Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει πάρει κανείς το update Νοεμβρίου? άργησε πολύ αυτόν τον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

11 minutes ago, panoslvd said:

Έχει πάρει κανείς το update Νοεμβρίου? άργησε πολύ αυτόν τον μήνα.

Εγω σημερα που εκανα εναν χειροκινητο ελεγχο,δεν ηρθε κατι.

Ειμαι με ενημερωση Οκτωβριου.

Επειδη ειμαι πρωτη φορα κατοχος Samsung και δε γνωριζω τι παιζει με τις ενημερωσεις της εταιριας,δινει παντα στον ιδιο μηνα της την αντιστοιχη ενημερωση ασφαλειας;

Ρωταω γιατι ερχομενος απο LG,παντα ηταν 1 μηνα τουλαχιστον πισω οι ενημερωσεις..οποτε ερχοταν και αν ερχοταν.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, granazias said:

Εγω σημερα που εκανα εναν χειροκινητο ελεγχο,δεν ηρθε κατι.

Ειμαι με ενημερωση Οκτωβριου.

Επειδη ειμαι πρωτη φορα κατοχος Samsung και δε γνωριζω τι παιζει με τις ενημερωσεις της εταιριας,δινει παντα στον ιδιο μηνα της την αντιστοιχη ενημερωση ασφαλειας;

Ρωταω γιατι ερχομενος απο LG,παντα ηταν 1 μηνα τουλαχιστον πισω οι ενημερωσεις..οποτε ερχοταν και αν ερχοταν.

Του Οκτωβρίου την πείρα 19 Οκτώβρη, έχουν αργήσει. 

Link to comment
Share on other sites

Το update Νοεμβριου εχει βγει εδω και 10 μερες σε αλλες χωρες  .Εδω ειδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

Χτες είδα φίλο που έχει την συσκευή εδώ και 2 βδομάδες, και μου είπε ότι δεν έχει δει ακόμη ένδειξη 5G στην status bar του κινητού, είναι κολλημένη η ένδειξη σε 4G, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Έχει Wind, γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει;
Υπάρχει κάποιος με την συσκευή που να έχει Wind και να έχει συνδεθεί στο 5G δίκτυο;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Να επικοινωνήσει με τη wind μήπως χρειάζεται ενεργοποίηση. Αν τυχόν είναι καρτοκινητό Q, δεν υποστηρίζει 5G.

Sent from my TCL 20 5G

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Υπάρχει κάπου λίστα με ποιες εφαρμογές μπορούμε να απενεργοποιησουμε με ασφάλεια χωριά να δημιουργήσει πρόβλημα στο κινητό; Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Να επικοινωνήσει με τη wind μήπως χρειάζεται ενεργοποίηση. Αν τυχόν είναι καρτοκινητό Q, δεν υποστηρίζει 5G.

Sent from my TCL 20 5G


Μου είπε ότι είναι ενεργοποιημένο !!

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

αλλάζει το χρώμα των εικονιδίων των εφαρμογών της κουρτίνας;
Αυτό δεν το γνωρίζω.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Mark_K said:

Να επικοινωνήσει με τη wind μήπως χρειάζεται ενεργοποίηση. Αν τυχόν είναι καρτοκινητό Q, δεν υποστηρίζει 5G.

Sent from my TCL 20 5G
 

Εννοεις οτι οσοι εχουν Q δεν εχουν 5G ακομα κι αν εχουν υποστηριζομενες  συσκευες 5G κι εχουν στην περιοχη τους σημα 5G ?

 

 

Εχoυν βελτιωθει αρκετα με τα update κι τι gcam η foto κι τα video  απο τo Α52 της παρακατω δοκιμης

 

Link to comment
Share on other sites



Εννοεις οτι οσοι εχουν Q δεν εχουν 5G ακομα κι αν εχουν υποστηριζομενες  συσκευες 5G κι εχουν στην περιοχη τους σημα 5G ?


Ακριβώς.


Sent from my TCL 20 5G

Link to comment
Share on other sites

Εσείς χάνετε ειδοποιήσεις του GMAIL ?

Εμένα άλλοτε έρχονται άλλοτε όχι.

Εννοείται ότι είναι όλες on στις ρυθμίσεις

Να φταίει η εφαργμογή ?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kyramas said:

Εσείς χάνετε ειδοποιήσεις του GMAIL ?

Εμένα άλλοτε έρχονται άλλοτε όχι.

Εννοείται ότι είναι όλες on στις ρυθμίσεις

Να φταίει η εφαργμογή ?

 ναι κ εμένα το έκανε κ την ξήλωσα. έβαλα της Samsung  κ όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kyramas said:

Εσείς χάνετε ειδοποιήσεις του GMAIL ?

Εμένα άλλοτε έρχονται άλλοτε όχι.

Εννοείται ότι είναι όλες on στις ρυθμίσεις

Να φταίει η εφαργμογή ?

Βγαλε την από την επιτηρηση μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kyramas said:

Εσείς χάνετε ειδοποιήσεις του GMAIL ?

Εμένα άλλοτε έρχονται άλλοτε όχι.

Εννοείται ότι είναι όλες on στις ρυθμίσεις

Να φταίει η εφαργμογή ?

