Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπράβο η Sammy ούτε εβδομάδα δεν έχω το κινητό  και αμέσως  sp !Να ρωτήσω  κάτι για το θέμα  βίντεο  καλύτερα να τραβάμε  σε 1080/60 η 4k30fps?Από θέμα  καλύτερης απόδοσης και ποιότητας?Επίσης θα βάλω μια sd v30 a2 Kingston  που απ όσο διαβάζω  δεν έχει θέματα με frame drops !Gcam δεν παίζει με καλοσεταρισμενο βίντεο  όπως πχ στο mi9t pro?

Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Bug ram plus φροντιδα...Βασικα παταω στο μενου της φροντιδας την μνημη και δεν λειτουργει...

Update βλεπω στην καμερα πριν 12.4 τωρα 12.6.25.

 

Bug στη διατηρηση ανοιχτου δεν κραταει ανοιχτες πανω απο μια εφαρμογες σε 8/256 σε 6/128 λειτουργει.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, powerup said:

Πηρε κανεις το παρακατω tember glass να μας πει εντυπωσεις γενικα ,αν δεν " σηκωνει" τη θηκη προστασιας  κι αν λειτουργει ο αισθητηρας των δακτυλικων 

https://www.skroutz.gr/s/27834304/Hofi-Pro-Tempered-Glass-Black-Galaxy-A52.html

(Ξερω οτι η καλυτερη λυση ειναι η spingen αλλα ο φιλος θελει κατι οικονομικο ) και θα το συνδιασει με αυτη τη θηκη για προστασια 

https://www.skroutz.gr/s/28172865/Tech-Protect-Wallet-Δερματίνης-Μαύρο-Galaxy-A52.html?from=account_favorites

Το θέμα είναι ότι κάνει 5 ευρώ από μαγαζί να την πάρεις Κ 10 η spinger. Θα την παραγγείλει η θα πάει από μαγαζί. Γιατί θα ανέβει η τιμή Κ τα έξοδα αν την κάνει παραγγελία να έρθει σπίτι του. Βαλτα κάτω να τα ζυγίσει γιατί η διαφορά είναι περίπου στα 8 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία ενημέρωση λογισμικού σήμερα το κινητό μου εμφανιζει πάρα πολλα bugs σε οτιδήποτε ακόμα και σε απλό σκρολαρισμα ενώ πριν δουλευε μια χαρά.. επισης δεν μου ανοίγει η φροντίδα συσκευής με πεταει έξω..

Link to comment
Share on other sites

Θελουν πολυ ξυλο εκει μεσα βαριουνται να φτιαξουν τον framework  τα ζωα:classic_biggrin:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2022 at 4:09 ΜΜ, NikosChandolias said:

Δεν είχα ποτέ iphone και λογικά δε θα πάρω ποτέ, καθαρά γιατί θεωρώ αδιανόητο να δώσω πάνω από 300€ για κινητό. Όταν λες ότι σε δυσκολεύει σε αστεία πράγματα μπορείς να το αναλύσεις λίγο;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Δεν είναι κατάλληλο το θέμα για τέτοια ανάλυση, αν θες στείλε μου πμ να σου πω τις διαφορές ή άνοιξε ένα θέμα στην επιλογή συσκευής πχ αν θες απόψεις πολλών 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, challenge143 said:

Το θέμα είναι ότι κάνει 5 ευρώ από μαγαζί να την πάρεις Κ 10 η spinger. Θα την παραγγείλει η θα πάει από μαγαζί. Γιατί θα ανέβει η τιμή Κ τα έξοδα αν την κάνει παραγγελία να έρθει σπίτι του. Βαλτα κάτω να τα ζυγίσει γιατί η διαφορά είναι περίπου στα 8 ευρώ.

H διαφορα ειναι 7 € στο τζαμακι ( 3,5 με 10,50) το θεμα ειναι αν καποιος εχει στην κατοχη του το τζαμακι και θεωρει οτι ειναι λειτουργικο .

