Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετσι λοιπον...Θα κανει γρηγορη αναζητηση στο επομενο προτυπο H-Η+  μεχρι να ξανα βρει 4G-5G χωρις να παραμενει σκαλωμενο στο Ε...

 

spacer.png

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Νεα αναβαθμιση δικτυου και ποιο δυνατη η N1 απο την Wind εστειλε μηνυμα  μεσο της εφαρμογης συστηματος carrier default app να κανω επανεκκινηση την συσκευη  .

Επανηλθε και ο διακοπτης VoLTE στο μενου....

spacer.png

 

spacer.png

 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Θα σου δωσει  ενα πουσαρισμα παντου εαν μειωσεις την καθυστερηση παρατεταμενου αγγιγματος .Η εννοια αυτης σημαινει οτι ολα θα εκτελουνται ενα κλικ ποιο γρηγορα και ως εντολες απο το σπλο ξεκλειδωμα οθονης εως την αναζητηση στο browser  κτλ.

Εσυ μπες και προσπαθησε στην προσαρμογη να πετυχεις την τιμη 0.20 δευτερολεπτα η αρχικη ειναι 0.5.

Θα το πετυχεις που θα παει αλλα εαν δεν μπορεις αστο 0.3.🤣

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Την περιαγωγή δεδομένων γιατί την έχεις ενεργή;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Την περιαγωγή δεδομένων γιατί την έχεις ενεργή;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ενδεχομένως να είναι με Q, η οποία απ'όσο θυμάμαι χρειάζεται συνέχεια ενεργό το roaming.

Καλημέρα και από εμένα. Νέος κάτοχος από χτες, μετά από 3μιση χρόνια Sony XZ1 και Android 9. Ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές μέχρι στιγμής. Η οθόνη εξαιρετική.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Απορία... Έστειλα μνμ στην Cosmote για ενεργοποίηση του 5g (Frog έχω). Ήρθε το μνμ ότι σε λίγα λεπτά θα ενεργοποιηθεί και έκτοτε τπτ άλλο. Κατερίνη ξέρω ότι σε ελάχιστα μέρη έχει και αυτά εκτός πόλης, αλλά γενικά δεν είμαι ευχαριστημένος με τις ταχύτητες (σε σύγκριση με το 4 ετών xperia μου). Όσοι έχουν εμπειρία με 5g ας μου πουν αν χρειάζεται να κάνω και κάτι έξτρα.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτή η ενημέρωση διαμόρφωσης τηλεφώνου που ήρθε ?

EDIT : Μάλλον αυτό με το volte είναι

Edited by kyramas
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kyramas said:

Τι είναι αυτή η ενημέρωση διαμόρφωσης τηλεφώνου που ήρθε ?

EDIT : Μάλλον αυτό με το volte είναι

Αναβαθμιση δικτυου -αναβαθμιση VoLTE.

20 ώρες πριν, nikoseggo said:

Την περιαγωγή δεδομένων γιατί την έχεις ενεργή;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ετσι εμφανιστηκε μετα την ενημερωση σε συμβολαιο απεριοριστα που εχω.

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, NikosChandolias said:

Απορία... Έστειλα μήνυμα στην Cosmote για ενεργοποίηση του 5g (Frog έχω). Ήρθε το μήνυμα ότι σε λίγα λεπτά θα ενεργοποιηθεί και έκτοτε τίποτε άλλο.
 

Δεν έρχεται κάποιο άλλο μήνυμα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Καλο μήνα!Εχει αντιμετώπιση κάποιος θέμα με screen flickering? Ευχαριστώ πολύ!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Καλο μήνα!Εχει αντιμετώπιση κάποιος θέμα με screen flickering? Ευχαριστώ πολύ!
Να τρεμοπαίζει δλδ η οθόνη; Στο κάνει σε εφαρμογή ή στη home screen;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, NikosChandolias said:

Να τρεμοπαίζει δλδ η οθόνη; Στο κάνει σε εφαρμογή ή στη home screen;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Οχι απλα έχω διαβάσει πολλές αναφορές σε αυτο θέμα απο χρήστες και επειδή θα το αποκτήσω σε λίγες μέρες για αυτό ρωτω αν εχει συμβεί σε χρήστη εδω! 

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα έχω διαβάσει πολλές αναφορές σε αυτο θέμα απο χρήστες και επειδή θα το αποκτήσω σε λίγες μέρες για αυτό ρωτω αν εχει συμβεί σε χρήστη εδω! 
Μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει κάτι να πω την αλήθεια.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στην κατοχή μου εδώ και 10 μέρες και μου εμφανίζει μόνιμα μνμ ότι δημιουργείται ευρετήριο επαφών για την βελτίωση της αναζήτησης κλπ κλπ όποτε πατάω στην αναζήτηση.

