Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

49 minutes ago, s_wind said:

Ηρθε χεχε πωωω θηριωδες ειναι:classic_ohmy: καταλαβα θα φαει μετα την εγκατασταση hard-reset για να ειμαι ησυχος:classic_biggrin:

@s_windαν μπορείς να και θυμάσαι να δώσεις τα φώτα σου σε καθαρή εγκατάσταση μετα απο μεγάλη ενημέρωση για το στήσιμο!!Είχα δει στο νήμα του s9 τα είχες γράψει αλλά όσο πίσω πάω δεν τα βρήκα πάλι!!Εγώ είμαι διακοπές τωρα οπότε θα περιμένω για το στήσιμο

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Την εκανα και γω..λιγο διαφορετικο μενου εχεις στις ρυθμισεις/εικονιδια κλπ και τα υπολοιπα βεβαια που αναφερατε

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε κ εσείς με την 13 έχετε κ εσείς το bug με το πληκτρολόγιο της Samsung με την κεφαλοποιηση; 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ernesto1983 said:

νομιζω το format ειναι μονοδρομος!!

Νομίζω δεν έχει σχέση.  Όλοι όσοι το πήραν το έχουν αυτό το θέμα απλά είμαι περίεργος αν ισχύει κ στο α52

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, taliban said:

και εγώ έτσι είμαι (vodafone στη sim 1 , cosmote στη sim 2).

Είμαι σίγουρος ότι προ αναβάθμισης εμφανιζονταν και τα 2 νούμερα.

Σε εμενα που δεν εμφανιζεται στη sim 2 , δεν εχω κανει αναβαθμιση ακομα, αρα δεν ευθυνεται αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Snappier σε σχέση με πριν. Οι αλλαγές under the hood οι περισσότερες. Μπαταρία κλπ θα δείξει.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, runner70 said:

Σε εμενα που δεν εμφανιζεται στη sim 2 , δεν εχω κανει αναβαθμιση ακομα, αρα δεν ευθυνεται αυτο.

Tότε θυμάμαι λάθος  . . .. 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, tassosmer said:

Εμένα δουλεύουν όλα ρολόι. Και απλά περνώντας την από πάνω.

Σου δουλεύει σωστά δηλαδή της Samsung το πληκτρολόγιο; ή κεφαλοποιηση μετά την τελεία . 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, challenge143 said:

Σου δουλεύει σωστά δηλαδή της Samsung το πληκτρολόγιο; ή κεφαλοποιηση μετά την τελεία . 

Έχεις δίκιο για το κεφαλαίο γράμμα. Δεν το είχα προσέξει. Αλλά φτιάχνεται πολύ εύκολα.  Αν την προσθέσεις στο λεξικό του τελείωσε μετά.  Θα στη βγάζει κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, taliban said:

Μήπως γνωρίζει κάποιος πως βάζουμε τους τηλ αριθμούς σε κάθε sim, μου έχει κρατήσει μόνο αυτόν στην 1η slot και όχι στην 2η

Δοκίμασε απενεργοποίηση και παλι ενεργοποίηση της καρτας που δεν σου εμφανίζει τον αριθμό.

Στην περίπτωση μου δούλεψε.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Athlos_PDA said:

Δοκίμασε απενεργοποίηση και παλι ενεργοποίηση της καρτας που δεν σου εμφανίζει τον αριθμό.

Στην περίπτωση μου δούλεψε.

Μπα τίποτα, άσε που δεν δίνει πεδίο για να γράψεις νούμερο 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, challenge143 said:

Σου δουλεύει σωστά δηλαδή της Samsung το πληκτρολόγιο; ή κεφαλοποιηση μετά την τελεία . 

Κι εγώ το ίδιο θέμα έχω. Μετά την τέλεια το βγάζει μικρό το γράμμα ενώ στην αρχή είναι μεγάλο, στη συνέχεια μικραίνει. Κάποια ρύθμιση δεν εχει; Όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι. Νομίζω έγινε πιο άμεσο στην αφή τώρα. Αυτή την εντύπωση μου δίνει. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, evris2013 said:

Κι εγώ το ίδιο θέμα έχω. Μετά την τέλεια το βγάζει μικρό το γράμμα ενώ στην αρχή είναι μεγάλο, στη συνέχεια μικραίνει. Κάποια ρύθμιση δεν εχει; Όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι. Νομίζω έγινε πιο άμεσο στην αφή τώρα. Αυτή την εντύπωση μου δίνει. 

Για κάνε αυτό που είπε το παλικάρι ποιο πάνω να το προσθέσεις στο λεξικό να δεις. Όλα τα μοντέλα που πήραν την 13 έχει αυτό το bug

Link to comment
Share on other sites

Πωωω τι ωραια την εκανες την 13 sammy...

Αχ sammy μας εγδυσες δουλευουμε ολο τον Δεκεμβρη για να παρουμε το Galaxy tab s8 Ultra 512 5G και στη συνεχεια Galaxy s23 ultra...

Μας ψοφησες  στα Ultra σαμμυ και αντι για μαλλι θα μεινουμε καραφλοι...

Aχ sammy μας παλαβωσες:classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:

Galaxy A52s 5G  καργααα....

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, s_wind said:

Πωωω τι ωραια την εκανες την 13 sammy...

Αχ sammy μας εγδυσες δουλευουμε ολο τον Δεκεμβρη για να παρουμε το Galaxy tab s8 Ultra 512 5G και στη συνεχεια Galaxy s23 ultra...

Μας ψοφησες  στα Ultra σαμμυ και αντι για μαλλι θα μεινουμε καραφλοι...

Aχ sammy μας παλαβωσες:classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:

Galaxy A52s 5G  καργααα....

Πρόσεχε μην την πατήσεις με το 23 όπως  με το 22 που σου έβγαλε πρόβλημα  κ όντως μείνουμε καραφλοι 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

 Καλησπέρα...μετα την αναβάθμιση υπάρχουν κενά δεξιά και αριστερά της οθόνης. Τελικά διορθώθηκε με αυτή τη ρύθμιση 

 

Screenshot_20221129_190002_Settings.jpg

Edited by andreas545
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, challenge143 said:

Για κάνε αυτό που είπε το παλικάρι ποιο πάνω να το προσθέσεις στο λεξικό να δεις. Όλα τα μοντέλα που πήραν την 13 έχει αυτό το bug

Αν γράψεις άλλη λέξη όμως πάλι με μικρό θα αρχίσει. Σκοπός είναι να αποθηκεύει όποια λέξη είναι μετά την τελεία να το γράφει με κεφαλαία κατευθείαν. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, evris2013 said:

Αν γράψεις άλλη λέξη όμως πάλι με μικρό θα αρχίσει. Σκοπός είναι να αποθηκεύει όποια λέξη είναι μετά την τελεία να το γράφει με κεφαλαία κατευθείαν. 

Είναι πρόβλημα της Samsung.  Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι προς το παρόν. Το έχουν όλα τα κινητά!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alex_1982 said:

Μόνο εγώ χρησιμοποιώ το Gboard? Μου φαίνεται καλύτερο.

Κ εγώ το ίδιο.. πολύ καλύτερο

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, challenge143 said:

Νομίζω δεν έχει σχέση.  Όλοι όσοι το πήραν το έχουν αυτό το θέμα απλά είμαι περίεργος αν ισχύει κ στο α52

καλο ειναι να γινει clean install!ειναι μεγαλο το update για τυχον στο μελλον κολληματα!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...