Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, pchrono said:

Μα λες για έναν γνωστό σου που "Δεν έπαθε ποτέ το παραμικρό. " και λες μετά ότι εσύ δεν θα το έκανες ποτέ. Τι άλλο εννοείς; Εγώ έκανα την παραπάνω αστεία παρομοίωση για να ξεκαθαρίσουμε ότι όποιος το βάζει στο νερό, ΠΙΘΑΝΟΝ να μην την βγάλει ούτε μέσα στην εγγύηση.   (όπως έπαθα και εγώ. Μόνο σε baby πισίνα το έβαλα 7 - 10 φορές)

Σωστά τα λες και είμαι υπέρ όποιο αδιάβροχο ρολόι ή κινητό ή συσκευή γενικότερα και αν έχει κάποιος να μην το βάζει σε θάλασσα ή πισίνα ηθελημένα.

Το ότι ένας φίλος μου το έχει ένα χρόνο και το βάζει σε θάλασσα, πισίνα και δεν έχει πάθει το παραμικρό δεν σημαίνει ότι πρέπει να το κάνω και εγώ ή ο καθένας. 

Στο τέλος είπα,  όσο το προσέχεις θα σε προσέχει.

Απλά σου είπα δεν διάβασες το ποστ μου διότι είπες

"Κάπως έτσι παρακολούθα το watch και ως δια μαγείας, όταν χρειαστεί service, η αντιπροσωπία θα σου πεί ότι βρήκε υγρασία μέσα και θα χρειαστεί "μόνο" 150€ περίπου για επισκευή."

Εμένα φίλε μου τουλάχιστον από υγρασία ( όσο περνάει από το χέρι μου) δεν θα χρειαστεί ποτέ service.

 

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για όλου αυτού του στυλ τα ρολόγια. Μιλάω σαν παθον σε 2 ρολόγια. Το αλάτι από το θαλασσινό νερο θα μείνει στις εγκοπές. Το αλάτι σε περίοδο υγρασίας απορροφάει από τον αέρα κ διαστέλλεται. Πιέζει τα πλαστικά κ τα άκρα με αποτέλεσμα να δημιουργείται κενό κ μόλις δημιουργηθεί αυτό το κενό κ περάσει από εκεί νερό είτε θαλασσινό είτε πισίνας είτε της βρύσης ειτε από βούρκο, τετέλεσται. Όπως καταλαβαίνετε δε γίνεται από τη μια μέρα στην άλλη αλλά θα γίνει και εξαρτάται συνδιαστικα από το πόσο καλά θα καθαριστεί μετά τη παραλία κ κατά ποσο μένει ο χρήστης σε περιβάλλον με υγρασία



Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάντως η μπαταρία του είναι άθλια. (Classic)
Πραγματικά δηλαδή. Με το ζόρι κρατάει μιάμιση μέρα. Χωρίς όμως να το βάλω σε εξοικονόμηση αλλά έχω κλειστά GPS και WiFi. Πραγματικά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το δώσω και να πάω στο Huawei gt3 pro.
Σε εσάς πόσο κρατάει η μπαταρία?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάντως η μπαταρία του είναι άθλια. (Classic)
Πραγματικά δηλαδή. Με το ζόρι κρατάει μιάμιση μέρα. Χωρίς όμως να το βάλω σε εξοικονόμηση αλλά έχω κλειστά GPS και WiFi. Πραγματικά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το δώσω και να πάω στο Huawei gt3 pro.
Σε εσάς πόσο κρατάει η μπαταρία?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Το ίδιο μας κρατάει αλλά δεν κάνουμε παράπονα γιατί το ξέραμε πριν το αγοράσουμε.
Δυστυχώς αν θες πραγματικό smartwatch με android,μόνο το Samsung υπάρχει.
Το Huawei καλό,λογικά θα σε βολεψει,η μπαταρία του κρατάει,αλλά smartwatch δεν είναι.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάντως η μπαταρία του είναι άθλια. (Classic)
Πραγματικά δηλαδή. Με το ζόρι κρατάει μιάμιση μέρα. Χωρίς όμως να το βάλω σε εξοικονόμηση αλλά έχω κλειστά GPS και WiFi. Πραγματικά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το δώσω και να πάω στο Huawei gt3 pro.
Σε εσάς πόσο κρατάει η μπαταρία?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Και τσάμπα να στο δώσουν το Huawei να μην το πάρεις, αν βέβαια θέλεις πραγματικό smart watch χωρίς προβλήματα. Αλλιώς να το πάρεις και να μας πεις στο δικό σου που θα πηγαίνει η κλήση στο ρολόι, στα ακουστικά ή στο τηλέφωνο γιατί είναι τζόκερ με τα Huawei.... Και φυσικά δεν είναι smart watch,band που μπορείς να τα βρεις πολύ πιο φτηνά μόνο που κάνει και κλήσεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μας κρατάει αλλά δεν κάνουμε παράπονα γιατί το ξέραμε πριν το αγοράσουμε.
Δυστυχώς αν θες πραγματικό smartwatch με android,μόνο το Samsung υπάρχει.
Το Huawei καλό,λογικά θα σε βολεψει,η μπαταρία του κρατάει,αλλά smartwatch δεν είναι.
Πιο πολύ σκέφτομαι μην τυχόν και με κάποιο update το στρώσουν. Αλλά απογοητεύτηκα διότι πριν είχα το galaxy gear sport το οποίο ήμουν κατα ευχαριστημένος αλλά με tizen λειτουργικό και η μπαταρία του κρατούσε 3 μερούλες περίπου. Δυστυχώς τώρα είναι στο κουτί του με κλαταρισμενη μπαταρία και η Samsung δεν την αλλάζει λόγω το ότι είναι από Αραβικά Εμιράτα κάτι που δεν ήξερα όταν το αγόρασα.(Skroutzομαγαζο). Κρίμα και το έχω σε άριστη κατάσταση.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά χωρίς περιστρεφομενη στεφανη! Κρίμα! Θα μείνω με το 4αρι μέχρι να βάλει στεφάνι που βολεύει πολύ! 