Πρέπει να κάνω κάτι για να ολοκληρωθεί ;;;
Είναι παραπάνω από εβδομάδα που δείχνει το μνμ αυτό.

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Shinig said:

Καλησπέρα παιδιά!Καλο μήνα!Εχει αντιμετώπιση κάποιος θέμα με screen flickering? Ευχαριστώ πολύ!

Το εχω δυο εβδομαδες και δεν εχω δει κατι τετοιο μην σε απασχολει!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλό μήνα ! επειδή είμαι έτοιμος να αγοράσω κινητό (και σκεφτόμουν αυτό) βλέποντας και το α33 που βγήκε (και θα φτάσει μέχρι android 16) ρωτάω , μήπως είναι καλύτερη επιλογή το a33 έναντιν του 52s (5g πάντα) ?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, fotisbasm said:

Εαν συγκρινεις το Α33 με το Α52s , παρε καλυτερα το Α52s 

 

εμενα αλλο με τρωει , δεν βλεπω το Α73 , και στεναχωριεμαι 

Εδω εχου μια συγγρυση αναμεσα στο Α73 και A52s(με stock cameres)

https://m.youtube.com/watch?v=o3HKcfw5QEg

 

Edited by powerup
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

φίλος με s20fe μου έδειχνε κάτι smart widgets στην κεντρική οθόνη του, με το One UI 4.1. Εγώ δε βλέπω κάτι τέτοιο διαθέσιμο. Υπάρχει κάποια πρόβλεψη για το μέλλον για εμάς με το Α52s?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, deninho said:

Καλησπέρα παιδιά

 

φίλος με s20fe μου έδειχνε κάτι smart widgets στην κεντρική οθόνη του, με το One UI 4.1. Εγώ δε βλέπω κάτι τέτοιο διαθέσιμο. Υπάρχει κάποια πρόβλεψη για το μέλλον για εμάς με το Α52s?

Δες εδώ https://youtu.be/vFaXc2QpV2Q

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μολις πριν λίγο παρέλαβα το a52s και ενώ ξεκίνησα με την λιγοστή μπαταρία να στεταρω ο,τι προλάβω πριν το βάλω για φόρτιση οτι ενω δεν είχε sim μεσα(μετά το διαπίστωσα) δίπλα απο το σημα wifi έδειχνε οτι ειχε και σήμα κινητής!Ενα δυο γραμμές!Ειναι λογικό? 

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Περασα την gcam,και όταν ανοίγω την κάμερα μετά από λίγο κολλάει και παγώνει η οθόνη.Τι δεν κάνω σωστά?Αυτό το κάνει συνέχεια. Υπαρχει κάποια ρύθμιση για να διορθωθεί?Αν γνωρίζει κάποιος φίλος ας απαντήσει.Ευχαριστω εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μολις πριν λίγο παρέλαβα το a52s και ενώ ξεκίνησα με την λιγοστή μπαταρία να στεταρω ο,τι προλάβω πριν το βάλω για φόρτιση οτι ενω δεν είχε sim μεσα(μετά το διαπίστωσα) δίπλα απο το σημα wifi έδειχνε οτι ειχε και σήμα κινητής!Ενα δυο γραμμές!Ειναι λογικό? 
Και μένα το ίδιο έκανε αλλά το ίδιο παρατήρησα και στο s10 που έχω. Λογικά κάποιο bug θα είναι.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Xrixal said:

Καλησπέρα.Περασα την gcam,και όταν ανοίγω την κάμερα μετά από λίγο κολλάει και παγώνει η οθόνη.Τι δεν κάνω σωστά?Αυτό το κάνει συνέχεια. Υπαρχει κάποια ρύθμιση για να διορθωθεί?Αν γνωρίζει κάποιος φίλος ας απαντήσει.Ευχαριστω εκ των προτέρων

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τι ακριβώς έβαλες;

Στο post του Antretng στο group του Telegram αναφέρεται ένα fix. Το έχεις περάσει; Έχεις περάσει κάποιο από τα xml που δίνει (τα οποία όμως προτείνει να συνδυάσεις με συγκεκριμένες εκδόσεις της gcam); Αν έχεις κάποια απορία με αυτά που δίνει εκείνος, υποθέτω μπορείς να ρωτήσεις και στο group του.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...