Jump to content

Εμβόλιο covid 19


Fotisapple
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να προσεχεις πως βριζεις αρχοντα του πληκτρολογιου για τον κοβιτ μιλαει.Και πουσαι χαλαρωσε λιγο  δεν ειδες καν το βιντεο.
λες και μιλάει ο βελοπουλος με μια ψεκασμενη. έλεος. θα πάθουνε όλοι άνοια, νευρολογικά κλπ. έλεος πραγματικά. τα ίδια λέγανε και για άλλα εμβόλια πχ φυματίωσης αλλά φυσικά δεν έγινε τιποτα.! 3.5 δις άνθρωποι έχουν κάνει το εμβόλιο. δηλαδή σε κάποια χρόνια (εάν προλάβουμε γιατί Μάιο τελειώνει ο κόσμος δεν το διάβασες;;) θα έχουμε όλοι μείνει ανάπηροι! οκ. εδώ θα είμαστε να τα λέμε
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 658
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

4 minutes ago, ilka71 said:
15 minutes ago, s_wind said:
Να προσεχεις πως βριζεις αρχοντα του πληκτρολογιου για τον κοβιτ μιλαει.Και πουσαι χαλαρωσε λιγο  δεν ειδες καν το βιντεο.

λες και μιλάει ο βελοπουλος με μια ψεκασμενη. έλεος. θα πάθουνε όλοι άνοια, νευρολογικά κλπ. έλεος πραγματικά. τα ίδια λέγανε και για άλλα εμβόλια πχ φυματίωσης αλλά φυσικά δεν έγινε τιποτα.! 3.5 δις άνθρωποι έχουν κάνει το εμβόλιο. δηλαδή σε κάποια χρόνια (εάν προλάβουμε γιατί Μάιο τελειώνει ο κόσμος δεν το διάβασες;;) θα έχουμε όλοι μείνει ανάπηροι! οκ. εδώ θα είμαστε να τα λέμε

Εχεις στοιχεια οτι δεν εγινε τιποτα? Εγω εχω 6 ξαφνικους θανατους σε διαστημα 40 ημερων απο τον περιγυρο της μητερας μου και τα 6 βαφτιστηκαν "ανακοπη"

Ουτε ναχαν συμφωνησει να πεθανουν τον ιδιο μηνα.

Μαντεψε και οι 6 εμβολιασμενοι .

Ηλικια 55 μεχρι 63.

Οχι γιατρος δεν ειμαι ....αλλα θα το βαφτισω "ετυχε"...Ηταν η ωρα τους....

 

Link to comment
Share on other sites

ε καλά τώρα αυτός ο περίγυρος την πληρώνει πάντα δεν πιστεύω λέξη απ'οσα λες,έχουμε και μεις περίγυρο ελάχιστα κρούσματα,στα νοσοκομεία σπάνια,φυσικά θάνατο ούτε έχω ακούσει ποτέ στον περίγυρο μου γιατί? ο νόμος με τα μεγαλύτερα ποσοστά εμβολιασμού στην χώρα με πάνω από >95% ποιος είναι άραγε?ένα μήνα πριν:
Τη μεγαλύτερη εμβολιαστική κάλυψη καταγράφει το Λασίθι, όπου το 76% του γενικού πληθυσμού και το 94% των πολιτών άνω των 20 ετών έχουν εμβολιαστεί πλήρως. Την πρώτη δόση έχει κάνει το 79% του γενικού πληθυσμού και το 99% των πολιτών άνω των 20 ετών.
άρα κάτι έπρεπε να έχει πάρει το αυτι μου.....







  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ολα ειναι θεμα συμφωνιας.

Εφοσον συμφωνεις να εισαι στο πειραμα.Οπως στο Ισραηλ ετσι και εδω .

Το λεει στο Ελληνικο καναλι ο εξαιρετικος επιστημονας κ.Βασιλακοπουλος.--->>>

https://www.youtube.com/watch?v=cX7Xlcgk__A
 

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και εδω Χιο. Πανω απο το 90% του ενηλικου πληθυσμου εχει εμβολιαστει χωρις καποιο τραγικο συμβαν.

Απλα χαλαρωστε λιγο. Κρατηστε ενα επιπεδο εκφραζοντας μια γνωμη οποια και να ειναι αυτη χωρις επιθεσεις με τα πληκτρα.

Ενα διαφωνω αρκει σε μια αποψη που θεωρουμε λαθος.

