Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 17/12/2021 at 5:46 ΜΜ, Stejo said:

 

 

13 minutes ago, challenge143 said:

Δες τον χρόνο που έβαλες να κλείνει η οθόνη.  Αν στο κάνει συχνά κάνε μια επαναφορά, δες αν χρεισιμοποιηεις τον launcher της samsung η έχεις βάλει δικό σου κ αν δεν λυθεί  κάνε  εργοστασιακων ρυθμίσεων επαναφορά κ είσαι οκ . 

Πρώτη φορά μου το έκανε σήμερα αυτό..  το χρόνο που έβαλα στην οθόνη ειναι 15 δευτερόλεπτα που ήταν από μόνο του ως προεπιλογή δεν το πείραξα εγώ.. και το ελάχιστο ειναι αυτό που έχει ως χρόνο..  η οθόνη ήταν πάνω 10 λεπτά ανοιχτή στην οθόνη κλειδώματος χωρίς να σβήσει και να εμφανιστεί η AOD.  Launcher της samsung έχω δεν έχω βάλει κάτι δικό μου γενικά δεν έχω πειράξει τιποτα στο κινητό από τότε που το πήρα.. 

Edited by elenaki96
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

2 minutes ago, elenaki96 said:

 

Πρώτη φορά μου το έκανε σήμερα αυτό..  το χρόνο που έβαλα στην οθόνη ειναι 15 δευτερόλεπτα που ήταν από μόνο του ως προεπιλογή δεν το πείραξα εγώ.. και το ελάχιστο ειναι αυτό που έχει ως χρόνο..  η οθόνη ήταν πάνω 10 λεπτά ανοιχτή στην οθόνη κλειδώματος χωρίς να σβήσει και να εμφανιστεί η AOD.  Launcher της samsung έχω δεν έχω βάλει κάτι δικό μου γενικά δεν έχω πειράξει τιποτα στο κινητό από τότε που το πήρα.. 

Οκ συμβαίνουν κ αυτά.  Κάτι τυχαίο ήταν δεν έχει θέμα η συσκευή.  Αλλιώς θα προβείς στις ενέργειες ποιο πάνω που σου είπα 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Έχω το κινητό 2 βδομάδες προερχόμενη από s7.  Δεν μπορώ να πω ότι είδα τραγικές διαφορές ως προς την ταχύτητα και τις κάμερες..  Το one ui υπέροχο μου αρέσει πολύ καμία σχέση με το προηγούμενο κινητό.. Γενικά οκ είμαι ικανοποιημένη από το συγκεκριμένο.. Ένα πράγμα με παραξένεψε σήμερα και αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει..  Άνοιξα για να δω τι ειδοποιήσεις έχω στην οθόνη κλειδώματος και μετά δεν έσβησε καθολου για να εμφανιστεί η AOD.. έμενε ανοιχτή μόνιμα και έπρεπε να πατήσω εγώ το κουμπί να κλειδώσει για να εμφανιστεί η AOD..  πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό..  έχει τύχει σε κανεναν;; γνωριζει κάποιος που μπορεί να οφείλεται;; μήπως επεσα σε ελαττωματική συσκευή;; Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!! Καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές σε όλους!!
Βάλε gcam
Θα πάθεις πλακα

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Λέω να πάρω και στη σύζυγο το ίδιο .Κανένα κατάστημα με εύκολη απαλλαγή ΦΠΑ,χωρίς να θέλουν ένα καρότσι διαδικασία?

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, hotcarver1 said:

Λέω να πάρω και στη σύζυγο το ίδιο .Κανένα κατάστημα με εύκολη απαλλαγή ΦΠΑ,χωρίς να θέλουν ένα καρότσι διαδικασία?

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Φίλε μόνο media Mark κοτσοβολο κ Καραβασίλη στην Νίκαια. Για γρήγορη απαλλαγή

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μόνο media Mark κοτσοβολο κ Καραβασίλη στην Νίκαια. Για γρήγορη απαλλαγή
Ευχαριστώ για την απάντηση.Κατεληκα τελικά σε you.gr.Εκανε κατευθείαν αποφορολογηση.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2021 at 6:51 ΜΜ, celtic1453 said:

Βάλε gcam
Θα πάθεις πλακα

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλησπέρα. Ποια ΑΚΡΙΒΩΣ gcam εννοείς; Με την 8.1.101 δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα όπως είχα εντυπωσιαστεί με το redmi note7. Επειδή ψάχνω μια καλύτερη gcam από την stock (η οποία είναι πολύ καλή) , αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε λίγο ποιο πίσω νομίζω ο Αντρέας έχει φτιάξει μια καλή gcam  στα πρότυπα περίπου του 20 fe . Έχει προσθέσει κ xml  ίσως σου αρέσει.  

