Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην eurobank το κάνει πολύ γρήγορα.
Χθές πήγα να πληρώσω με alpha και την πρώτη φορά μου έβγαλε αυτό που λες και δοκίμασα και δεύτερη και πλήρωσε απλά ήθελε λίγο περισσότερο να μείνει κοντά στο POS.

Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, guy_fawkes said:

Στην eurobank το κάνει πολύ γρήγορα.
Χθές πήγα να πληρώσω με alpha και την πρώτη φορά μου έβγαλε αυτό που λες και δοκίμασα και δεύτερη και πλήρωσε απλά ήθελε λίγο περισσότερο να μείνει κοντά στο POS.

Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι προσπαθησα και 2η φορα και το αφησα περισσοτερο, αλλα το ιδιο μου εβγαλε.... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε το update αλλα δεν βρισκω τη ρυθμιση για το sensitivy για το fall detection που λεγανε
Πήγαινε στην εφαρμογή στο τηλέφωνο (Galaxy Wearable)
Έπειτα watch settings
Advance features
SOS
Και εκεί θα βρεις τη ρύθμιση για το πέσιμο

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, costsa41 said:

Αν πατήσεις πάνω του θα σου βγάλει την πληροφορία που θέλεις. Δηλαδή πάτα στο sos και μετά πάνω στην πτώση , θα σε πάρει σε άλλη οθόνη που το γράφει. Λογικά αυτό θέλεις.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

το εχω κανει , αλλα μου εχι μονο ενεργοποιηση και απενεργοποιηση , δεν εχει προστεθει επιλογη για ευσθησια

adok13
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει , αλλα μου εχι μονο ενεργοποιηση και απενεργοποιηση , δεν εχει προστεθει επιλογη για ευσθησια
Δεν την έχει όταν το κάνεις από το ρολόι.
Πρέπει να πας στην εφαρμογή του τηλεφώνου για να κάνεις τη ρύθμιση.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μετα την αναβαθμιση εχθες. καθε ειδοποιηση που ερχεται, εμφανιζεται στο ρολοι φουλ σκριν (πχ facebook) αλλα δεν εμφανιζει το μηνυμα. Πρεπει να πατησω την ειδοποιηση για να την εμφανισει.... 

 

το κανει σε κανεναν αυτο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα πως τα πάει με μπαταρία παιδιά αν δεν το δουλεύεις συνέχεια? 3 μέρες κρατάει?
Σε OnePlus 7 θα δουλεύουν όλες οι λειτουργίες?

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

doganos έτσι ακριβώς κάνει, όπως το περιγράφεις.
scorpio3 τι εννοείς αν δεν το δουλεύεις; Να είναι κλειστό; Τρεις μέρες με τίποτα εκτός αν βάλεις ειδική ρύθμιση που έχει και κρατάει παραπάνω αλλά μετά δεν έχει smart λειτουργίες. Με δύο ημέρες να είσαι και ευχαριστημένος και αν το σκαλίζεις, ούτε και δύο. Σε μη samsung τηλέφωνο δε λειτουργούν η αρτηριακή και το ηκγ καθώς και η απομακρυσμένη σύνδεση.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εννοούσα να μην το σκαλίζω ευχαριστώ φίλε για την πληροφορία

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα πως τα πάει με μπαταρία παιδιά αν δεν το δουλεύεις συνέχεια? 3 μέρες κρατάει?
Σε OnePlus 7 θα δουλεύουν όλες οι λειτουργίες?
Χωρίς να το σκαλίζω ιδιαίτερα, μια μέρα στη δουλειά επιστρέψω με 50-40 κάτι τοις εκατό. Άρα με αναγκάζει να το φορτίσω ξανά για την επόμενη.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το σκαλίζω ιδιαίτερα, μια μέρα στη δουλειά επιστρέψω με 50-40 κάτι τοις εκατό. Άρα με αναγκάζει να το φορτίσω ξανά για την επόμενη.
αρκετά λίγο.... σευχαριστω

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, doganos said:

μετα την αναβαθμιση εχθες. καθε ειδοποιηση που ερχεται, εμφανιζεται στο ρολοι φουλ σκριν (πχ facebook) αλλα δεν εμφανιζει το μηνυμα. Πρεπει να πατησω την ειδοποιηση για να την εμφανισει.... 

 

το κανει σε κανεναν αυτο;

Μετά την αναβάθμιση, το κάνει και σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

μετα την αναβαθμιση εχθες. καθε ειδοποιηση που ερχεται, εμφανιζεται στο ρολοι φουλ σκριν (πχ facebook) αλλα δεν εμφανιζει το μηνυμα. Πρεπει να πατησω την ειδοποιηση για να την εμφανισει.... 
 
το κανει σε κανεναν αυτο;
Ναι και σ εμένα το κάνει, αλλά άμα θες το αλλάζεις από το κινητό. Wear>ρυθμίσεις ρολογιού >ειδοποιήσεις >συνθέτες ρυθμίσεις ειδοποιήσεων.
Επίσης παρατήρησα πως με την προηγούμενη αναβάθμιση (μάλλον του s. health) δεν υπάρχει ο αυτόματος εντοπισμός για το ποδήλατο... Ο οποίος δούλευε καλά... δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το αφαίρεσαν.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ευαισθησια για το SOS αναφορικά με το πέσιμο δεν έχει!

Απλά το ενεργοποιείες και βάζεις και έναν αριθμό για να καλέσει!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ευαισθησια για το SOS αναφορικά με το πέσιμο δεν έχει!
Απλά το ενεργοποιείες και βάζεις και έναν αριθμό για να καλέσει!
Αυτή τη ρύθμιση την έχεις ;b7833b256f2da4e96abcb1e340cbf307.jpg

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το high sensitivity δεν το είδα!

Είναι στο ρολόι ή στο κινητό?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

το high sensitivity δεν το είδα!
Είναι στο ρολόι ή στο κινητό?
Στην εφαρμογή του κινητού.
Advanced features

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, qosmio said:

Στην εφαρμογή του κινητού.
Advanced features

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Θα το ψάξω και θα ενημερώσω, προφανώς και έχεις δίκιο, στραβωμάρα γαρ!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έπρεπε να πατήσεις εκεί που το ενεργοποιείς για να σου βγάλει υπομενού!

Thank's!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πότε είχε το πληκτρολόγιο της google ελληνικά; To Gboard στο wearos δεν υποστηρίζει ελληνικά....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι δεν είχε Ελληνικά ποτέ το gboard

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μια χαρά με το "μαμίσιο" t9. Ίσως επειδή το έχω συνηθίσει από το frontier. Δεν έβαλα ποτέ το gboard. Αν λέτε ότι δεν έχει ελληνικά κιόλας... θα ήθελα μόνο να μου πείτε πως μπαίνει space. Δεν θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,εχω το Classic 46mm,οταν γυριζω την στεφανη ας πουμε στις επαφες στις 5 πρωτες γυριζει κανονικα μετα αφου συνεχιζω να την γυριζω δεν κατεβαινει κανει καποια κενα και μετα κατεβαινει,μεχρι να δω ολες τις επαφες κανει πολλα κενα,το ιδιο κανει και στις ρυθμισεις και στα πλακιδια.το εκανε και πριν την τελευταια αναβαθμιση εχω κανει και επαναφορα.το κανει και σε καποιον απο εσας ή να σκεφτω για σερβις.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...