Edited by GMF80
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ολα ειναι θεμα συμφωνιας.
Εφοσον συμφωνεις να εισαι στο πειραμα.Οπως στο Ισραηλ ετσι και εδω .
Το λεει στο Ελληνικο καναλι ο εξαιρετικος επιστημονας κ.Βασιλακοπουλος.--->>>

 
όταν δεν έχεις κάτι να πεις ψάχνεις το YouTube να βρεις ότι σε βολεύει για να δείξεις ότι έχεις δίκιο,παλιό το κόλπο
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, akalos said:

όταν δεν έχεις κάτι να πεις ψάχνεις το YouTube να βρεις ότι σε βολεύει για να δείξεις ότι έχεις δίκιο,παλιό το κόλπο

Τι ψαχνω εγω? Ο επιστημονας κυριος βασιλακοπουλος το λεει Οπως στο πειραμα στο Ισραηλ ετσι και δω .Για ποιο κολπο αναφερεσαι ?

https://www.youtube.com/watch?v=cX7Xlcgk__A

Edited by s_wind
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

για βιντεάκια και σαιτ που να στηρίζουν αυτό που λες είσαι παλιός και έπρεπε να πιανεις πουλιά στο αέρα,ξέρεις ότι η πληροφόρηση και η παραπληροφόρηση πάνε μαζί πακέτο

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν στηριζω τιποτα οτι πουν οι επιστημονες.

Πειραμα και συλλογη δεδομενων οπως λεει ο εξαιρετικος κυριος βασιλακοπουλος στο παραπανω καναλι.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

αφού δεν υποστηρίζεις τιποτα γιατί δίνεις το λινκ ? δεν κατάλαβα
θες να σου βάλω λινκ που λέει ότι μεσα σε ένα χρόνο από την πανδημία θα είχαμε εξαφανιστεί,από επιστήμονες ?
έχουμε όπλα και αυτό χρησιμοποιούμε όπως κάνουμε και στο πόλεμο,δεν σημαίνει ότι δεν θα αφήσει τραυματίες νεκρούς οικονομική καταστροφή κτλ,τώρα αν εσύ τα χρησιμοποιείς αυτά για να λουφαρεις και να κάνεις τον μάγκα μετά λέγοντας σας τα είπα εγώ ....ποσως με ενδιαφέρει,εγώ θα πολεμήσω με ότι έχω,τρία λοιπόν και πάμε ολοταχώς για τεταρτο,μάσκα και άγιος ο Θεός που έχουμε την υγεία μας



  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μα το λινκ το ανεβασα για να δειξτε σεβασμο στους επστημονες γενικα να τους υπακουτε αυτοι ξερουν εγω συμφωνω με τα λεγομενα του διακεκριμενου επιστημονα κ.Βασιλακοπουλο  και ναι ειμαι υπερ των οπλων της φαιζερ εναντια στην υπερτατη μαστιγα να κανουμε εμβολια καθε 3 μηνες οτι καλυτερο για ολους μας για ενα καλυτερο αυριο   

Link to comment
Share on other sites

και γω σου λέω ότι ακολουθώ τις επίσημες οδηγίες του κράτους και δεν έχω ανάγκη κανενός άλλου είδους επιστήμονα που δεν είναι η είναι στην επιτροπή λοιμοξιολογων
θαρρώ πως είναι κατανοητό,αλοιμονο μου αν έκανα διαφορετικά



Link to comment
Share on other sites

Μπραβο οτι πουνε ειναι καλο να το εφαρμοζουμε αναρχιες δεν χωρανε  εδω.Αλλωστε σε ερωτημα που μου εγινε στην εργασια απο συναδελφο : ρε κωστα πως μεταδιδουν τον ιο οι ανεμβολιαστοι αφου εδω και πολλους μηνες δεν μπαινουν σε καταστηματα απο που αυτα τα κρουσματα?

Απο το πεζοδρομιο εξω του ειπα .Οι εμβολιασμενοι που ειναι μεσα στα καταστηματα χωρις μετρα ειναι ασφαλεις το λενε οι επιστημονες.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η ολη φαση στην Ελλαδα ειναι μια παρανοια. Για μενα οι επιστημονες θα μετρουσα αν εβγαιναν να συμβουλεψουν τον κοσμο με τη γνωαη τους και οχι να δημιουργουν τον πανικο και την αντιδραστικοτητα με τις αποψεις τους.

