Jump to content

Εμβόλιο covid 19


Fotisapple
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 minutes ago, stef said:

Το πληρώνεις μέσω της ασφάλισης σου και δεν είναι τυχαίο ότι η moderna πριν τον covid ήταν στα πρόθυρα χρεοκοπίας και τώρα έχει τρελαθεί στα κέρδη.Ολα αυτά που σου λέω μπορείς να τα βρεις στο διαδίκτυο από έγκυρες πηγές.

'Όλα αυτά που γράφεις εσύ και άλλος ένας είναι παραπληροφόρηση (fake news) που διακινείτε στο διαδίκτυο από "έγκυρες πηγές" .....

Αλλά, δεν έχει νόημα η συνέχιση της συζήτησης μαζί σας, για το θέμα αυτό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 658
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

9 ώρες πριν, bill33 said:

Για την γρίπη ούτε καν γιατρός δεν χρειάζεται να στο γράψει,πας στο φαρμακείο και το κάνεις.

Το εμβόλιο της γρίπης δεν βγήκε σε 10 μήνες όμως! Επίσης στους συχνά μεταλλασσώμενους ιούς κανένα εμβόλιο δεν βοηθάει! Ή μήπως ούτε αυτό το ξέρατε; 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Not helpful/Misleading 1

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό πού θα πω είναι ότι ξαφνικά οι ξαφνικιτιδες σαρώνουν.
Πέρασα κόρωνοιο πριν λίγο καιρό χωρίς να δω ζόρια,παρόλο πού είμαι βαρύς καπνιστής και αρκετά εύσωμος.
Χαίρομαι πού υπήρξα αρνητής του εμβολίου κι εγώ και η οικογένεια μου,πού επίσης πέρασαν τον κόρωνοιο.

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
  • Not helpful/Misleading 1

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, evris2013 said:

Το εμβόλιο της γρίπης δεν βγήκε σε 10 μήνες όμως! Επίσης στους συχνά μεταλλασσώμενους ιούς κανένα εμβόλιο δεν βοηθάει! Ή μήπως ούτε αυτό το ξέρατε; 

σε λιγότερο βγαίνει,γιατί κάθε χρόνο είναι διαφορετικό .

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bill33 said:

σε λιγότερο βγαίνει,γιατί κάθε χρόνο είναι διαφορετικό .

Ότι βγαίνει σε λιγότερο από 5 χρόνια είναι καθαρά πειραματικό! 

  • Haha 1
  • Not helpful/Misleading 1

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό πού θα πω είναι ότι ξαφνικά οι ξαφνικιτιδες σαρώνουν.
Πέρασα κόρωνοιο πριν λίγο καιρό χωρίς να δω ζόρια,παρόλο πού είμαι βαρύς καπνιστής και αρκετά εύσωμος.
Χαίρομαι πού υπήρξα αρνητής του εμβολίου κι εγώ και η οικογένεια μου,πού επίσης πέρασαν τον κόρωνοιο.

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


πέρασες την τελευταία μετάλλαξη! ας πέρναγες την 1η ίσως να είχες πεθάνει μην λέμε τα ίδια. διάβασε μελέτες ότι οι ξαφνικοι θάνατοι ΔΕΝ ΈΧΟΥΝ αυξηθεί σε σχέση με πριν τον κορωνοιο. μην διαβάσετε πολύ zougla, documento έλεος
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το θετικό της υπόθεσης με αυτόν τον ιό ήταν, ότι μάθαμε στην οικογένεια, να τρώμε υγιεινά, να παίρνουμε τις απαραίτητες βιταμίνες που χρειάζονται στον οργανισμό μας, για τις οποίες δεν είχαμε έως τότε ιδέα, να μπορούμε να αναλύουμε μόνοι μας κάποια βασικά δεδομένα και τέλος να τηρούμε καθημερινά κάποιες καλές συνήθειες, για τον εαυτό μας.
Απλά πράγματα που έως τώρα δε δίναμε σημασία.


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ilka71 said:
2 ώρες πριν, ταξιδιωτης22 said:
Εγώ αυτό πού θα πω είναι ότι ξαφνικά οι ξαφνικιτιδες σαρώνουν.
Πέρασα κόρωνοιο πριν λίγο καιρό χωρίς να δω ζόρια,παρόλο πού είμαι βαρύς καπνιστής και αρκετά εύσωμος.
Χαίρομαι πού υπήρξα αρνητής του εμβολίου κι εγώ και η οικογένεια μου,πού επίσης πέρασαν τον κόρωνοιο.

