Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, kyramas said:

Αυτό είναι το link

Αλλά διαβάζω για lagαρίσματα και κολήμματα

https://www.reddit.com/r/oneui/comments/r9rqyp/enable_suspend_execution_for_cached_apps_saves_so/

 

 

Τιποτα απολυτως πουθενα !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 ώρες πριν, Mark_K said:

Δοκίμασε αν θες να στείλεις ένα sms τη λέξη wificall στο 1333, και δες τι σου απαντάει.

Sent from my TCL 20 5G
 

Ευχαριστώ φίλε όλα ok τώρα 

Screenshot_20220228-163541_Call settings.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια. Απλά δεν ήταν ενεργοποιημένη η υπηρεσία στη γραμμή σου.

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος εαν το λαμπακι που αναβει στην selfie camera εαν υπαρχει δυνατοτητα να αναβει πχ για ειδοποιησεις

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GMF80 said:

Ναι, με εφαρνογη. AOD Notify ειναι πολυ καλη.

Ωραια θα το δοκιμάσω εχει ρυθμισεις αρκετες  ελπιζω να το καταφερω

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλη η AOD αλλα τρωει μπαταρια πολυ. Εχθες συνολο ΑΟD με Always Display ειχαν 22% καταναλωση. Δεν ξερω αλλα στο Α70 πρεπει να ηταν αρκετα λιγοτερο, και γενικα δεν εχω δει κατι θετικο στην μπαταρια σε σχεση με το Α70 που το ειχα ηδη 2,5 χρονια

 

Edited by c-max
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν χρησιμοποιω AOD  και δεν την εχω δει ποτε την εφαρμογη πσω απο 0.2%.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, c-max said:

Ειναι πολυ καλη η AOD αλλα τρωει μπαταρια πολυ. Εχθες συνολο ΑΟD με Always Display ειχαν 22% καταναλωση. Δεν ξερω αλλα στο Α70 πρεπει να ηταν αρκετα λιγοτερο, και γενικα δεν εχω δει κατι θετικο στην μπαταρια σε σχεση με το Α70 που το ειχα ηδη 2,5 χρονια

 

Κακως εχεις θεματα καταναλωσης ειδικα στην συγκεκριμενη συσκευη η οποια  ειναι η καλυτερη που εχει βγαλει ποτε η Sammy σε ενεργειακα ζητηματα  με ταυτοχρονα γρηγορο επεξεργαστη αλλα και πολλα αλλα.Κανε καλυτερο σεταρισμα.

Οσο για την Aod το εχει πει η ιδια εταιρια οτι εχει εχτρα καταναλωση εαν την εχεις ενεργη και αναλογα τι ειδοποιησεις κτλ.εχει ο καθενας συμφωνα με τις εφαρμογες που βαζει ανεβαζει την καταναλωση.

spacer.png

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η ρύθμιση για αλλαγή εφέ του δακτυλικου που βρίσκεται;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να θυμασαι οτι δακτυλικο βαζεις μετα την παροδο των 72 ωρων θα αρχισει καποιες στιγμες να σου κανει ψιλονερα οταν κυριως εχεις κλειστα τα δεδομενα(εντολη του knox) .

Γιαυτα που ειπες εδω οχι αλλαγη αλλα απενεργοποιηση.Εδω μπες:

spacer.png

 

spacer.png

Μετα μπαινεις στο μενου των δακτυλικων αποτυπωματων και βαλε τα  οπως παρακατω:

spacer.png

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Και τελος πηγαινε στις εφαρμογες συστηματος  και βαλε χωρις περιορισμο το παρακατω μπαινοντας μεσα βρισκεις το μενου της μπαταριας και :

spacer.png

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

274957804_5020225648037998_2156808135497479995_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=pYrcZOxHDX0AX_lDjjc&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AT9PnXte0pfickl0lO5UxnQKyhXEM-F3JFSEjitBGe0M-A&oe=622206CA
Δεν έχω πρόβλημα με την λειτουργία του δακτυλικου, απλά ρωτάω αν υπάρχει ρύθμιση να αλλάξει το εφέ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, vag74 said:

Δεν έχω πρόβλημα με την λειτουργία του δακτυλικου, απλά ρωτάω αν υπάρχει ρύθμιση να αλλάξει το εφέ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Α τσαμπα ταγραψα οχι δεν υπαρχει αμα ψαξεις στο Play ισως βρεις....

