Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

45 minutes ago, sotosok said:

Ρε μπαγάσα και εγώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις του s_wind αλλά με 30 λεπτά ομιλίας δεν είσαι το χαρακτηριστικό δείγμα για να δει κάποιος Πόσο κρατάει η μπαταρία του τηλεφώνου και σε σταθερό σημείο και χωρίς GPS και χωρίς bluetooth αυτοκινήτου τηλέφωνο είναι έτσι

3.5 ωρες τηλ ομιλιας με Bt παντα ,7-8 ωρες σοτ εχω μονιμα.Σε μια μερα φορτισης για περισσοτερο δεν ξερω γιατι οτι και να γινει το βραδυ το φορτιζω απενεργοποιημενο.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 ώρα πριν, sotosok said:

Δεν υπάρχει πράγματικη κατανάλωση χωρίς χρήση του τηλεφώνου για κλήσης Δεν μιλάτε στο τηλέφωνο για αυτό μην τρελαίνεται τον κόσμο με τρεις μέρες αυτονομία το τηλέφωνο με κανονική χρήση βγάζει μία μέρα

Έτσι είναι αλλά πολλοί κάνουν χρήση Internet πια. 

Προσωπικά πήρα το a52s μετά το iPhone 13 Pro, s21 ultra και op 9 pro τα οποία είχα το τελευταίο δίμηνο. 

Αποφάσισα να το πάρω γιατί είδα ότι για τα λεφτά του είναι ναυαρχίδα και επειδή 2η συσκευή δεν μου χρειάζεται τόσο καλή είπα να ρίξω το budget. Αυτό που διαπιστώνω όσο το δουλεύω είναι ότι αν εξαιρέσουμε λίγο την κάμερα και λίγο καθυστέρηση που έχει στην απόκριση κάποιων εφαρμογών δεν διαφέρει από ναυαρχίδα. Η μπαταρία του μου βγάζει λίγο παραπάνω από iPhone 13 Pro που είχα, όχι max άρα θεωρώ ότι είναι στα ίδια και με s21 ultra.

Γενικά με τέτοια τηλέφωνα απορώ γιατί υπάρχουν οι ναυαρχίδες 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fotisbasm said:

Εδωσα ενα screenshot το τι ειναι ικανο να κανει , και πεσατε να με φατε ο ενας μπαγασα 30 λεπτα δεν ειναι χρηση κινητου , (και διαβασε με ανοιχτο συνδεδεμενο μεσο bt ρολοι) αλλος εγω 3.5ωρες και 8 ωρες sot  , οπως ειδατε ΕΙΧΕ χρηση το κινητο , 8 ωρες σοτ με ιντερνετ και chat  εστο και με μικρη διαρκεια ομιλιας ,ειχε χρηση !!! να εστελνα μονο χρονους αναμονης χωρις σοτ αντε να το καταλαβω ,

Ειλικρινα σιχαθηκα εδω μεσα την εξυπναδα και την κακια , δεν προκειτο να ξαναγραψω ουτε να σχολιασω , και οτι θα αφορα το ονομα μου αναφορα στην διαχειρηση με οτι συνεπαγετε στα θεματα αποκλεισμου 

Ποια εξυπνάδα ρε συ Φώτη πλάκα κάνεις αν δεν καταλαβαίνεις μην ξαναγράψεις καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι αλλά πολλοί κάνουν χρήση Internet πια. 
Προσωπικά πήρα το a52s μετά το iPhone 13 Pro, s21 ultra και op 9 pro τα οποία είχα το τελευταίο δίμηνο. 
Αποφάσισα να το πάρω γιατί είδα ότι για τα λεφτά του είναι ναυαρχίδα και επειδή 2η συσκευή δεν μου χρειάζεται τόσο καλή είπα να ρίξω το budget. Αυτό που διαπιστώνω όσο το δουλεύω είναι ότι αν εξαιρέσουμε λίγο την κάμερα και λίγο καθυστέρηση που έχει στην απόκριση κάποιων εφαρμογών δεν διαφέρει από ναυαρχίδα. Η μπαταρία του μου βγάζει λίγο παραπάνω από iPhone 13 Pro που είχα, όχι max άρα θεωρώ ότι είναι στα ίδια και με s21 ultra.
Γενικά με τέτοια τηλέφωνα απορώ γιατί υπάρχουν οι ναυαρχίδες 
Θα συμφωνήσω μαζί σου,η μπαταρία είναι καλή αλλά όχι κάτι εξαιρετικό, η συσκευή είναι φοβερή σαν εμπειρία χρήσης πραγματικά τίμια για τα λεφτά της,για κάμερα αν βάλεις τις gcam που προτείνει ο Ανδρέας νομίζω θα σου λείψει μόνο το ζουμ από τις κορυφαίες συσκευές που είχες