 

Αυτονομία δε με νοιάζει, κάθε βράδυ το φορτίζω, με όλα ανοιχτά GPS, wifi... 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί πάλι γιατί καταργήσανε ένα από τα ωραιότερα χαρακτηριστικά του ρολογιού που είναι η περιστρεφόμενη στεφάνη, μόνο οι ίδιοι το ξέρουν. 😕

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει στο wear εφαρμογή που να μετράει τη σύσταση του σώματος παρόμοια δλδ με του ρολογιού για να συγκρίνω? 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το dpi σε εφαρμογές που κάνεις SideLoad πώς το αλλάζεις?. Χρειάζεται υπολογιστή ή γίνεται και μόνο του?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το. Google pay πλέον με το κινητό?

Από όταν έγινε Google wallet εγώ όχι.

Μήπως κάνω κάτι λάθος?

Το έχετε δοκιμασει; πρέπει να γίνουν κάποιες λίγες?

Ευχαριστώ παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, cocous said:

Παιδιά το dpi σε εφαρμογές που κάνεις SideLoad πώς το αλλάζεις?. Χρειάζεται υπολογιστή ή γίνεται και μόνο του?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλημερα. Φίλε το αλλάζεις και από τον υπολογιστή αλλά γίνεται και με μία εφαρμογή από το play store. Το θέμα είναι ότι δεν το αλλάζει για εφαρμογές μία μία το αλλάζει γενικά στο ρολόι. Εγώ το έκανα αυτό επειδή έχω βάλει το messenger και ήθελα να μπορώ να βλέπω τα εικονίδια που στέλνεις φωνητικό μήνυμα και μόνο αλλάζοντας το dpi το κατάφερα αυτό. Σου γράφω εδω τον οδηγό που βρήκα και με βοήθησε και είναι από το XDA. Αν κολλήσεις κάπου εδώ είμαι.

https://forum.xda-developers.com/t/official-list-of-sideloaded-apps-and-workarounds-for-galaxy-watch-4-gw4.4379825/

 

ρίξε διάβασμα στην πρώτη σελίδα εγώ αυτό το πρόγραμμα έβαλα και είναι το μόνο που το κάνει από το κινητό Bugjaeger 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.sisik.hackendebug

αυτές είναι οι οδηγίες και θα τις βρεις στη δεύτερη σελίδα

 

Turn off bluetooth (connections menu)
Turn on wifi (connections menu)
Turn on ADB debugging in developer options menu
Turn on debugging via wifi
Back out of that menu
Go back into developer options to get IP address
Go into BugJ and connect to that IP address
In BugJ go to the first tab (commands)
Click on the "+" icon at top
Add a command that is "wm density 200", name it something like "wm" and save it
Go back to first tab, scroll to bottom to find command added (wm) and "play" it
Go back to BugJ, edit the command to be "wm density 340"
Play that command
Exit BugJ
Turn off Debugging on watch
Then turn off wifi and turn on bluetooth