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πέρασες την τελευταία μετάλλαξη! ας πέρναγες την 1η ίσως να είχες πεθάνει μην λέμε τα ίδια. διάβασε μελέτες ότι οι ξαφνικοι θάνατοι ΔΕΝ ΈΧΟΥΝ αυξηθεί σε σχέση με πριν τον κορωνοιο. μην διαβάσετε πολύ zougla, documento έλεος

Πότε είχαμε ξαφνικούς θανάτους πριν τον κορωναϊό; Όλοι μετά τα εμβόλια εμφανίστηκαν και συνεχίζουν...

Edited by evris2013
  • Haha 1
  • Not helpful/Misleading 1

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πότε είχαμε ξαφνικούς θανάτους πριν τον κορωναϊό; Όλοι μετά τα εμβόλια εμφανίστηκαν και συνεχίζουν...
αιφνιδιοι θάνατοι καρδιακης αιτιολογιας πάντα υπήρχαν. διάβασε μελέτες για ξαφνικους θανάτους αθλητών χροοονια τώρα. η μικρών παιδιών στον ύπνο τους . έλα ρε μην επιμένεις. εμ επιμένετε εμ είστε και απληροφορητοι. διαβάζετε φυλλάδες και τις αναπαράγετε
για τα 6.500.000 εκατομμύρια των νεκρών από covid ΠΡΙΝ τα εμβόλια δεν βλέπω να λες τίποτα όμως
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ilka71 said:

αιφνιδιοι θάνατοι καρδιακης αιτιολογιας πάντα υπήρχαν. διάβασε μελέτες για ξαφνικους θανάτους αθλητών χροοονια τώρα. η μικρών παιδιών στον ύπνο τους . έλα ρε μην επιμένεις. εμ επιμένετε εμ είστε και απληροφορητοι. διαβάζετε φυλλάδες και τις αναπαράγετε
για τα 6.500.000 εκατομμύρια των νεκρών από covid ΠΡΙΝ τα εμβόλια δεν βλέπω να λες τίποτα όμως

Ενώ μετά τα εμβόλια μειώθηκαν; Κι ακόμα που είσαι... 

  • Not helpful/Misleading 2

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να απαντήσω σε τι; Οι 6.500.000 θάνατοι πριν τον COVID,  σε ποιο χρονικό διάστημα και για που αναφέρεσαι! Εγώ μιλάω για το χρονικό διάστημα στην Ελλάδα μετά τα εμβόλια που σχεδόν κάθε μέρα υπάρχει και ένας αιφνίδιος θάνατο κάθε λίγο σε νέους. Πότε γινόταν αυτό πριν; 

  • Not helpful/Misleading 3

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απλά τραγικός....ο άνθρωπος που δεν γνώριζε τα βασικά και ρώταγες τι σημαίνει κάτι στα αγγλικά......σε ένα βράδυ πήρε πτυχίο σε ιατρική και σε ιολογια....τραγικό απλά....

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, chocbhed_6630 said:

Απλά τραγικός....ο άνθρωπος που δεν γνώριζε τα βασικά και ρώταγες τι σημαίνει κάτι στα αγγλικά......σε ένα βράδυ πήρε πτυχίο σε ιατρική και σε ιολογια....τραγικό απλά....

Άσχετα το ένα με το άλλο. Για πες εσύ που ξέρεις καλύτερα τότε... Αφού ξέρεις αγγλικά θα τα ξέρεις όλα φαντάζομαι ε; 

  • Not helpful/Misleading 2

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να απαντήσω σε τι; Οι 6.500.000 θάνατοι πριν τον COVID,  σε ποιο χρονικό διάστημα και για που αναφέρεσαι! Εγώ μιλάω για το χρονικό διάστημα στην Ελλάδα μετά τα εμβόλια που σχεδόν κάθε μέρα υπάρχει και ένας αιφνίδιος θάνατο κάθε λίγο σε νέους. Πότε γινόταν αυτό πριν; 
6.500.000 νεκροί από την έναρξη του covid. πριν τα εμβόλια του covid οι περισσότεροι. απλά ελληνικά
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ilka71 said:
6 ώρες πριν, evris2013 said:
Να απαντήσω σε τι; Οι 6.500.000 θάνατοι πριν τον COVID,  σε ποιο χρονικό διάστημα και για που αναφέρεσαι! Εγώ μιλάω για το χρονικό διάστημα στην Ελλάδα μετά τα εμβόλια που σχεδόν κάθε μέρα υπάρχει και ένας αιφνίδιος θάνατο κάθε λίγο σε νέους. Πότε γινόταν αυτό πριν; 