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αυτο εδω το εχει κανει κανεις? Τι ακριβως αλλαζει στην καμερα?

Screenshot_20211222-183138_Software update.jpg

1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, ilka71 said:
21 ώρες πριν, kimius said:
Καλησπερα αυτο εδω το εχει κανει κανεις? Τι ακριβως αλλαζει στην καμερα?
507560378_Screenshot_20211222-183138_Softwareupdate.thumb.jpg.e1710f4b88fda921e736bf151390c3de.jpg

ποια γραμματοσειρά έχεις;

cool jazz φιλος

1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, kimius said:

Καλησπερα αυτο εδω το εχει κανει κανεις? Τι ακριβως αλλαζει στην καμερα?

Screenshot_20211222-183138_Software update.jpg

Μια αναβάθμιση είναι μόνο τίποτα περισσότερο.

Επίπεδο ασφαλείας της συσκευής και μία υποτίθεται παραμετροποίηση στην κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

On 23/12/2021 at 12:46 ΠΜ, kimius said:

Καλησπερα αυτο εδω το εχει κανει κανεις? Τι ακριβως αλλαζει στην καμερα?

Screenshot_20211222-183138_Software update.jpg

σε ελληνικο eur εχει ερθει αυτη η ενημερωση?

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία ενημέρωση (επίπεδο ασφαλείας 1 Νοεμβρίου) με τον φορτιστή της Samsung 25w δεν λειτουργεί πλέον η εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο;  Τι κάνουμε για να το φτιάξουμε;

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια επανεκκίνηση πρώτα για παν ενδεχόμενο κ μετά  χρεισημοποιησε έναν άλλο  φορτιστή κ πες μας αν διορθώθηκε 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 2 μήνες που έχω το κινητό δεν έχω δει ποτέ την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση. Βλέπω μόνο την γρήγορη φόρτιση.

Είναι κάποια επιλογή που δεν έχω δει?

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, tsagod123 said:

Εγώ 2 μήνες που έχω το κινητό δεν έχω δει ποτέ την εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση. Βλέπω μόνο την γρήγορη φόρτιση.

Είναι κάποια επιλογή που δεν έχω δει?

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ποιο φορτιστή χρησιμοποιείς; Τον 15W που έχει μέσα η συσκευασία;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτόν της συσκευασίας.

Αλλά δοκίμασα με ένα xiaomi πολύ μεγαλύτερο αλλά τίποτα.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους.

Δε μου λέτε, πλέον δε γίνεται να υπάρχουν 2 εφαρμογές ανοιχτές στην οθόνη πάνω-κάτω? Δεν υπάρχει η επιλογή Πολλά Παράθυρα ώστε να διαχωρίζεται η οθόνη σε δύο εφαρμογές?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ntsimpos said:

Χρόνια πολλά σε όλους.

Δε μου λέτε, πλέον δε γίνεται να υπάρχουν 2 εφαρμογές ανοιχτές στην οθόνη πάνω-κάτω? Δεν υπάρχει η επιλογή Πολλά Παράθυρα ώστε να διαχωρίζεται η οθόνη σε δύο εφαρμογές?

Χρόνια πολλά επίσης φίλος! Όταν είσαι σε αυτή την οθόνη πάτα πάνω στο εικονίδιο της εφαρμογής που έχεις ανοιχτή     

Screenshot_20211226-223856_One UI Home.jpg

1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

On 24/12/2021 at 4:19 ΜΜ, boymanos said:

σε ελληνικο eur εχει ερθει αυτη η ενημερωση?

Σε Ιρλανδικό ήρθε σήμερα μέσω OTA. Λογικά θα ήρθε και στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε ρε παιδιά. Ισχύει αυτή η εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση?
Και αν ναι εγώ άραγε γιατί δεν τη έχω δει?

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, coolnetgr said:

Σε Ιρλανδικό ήρθε σήμερα μέσω OTA. Λογικά θα ήρθε και στα Ελληνικά.

Ναί ήρθε σήμερα η ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά. Έχω το samsung A6+ και με καλύπτει αρκετά αλλά λέω να το δώσω στον ανηψιό μου και να πάρω το 6/128 Α52s το οποίο θα με καλύπτει στο 100%. Αν το πάρω από τα πιο φθηνά σκρουτζομάγαζα υποθέτω ότι η εγγύση θα ισχύει κανονικά γιατί η διαφορά με τις αλυσίδες είναι κοντά στα 100 ευρώ, σωστά; επίσης αν κάνω την διαδικασία του καθαρίσματος των προεγκατεστημένων εφαρμογών θα μπορώ να χρησιμοποιήσω το samsung switch για να κάνω την μεταφορά των δεδομένων(πιο πολύ για τα sms) από το A6+;

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...