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, winer said:

Καλημερα. Φίλε το αλλάζεις και από τον υπολογιστή αλλά γίνεται και με μία εφαρμογή από το play store. Το θέμα είναι ότι δεν το αλλάζει για εφαρμογές μία μία το αλλάζει γενικά στο ρολόι. Εγώ το έκανα αυτό επειδή έχω βάλει το messenger και ήθελα να μπορώ να βλέπω τα εικονίδια που στέλνεις φωνητικό μήνυμα και μόνο αλλάζοντας το dpi το κατάφερα αυτό. Σου γράφω εδω τον οδηγό που βρήκα και με βοήθησε και είναι από το XDA. Αν κολλήσεις κάπου εδώ είμαι.

https://forum.xda-developers.com/t/official-list-of-sideloaded-apps-and-workarounds-for-galaxy-watch-4-gw4.4379825/

 

ρίξε διάβασμα στην πρώτη σελίδα εγώ αυτό το πρόγραμμα έβαλα και είναι το μόνο που το κάνει από το κινητό Bugjaeger 

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.sisik.hackendebug

αυτές είναι οι οδηγίες και θα τις βρεις στη δεύτερη σελίδα

 

Turn off bluetooth (connections menu)
Turn on wifi (connections menu)
Turn on ADB debugging in developer options menu
Turn on debugging via wifi
Back out of that menu
Go back into developer options to get IP address
Go into BugJ and connect to that IP address
In BugJ go to the first tab (commands)
Click on the "+" icon at top
Add a command that is "wm density 200", name it something like "wm" and save it
Go back to first tab, scroll to bottom to find command added (wm) and "play" it
Go back to BugJ, edit the command to be "wm density 340"
Play that command
Exit BugJ
Turn off Debugging on watch
Then turn off wifi and turn on bluetooth

στις συγκεκριμένες οδηγίες μιλάει για ένα πρόγραμμα αλλά όπως σου είπα το αλλάζει γενικά στο ρολόι το DPI. Μπορείς να δοκιμάσεις διάφορα νούμερα δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα βγήκανε πιο μικρά τα εικονίδια και έτσι βλέπω κάποια πράγματα που δεν τα έβλεπα στο messenger

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το. Google pay πλέον με το κινητό?
Από όταν έγινε Google wallet εγώ όχι.
Μήπως κάνω κάτι λάθος?
Το έχετε δοκιμασει; πρέπει να γίνουν κάποιες λίγες?
Ευχαριστώ παιδιά.

Google Wallet λέγεται πλέον η εφαρμογή και λειτουργεί κανονικά στο watch. Έχω πληρώσει αρκετές φορές μετά την αλλαγή!

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το. Google pay πλέον με το κινητό?
Από όταν έγινε Google wallet εγώ όχι.
Μήπως κάνω κάτι λάθος?
Το έχετε δοκιμασει; πρέπει να γίνουν κάποιες λίγες?
Ευχαριστώ παιδιά.
Με το που άλλαξε στο ρολόι από Google pay και έγινε πορτοφόλι άλλαξε και στο κινητό. Εξαφανίστηκε το Google pay και εμφανίστηκε το wallet. Λειτουργεί και στο ρολόι και στο κινητό υποδειγματικά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, διάβασα ως τη σελίδα 12 και θα συνεχίσω. Ίσως βρω την απάντηση πιο κάτω, αλλά επειδή το χρειάζομαι: Ενώ το έχω να κάνει αυτόματη αναγνώριση σε τρέξιμο/περπάτημα (και μόνο σε αυτά), αναγνωρίζει μόνο το περπάτημα. Με τη γνωστή διαδικασία που στο δεκάλεπτο σε ρωτάει αν θέλεις να ξεκινήσει καταγραφή. Δεν έχει αναγνωρίσει ποτέ ως τώρα το τρέξιμο, το οποίο φυσικά κάνω σε εξωτερικό χώρο (δεν μιλώ για διάδρομο). Τι φταίει; (classic 4, 46).

Edited by nikosal

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

Διάβασα την ακόλουθη κριτική στο skroutz για την έκδοση 4G LTE (χωρίο):

Quote

Προσοχή, αν επιλέξετε την έκδοση LTE και δεν το λειτουργήσετε με eSIM, πρέπει να ξέρετε ότι η λειτουργία απομακρυσμένων κλήσεων/ειδοποιήσεων (που υποστηρίζουν τα κινητά Samsung) δεν λειτουργεί. Μόνο στην έκδοση Bluetooth υπάρχει η εν λόγω λειτουργία.