Η εφαρμογη φταιει.Κι εγω χανω ειδοποιησεις mail στο RN10 Pro

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του κινητού εδώ και μερικές μέρες...ίσως ότι καλύτερο σε κινητό που είχα ποτέ ωστόσο έχω μία παρατήρηση - φόβο... έχω την αίσθηση ότι τα λευκά του είναι κάπως κιτρινοπα, σαν γαριασμενα...συνήθεια ματιού ή θέμα οθόνης? Έρχομαι από το p30 lite...

Link to comment
Share on other sites

παιδες ειμαι νεος κάτοχος του κινητού αυτου, όπως προανέφερα.

χρησιμοποιώ το κινητο (ανέπαφες) για τις συναλλαγές εδώ και μήνες, χθες για πρώτη φορα (με το κινητο αυτο) πήγα σε ένα κατάστημα να πληρώσω κατι, προτού φτιάσω στο ταμείο , μπήκα στης ρυθμίσεις -συνδέσεις - NFC και ανέπαφες πληρωμες (ηταν προεπιλεγόμενο το gpay (οπου είχα βαλει την ρεβολουτ), επιλεγώ την winbank για να πληρώσω. παω στο Pos κοντά μου ανοιγει η winbank δίνω εγκρίση μέσω δακτυλικού και άργησε να βγει το χαρτάκι αλλά βγήκε λέγοντας οτι απορρίφτηκε η συναλλαγη. το προσπάθησα 3 φορες ακόμα χωρίς αποτέλεσμα. το περίεργο στην ολη φάση , ήταν οτι  κάθε φορα που πλησίαζα το pos άνοιγε η εφαρμογή (winbank) κανονιά, στο pos ρωτούσε αν θέλω εξαργύρωση με Yellows.... στο χαρτάκι που έβγαινε (απόρριψης) τα 4 τελευταία ψηφιά δεν ειχαν καμία σχέση με την καρτα μου (με καμία καρτα μου). γύρισα σπιτι επικοινώνησα με την τράπεζα, αλλα δεν ειδαν καμία κίνηση απο οσες εκανα και δεν μπόρεσαν να με βοηθήσουν.

Σημερα πηγα σε ενα σουπερ και ειπα να ξανα δοκιμάσω, αλλα δυστυχώς παλι η συνναλλγη απορρίφθηκε. έβγαλα την κανονική καρτα πληρωσα και εφυγα.

λογικα κατι γίνεται στο κινητο, καποια αλλη ρυθμιση (δεν ξερω...). αν κάποιος ξερει ή γνωριζει κατι που εγω δεν το καταλαβαινω. ας με ενημερωσει. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, geovrettos1908 said:

Κάτοχος του κινητού εδώ και μερικές μέρες...ίσως ότι καλύτερο σε κινητό που είχα ποτέ ωστόσο έχω μία παρατήρηση - φόβο... έχω την αίσθηση ότι τα λευκά του είναι κάπως κιτρινοπα, σαν γαριασμενα...συνήθεια ματιού ή θέμα οθόνης? Έρχομαι από το p30 lite...

δες σε προηγουμενς σελιδες εχει κανει ρυθμισεις ο s-wind για το λευκο χρωμα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geovrettos1908 said:

Κάτοχος του κινητού εδώ και μερικές μέρες...ίσως ότι καλύτερο σε κινητό που είχα ποτέ ωστόσο έχω μία παρατήρηση - φόβο... έχω την αίσθηση ότι τα λευκά του είναι κάπως κιτρινοπα, σαν γαριασμενα...συνήθεια ματιού ή θέμα οθόνης? Έρχομαι από το p30 lite...

Οπως ανεφερε και το παλικαρι πριν..σελιδα 33.

Εκανα κι εγω τη συγκεκριμενη ρυθμιση μεταξυ αλλων,και μου δινει το καλυτερο λευκο για τα δικα μου γουστα παντα.

Link to comment
Share on other sites

On 25/11/2021 at 9:06 ΜΜ, s_wind said:

Επειδη βαριεστε να ψαχνετε στις σελιδες πισω τρια πραγματα που με ρωτατε ολη την ωρα στα μηνυματα που μου στελνετε.

Φωτο1)-Αποφυγη διαφημισεων.(προσωπικο dns)

Φωτο2-3)-Ρυθμιση "ψυχρου" πανελ περισσοτερο λευκο.

Φωτο4)-Καλυτερος στερεο ηχος σε ακροαση πχ.youtube.Καθαροτερη φωνη λιγοτερο μπουκωμενα ηχεια ακομα και σε χαμηλη ενταση δωματιου.

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 

 

 

 

 

 

Μπορείς να ξανανεβάσεις τις εικόνες γιατί δεν εμφανίζονται

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Ηχος ακροαση youtube.Ακομα σε χαμηλη ενταση καθαροτερη φωνη σε συνθηκη δωματιου.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη καναλιων χωρις καμια απολυτως διακοπη και καμια διαφημιση  εφοσον ορισουμε προσωπικο dns 

dns.adguard.com

 

spacer.png

 

 

Youtube downloader:

Μετα την εγκατασταση το τρεχουμε μια και μονο φορα.

Στη συνεχεια οποιο βιντεο και να δουμε στο youtube-vanced βγαζει icon για αμεσο κατεβασμα πατωντας την κοινοποιηση βγαινει το μενου:

spacer.png

 

 

https://www.apkmirror.com/apk/samuele-rini/youtube-downloader/youtube-downloader-7-4-1-release/

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...