Μαιντανοι κομπογιαννιτες ειναι πλεον με καμια σοβαροτητα και αξιοπιστια... 

Θα επρεπε να σταματησουν την τρομοκρατια των αριθμων.

Με ωραιο λογο να προτρεπουν οσους θελουν να εμβολιατουν να το πραξουν για το καλο τους. 

Ολη η φαση μια τρελα. Δεν κλεινεις κατι για να μην παει με το ζορι ο αλλος το αφηνεις ανοιχτο και τον συμβολευεις γιατι να μην παει η πως να παει με ααφαλεια.

 

Ολη αυτη η παρανοια εχει οδηγησει τον κοσμο στο διχασμο. Ολοι γιναμε ειδικοι...

Αν οι "ειδικοι" εκαναν σωστα τη δουλεια τους δεν θα ειμασταν εδω που ειμαστε τωρα...

Θα υπηρχε ενα συστημα υγιειας ικανο να υποστηριξει τις αναγκες της κοινωνιας χωρις να την υποχρεωνει να κλειστει μεαα και να σταματησει να ζει για να μην καταρρευσει.

 

Ολοι αυτοι οι Βασιλακοπουλοι, οι Παγωνες, οι Σαρηγιαννηδες κλπ θα κλαψουν αν τελειωσει η ιστορια του κοβιντ. Βεβαια οι αχρηστοι  και οι γραφικοι στην Ελλαδα δεν πανε ποτε χαμενοι αλλα τους δινονται θεσεις στην εξουσια....

 

Τα εμβολια σωζουν ζωες και αυτο δεν ειναι υπο αμφισβητηση. Ο τροπος πλασαρισματος τους ειναι λανθασμενος. 

 

 

Edited by GMF80
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο οτι πουνε ειναι καλο να το εφαρμοζουμε αναρχιες δεν χωρανε  εδω.Αλλωστε σε ερωτημα που μου εγινε στην εργασια απο συναδελφο : ρε κωστα πως μεταδιδουν τον ιο οι ανεμβολιαστοι αφου εδω και πολλους μηνες δεν μπαινουν σε καταστηματα απο που αυτα τα κρουσματα?
Απο το πεζοδρομιο εξω του ειπα .Οι εμβολιασμενοι που ειναι μεσα στα καταστηματα χωρις μετρα ειναι ασφαλεις το λενε οι επιστημονες.
 
 
 
όλοι μπορεί και να :μεταδίδουν και να νοσούν χωρίς μέτρα προστασίας,αν ο συνάδελφος είναι μπουμπού δεν φταίμε εμείς οι λογικοί που έχουμε πιάσει το νόημα από την πρώτη στιγμή,άλλωστε αυτό έγινε με το πρώτο lock down,κλείσαμε τον ιό έξω και μόλις βγήκαμε ήταν εκεί μας παραμονεύε,αλλά δεν υπήρχαν και εμβόλια ακόμα ούτε και σε ικανές ποσότητες αργότερα ,μην τα ξεχνάμε αυτά,άρα σωστά έγινε τον Μάρτιο του 20
υπήρχαν αναφορές για μηδενικά κρούσματα σε όλη την Κρήτη για εκείνες τις μέρες,τώρα όμως έχουμε όπλα για την προστασία μας,εμβόλιο και την κατάλληλη μάσκα προστατεύει και σένα και τον συνάδελφο,οποίος θέλει να το ανακαλύψει με τον σκληρό τρόπο ιδού η Ρόδος......

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, GMF80 said:

Τα εμβολια σωζουν ζωες και αυτο δεν ειναι υπο αμφισβητηση. Ο τροπος πλασαρισματος τους ειναι λανθασμενος. 

Άλλο πράγμα η κυβέρνηση και άλλο πράγμα οι επιστήμονες. Τα μέτρα δε τα πήρανε οι επιστήμονες.  Ούτε είμαστε νεοδημοκρατες επειδή κάναμε εμβόλιο, και ούτε όλοι οι ανεμβολιαστοι είναι ΣΥΡΙΖΑ. Αυτές οι ακραίες απόψεις είναι το πρόβλημα και γίνονται κάθε μέρα. Πχ. Σήμερα ειρωνεύονται αν ο Τσίπρας ήταν όντως εμβολιασμενος. Ακούμε/ ακραία πράγματα και οι ταμπέλες πέφτουν βροχή.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, s_wind said:

Μπραβο οτι πουνε ειναι καλο να το εφαρμοζουμε αναρχιες δεν χωρανε  εδω.Αλλωστε σε ερωτημα που μου εγινε στην εργασια απο συναδελφο : ρε κωστα πως μεταδιδουν τον ιο οι ανεμβολιαστοι αφου εδω και πολλους μηνες δεν μπαινουν σε καταστηματα απο που αυτα τα κρουσματα?

