Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

22 minutes ago, theopanatha13 said:

Αλλάζει κανονικά κανάλια και αυξομειώνει την ένταση στην τηλεόραση?

Ναι. Χωρις το παραμικρο προβλημα. Και στην τηλεοραση και στο soundbar. Απλα με τις βασικες λειτουργιες π.χ. στην τηλεοραση power off, ενταση, mute, καναλια..Οπως και καποιες λαμπες xiaomi (yeelight). Οτι ακριβως δουλευει απο την εφαρμογη στο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PETROSLEON said:

Ναι. Χωρις το παραμικρο προβλημα. Και στην τηλεοραση και στο soundbar. Απλα με τις βασικες λειτουργιες π.χ. στην τηλεοραση power off, ενταση, mute, καναλια..Οπως και καποιες λαμπες xiaomi (yeelight). Οτι ακριβως δουλευει απο την εφαρμογη στο τηλεφωνο.

Εμένα όχι μου βγάζει μήνυμα ή εκτέλεση της ενέργειας δεν ήταν δυνατή δοκιμάστε ξανά. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, theopanatha13 said:

Εμένα όχι μου βγάζει μήνυμα ή εκτέλεση της ενέργειας δεν ήταν δυνατή δοκιμάστε ξανά. 

Το τηλεφωνο σου ειναι Samsung? Μηπως εχει να κανει αυτο? Εμενα ειναι ολα samsung και δουλευει μια χαρα..

Edited by PETROSLEON
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, PETROSLEON said:

Το τηλεφωνο σου ειναι Samsung? Μηπως εχει να κανει αυτο? Εμενα ειναι ολα samsung και δουλευει μια χαρα..

Όλα samsung είναι κινητό τηλεοραση 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PETROSLEON said:

Ναι. Χωρις το παραμικρο προβλημα. Και στην τηλεοραση και στο soundbar. Απλα με τις βασικες λειτουργιες π.χ. στην τηλεοραση power off, ενταση, mute, καναλια..Οπως και καποιες λαμπες xiaomi (yeelight). Οτι ακριβως δουλευει απο την εφαρμογη στο τηλεφωνο.

Πως βγάζεις τα xiaomi στο ρολόι;  εμένα βγάζει μόνο την tv και τα buds

2 minutes ago, pchrono said:

Πως βγάζεις τα xiaomi στο ρολόι;  εμένα βγάζει μόνο την tv και τα buds

Το βρήκα.  Τις βάζεις αγαπημένες,  στο κινητό και τις εμφανίζει το ρολόι 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, theopanatha13 said:

Όλα samsung είναι κινητό τηλεοραση 

Τι να σου πω.. Δεν παει καπου το μυαλο μου.. Εγω θα δοκιμαζα εγκατασταση απο την αρχη του smartthings στο τηλεφωνο και το ρολοι μπας και σου δουλεψει...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, PETROSLEON said:

Τι να σου πω.. Δεν παει καπου το μυαλο μου.. Εγω θα δοκιμαζα εγκατασταση απο την αρχη του smartthings στο τηλεφωνο και το ρολοι μπας και σου δουλεψει...

Ευχαριστώ το έκανα αλλά τίποτα τα ίδια. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει αντιγραφή από το κινητό στο ρολόι, η καινούργια ενημέρωση.
Μου γράφει να βρει δίκτυο WiFi το ρολόι, ενώ είμαι σε δίκτυο και ήδη κατέβασε ενημέρωση από το Google pay!


Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Δεν κάνει αντιγραφή από το κινητό στο ρολόι, η καινούργια ενημέρωση.
Μου γράφει να βρει δίκτυο WiFi το ρολόι, ενώ είμαι σε δίκτυο και ήδη κατέβασε ενημέρωση από το Google pay!


Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

τελικά το έκανε μέσω του ρολογιού, χωρίς αντιγραφή απο το κινητό!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, guy_fawkes said:

τελικά το έκανε μέσω του ρολογιού, χωρίς αντιγραφή απο το κινητό!

Έχει κάποια εμφανής αλλαγή στο ρολόι ή είναι απλά παρακολούθημα του μεγάλου update του κινητού; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pchrono said:

Έχει κάποια εμφανής αλλαγή στο ρολόι ή είναι απλά παρακολούθημα του μεγάλου update του κινητού; 

δεν πρόσεξα κάτι το αξιόλογο, υπόψιν δεν έχω Samsung συσκευή

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Κ μενα μου ρθε update στπ ρολοι 98 mb κ εχω android 11 στο κινητό

Sent from my SM-N986B using Tapatalk


Δεν έχει σχέση αν έχεις 11 η 12.
Ναι 98 mb ήταν!!

Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω το ρολόι 

Ξέρετε αν παίζει καμιά καλη προσφορά λόγω black Friday ?

Επίσης περιστρεφομενο καντραν έχει μόνο το classic?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, sakis88888 said:

Σκέφτομαι να το πάρω το ρολόι 

Ξέρετε αν παίζει καμιά καλη προσφορά λόγω black Friday ?

Επίσης περιστρεφομενο καντραν έχει μόνο το classic?

μέχρι στιγμής όπως βλέπεις και εσύ δεν έχουν βγάλει κάτι πολύ καλό!

Ναι μόνο το classic έχει περιστρεφόμενη στεφάνη.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω το ρολόι 
Ξέρετε αν παίζει καμιά καλη προσφορά λόγω black Friday ?
Επίσης περιστρεφομενο καντραν έχει μόνο το classic?
Αν δεν έχεις αλλο ρολόι που κάνει πληρωμές κ δεν σε ενοχλεί παρα πολυ το καθε 2 μέρες φορτιση να το πάρεις αλλιως ανέμενε

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, snoof said:

Αν δεν έχεις αλλο ρολόι που κάνει πληρωμές κ δεν σε ενοχλεί παρα πολυ το καθε 2 μέρες φορτιση να το πάρεις αλλιως ανέμενε

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

Έχω το πρώτο huawei gt

Απλά έχω πάρει πολύ πρόσφατα το s21 ultra και θέλω να έχω Samsung 

Ξέρω για τη μπαταρία αλλά κατά τα άλλα μου φαίνεται εντυπωσιακό 

Δυστυχώς το  gt ξεχνάς να το φορτίσεις αλλά παλιωσε 

Link to comment
Share on other sites

"να έχεις το τηλέφωνο στο σπίτι σου με wifi και στη δουλειά σου να χρησιμοποιείς μόνο το ρολόι!"

Πως το κάνω αυτο? Σήμερα  ξεχασα το κινητό (Samsung εννοειται) στο σπιτι (συνδεδεμένο με το wi-fi του σπιτιού) και δοκιμασα να κάνω κλήση με το ρολοι (το 3αρι) που όμως προσπαθουσε να συνδεθει αλλα μόνο με bluetooth δλδ. πάπαλα. 

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο βρίσκεται στο μενού συνθέτες λειτουργίες του τηλεφώνου. Νομίζω ότι υπάρχει και στο ρολόι.
Το θέμα είναι ότι για να λειτουργήσει θα πρέπει το ρολόι να είναι συνδεδεμένο σε WiFi και μάλιστα σε δίκτυο που είναι αποθηκευμένο, από πριν, στη μνήμη του κινητού. Εν ολίγοις να βρίσκεσαι σε κάποιο γνωστό σου σημείο, με WiFi.

Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε μήνυμα ως απαραίτητο, μετα απο 28 μερες να ξαναμετρηθω 3 φορες με πιεσόμετρο. Ευκαιρία να αγοράσω το πιεσόμετρο που προτείνει και το samsung health,  ώστε να περνάει κατευθείαν τις πληροφορίες στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, sakis88888 said:

Σκέφτομαι να το πάρω το ρολόι 

Ξέρετε αν παίζει καμιά καλη προσφορά λόγω black Friday ?

Επίσης περιστρεφομενο καντραν έχει μόνο το classic?

Το εχει στο Γερμανο 329 το Classic 46mm.

Αν παρεις μαζι και κατι αλλο των 20ευρω θα παρεις 15% Επιστροφη αν εχεις καρτα Eurobank.

Οποτε θα σου βγει καπου στα 280!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το 44 sport τελικά γιατί πρόσφατα αν διαβάσατε είχα κακή εμπειρία με την επιστροφή από eurobank 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, costsa41 said:

Καλορίζικο! Πάντως ένα μικρό πολιτισμικό σοκ θα το πάθεις μετά το Huawei που είχες βλέποντας τις smart δυνατότητες του και έχοντας και κινητό Samsung. Αρκεί να μη σε πειράζει η μπαταρία του.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Χάχα σίγουρα, τώρα για την μπαταρία το έχω αποδεχτεί εκ των προτέρων οπότε όλα καλά, θα το φορτίζω ανά δύο ημέρες ελπίζω 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το σκέφτομαι μιας και εδωσα το 3ρι το οποίο αν και ειχες φωνητικη πληκτρολόγηση μεσο gboαrd στα ελληνικα για messenger κτλ,στα 4ρια διαβάζω οτι δεν υπάρχει, νιωθεις οτι πας σε βελτιωμενο μοντελο vs 3 η μια απο τα ιδια;

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...