Καταρχήν, ισχύει και αν ναι, μπορεί να το εξηγήσει κάποιος καλύτερα;

Δηλαδή αν έχουμε την έκδοση LTE και τελικά αποφασίσουμε να το συνδέσουμε απλά με bluetooth σε smartphone, δε θα λαμβάνουμε τις ειδοποιήσεις;;

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, philos said:

Παιδιά μια ερώτηση.

Διάβασα την ακόλουθη κριτική στο skroutz για την έκδοση 4G LTE (χωρίο):

Καταρχήν, ισχύει και αν ναι, μπορεί να το εξηγήσει κάποιος καλύτερα;

Δηλαδή αν έχουμε την έκδοση LTE και τελικά αποφασίσουμε να το συνδέσουμε απλά με bluetooth σε smartphone, δε θα λαμβάνουμε τις ειδοποιήσεις;;

αυτή η λειτουργία που δεν θα υποστηρίζεται είναι να έχεις αφήσει το κινητό στο σπίτι συνδεδεμένο στο wifi και να πας ας πούμε στην δουλειά και να συνδέσεις το ρολόι στο wifi όταν τώρα κάποιος θα σε πάρει τηλέφωνο η θα σου στείλει sms θα σου έρθει κανονικά στο ρολοι και θα μπορέσεις να μιλήσεις

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, andreas443 said:

αυτή η λειτουργία που δεν θα υποστηρίζεται είναι να έχεις αφήσει το κινητό στο σπίτι συνδεδεμένο στο wifi και να πας ας πούμε στην δουλειά και να συνδέσεις το ρολόι στο wifi όταν τώρα κάποιος θα σε πάρει τηλέφωνο η θα σου στείλει sms θα σου έρθει κανονικά στο ρολοι και θα μπορέσεις να μιλήσεις

Ευχαριστώ!
Και κάτι άλλο.
Έχω το tablet Samsung Galaxy Tab S7 4G LTE, το οποίο τόσο καιρό το χρησιμοποιώ με κάρτα SIM για κλήσεις και μηνύματα. Είναι ουσιαστικά ένα tablet που λειτουργεί 100% σαν smartphone.
Οπότε θα βγάλω την κάρτα από το tablet, θα την κάνω esim (vodafone) και θα την τρέχω στο watch4 για κλήσεις και μηνύματα.

Η ερώτησή μου: είναι εφικτό αν συνδέσω το tablet με το watch4 μέσω bluetooth, να λαμβάνω κλήσεις και μηνύματα στο tablet;

Ουσιαστικά ρωτάω αν μπορώ να κάνω το αντίθετο από το συμβατικό (σύνδεση watch4 προς tablet/smartphone κι όχι αυτό που κάνουμε με το bluetooth smartphone προς watch4).
Το watch4 θα έχει την sim!

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, philos said:

Ευχαριστώ!
Και κάτι άλλο.
Έχω το tablet Samsung Galaxy Tab S7 4G LTE, το οποίο τόσο καιρό το χρησιμοποιώ με κάρτα SIM για κλήσεις και μηνύματα. Είναι ουσιαστικά ένα tablet που λειτουργεί 100% σαν smartphone.
Οπότε θα βγάλω την κάρτα από το tablet, θα την κάνω esim (vodafone) και θα την τρέχω στο watch4 για κλήσεις και μηνύματα.

Η ερώτησή μου: είναι εφικτό αν συνδέσω το tablet με το watch4 μέσω bluetooth, να λαμβάνω κλήσεις και μηνύματα στο tablet;

Ουσιαστικά ρωτάω αν μπορώ να κάνω το αντίθετο από το συμβατικό (σύνδεση watch4 προς tablet/smartphone κι όχι αυτό που κάνουμε με το bluetooth smartphone προς watch4).
Το watch4 θα έχει την sim!

Αυτό νομίζω ότι δεν γίνετε αλλα δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλη μια, τελευταία (για τώρα! χαχα) ερώτηση.

Είναι εφικτό να κάνω το watch4, 4G hotspot;

Εννοώ να χρησιμοποιούν οι γύρω συσκευές τη 4G σύνδεση της esim μέσω wifi για σερφάρισμα, όπως γίνεται σε κάθε σύγχρονο android smartphone.

