Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα

υπαρχει καποια λιστα για διαγραφη bloatware,θελω να σβησω τα παντα χωρις να γινει ζημια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Χαιρετώ, μόλις παρήγγειλα το 8/256 σε λευκό για τη σύζυγο. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το redmi note 11 pro. Ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vagosofron said:

Χαιρετώ, μόλις παρήγγειλα το 8/256 σε λευκό για τη σύζυγο. Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το redmi note 11 pro. Ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή...

Ναι, αν θέλεις ois και 5G. Έχει και καλύτερο επεξεργαστή το A52s. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ποιος είναι ο καλύτερος συνδυασμός λεπτής θήκης και προστασίας οθόνης που έχετε βρει ; κάτι σε διάφανο γκρι/μαύρο ;

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, radpilot said:

Καλησπέρα. Ποιος είναι ο καλύτερος συνδυασμός λεπτής θήκης και προστασίας οθόνης που έχετε βρει ; κάτι σε διάφανο γκρι/μαύρο ;

Υπάρχει και είναι όμορφες και είναι μερικές σελίδες πίσω 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, radpilot said:

Καλησπέρα. Ποιος είναι ο καλύτερος συνδυασμός λεπτής θήκης και προστασίας οθόνης που έχετε βρει ; κάτι σε διάφανο γκρι/μαύρο ;

Εγγύηση. Από τότε που μπήκαν δεν ξαναβγήκαν ποτέ. 

Screenshot_20221126-194311_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20221126-194229_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για διαφανή δες και αυτή εξαιρετική https://www.skroutz.gr/s/27785567/Spigen-Liquid-Crystal-Back-Cover-Σιλικόνης-Διάφανο-Galaxy-A52-A52s.html

Και μην βαριέσαι γιατί γράφουμε τα ίδια και τα ίδια 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, akumiris said:

Εγγύηση. Από τότε που μπήκαν δεν ξαναβγήκαν ποτέ. 

Screenshot_20221126-194311_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20221126-194229_Samsung Internet.jpg

Αυτα ακριβως και στο δικο μου μετα απο την αφαιρεση ζελατινας.Απλα εγγυηση

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις σήμερα παρατήρησα το εξής :όταν έχω εισερχόμενη κλήση ο ήχος ακούγεται μόνο από το κάτω ηχείο.
Αν παω να επιλέξω ήχο μέσα από τις ρυθμίσεις ακούγεται και από τα 2.
Επισης αν έχω συνδεδεμένα τα ακουστικά ο ήχος της κλήσης παίζει και από τα 2 ηχεία.
Το έχετε παρατηρήσει εσείς αυτό;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, siberiantiger said:

Καλησπέρα, μόλις σήμερα παρατήρησα το εξής :όταν έχω εισερχόμενη κλήση ο ήχος ακούγεται μόνο από το κάτω ηχείο.
Αν παω να επιλέξω ήχο μέσα από τις ρυθμίσεις ακούγεται και από τα 2.
Επισης αν έχω συνδεδεμένα τα ακουστικά ο ήχος της κλήσης παίζει και από τα 2 ηχεία.
Το έχετε παρατηρήσει εσείς αυτό;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Στο ένα ηχείο έχεις δίκιο 

Και στο μεσετσερ και στο Viber

Edited by sotosok
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους.Μετα την τελευταία αναβάθμιση έχω παρατηρήσει ότι το πλαίσιο που ήταν πάνω δεξιά όπως δείχνω στην φώτο έχει φύγει.Νομιζω ηταν για τα προσφατα.Το έχει παρατηρήσει αλλος.Μηπως είναι κάποια ρύθμιση?Αν ξέρει κάποιος φίλος ας μου πει.Ευχαριστω εκ των προτέρων.59601a148deb0cd4ecd39090b9c738aa.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους.Μετα την τελευταία αναβάθμιση έχω παρατηρήσει ότι το πλαίσιο που ήταν πάνω δεξιά όπως δείχνω στην φώτο έχει φύγει.Νομιζω ηταν για τα προσφατα.Το έχει παρατηρήσει αλλος.Μηπως είναι κάποια ρύθμιση?Αν ξέρει κάποιος φίλος ας μου πει.Ευχαριστω εκ των προτέρων.59601a148deb0cd4ecd39090b9c738aa.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μήπως εννοείς το edge panels;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς το edge panels;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Δεν ξέρω πως λέγεται,αλλά νομίζω είχε τα πρόσφατα και πατώντας σε μια εφαρμογή άνοιγε.Πως μπορώ να το ξαναβάλω?Είναι κάποια ρύθμιση?Αν ξέρεις φίλε πες μου.Ευχαριστω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τη συσκευή αλλά δες ρυθμίσεις > οθόνη > πλαίσια edge.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τη συσκευή αλλά δες ρυθμίσεις > οθόνη > πλαίσια edge.
Οκ φίλος το έκανα.Ευχαριστω πολύ.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Xrixal said:

Καλησπέρα σε ολους.Μετα την τελευταία αναβάθμιση έχω παρατηρήσει ότι το πλαίσιο που ήταν πάνω δεξιά όπως δείχνω στην φώτο έχει φύγει.Νομιζω ηταν για τα προσφατα.Το έχει παρατηρήσει αλλος.Μηπως είναι κάποια ρύθμιση?Αν ξέρει κάποιος φίλος ας μου πει.Ευχαριστω εκ των προτέρων.59601a148deb0cd4ecd39090b9c738aa.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μετά από ποιά αναβάθμιση; Έχει από τον Οκτώβριο να ενημερωθεί η συσκευή. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από του Οκτωβρίου εννοώ.Να σε ρωτήσω μήπως έχουμε νέα για το πότε θα πάρουμε την 13?Και μέχρι ποια χρόνια θα περνούμε αναβαθμίσεις? Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Xrixal said:

Από του Οκτωβρίου εννοώ.Να σε ρωτήσω μήπως έχουμε νέα για το πότε θα πάρουμε την 13?Και μέχρι ποια χρόνια θα περνούμε αναβαθμίσεις? Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν ξέρω, πάντως στο απλό A52 5G έχει έρθει απ ότι διάβασα. Άργησε να έρθει το update Νοεμβρίου, οπότε υπολογίζω κάπου κοντά μας είναι η 13. Μέχρι και Android 14 θα πάρουμε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, πάντως στο απλό A52 5G έχει έρθει απ ότι διάβασα. Άργησε να έρθει το update Νοεμβρίου, οπότε υπολογίζω κάπου κοντά μας είναι η 13. Μέχρι και Android 14 θα πάρουμε.
Οκ.Ευχαριστω

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, evris2013 said:

Δεν ξέρω, πάντως στο απλό A52 5G έχει έρθει απ ότι διάβασα. Άργησε να έρθει το update Νοεμβρίου, οπότε υπολογίζω κάπου κοντά μας είναι η 13. Μέχρι και Android 14 θα πάρουμε.

Στο απλό Α52 4G έχει έρθει one ui 5 και android 13 οπότε και το Α52s μπορεί να μετράει και ώρες για να το πάρει..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nikos_96 said:

Στο απλό Α52 4G έχει έρθει one ui 5 και android 13 οπότε και το Α52s μπορεί να μετράει και ώρες για να το πάρει..

Ήρθε στο Α52 και όχι στο 5G; Κι εγώ νόμιζα μόνο η Xiaomi είχε τέτοιες παραξενιές!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, evris2013 said:

Ήρθε στο Α52 και όχι στο 5G; Κι εγώ νόμιζα μόνο η Xiaomi είχε τέτοιες παραξενιές!

Έχει ερθει απο 21 Νοεμβρίου(με χειροκίνητη αναζητηση) και με security update Νοεμβρίου..σχεδόν 2gb ενημέρωση.Πάντως δέν είναι κακό που ξεχωρίζει τα updates στα μοντέλα..κάθε επεξεργαστής διαφορετικός,κάτι βλέπουν που σημαίνει το ψάχνουν για συγουριά για οσο πιο σταθερή έκδοση γίνεται.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα του φορτιστή 25WATT.

Προχθές παρέλαβα τον SAMSUNG TRAVEL CHARGER EP-TA800XW 25WATT USB TYPE-C 1M WHITE

Χρόνος φόρτισης απο το 14% στο 100% σε 68΄ 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Nikos_96 said:

Έχει ερθει απο 21 Νοεμβρίου(με χειροκίνητη αναζητηση) και με security update Νοεμβρίου..σχεδόν 2gb ενημέρωση.Πάντως δέν είναι κακό που ξεχωρίζει τα updates στα μοντέλα..κάθε επεξεργαστής διαφορετικός,κάτι βλέπουν που σημαίνει το ψάχνουν για συγουριά για οσο πιο σταθερή έκδοση γίνεται.

Σίγουρα κάθε επεξεργαστής και διαφορετικός. Αλλά γιατί ξεκινάει η αναβάθμιση από τα πιο παλιά και όχι από τα νεότερα μοντέλα δεν μπορώ να καταλάβω. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

παιδες προβλημα!!

δεν μου εμφανιζει το πληκτρολογιο για να γραψω πχ viber/sms/email

edit: εσβησα καταλαθος την εφαρμογη του πληκτρολογιου,που μπορω να βρω την στοκ εφαρμογη που ειχε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...