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, jtkar said:

Ωραια θα το δοκιμάσω εχει ρυθμισεις αρκετες  ελπιζω να το καταφερω

Δυστυχως σε εμενα δεν λειτουργει.

Επισης αυτο που λετε 2 μερες και φουλ χρηση σε μενα δεν παιζει!θα μας τρελανουνε καποιοι ειναι δυνατον να βγαλει εως 3 μερες!!!! Οι υπολογισμοί γίνονται μετα απο πληρη φορτιση.μηπως το  βαζετε και απο λιγο στην πριζα

Edited by jtkar
Link to comment
Share on other sites

Μα το ολο ζητημα που συζηταμε κατα περιοδους για την καταναλωση ειναι πως και πως να μην παμε μπριζα γιατι δεν την γουσταρουμε🤣 εαν καποια απο τα παιδια το κλεινουν στον υπνο η κανουν λιγοτερη χρηση μεσα στη μερα με αποτελεσμα να κραταει παραπανω δεν σημαινει κατι.Εαν καποιος καταναλωνει "μοιρασμενα" το Sot σε 2-3 μερες Οκ ετσι το δουλευει.

Εγω οτι καταναλωση να κανω το βραδυ το φορτιζω κλειστο με ανταπτορα εξοδου 1Α και με οτι υπολοιπο ναναι δεν με νοιαζει.Δεν εχω φορτισει τα τελευταια 5 χρονια καμια συσκευη με ανταπτορες πολλων Watt ουτε μια φορα.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, nikoseggo said:

Να και η δικιά μου χρήση ccd45c4566d5087c0cbe8d62bafebc2c.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κοιτα να βελτιωθεις αλλιως θα μεινεις μετεξεταστεος θα σου παρουμε την συσκευη τιμωρια για ενα μηνα😱😅

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ενεργοποιήσει τα πάντα ακούω μουσική ραδιόφωνο συνδεδεμένα ρολόγια ενεργά nfc και πολλά άλλα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πράγματικη κατανάλωση χωρίς χρήση του τηλεφώνου για κλήσης Δεν μιλάτε στο τηλέφωνο για αυτό μην τρελαίνεται τον κόσμο με τρεις μέρες αυτονομία το τηλέφωνο με κανονική χρήση βγάζει μία μέρα

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πράγματικη κατανάλωση χωρίς χρήση του τηλεφώνου για κλήσης Δεν μιλάτε στο τηλέφωνο για αυτό μην τρελαίνεται τον κόσμο με τρεις μέρες αυτονομία το τηλέφωνο με κανονική χρήση βγάζει μία μέρα
Πες τα ρε φίλε

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε μπαγάσα και εγώ έχω κάνει τις ρυθμίσεις του s_wind αλλά με 30 λεπτά ομιλίας δεν είσαι το χαρακτηριστικό δείγμα για να δει κάποιος Πόσο κρατάει η μπαταρία του τηλεφώνου και σε σταθερό σημείο και χωρίς GPS και χωρίς bluetooth αυτοκινήτου τηλέφωνο είναι έτσι

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πράγματικη κατανάλωση χωρίς χρήση του τηλεφώνου για κλήσης Δεν μιλάτε στο τηλέφωνο για αυτό μην τρελαίνεται τον κόσμο με τρεις μέρες αυτονομία το τηλέφωνο με κανονική χρήση βγάζει μία μέρα
Ισχύει,αλλά η συσκευή έχει καλή αυτονομία για samsung

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Είναι μία συσκευή με εξαιρετική σταθερότητα δεν σταματάει πουθενά δεν υπάρχει ίχνος καθυστερήσεις πουθενά, δουλεύει και δοκιμάζετε μαζί μου σε καθημερινή βάση σε πολλά διαφορετικά δύσκολα σημεία με πραγματικά κορυφαίο σήμα, με bluetooth αυτοκινήτου, GPS, με περίπου 30/40 κλήσης, οι ρυθμίσεις που έχει δώσει ο φίλος μας s_wind το κάνουν ακόμα καλύτερο και ταχύτερο 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...