6.500.000 νεκροί από την έναρξη του covid. πριν τα εμβόλια του covid οι περισσότεροι. απλά ελληνικά

Σε όλο τον κόσμο αναφέρεσαι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατί χαζός; Πώς το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα δηλαδή; Μπορεί να εννοείς την Ευρώπη! 6.500.000 στον κόσμο αντιστοιχεί σε μόλις 0,083%. Όπως επίσης μη περιμένεις να σε πούνε πόσοι θάνατοι αντιστοιχούν μετά το εμβόλιο ως σήμερα από τα ΜΜΕ. Διότι ο σκοπός τους είναι να εμβολιαστείς. Όπως δεν σου λένε και τις παρενέργειες αυτού. Ποιός είναι ο σκοπός τους, ε μάντεψε! Κι αν νομίζεις ότι βλέπω πολλές ταινίες, κι όμως οι ταινίες σε προετοιμάζουν απλά για το τι μέλει γενέσθαι! 

21 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Όχι σε όλο τον γαλαξία.....

Α ναι... κι εγώ νόμιζα στην Ελλάδα!...😉😜

Edited by evris2013
  • Not helpful/Misleading 1

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, evris2013 said:

Πότε είχαμε ξαφνικούς θανάτους πριν τον κορωναϊό; Όλοι μετά τα εμβόλια εμφανίστηκαν και συνεχίζουν...

Πετάς τις κοτσάνες σε ρυθμό πολυβόλου.

Σεβάσου τον εαυτό σου πρώτα και σταμάτα να γράφεις.Εχεις καταντήσει εκτός απο γραφικός και επικίνδυνος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bill33 said:

Πετάς τις κοτσάνες σε ρυθμό πολυβόλου.

Σεβάσου τον εαυτό σου πρώτα και σταμάτα να γράφεις.Εχεις καταντήσει εκτός απο γραφικός και επικίνδυνος.

Ενώ οι κοτσάνες που πετάνε τα ΜΜΕ τους σέβονται όλους ε; Α ναι... αυτοί δεν πετάνε ποτέ κοτσάνες, πάντα την αλήθεια μας λένε! Γι αυτό πάμε κάθε χρόνο και καλύτερα... Έχουμε και ανάπτυξη με τα μισά μαγαζιά της χώρας να είναι κλειστά! Σε βάζουν να μαλώνεις για τα κόμματα και τις ομάδες, τώρα σε βάζουν να μαλώνεις με ανεμβολίαστους και εμβολιασμένους, με μασκαρεμένους και αμασκάριστους! Καλά πάμε έτσι;;;... Το συμπέρασμα βγήκε, εγώ είμαι επικίνδυνος... Γι αυτό πάμε μπροστά!!!

Edited by evris2013
  • Not helpful/Misleading 2

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, evris2013 said:

Ενώ οι κοτσάνες που πετάνε τα ΜΜΕ τους σέβονται όλους ε; Α ναι... αυτοί δεν πετάνε ποτέ κοτσάνες, πάντα την αλήθεια μας λένε! Γι αυτό πάμε κάθε χρόνο και καλύτερα... Έχουμε και ανάπτυξη με τα μισά μαγαζιά της χώρας να είναι κλειστά! Σε βάζουν να μαλώνεις για τα κόμματα και τις ομάδες, τώρα σε βάζουν να μαλώνεις με ανεμβολίαστους και εμβολιασμένους, με μασκαρεμένους και αμασκάριστους! Καλά πάμε έτσι;;;... Το συμπέρασμα βγήκε, εγώ είμαι επικίνδυνος... Γι αυτό πάμε μπροστά!!!

Παραλήρημα για άλλη μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bill33 said:

Παραλήρημα για άλλη μια φορά.

Αφού είναι παραλήρημα για πες μας εσύ τι δεν είναι έτσι; Εκτός αν για σένα πάνε όλα καλά! 

  • Haha 1

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, bill33 said:

Παραλήρημα για άλλη μια φορά.

Ειλικρινά, δεν καταλαβαίνω γιατί ανατροφοδοτείς αυτή την αδιέξοδη συζήτηση και δίνεις ευκαιρία για το παραλήρημά τους

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...