Απο το πεζοδρομιο εξω του ειπα .Οι εμβολιασμενοι που ειναι μεσα στα καταστηματα χωρις μετρα ειναι ασφαλεις το λενε οι επιστημονες.

 

 

 

Πάντως οι ανεμβολίαστοι τράβανε το κουπί σε ΜΕΘ κλπ.Και αν σκεφτείς πόσοι λιγότεροι είναι απο τους εμβολιασμένους .......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bill33 said:

Πάντως οι ανεμβολίαστοι τράβανε το κουπί σε ΜΕΘ κλπ.Και αν σκεφτείς πόσοι λιγότεροι είναι απο τους εμβολιασμένους .......

Ναι bill οντως----->>>>    https://rumble.com/vpadvh--.-.html

  • Not helpful/Misleading 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bill33 said:

Ε άμα το λεει η καντινιέρισα  έτσι θα είναι.

Καλα το λενε κιαλλες εκτος απι την καντινιερισα ---->>>

https://youtu.be/PA99I6ogM0k

 

  • Not helpful/Misleading 3
Link to comment
Share on other sites

ααα είναι όλοι παρόντες ....ωραία ησύχασα τώρα,καλέ σεις τιποτα δεν φοράει από μέσα ? ανεβάστε και άλλα τέτοια ...χαχα
είναι καλά τώρα το κορίτσι ...μην έχετε καμία αμφιβολία ....





  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδες παμε τωρα και σε ενα πολυ δυνατο .Βγαλμενο απο ταινια!

Καλωσοριστε το..."Πραγμα"

---->>>  https://rumble.com/embed/vlzt29/?pub=4

 

 

Edited by s_wind
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/8/2021 at 8:25 ΠΜ, DjTony said:

Συγκρίνεις τα εμβόλια που έβγαιναν πριν 80 χρόνια με το σήμερα; με την ίδια λογική να συγκρίνουμε και την τεχνολογία και τα αυτοκίνητα πριν 80 χρόνια με τα σημερινά. Το ίδιο 

Κάπου πήρε το αυτί μου στις ειδήσεις μια μέρα ότι τα σημερινά εμβόλια είναι τόσο τεχνολογικά μπροστά που από τον υπολογιστή μέσα σε λίγο χρόνο αλλάζεις τη σύσταση του, τόσο απλά.. 

Σωστά, η καινούργια τεχνολογία των αυτοκινήτων όπως και κάθε νέα τεχνολογία χαλάει και πιο γρήγορα! Το ίδιο θα συμβεί και με τα εμβόλια... 😉 

Υ.Γ. Αλήθεια, με τόσους εμβολιασμένους που πήγε το τείχος ανοσίας; Εδώ υπερδεκαπλασιάστηκαν τα κρούσματα!!! Οι ειδικοί δεν μας κοροϊδεύουν καθόλου έτσι;... 

Edited by evris2013
  • Not helpful/Misleading 5

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, evris2013 said:

Σωστά, η καινούργια τεχνολογία των αυτοκινήτων όπως και κάθε νέα τεχνολογία χαλάει και πιο γρήγορα! Το ίδιο θα συμβεί και με τα εμβόλια... 😉 

Υ.Γ. Αλήθεια, με τόσους εμβολιασμένους που πήγε το τείχος ανοσίας; Εδώ υπερδεκαπλασιάστηκαν τα κρούσματα!!! Οι ειδικοί δεν μας κοροϊδεύουν καθόλου έτσι;... 

Παμε αλλη μια  ....τα εμβολια ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ απο ΒΑΡΙΑ νοσηση ΟΧΙ για να μην κολλησεις η μεταδωσεις!!ελεος πια βλεπετε ολοι συνομωσιες  .αιντε γιατι πλεον  αποδεικνυεται οτι πολυς κοσμος χρειαζεται ψυχιατρικα φαρμακα και τωρα πλεον φαινεται!

 

Edited by ilka71
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...