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το chip και το σεταρισμα στο hardware  ειναι της ταιβανεζικης TSMC και εγινε αποκλειστικα και μονο για τις παρτιδες του Α52s παλιοτερα σεταρε τα iphone .Απο του χρονου θα σεταρει και τα iphone 14.

 

2 minutes ago, vag74 said:

Θα συμφωνήσω μαζί σου,η μπαταρία είναι καλή αλλά όχι κάτι εξαιρετικό, η συσκευή είναι φοβερή σαν εμπειρία χρήσης πραγματικά τίμια για τα λεφτά της,για κάμερα αν βάλεις τις gcam που προτείνει ο Ανδρέας νομίζω θα σου λείψει μόνο το ζουμ από τις κορυφαίες συσκευές που είχες

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Επειδη αναφερεις οτι ειναι καλη αλλα οχι εξαιρετικη δεν ξερω καμια συσκευη εκει εξω να δουλευει "καρφωτα" στα 120hz και να εχει τοσο μεγαλα σοτ με εξαιρετικη σταθεροτητα παντου.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, s_wind said:

3.5 ωρες τηλ ομιλιας με Bt παντα ,7-8 ωρες σοτ εχω μονιμα.Σε μια μερα φορτισης για περισσοτερο δεν ξερω γιατι οτι και να γινει το βραδυ το φορτιζω απενεργοποιημενο.

3.5 ομιλίας δεν φαίνεται στα screen πουθενά από αυτά που έχεις βάλει φυσικά και γνωρίζεις παραπάνω πράγματα για το σετάρισμα 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, s_wind said:

Το chip και το σεταρισμα στο hardware  ειναι της ταιβανεζικης TSMC και εγινε αποκλειστικα και μονο για τις παρτιδες του Α52s παλιοτερα σεταρε τα iphone .Απο του χρονου θα σεταρει και τα iphone 14.

 

Επειδη αναφερεις οτι ειναι καλη αλλα οχι εξαιρετικη δεν ξερω καμια συσκευη εκει εξω να δουλευει "καρφωτα" στα 120hz και να εχει τοσο μεγαλα σοτ με εξαιρετικη σταθεροτητα παντου.

Επισης κατι που διαβασα πιο πανω οκ γιατι πιστευετε οτι οι τηλεφωνικες κλησεις ειναι πιο ενεργοβορες απο την ακροαση ραδιο μεσο ιντερνετ?Εμενα μου καταναλωνει πολυ περισσοτερο οταν ακουω ποδοσφαιρο με bt παρα οταν παιρνω τηλεφωνο.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Το chip και το σεταρισμα στο hardware  ειναι της ταιβανεζικης TSMC και εγινε αποκλειστικα και μονο για τις παρτιδες του Α52s παλιοτερα σεταρε τα iphone .Απο του χρονου θα σεταρει και τα iphone 14.
 
