Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, deninho said:

Και μια ερώτηση γενικότερου ανδροιδ ενδιαφέροντος. Επειδή θέλω να κάνω factory reset στη συσκευή, αλλά βαριέμαι την εγκατάσταση των εφαρμογών. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο με το Ninite? ή κάποιος εύκολος τρόπος να διαλέξω τις 30-40 εφαρμογές που θέλω με κάποιο checkbox, και να περαστούν;

Αν κάνεις backup το τηλέφωνο στον λογαριασμό σου Google, μετά όταν τον ξαναβάλεις θα σε ρωτήσει να επαναφέρει τις εφαρμογές. Σε κάποιες επαναφέρει και δεδομένα, όχι όμως σε όλες.

(Δεν ξέρω αν γίνεται το ίδιο με τον Samsung λογαριασμό γιατί δεν το έχω χρησιμοποιήσει.)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

4 ώρες πριν, ilka71 said:
6 ώρες πριν, tassosmer said:
Το Α52 πήρε την 13... Κάπου εδώ γύρω είναι και η δικιά μας. Έρχεται.

A52 πήρε την 13;

Όχι ακόμα 

Link to comment
Share on other sites

μεσα στις μερες θα ερθει και στα a52s.οντως ρωσια για το a52 κυκλοφορησε

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a52/firmware/#SM-A525F

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλη αυτή πρεμούρα για το πότε θα έρθει το νέο λειτουργικό. Τόσο μάπα είναι το 12 και θέλετε να πάτε στο 13;

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, alefgr said:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλη αυτή πρεμούρα για το πότε θα έρθει το νέο λειτουργικό. Τόσο μάπα είναι το 12 και θέλετε να πάτε στο 13;

Μια χαρά είναι το 12. Security Update Νοεμβρίου περίμενα εγώ πιο πολύ!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το 13 δεν είναι τόσο μεγάλη αναβάθμιση όσο ήταν το 12, και επίσης στο One UI οι διαφορές μειώνονται κατά πολύ, π.χ. στην εμφάνιση.

Νομίζω ότι πιο πολύ είναι η χαρά για το καινούργιο 🙂

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, nplatis said:

Το 13 δεν είναι τόσο μεγάλη αναβάθμιση όσο ήταν το 12, και επίσης στο One UI οι διαφορές μειώνονται κατά πολύ, π.χ. στην εμφάνιση.

Νομίζω ότι πιο πολύ είναι η χαρά για το καινούργιο 🙂

Ποιά ήταν η μεγάλη διαφορά μεταξύ 11 και 12; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε... Ένα μήνυμα που μου πετάει το Google message για αδυναμία απάντησης σε βραχύ κωδικό ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων σε κάθε sms που δέχομαι, πως μπορώ να το σταματήσω;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nplatis said:

Ολόκληρο κατεβατό... τίποτα δεν καταλαβαίνω. Εμένα σχεδόν όλα ίδια μου φαίνονται. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sgatzo said:

Μήπως ξέρετε... Ένα μήνυμα που μου πετάει το Google message για αδυναμία απάντησης σε βραχύ κωδικό ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων σε κάθε sms που δέχομαι, πως μπορώ να το σταματήσω;
 

Δυστυχώς όχι!...

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο. Πολύ πρήχτηκο κάθε φορά το ίδιο. Και σκεπάζει και το μήνυμα.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nplatis said:

Δυστυχώς όχι!...

Κι εγώ που νόμιζα ότι το κάνει μόνο στο δικό μου τηλέφωνο...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, alex_1982 said:

Νέος κάτοχος της συσκευής και ήθελα να ρωτήσω αν είναι συμβατή με 5G Cosmote.

Βεβαιως και ειναι.Καλοριζικο!

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις 5G στο 1333. Μόλις σου έρθει το απαντητικό μήνυμα, κάνε μία επανεκκίνηση στη συσκευή σου και είσαι ok. Επίσης πηγαίνεις: ρυθμίσεις > συνδέσεις > δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και στη λειτουργία δικτύου cosmote επιλέγεις 5G (αυτή είναι η διαδρομή στο S21 που έχω, λογικά έτσι θα συμβαίνει και στο δικό σου).

Edited by seranata

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, seranata said:

Στέλνεις 5G στο 1333. Μόλις σου έρθει το απαντητικό μήνυμα, κάνε μία επανεκκίνηση στη συσκευή σου και είσαι ok.

Εμένα γιατί έπιασε απευθείας 5G η συσκευή μου; Cosmote έχω και μένω κι εγώ Θεσσαλονίκη. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η περίπτωση ο φίλος να βρίσκεται σε σημείο μη κάλυψης 5G. Το μήνυμα καλό είναι να σταλεί ούτως ή άλλως.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, seranata said:

Υπάρχει η περίπτωση ο φίλος να βρίσκεται σε σημείο μη κάλυψης 5G. Το μήνυμα καλό είναι να σταλεί ούτως ή άλλως.

Άσχετα με το τι σύνδεση Cosmote έχεις (Συμβόλαιο, καρτοσυμβόλαιο και καρτοκινητό) πρέπει να σταλεί το μήνυμα στο 1333;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ειδικά αν βρισκόμαστε σε περιοχή με κάλυψη 5G και δεν το βλέπουμε στο κινητό μας.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, seranata said:

Ναι, ειδικά αν βρισκόμαστε σε περιοχή με κάλυψη 5G και δεν το βλέπουμε στο κινητό μας.

Το 5G βγαίνει μέσα σε λευκό τετράγωνο σε σχέση με το 4G+. Σε όλους έτσι το δείχνει; 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει λογος να εχει καποιος στις ρυθμισεις αυτοματη συνδεση 5G  εαν δεν ειναι στην μπαντα Ν1 η Ν78 .Για να δει καποιος εαν εχει αληθινο 5G στο δικτυο που ανηκει πηγαινει στην εφαρμογη τηλεφωνου και γραφει *#0011# παταει το sim information και βλεπει εαν ειναι σε N1 η Ν78 εαν οχι καλο θα ειναι να το βαλει σε 4G .Κατα πασα πιθανοτητα αυτο το 5G που γραφει επανω θα ειναι lte με dds.Οι πραγματικες 5G μπαντες ειναι μονο οι παραπανω 2 που αναφερα.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...