλο η αυτονομία. Πάω να το βάλω για φόρτιση.
d8d245c1d5987bf15b25b3efbae38604.jpg0a661dd2148cba124d7cb8fe77ddef64.jpg

Sent from my Galaxy A52s

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, challenge143 said:

Λογικά ναι πάντως έχει αναφερθεί ότι έχει διορθωθεί σε πολλά άτομα που παρακολουθώ το νήμα.

Έχει διορθωθεί ή κάποιοι δεν αντιμετώπισαν το συγκεκριμένο πρόβλημα εξαρχής;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ή έγινε κάποια εσωτερική ενημέρωση της εφαρμογής σε ορισμένες συσκευές. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, evris2013 said:

Ή έγινε κάποια εσωτερική ενημέρωση της εφαρμογής σε ορισμένες συσκευές. Δεν εξηγείται αλλιώς.

:classic_ohmy::classic_ohmy::classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, seranata said:

Έχει διορθωθεί ή κάποιοι δεν αντιμετώπισαν το συγκεκριμένο πρόβλημα εξαρχής;

Ναι έτσι ακριβώς όπως το έγραψες ένα παράξενο πράγμα ορισμένοι δεν είχαν καθόλου το πρόβλημα αυτό κ σε 2 άτομα που διάβασα έφτιαξε χωρίς καν να το γνωρίζουν το πως διορθώθηκε.  🤔

Link to comment
Share on other sites

Αν σε νοιάζει το ζουμ, το βίντεο, ο επεξεργαστής και να μην βάλεις gcam πας στο s20 fe. Διαφορετικά πας στο οικονομικότερο a52s. 

Πάντως αν σε καλύπτει ακόμα ο επεξεργαστής του s7, όποιο και αν πάρεις σε  αυτό το τομέα θα είσαι σούπερ.
 
Πρώτα από όλα ένα ευχαριστώ και από εμένα για την δουλειά που έχεις κάνει και μοιράζεσαι με εμάς. Από όταν πήρα το τηλέφωνο πέρασα την παλιά για ημέρα που είχες που βγάζει και αξιοπρεπέστατες φωτογραφίες και νύχτα. Η ερώτηση μου είναι ποια έκδοση προτείνεις για ημέρα για έντονη κίνηση /μικρά παιδιά που παίζουν.
Σε ευχαριστώ ξανά!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης προβλημα με το κινητο .

Οταν με καλουν απο ο viber ακουγεται ηχος αλλα δεν βλεπω πουθενα κληση στο τηλεφωνο

Κι δεν μπορω να παντησω .

Οταν κλησει η κληση μου βγαζει ααπαντητη το viber .

Τι να κανω ?

 

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε τις πληροφορίες της εφαρμογής(κρατάς παρατεταμένο το εικονίδιο του Viber και θα πατήσεις το μικρό i πάνω δεξιά). Πρώτα θα δεις τα δικαιώματα, νομίζω τα χρειάζεται όλα. Μετά δες την ενότητα μπαταρία. Αν είναι στο περιορισμένο ή στο βελτιστοποιημένη βάλε το στο χωρίς περιορισμό.

Sent from my Galaxy A52s

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, crAss said:

Πρώτα από όλα ένα ευχαριστώ και από εμένα για την δουλειά που έχεις κάνει και μοιράζεσαι με εμάς. Από όταν πήρα το τηλέφωνο πέρασα την παλιά για ημέρα που είχες που βγάζει και αξιοπρεπέστατες φωτογραφίες και νύχτα. Η ερώτηση μου είναι ποια έκδοση προτείνεις για ημέρα για έντονη κίνηση /μικρά παιδιά που παίζουν.
Σε ευχαριστώ ξανά!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Να σαι καλα!

Εχω ενα xml αν δεις που αναφέρει portraits. Το συγκεκριμένο έχει πολύ γρήγορο κλείστρο. Εχει βέβαια λιγο θόρυβο παραπάνω και χειρότερο dynamic range αλλα για να τραβας παιδάκια που τρέχουν ειναι το καλύτερο. 

Πριν όμως δεις το αλλο xml, δοκίμασε απλά να βάλεις την μεσαία επιλογή hdr+. Για ημερήσιες παιζει να ειναι αρκετό αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά επείγον.. γίνεται χωρίς πενάκι κλπ να υπογράψω αρχειο word (με κανονική υπογραφή με το σύρσιμο του δακτύλου πχ) και να το αποθηκεύσω μετά σαν pdf;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Mark_K said:


 

 

7 ώρες πριν, powerup said:

Εχω το εξης προβλημα με το κινητο .

Οταν με καλουν απο ο viber ακουγεται ηχος αλλα δεν βλεπω πουθενα κληση στο τηλεφωνο

Κι δεν μπορω να παντησω .

Οταν κλησει η κληση μου βγαζει ααπαντητη το viber .

Τι να κανω ?

 

 

7 ώρες πριν, Mark_K said:

Τσέκαρε τις πληροφορίες της εφαρμογής(κρατάς παρατεταμένο το εικονίδιο του Viber και θα πατήσεις το μικρό i πάνω δεξιά). Πρώτα θα δεις τα δικαιώματα, νομίζω τα χρειάζεται όλα. Μετά δες την ενότητα μπαταρία. Αν είναι στο περιορισμένο ή στο βελτιστοποιημένη βάλε το στο χωρίς περιορισμό.

Sent from my Galaxy A52s
 

Δεν διορθωθηκε το προβλημα παρα τις ενεργιες που μου ειπες να κανlockquote widget

Edited by powerup
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, powerup said:

 

 

Δεν διορθωθηκε το προβλημα παρα τις ενεργιες που μου ειπες να κανlockquote widget

Μέσα στην εφαρμογή του viber στις ρυθμίσεις στο κλήσεις και μηνύματα είναι επιλεγμένο το κλήσεις viber in;

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, maira12 said:

Μέσα στην εφαρμογή του viber στις ρυθμίσεις στο κλήσεις και μηνύματα είναι επιλεγμένο το κλήσεις viber in;

Nαι

Οπως κι το χρηση αισθητηρα εγγυτητας

Edited by powerup
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, powerup said:

Nαι

Οπως κι το χρηση αισθητηρα εγγυτητας

Κάνε διαγραφή της εφαρμογής κ κατέβασε σε apk την προηγούμενη έκδοση κ θα είσαι κομπλέ. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maira12 said:

το εμφανιση πανω απο αλλες ειναι ενεργο στις ρυθμισεις;

Aνενεργο.

Τι να κανω?

 

Edited by powerup
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, powerup said:

Aνενεργο.

Τι να κανω?

 

Να το ενεργοποιήσεις μάλλον...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, μετά από καιρό στο φόρουμ!

Έχει κανείς αντιμετωπίσει πρόβλημα με το Bluetooth?

Εδώ και 2 ημέρες δεν μου στέλνει την κλήση στα ακουστικά/αυτοκίνητο.

Unpair/pair δεν βοήθησε.

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...