Jump to content

TCL 20 5G


spy14
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι αυτό με τα δεδομένα δεν μου το κάνει.δουλευουν όλα κομπλέ.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 421
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παράξενο και σήμερα που το άνοιξα το κινητό έκλεισα το wi fi άνοιξα τα δεδομένα και δεν έδειξε κανένα σύμβολο ότι ενεργοποιήθηκαν.δηλαδη πάντα πρέπει να πηγαίνω στις ρυθμίσεις τις κάρτας sim και να βρίσκω όπως σας έδειξα πριν' τις 3 τελιτσες δεξιά και στην συνέχεια να πατάω επαναφορά.γιατι τόσο μεγάλη διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς εδώ να ρωτήσω κάτι για το internet και γενικά για τα δεδομένα που σε μένα δύσκολα ενεργοποιούνται.?μήπως πείραξα καμία ρύθμιση να με πείτε.

Link to comment
Share on other sites

Για παράδειγμα φεύγω από το σπίτι οκ πάω στα καφέ .ανοίγω τα δεδομένα και με τη πρώτη δεν ανοίγουν ούτε με την δεύτερη .πρέπει να πείραξα κάτι κ δεν ξέρω τι είναι?πάντα πηγαίνω σε αυτό το σημειο που δείχνει η φωτό πατάω στις3 τελιτσες δεξιά και κάνω επαναφορά .υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει ναδιορθωσω?

Screenshot_2022-04-11-17-52-35-784.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για βάλε κάνενα σκρινσοτ όταν πατάς την οθόνη να πας στα δεδομένα να δούμε τι βγάζει;αυτό που έχεις ανεβάσει σου βγάζει;

Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κανονικα είναι.οταν πάω πχ σε άλλο δίκτυο εννοώ σε καφέ.και τα ανοίγω από το status bar δεν δείχνει τίποτα ότι ενεργοποιήθηκαν.πρεπει να πάω στις 3 τελιτσες που σου έδειξα να πατήσω εκεί ώστε να κάνω επαναφορά .λίγο παράξενο ε,?μήπως κάτι πείραξα?.οταν πάω στα καφέ θα βγάλω screen shot ok .

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πας σε ένα κατάστημα του δικτύου σου να του ρίξουν μια ματιά;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο αν συνεχίσει να το κάνει θα πάω.δεν μπορει να πηγαίνω συνέχεια στις 3 τελιτσες.γιατι θυμάμαι κάτι είχα πειράξει.θα το δω ξανά σήμερα το βράδυ.σε εσάς  στις ρυθμίσεις τις sim στα δεδομένα στο ίδιο σημείο τι σας δείχνει?

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι.μου το βγάζει αυτόματα.δεν το βρίσκω ξεχωριστά.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο σε κοσμοτε.εκει που το έχεις και εσύ είναι και το δικό μου.στο internet.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, spy14 said:

Screenshot_2022-04-11-18-52-29-201.jpg

Πολύ παράξενο παντός .σε μένα όταν πάω πάντα στα καφέ και πηγαίνω να ενεργοποιησω  τα δεδομένα δεν κουνιέται εκεί δεξιά τίποτα με αποτέλεσμα παντα να πηγαίνω στις 3 τελιτσες δεξιά όπως σε ειπα στη φωτό.βεβαια δεν ξέρω αν γίνεται αυτό και στη πόλη θα δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασες το καινούργιο λογισμικό;μήπως έφαγε κανένα σκάλωμα;Καντού μια επαναφορά.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι πριν δύο μήνες το πολυ ήρθε το android 11. Τώρα δεν θυμάμαι αν είχα κ από πριν το συγκεκριμένο πρόβλημα όταν είχα το android 10.τι επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων? Θα τα χάσω όλα δεν με συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πάλι με το κάνει ενεργοποίησα τα δεδομένα και δες την εικόνα.δεν δείχνει καν ότι έχω ούτε 4g ούτε κάτι λιγότερο.ασχετα αν δεν έχουμε καλό δίκτυο εδώ έπρεπε τουλάχιστον να δείξει ότι ενεργοποιήθηκαν τα δεδομένα.να κουνηθεί τέρμα δεξιά κάτι εκεί επάνω.

Screenshot_2022-04-11-19-23-36-445.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάτι συμβαίνει.για πήγαινε μια από το μαγαζί του παρόχου σου.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει λογικά ο πάροχος.ειναι κάτι με τα δεδομένα του κινητού.το παλιό το huawei 5 χρόνια το είχα κανένα προβλήμα δεν είχε.αυτο ούτε ένα χρόνο το έχω και με έβγαλε πρόβλημα.δεν δείχνει ότι ενεργοποιούνται τα δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι προβλήμα του κινητού που πατάω να τα ενεργοποιησω και δεν δείχνει τίποτα η της εταιρείας που έχω? Εγώ πιστεύω φταίει το κινητό πρέπει να πηγαίνω στις 3 τελιτσες δεξιά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...