Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με συσκευή OnePlus μπορώ να χρησιμοποιώ το remote calling ; γνωρίζει κάποιος;
Όχι

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια μας λένε και για το κινητό... Για την λάθος χρήση ενός προϊόντος δεν ευθύνεται το προϊόν...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, argp74 said:

Τα ίδια μας λένε και για το κινητό... Για την λάθος χρήση ενός προϊόντος δεν ευθύνεται το προϊόν...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σωστός.  Έχω πάψει να κοιτάω συχνά παλμούς,  άγχος,  ύπνος,  πίεση κτλ . Το χρησιμοποιώ για μηνύματα, κλήσεις, GPS, pay και κάνα δυο ακόμα εφαρμογές 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, sakis88888 said:

Κάτι έπαθε το ρολόι και ξεφορτιζει στις 5 ώρες...

Ποια ήταν η τελευταία εφαρμογή ή watchface που εγκατέστησες;

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pchrono said:

Ποια ήταν η τελευταία εφαρμογή ή watchface που εγκατέστησες;

 

Καμία

Ειδικά faces περιμένω μπας και βγάλουν  κάτι και όλο τα ίδια έχει

Γενικά παρατήρησα ότι είναι ζεστό μόλις το βγάλω από τη φόρτιση, δεν θυμάμαι να ήταν παλιά 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, sakis88888 said:

Καμία

Ειδικά faces περιμένω μπας και βγάλουν  κάτι και όλο τα ίδια έχει

Γενικά παρατήρησα ότι είναι ζεστό μόλις το βγάλω από τη φόρτιση, δεν θυμάμαι να ήταν παλιά 

Κανε μια επανεκκινηση... Ισως κατι να κολλησε. Ισως να εκανε και καποια ενημερωση μονο του σε εφαρμογη .

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, sakis88888 said:

Το φορτισα σβηστό και για την ώρα φαίνεται να έστρωσε,  ευτυχώς 

Και μένα είναι ζεστό μετά την φόρτιση αλλά κρατάει 3 μέρες

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

Να τι του κάνεις και κρατάει 3 μέρες; Η ίδια η Samsung δίνει 40 ώρες κάτι που στο δικό μου σπάνια βλέπω. Μια ή δύο φορές στο 15% έτυχε να δω 48 ώρες.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τελευταία, ενώ το φορά νύχτα μέρα,  δεν ασχολούμαι μαζί εκτός από καμιά 20 μηνύματα που βλέπω ως ειδοποίηση. Ούτε μια φορά δεν απαντάω σε κλήση από το ρολόι,  α! και μια στις 2 με 3 μέρες να κάνω κάνα 2 πληρωμές. Όταν το είχα πρωτοπαρει κσι για κανα 2 μηνες, όλο το σκαλιζα και μου έβγαζε 1,5 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Το παρατήρησα όταν άλλαξα συσκευή, Samsung όπως και πριν. Όταν έχω κλήση Viber απαντάω από το τηλέφωνο αλλά ο ήχος της κλήσης πάει στο ρολόι, κάθε φορά πρέπει να το αλλάζω χειροκίνητα. Το παθαίνει κάποιος άλλος; Εν τω μεταξύ έχω την εντύπωση ότι κλήσεις Viber δεν μπορούσες να απαντήσεις και να μιλήσεις από το ρολόι, πρέπει να μπήκε πρόσφατα.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vfragos said:

Το παρατήρησα όταν άλλαξα συσκευή, Samsung όπως και πριν. Όταν έχω κλήση Viber απαντάω από το τηλέφωνο αλλά ο ήχος της κλήσης πάει στο ρολόι, κάθε φορά πρέπει να το αλλάζω χειροκίνητα. Το παθαίνει κάποιος άλλος; Εν τω μεταξύ έχω την εντύπωση ότι κλήσεις Viber δεν μπορούσες να απαντήσεις και να μιλήσεις από το ρολόι, πρέπει να μπήκε πρόσφατα.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχω το ίδιο πρόβλημα,  όχι μόνο στο viber αλλά και στο duo που είναι και της google.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο πρόβλημα,  όχι μόνο στο viber αλλά και στο duo που είναι και της google.
Μάλιστα, άντε να βγάλουμε άκρη τώρα και άντε να το διορθώσουν...

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και το έχω ξαναγράψει....το Facebook και το Telegram,έχει ομάδες που ανά καιρούς δίνουν κουπόνια για δωρεάν watch faces. Εκεί μπορείτε να δείτε και τους developers και μέσω browser να δείτε όλες τις συλλογές τους.Με μια αναζήτηση "Samsung watch 4 watch faces" θα βρείτε κάποιες ομάδες.
Επίσης η εφαρμογή box faces έχει 5-6 developers που καθημερινά δίνουν δωρεάν κουπόνια για ρολόγια τους.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Μάλλον εχω θέμα με την μπαταρία (από πλήρη φόρτιση εφτασε σε 6% μεσα σε 10 ώρες). Υπάρζει περίπτωση να φταίει ο φορτιστής? (δεν ειναι samsung). Τι μπορώ να κάνω πριν το πάω στο service?

 

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.
Μάλλον εχω θέμα με την μπαταρία (από πλήρη φόρτιση εφτασε σε 6% μεσα σε 10 ώρες). Υπάρζει περίπτωση να φταίει ο φορτιστής? (δεν ειναι samsung). Τι μπορώ να κάνω πριν το πάω στο service?
 
Στο έχει ξανακάνει; Εάν όχι κάνε ένα restart και παρακολούθησε το στην ανάγκη κάνε και μία επαναφορά.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...