Επειδη αναφερεις οτι ειναι καλη αλλα οχι εξαιρετικη δεν ξερω καμια συσκευη εκει εξω να δουλευει "καρφωτα" στα 120hz και να εχει τοσο μεγαλα σοτ με εξαιρετικη σταθεροτητα παντου.
Mi 10t pro 144hz είχα σταθερά μεγαλύτερο σοτ καλοκαίρι με χειρότερες συνθήκες,αλλά είπαμε xiaomi δεν ήταν τόσο smooth παρόλο τον 865

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επισης κατι που διαβασα πιο πανω οκ γιατι πιστευετε οτι οι τηλεφωνικες κλησεις ειναι πιο ενεργοβορες απο την ακροαση ραδιο μεσο ιντερνετ?Εμενα μου καταναλωνει πολυ περισσοτερο οταν ακουω ποδοσφαιρο με bt παρα οταν παιρνω τηλεφωνο.
Ανάλογα το πόσο δυνατό σήμα έχεις, ας πούμε εγώ κινούμαι σπίτι, δουλειά με κακό σήμα και όταν κάνω πολλές κλήσεις καμία συσκευή δεν κρατάει

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sotosok said:

3.5 ομιλίας δεν φαίνεται στα screen πουθενά από αυτά που έχεις βάλει φυσικά και γνωρίζεις παραπάνω πράγματα για το σετάρισμα 

Μα δεν μπορει να το δειξει γιατι απο τις φωτο που ανεβαζω ειναι πολυ παρακατω και γραφει κατι 8% καταναλωση για κλησεις  κτλ .

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, vag74 said:

Θα συμφωνήσω μαζί σου,η μπαταρία είναι καλή αλλά όχι κάτι εξαιρετικό, η συσκευή είναι φοβερή σαν εμπειρία χρήσης πραγματικά τίμια για τα λεφτά της,για κάμερα αν βάλεις τις gcam που προτείνει ο Ανδρέας νομίζω θα σου λείψει μόνο το ζουμ από τις κορυφαίες συσκευές που είχες

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα το  ψάξω αλλά βαριέμαι τις τρίτες εφαρμογές ειδικά αν φτιάχνουν ένα και χαλάνε ένα άλλο ή αν θέλουν ειδικό σεταρισμα. 

Πάντως στα λεφτά αυτά είναι ότι καλύτερο, σίγουρα υπάρχουν κινέζικα με καλύτερςς κάμερα και επεξεργαστές αλλά για μένα το μενού Samsung είναι μεγάλο προσόν και το έχεις φθηνά και βολεύει στη μετάβαση σε άλλη Samsung συσκευή πολύ εύκολα 

20 minutes ago, s_wind said:

Το chip και το σεταρισμα στο hardware  ειναι της ταιβανεζικης TSMC και εγινε αποκλειστικα και μονο για τις παρτιδες του Α52s παλιοτερα σεταρε τα iphone .Απο του χρονου θα σεταρει και τα iphone 14.

 

Επειδη αναφερεις οτι ειναι καλη αλλα οχι εξαιρετικη δεν ξερω καμια συσκευη εκει εξω να δουλευει "καρφωτα" στα 120hz και να εχει τοσο μεγαλα σοτ με εξαιρετικη σταθεροτητα παντου.

Τι εννοείς 120 καρφωτα ? Variable δε είναι ? Εγώ πάντως στα 120 είχα καλή απόδοση αλλά το γύρισα σε 60 για να συγκρίνω με άλλες συσκευές, τις οποίες δούλευα επίσης στα 60 και είναι στα ίδια, ίσως λίγο καλύτερο 

10 minutes ago, s_wind said:

Επισης κατι που διαβασα πιο πανω οκ γιατι πιστευετε οτι οι τηλεφωνικες κλησεις ειναι πιο ενεργοβορες απο την ακροαση ραδιο μεσο ιντερνετ?Εμενα μου καταναλωνει πολυ περισσοτερο οταν ακουω ποδοσφαιρο με bt παρα οταν παιρνω τηλεφωνο.