Έψαξα λίγο στο διαδίκτυο αλλά δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι παίζει.

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, philos said:

Κι άλλη μια, τελευταία (για τώρα! χαχα) ερώτηση.

Είναι εφικτό να κάνω το watch4, 4G hotspot;

Εννοώ να χρησιμοποιούν οι γύρω συσκευές τη 4G σύνδεση της esim μέσω wifi για σερφάρισμα, όπως γίνεται σε κάθε σύγχρονο android smartphone.

Έψαξα λίγο στο διαδίκτυο αλλά δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι παίζει.

Όχι αυτό δεν γίνεται 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, philos said:

Ευχαριστώ!
Και κάτι άλλο.
Έχω το tablet Samsung Galaxy Tab S7 4G LTE, το οποίο τόσο καιρό το χρησιμοποιώ με κάρτα SIM για κλήσεις και μηνύματα. Είναι ουσιαστικά ένα tablet που λειτουργεί 100% σαν smartphone.
Οπότε θα βγάλω την κάρτα από το tablet, θα την κάνω esim (vodafone) και θα την τρέχω στο watch4 για κλήσεις και μηνύματα.

Η ερώτησή μου: είναι εφικτό αν συνδέσω το tablet με το watch4 μέσω bluetooth, να λαμβάνω κλήσεις και μηνύματα στο tablet;

Ουσιαστικά ρωτάω αν μπορώ να κάνω το αντίθετο από το συμβατικό (σύνδεση watch4 προς tablet/smartphone κι όχι αυτό που κάνουμε με το bluetooth smartphone προς watch4).
Το watch4 θα έχει την sim!

Μπορείς να συνδέσεις το ταμπλετ με κινητό samsung και να παίρνεις κλήσεις και notifications, όχι όμως μέσω του ρολογιού. 

Όταν συνδέεις συσκευές, επικοινωνούν όλες μεταξύ τους,  π.χ. σε παίρνουν τηλέφωνο και χτυπάει και το ταμπλετ και το ρολόι όμως αυτό γίνεται μέσω του κινητού. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, philos said:

Ευχαριστώ!
Και κάτι άλλο.
Έχω το tablet Samsung Galaxy Tab S7 4G LTE, το οποίο τόσο καιρό το χρησιμοποιώ με κάρτα SIM για κλήσεις και μηνύματα. Είναι ουσιαστικά ένα tablet που λειτουργεί 100% σαν smartphone.
Οπότε θα βγάλω την κάρτα από το tablet, θα την κάνω esim (vodafone) και θα την τρέχω στο watch4 για κλήσεις και μηνύματα.

Η ερώτησή μου: είναι εφικτό αν συνδέσω το tablet με το watch4 μέσω bluetooth, να λαμβάνω κλήσεις και μηνύματα στο tablet;

Ουσιαστικά ρωτάω αν μπορώ να κάνω το αντίθετο από το συμβατικό (σύνδεση watch4 προς tablet/smartphone κι όχι αυτό που κάνουμε με το bluetooth smartphone προς watch4).
Το watch4 θα έχει την sim!

Γινεται αλλα λιγο διαγορετικα απο οτι το περιγραφεις.

Ζητας να σου κανουν την sim που εχεις dual και βαζεις την sim στο ταμπλετ και την esim στο ρολοι.

Ετσι θα εχεις το ιδιο νουμερο και στο ρολοι και στην ταμπλετα.

Οταν ειναι συνδεδεμενα με bluetooth οι κλησεις θα πηγαινουν στο ταμπλετ.

Οταν δεν ειναι συνδεδεμενα με bluetooth θα πηγαινουν στο ρολοι.

Αυτο δεν συμβαινει οταν ειναι συνδεδεμενα μεσω WiFi και για αυτο υπαρχει η διευκρινηση που ανεφερες παραπανω σχετικα με τις κλησεις που δεν πηγαινουν απο το LTE ρολοι στο κινητο η στο ταμπλετ.

Απλα εισαι σπιτι και ειναι συνδεδεμενα παιρνεις τις κλησεις στο ταμπλετ. Οταν φυγεις και αποσυνδεθουν δεν χρειαζεται να βρεις δικτυο WiFi να συνδεσεις το ρολοι αφου ειναι ηδη συνδεδεμενο στο δικτυο. Οποτε οι κλησεις σου ερχονται στο ρολοι.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...