Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 8:44 ΜΜ, RUSH said:

Μόλις ήρθε, κοντά στο 1 Gb το update.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, theopanatha said:

Πάντως σε SM-R890 δεν έχει έρθει τίποτα 

Και εγώ αυτό παρατηρώ, στα Classic δεν έχει έρθει ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα το update και εγώ με το νεο WearOS3.5 με την ελπίδα να δουλευουν οι κλήσεις σε Cosmote αλλά τζίφος μάπα το καρπούζι. Θα αναγκαστώ να βάλω e-sim της Vodafone που το υποστηρίζει επίσημα το Watch 4 LTE.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, RUSH said:

Τελικά δεν βρέθηκε άκρη με Cosmote;

Με Vodafone λογικά θα δουλέψει.

Περιμένω ακόμα την εξυπηρέτηση πελατών να με πάρει το δήλωσαν βλάβη και καλά.....έχει 5 μέρες περιμένω......

Ίσως περιμένω λίγο ακόμα και αν δεν γίνει τπτ πάω σε Vodafone.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχει κανείς από την ομάδα το δερμάτινο λουράκι της samsung; Στο skroutz το βρίσκω ως: 

Samsung Hybrid Leather Strap (S/M) Λουράκι Δερμάτινο Μαύρο (Galaxy Watch4 / Watch4 Classic)

δεν δίνει όμως διάμετρο 40mm ή 42mm. Ξέρει κάποιος αν αξίζει και αν κάνει για το 40mm;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχει κανείς από την ομάδα το δερμάτινο λουράκι της samsung; Στο skroutz το βρίσκω ως: 
Samsung Hybrid Leather Strap (S/M) Λουράκι Δερμάτινο Μαύρο (Galaxy Watch4 / Watch4 Classic)
δεν δίνει όμως διάμετρο 40mm ή 42mm. Ξέρει κάποιος αν αξίζει και αν κάνει για το 40mm;
Το ίδιο λουράκι φοράνε και τα 2.Γι'αυτο δεν γράφει

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, mpompa said:

Ήρθε και η ενημερωση 900mb 

Ποιο έχεις?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η ενημέρωση One UI 4.5 ver. με WEAR OS 3.5 ver.

Galaxy Watch4 Classic 46mm EUR SM-R890 (χωρίς LTE)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ppkmoby said:

Μόλις μου ήρθε η ενημέρωση One UI 4.5 ver. με WEAR OS 3.5 ver.

Galaxy Watch4 Classic 46mm EUR SM-R890 (χωρίς LTE)

Και μένα. Θέλει υπομονή να εγκατασταθεί στο ρολόι. κάνει μισή ώρα περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το Aod και παρατήρησα οτι η οθόνη σβήνει τελείως σε random φάσεις μετά απο κάποια ώρα. Τι παιζει; Είναι κάποιο bug; 🤔

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το update και βρήκα και πολύ καλό watchface, αλλά σχετικά με το messenger όταν απαντώ στο messenger μου εμφανίζει το πληκτρολόγιο και από κει πρέπει να πατήσω το μικρόφωνο.
Κάνω κάπως διπλή διαδικασία σε σχέση με πρώτα.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πως μπορώ να απενεργοποιώ το να με ειδοποιεί για να κουνηθω όταν καθομαι πολλη ώρα???

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πως μπορώ να απενεργοποιώ το να με ειδοποιεί για να κουνηθω όταν καθομαι πολλη ώρα???

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Από το Samsung health στο ρολόι έχει επιλογή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το update και βρήκα και πολύ καλό watchface, αλλά σχετικά με το messenger όταν απαντώ στο messenger μου εμφανίζει το πληκτρολόγιο και από κει πρέπει να πατήσω το μικρόφωνο.
Κάνω κάπως διπλή διαδικασία σε σχέση με πρώτα.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk



Για ποιο face εννοείς ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites


Για ποιο face εννοείς ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Info board το ονομάζει και είναι αυτό που φαίνεται στη φωτογραφία.

Μου αρέσει επειδή είναι το μοναδικό από τα watchfaces της samsung που μπορείς να βλέπεις ημερομηνία ώρα βήματα καρδιακός παλμός και τις θερμίδες που έχεις καταναλώσει. Έχει και καιρό και μπαταρία.

Ένα άλλο παλιότερα στο active 2 είχα βρει που τα είχε αυτά. Από τότε δεν.6de6fc14c9d60946ea1ea5f83846b383.jpg

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω την αντιγραφή της καινούριας ενημέρωσης στο ρολόι με τίποτα. Δεν μπορεί να γίνει λέει, δοκιμάστε αργότερα. Έτυχε σε κανέναν άλλον;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gregpec2 said:

Δεν μπορώ να κάνω την αντιγραφή της καινούριας ενημέρωσης στο ρολόι με τίποτα. Δεν μπορεί να γίνει λέει, δοκιμάστε αργότερα. Έτυχε σε κανέναν άλλον;

δοκίμασε από το ρολόι απ'ευθείας να την κατεβάσεις.

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, guy_fawkes said:

δοκίμασε από το ρολόι απ'ευθείας να την κατεβάσεις.

Τίποτα, κι απο το ρολόι το ίδιο. Ούτως ή άλλως, και από το ρολόι να το κάνεις, ανοίγει ταυτόχρονα και η εφαρμογή στο κινητό, οπότε είναι το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω, το ίδιο θέμα είχα και εγώ παλιότερα και ξεκίνησα μετά από συμβουλή εδώ μέσα ενός μέλους να το κάνω απ' ευθείας από το ρολόι και έκτοτε δεν είχα θέμα.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Στο reddit γράφουν να κλείσεις Bluetooth, να συνδεθείς με WIFI από το ρολόι και να δοκιμάσεις έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...