Θεωρώ ότι το να κάνεις κλήσεις τρώει πολύ περισσότερο σε σχέση με media με ίντερνετ γιατί η επαφή με την κεραία που είναι μακριά και με εμπόδια τρώει τρομερή ενέργεια. Προσωπικά έχω κλήσεις πάνω από 2-3 τη μέρα κάποιες μέρες, σκέψου ότι έχω και 100 κλήσεις τη μέρα συνολικά κάποιες φορές και η πτώση είναι τρομερή εκείνες της μέρες σε κάθε συσκευή 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι το να κάνεις κλήσεις τρώει πολύ περισσότερο σε σχέση με media με ίντερνετ γιατί η επαφή με την κεραία που είναι μακριά και με εμπόδια τρώει τρομερή ενέργεια. Προσωπικά έχω κλήσεις πάνω από 2-3 τη μέρα κάποιες μέρες, σκέψου ότι έχω και 100 κλήσεις τη μέρα συνολικά κάποιες φορές και η πτώση είναι τρομερή εκείνες της μέρες σε κάθε συσκευή 
Πολύ εύκολα έχει έτοιμα τα xml(ρυθμίσεις),δεν χαλάει τίποτα μια απλή εφαρμογή κάμερας είναι

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, s_wind said:

Οχι Νικο σταθερα 120 η 60 καμια μεταβλητη.

Αχα, δεν είχα ασχοληθεί, πάντως στα 120 με έβγαζε άνετα με σκληρή χρήση, στα 60 πάω οριακά 2η μέρα. Βέβαια η χρήση που κάνω εδώ και 2 χρόνια είναι τρομερά αυξημένη, οπότε δε μπορώ να συγκρίνω πλέον με εποχές s7 καθώς το πλήθος των εφαρμογών που τρέχω και χωρίς κοψιματα είναι πολύ αυξημένο συν ότι οι κάποτε άνοιγα κάνα λαπτοπ, τώρα ούτε καν, όλα από εδώ 

2 ώρες πριν, vag74 said:

Πολύ εύκολα έχει έτοιμα τα xml(ρυθμίσεις),δεν χαλάει τίποτα μια απλή εφαρμογή κάμερας είναι

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δώσε κάνα λίνκ με apk,εγκατάσταση και παίξιμο έτσι ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση εσείς έχετε γενικά προβλήματα με το τηλέφωνο εμένα πολλές φορές όταν γράφω ένα μήνυμα είτε στο messenger είτε στο ιντερνετ τρεμοπαίζει το επάνω κείμενο και κανα 4 φορές μου κόλλησε η μπάρα ειδοποιήσεων και δεν κατέβαινε και έκλεισα την οθόνη και ξεκόλλησε. Έκανα ένα hard reset αλλά τίποτα. Υπάρχει τρόπος να κάνω backup τις εφαρμογές που θέλω και σε μελλοντικό hard reset να τις περάσω εύκολα όλες; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, enick said:

Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση εσείς έχετε γενικά προβλήματα με το τηλέφωνο εμένα πολλές φορές όταν γράφω ένα μήνυμα είτε στο messenger είτε στο ιντερνετ τρεμοπαίζει το επάνω κείμενο και κανα 4 φορές μου κόλλησε η μπάρα ειδοποιήσεων και δεν κατέβαινε και έκλεισα την οθόνη και ξεκόλλησε. Έκανα ένα hard reset αλλά τίποτα. Υπάρχει τρόπος να κάνω backup τις εφαρμογές που θέλω και σε μελλοντικό hard reset να τις περάσω εύκολα όλες; Ευχαριστώ

Εννοεις οτι εχεις παρομοιο θεμα με αυτο που εχει παρατηρηθει στο s22 ultra?

Εχεις μεσα στο μενου εικονιδιο "υπηρεσιες "εαν ναι πατα επανω του παρατεταμενα μετα επανω δεξια μπες στο ερωτηματικο  πηγαινε στην μπαταρια μπες και βαλτο "χωρις περιορισμο". Βαλε μετα λειτουργια πτησης και ξανα δεδομενα ενεργα.

Για πες εαν στο κανει μετα να δουμε τι θα γινει...Δεν το κανει εμενα γαμωτο και δεν μπορω να βρω τι προβλημα υπαρχει σε s22 ultra και a52s...

 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

On 27/2/2022 at 12:49 ΜΜ, vag74 said:

Ισχύει αυτό αν και στο a52s βλέπω μικρή απόκλιση

Συνηθως δεν γινεται τοσο αισθητό επειδή αφενός χαμηλότερο ποσοστό συνήθως έχουμε τη νυχτα που ειναι χαμηλότερη η φωτεινότητα οθόνης ή/και είμαστε σπίτι με wifi και αφετέρου το έχουμε βάλει πριζα πολύ πριν το μηδέν (πχ στο 30-40%). 