Η θηκη θα ειναι wallet κι ετσι θα προστατευεται σε μεγαλο βαθμο απο τη θηκη .(λεω εγω τωρα)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, powerup said:

Από ότι θυμάμαι στο νήμα οι περισσότεροι έχουν παίξει με nilken k spigen εγώ θα έλεγα για 7 ευρώ να μην το ρισκάρεις. Κάτι που δουλεύει σωστά σε όλα λέμε...... ( ομοδα που κερδίζει δεν αλλάζει.  ) 😀

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, challenge143 said:

Από ότι θυμάμαι στο νήμα οι περισσότεροι έχουν παίξει με nilken k spigen εγώ θα έλεγα για 7 ευρώ να μην το ρισκάρεις. Κάτι που δουλεύει σωστά σε όλα λέμε...... ( ομοδα που κερδίζει δεν αλλάζει.  ) 😀

Καταληγουμε σε spigen τζαμακι (2 τεμαχια ) κι θηκη wallet δερματινη γιατι θελουμε καλημενη την επιφανεια της οθονης κι πορτοφολι για καρτες χρηματα .

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως απενεργοποιείται αυτή η ειδοποίηση ? Βγαίνει με το καινούργιο update σε πενταψηφια

Screenshot_20220513-141940_Messages.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kyramas said:

Έτσι πλέον ενημερώνει σε αριθμούς που δεν μπορείς να στείλεις μήνυμα 

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση πάντως παρατηρώ πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας.
Αν και είμαι μόλις στην δεύτερη μέρα αυτό βλέπω και εγώ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι μόλις στην δεύτερη μέρα αυτό βλέπω και εγώ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποια είναι η τελευταία ενημέρωση?

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.  Προβλήματα με την συγκεκριμένη συσκευή:

-Ξαφνικά εκεί που είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο ανοίγει η φωνητική αναζήτηση της google

-Εδώ και δύο μέρες ξεκλειδώνοντας το τηλέφωνο ή πατώντας το πλαϊνό πλήκτρο, κάποιες φορές ανοίγει η κάμερα 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον assistant μου το έχει κάνει 3-4 φορές και εμένα. Χωρίς να λέω κάποια φράση για να ξεκινήσει.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .Με το σημα δεν βλεπω καμια ενημερωση καμια βελτιωση. Με ιδια εταιρεια κινητης iphone και honor 9 φουλ σημα 4G τουλαχιστον και με το Α52s με το ζορι 2g αφου και η cosmote εχει καταργήσει το 3g. Απογοητευση σκετη. Γυρισα μετά απο χρονια σε samsung αλλα δεν με βλεπω για πολυ ακομα

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jtkar said:

Καλημερα .Με το σημα δεν βλεπω καμια ενημερωση καμια βελτιωση. Με ιδια εταιρεια κινητης iphone και honor 9 φουλ σημα 4G τουλαχιστον και με το Α52s με το ζορι 2g αφου και η cosmote εχει καταργήσει το 3g. Απογοητευση σκετη. Γυρισα μετά απο χρονια σε samsung αλλα δεν με βλεπω για πολυ ακομα

 Δες το λίγο λίγο με το σήμα σου γιατί ένα δυνατό σημείο του τηλεφώνου είναι το σήμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ως προς την ενημερωση και απο την δικια μου μερια με αυτα που γραφονται,οντως στο θεμα βελτιωσης της μπαταριας ισχυει τουλαχιστον στη τριτη μερα που το λειτουργω μετα το συγκεκριμένο update,το θεμα που αντιμετωπιζω μονο μεχρι στιγμης ειναι ο έλεγχος μνήμης που κρασαρει..Ευελπιστώ το επομενο update να φτιαξει οτι προβλημα υπαρχει αλλα να μεινει σταθερο στα υπολοιπα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...