Όντως υπάρχουν και κινητά που ειναι πολύ πιο έντονη η πτώση της απόδοσης της μπαταρίας όσο πέφτει το ποσοστό.

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

Αχα, δεν είχα ασχοληθεί, πάντως στα 120 με έβγαζε άνετα με σκληρή χρήση, στα 60 πάω οριακά 2η μέρα. Βέβαια η χρήση που κάνω εδώ και 2 χρόνια είναι τρομερά αυξημένη, οπότε δε μπορώ να συγκρίνω πλέον με εποχές s7 καθώς το πλήθος των εφαρμογών που τρέχω και χωρίς κοψιματα είναι πολύ αυξημένο συν ότι οι κάποτε άνοιγα κάνα λαπτοπ, τώρα ούτε καν, όλα από εδώ 

Δώσε κάνα λίνκ με apk,εγκατάσταση και παίξιμο έτσι ?

Εδώ έχω Νίκο της ρυθμίσεις μου. https://t.me/hellasmobiles/633950

Προφανώς δεν χρειάζονται να τις βάλεις όλες αυτές. Για τους περισσότερους, το προτεινόμενο ημερήσιο (το γράφω με παρένθεση) και το προτεινόμενο νυχτερινό είναι υπερ αρκετά. Ενδεχομένως να σε καλύπτει την ημέρα η στοκ και να βάλεις μονο το νυχτερινό. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Antretng said:

Συνηθως δεν γινεται τοσο αισθητό επειδή αφενός χαμηλότερο ποσοστό συνήθως έχουμε τη νυχτα που ειναι χαμηλότερη η φωτεινότητα οθόνης ή/και είμαστε σπίτι με wifi και αφετέρου το έχουμε βάλει πριζα πολύ πριν το μηδέν (πχ στο 30-40%). 

Όντως υπάρχουν και κινητά που ειναι πολύ πιο έντονη η πτώση της απόδοσης της μπαταρίας όσο πέφτει το ποσοστό.

Εδώ έχω Νίκο της ρυθμίσεις μου. https://t.me/hellasmobiles/633950

Προφανώς δεν χρειάζονται να τις βάλεις όλες αυτές. Για τους περισσότερους, το προτεινόμενο ημερήσιο (το γράφω με παρένθεση) και το προτεινόμενο νυχτερινό είναι υπερ αρκετά. Ενδεχομένως να σε καλύπτει την ημέρα η στοκ και να βάλεις μονο το νυχτερινό. 

Δεν υπάρχει απλά με ένα κλικ εγκατάσταση και τέλος ? Βαριέμαι και να το διαβάσω 😛

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, s_wind said:

Εννοεις οτι εχεις παρομοιο θεμα με αυτο που εχει παρατηρηθει στο s22 ultra?

Εχεις μεσα στο μενου εικονιδιο "υπηρεσιες "εαν ναι πατα επανω του παρατεταμενα μετα επανω δεξια μπες στο ερωτηματικο  πηγαινε στην μπαταρια μπες και βαλτο "χωρις περιορισμο". Βαλε μετα λειτουργια πτησης και ξανα δεδομενα ενεργα.

Για πες εαν στο κανει μετα να δουμε τι θα γινει...Δεν το κανει εμενα γαμωτο και δεν μπορω να βρω τι προβλημα υπαρχει σε s22 ultra και a52s...

 

Ποιο πρόβλημα λες ότι έχει και το s22 ultra γιατί δεν το γνωρίζω? Τις υπηρεσίες που τις βρίσκω?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Δεν υπάρχει απλά με ένα κλικ εγκατάσταση και τέλος ? Βαριέμαι και να το διαβάσω 😛

Αφου σου ειπα ρε τρελε βάλε απευθειας αυτά που έχω στη παρένθεση προτεινόμενα 😛

Παρόλα αυτα καλό θα ήταν να τα διαβάσεις μιας και σε 5 λεπτα θα βγάλεις άκρη για πράγματα που έστηνα εγώ κανένα μήνα 😉 

Link to comment
Share on other sites

Έχω να κάνω μια παρατήρηση.

Καμία φορά όταν τελειώνω την συνομιλία στο τηλέφωνο και το κατεβάζω από το αυτί μου η οθόνη είναι μαύρη χωρίς να μπορώ να πατήσω κάτι.Βεβαια πρόσεξα ότι η γραμμή έχει κλείσει από τον συνομιλητή μου.Δε συμβαίνει βεβαια πάντα αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Antretng said:

Αφου σου ειπα ρε τρελε βάλε απευθειας αυτά που έχω στη παρένθεση προτεινόμενα 😛

Παρόλα αυτα καλό θα ήταν να τα διαβάσεις μιας και σε 5 λεπτα θα βγάλεις άκρη για πράγματα που έστηνα εγώ κανένα μήνα 😉 

Χαχα, κουράστηκα και μόνο που το είδα. Σκ θα έχω s22 ultra οπότε χες το, καλή είναι και η μαμά 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωση θηκης συνεχεια...Γιατι βαριεμαι τα ιδια και τα ιδια...☹️Μαλλον ξερω...βαριεστε και σεις...😅

👌Θελεις στο galaxy a52s να δωσεις ενα ξεχωριστο υφος και να αποπνεει αερα πολυτελειας ? Ναι τωρα μπορεις να το πετυχεις συνδυαζοντας θηκη απο "γυαλι" και δερμα.Σε τρια χρωματα μαυρο ,μπλε,κοκκινο.

Τιμη στα πατωματα 8e+....

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Λινκ---->>>  https://www.pcuniverse.gr/thikes-samsung-galaxy-a52-4g-a52-5g-a52s/27589-thiki-samsung-galaxy-a52-4g-a52-5g-a52s-all-inclusive-pu-leather-organic-glass-phone-case-with-metal-iron-sheet-black.html

 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, s_wind said:

Ανανεωση θηκης συνεχεια...Γιατι βαριεμαι τα ιδια και τα ιδια...☹️Μαλλον ξερω...βαριεστε και σεις...😅

👌Θελεις στο galaxy a52s να δωσεις ενα ξεχωριστο υφος και να αποπνεει αερα πολυτελειας ? Ναι τωρα μπορεις να το πετυχεις συνδυαζοντας θηκη απο "γυαλι" και δερμα.Σε τρια χρωματα μαυρο ,μπλε,κοκκινο.

Τιμη στα πατωματα 8e+....

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Λινκ---->>>  https://www.pcuniverse.gr/thikes-samsung-galaxy-a52-4g-a52-5g-a52s/27589-thiki-samsung-galaxy-a52-4g-a52-5g-a52s-all-inclusive-pu-leather-organic-glass-phone-case-with-metal-iron-sheet-black.html

 

Προστατευονται οι καμερες;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, geostamp said:

Προστατευονται οι καμερες;

Δεν εχω ιδεα αυριο θα παραγγειλω την μαυρη.

Edit:

Παντως μια και αναφερες για προστασια καμερας αυτη ρε παιδι μου η nillkin ειναι ολα τα λεφτα και οχι μονο για τις καμερες αλλα τετοιο δεσιμο οταν βαζεις μεσα την συσκευη τοσα χρονια δεν ξαναδα μιλαμε γινεται σωμα εντελως τι να πω μπραβο ειναι φοβερη γεμισα θηκες εχω 7-8 και ομως αυτη την χαιρομαι πραγματικα πολυ προστατευτικη...

Ενα απλο πραγμα κανεις για οσους δυσκολευονται να ανοιξουν λενε το καπακι χαχα θελει οταν ειναι κλειστο να βαζεις νυχι για τραβηγμα την πρωτη γραμμη και οταν θελεις να το κλεισεις την τριτη τοσο απλο το κανω και ανοιγει-κλεινει ανετοτατα...

 

https://www.skroutz.gr/s/28209361/Nillkin-Camshield-Back-Cover-Πλαστικό-Μαύρο-Galaxy-A52.html

 

spacer.png

 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...