Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια φορά γίνεται στο ένα και 2 φορές στο άλλο 
Αυτό που το είδες, κατά το calibration μια φορά ζήτησε.

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα δεν καταγραφεί καθόλου το ροχαλητό ότι και αν κάνω. Εσείς πως το καταγράφεται?
Έχεις το κινητό συνδεδεμένο με τον φορτιστη;

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, vfragos said:

Αυτό που το είδες, κατά το calibration μια φορά ζήτησε.

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχεις το κινητό συνδεδεμένο με τον φορτιστη;

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δηλαδή πρέπει να έχεις όλο το βράδυ συνδεμένο το κινητό στην πρίζα με το φορτιστή?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να έχεις όλο το βράδυ συνδεμένο το κινητό στην πρίζα με το φορτιστή?
Ναι λόγω κατανάλωσης που μπορεί να έχει, το αναφέρει ξεκάθαρα εκεί που ενεργοποιείς την καταγραφή.

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, vfragos said:

Ναι λόγω κατανάλωσης που μπορεί να έχει, το αναφέρει ξεκάθαρα εκεί που ενεργοποιείς την καταγραφή.

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και δηλαδή θα διαλύσουμε την μπαταρία με ολονύχτια φόρτιση η δεν υπάρχει θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Και δηλαδή θα διαλύσουμε την μπαταρία με ολονύχτια φόρτιση η δεν υπάρχει θέμα?
Κάποια εποχή έβαζα το κινητό για φόρτιση το βράδυ και έβγαινε το πρωί, μετά από χρόνια η μπαταρία ήταν στα αναμενόμενα επίπεδα.

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costsa41 said:

Για να καλιμπραρεις το ρολόι λέει σε ποιο χέρι φοράτε το ρολόι και μετά τρεις φορές ζητά να πάρεις την πίεση από το άλλο χέρι με το μηχάνημα. Όταν τελειώσεις και την τρίτη φορά σου βγάζει ότι έγινε.
Το ροχαλητό στο health το ακούς γιατί έχει, κάθε φορά που έγινε την καταγραφή , μια γραμμή σαν των ήχων και δίπλα της, αριστερά, έχει εκεί που πατάς και το ακούς. Φυσικά χρειάζεται να έχεις το κινητό να φορτίζει για να καταγράψει.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το ίδιο λέμε σχεδόν. Σήμερα που το έκανα, την μια φορά μου ζήτησε από το χέρι που έχω το ρολόι και τις άλλες 2 από το άλλο.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, theopanatha13 said:

Και δηλαδή θα διαλύσουμε την μπαταρία με ολονύχτια φόρτιση η δεν υπάρχει θέμα?

Φαντάζομαι 2-3 φορές να το κάνουμε για να δούμε "πόσα ξύλα πριονίζουμε". Δεν θα το κάνουμε κάθε βράδυ. 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, costsa41 said:

Όσες φορές το έχω κάνει ζητάει πάντα το αντίθετο χέρι και σε αυτό και στο 3 άλλωστε μετράει και το ρολόι εκείνη την ώρα και περιμένεις να τελειώσει μέχρι το 100% και μετά σου βγάζει το μήνυμα να γράψεις στο health τις τιμές από τον μετρητή. Ποτέ δε μου έχει γράψει να πάρω πίεση με το πιεσόμετρο από το χέρι που φορώ το ρολόι. Πάντα στην αρχή λέει τοποθετήστε το πιεσόμετρο στο άλλο χέρι που φοράτε το ρολόι κι έτσι ξεκινάει να μετράει στο επόμενο βήμα.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κι εμενα και τις 3 φορες στο αντιθετο χερι ζηταει να εχει τοποθετηθει το πιεσομετρο. Ο φιλος παραπανω μαλλον εχει μπερδευτει.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα και τις 3 φορες στο αντιθετο χερι ζηταει να εχει τοποθετηθει το πιεσομετρο. Ο φιλος παραπανω μαλλον εχει μπερδευτει.
Στο ίδιο χέρι και τα δυο δεν υπάρχει περίπτωση να ζητάει γιατί η περιχειριδα περιοριζει την ροή αίματος και το ρολόι θα μετράει ότι ναναι

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 18/10/2021 at 1:38 ΠΜ, adok13 said:

Είχα εγώ το p30. Όταν πας να συνδεθείς από την εφαρμογή wearable γράφει ότι δεν μπορεί να γίνει σύνδεση μαύρη τη συσκευή . Υπάρχει όμως ένα κόλπο για να το συνδέσεις , κατεβάζεις το samsung health και κάνεις προσθήκη αξεσουάρ , κατεβάζει το plug in και συγχρονίσει και μετά όλα δούλευαν κανονικά και χωρίς προβλήματα. Ψαχτο λίγο και στο google.

σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και εγώ το galaxy watch 4 classic σε ασημί από skroutz, με το promo που έχει βγήκε (20% έκπτωση για πληρωμή με κάρτες visa) 267 ευρώ, νομίζω πολύ καλή τιμή για ένα τόσο καλό? Ρόλοι.. 

Ένα πολύ ενδιαφέρον λουράκι που έχω βρει και σκέφτομαι να πάρω το midnight blue, πιστεύω με το ασημί θα είναι πολύ όμορφο.  

https://www.amazon.de/dp/B01N0XU4Z8/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_HW4KWQ8MN6RZ97V7Q0EN?psc=1

Edited by xlidas

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και εγώ το galaxy watch 4 classic σε ασημί από skroutz, με το promo που έχει βγήκε 267 ευρώ, νομίζω πολύ καλή τιμή για ένα τόσο καλό? Ρόλοι.. 
Ένα πολύ ενδιαφέρον λουράκι που έχω βρει και σκέφτομαι να πάρω το midnight blue, πιστεύω με το ασημί θα είναι πολύ όμορφο.  
https://www.amazon.de/dp/B01N0XU4Z8/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_HW4KWQ8MN6RZ97V7Q0EN?psc=1
Εξαιρετικη τιμη ,
απο λουρακια θα σου προτεινα τα ακολουθα που πηρα και εγω απο amazon για να εχεις ν αλλαζεις σε καθε περίσταση....

Σε δερματινο...

https://www.amazon.de/-/en/BISONSTRAP-straps-release-leather-replacement/dp/B08X6XVQDT/?_encoding=UTF8&pf_rd_p=fa632361-bff1-4e7c-879c-aaa4585b46db&pd_rd_wg=Ig6Ft&pf_rd_r=FHC3VMPWECRXPBR5Y9A4&pd_rd_w=dsLAU&pd_rd_r=553e2d20-e79a-42ed-8b76-436effd4afb3&ref_=pd_gwm_ci_mcx_mr_hp_atf_m

Σε σιλικονη....

https://www.amazon.de/Bracelet-Compatible-Vivoactive-Silicone-Replacement-Grey-Dark-Blue-Black/dp/B07Q7ZY1P8?pd_rd_w=YhLoQ&pf_rd_p=520098fd-733e-417f-803b-c998a631de58&pf_rd_r=NVH8FD0WZD7BEJRVCW57&pd_rd_r=9414d43a-d2e4-4f3c-9721-6cb5ded7a8fa&pd_rd_wg=CEDhc&pd_rd_i=B07Q7ZY1P8&psc=1&ref_=pd_bap_m_rp_1_sc

Και αυτο απο aliexpress λογω τιμης (στο αμαζον ειναι ποιο ακριβο)

€ 5,32 45%OFF | Silicone Watch Band for Huawei Watch Gt 2 Magnetic Loop strap for Samsung Galaxy Active 2 Bracelet 20mm 22mm Fit Accessories
https://a.aliexpress.com/_m0UJQgW

Το εχω βολευτει πολυ εχει τελεια εφαρμογη και μπορει αν θελει καποιος να το βαλει και απο τις 2 πλευρές...



Οτι και να διαλεξεις....καλες αγορες!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, xlidas said:

Παρήγγειλα και εγώ το galaxy watch 4 classic σε ασημί από skroutz, με το promo που έχει βγήκε 267 ευρώ, νομίζω πολύ καλή τιμή για ένα τόσο καλό? Ρόλοι.. 

Εξαιρετική τιμή,καλορίζικο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κατι, τα λουράκια που έχω στο galaxy watch 42mm ειναι 20αρια.

Τα ίδια κάνουν και για το 4 classic?


Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, margaritagr said:

Παιδιά να ρωτήσω κατι, τα λουράκια που έχω στο galaxy watch 42mm ειναι 20αρια.

Τα ίδια κάνουν και για το 4 classic?


Sent from my iPad using Tapatalk

Ναι τα ίδια φοράνε.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, panosfx said:

Ναι τα ίδια φοράνε.

Παιδιά και τα 2  classic φοράνε 20mm? Έκανα μια ερώτηση σε έναν πωλητή στο Amazon και μου είπε για το 46mm να πάρω το 22mm.. με μπέρδεψε και το ποσό δεν είναι μικρό.. 

Ευχαριστώ 

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και τα 2  classic φοράνε 20mm? Έκανα μια ερώτηση σε έναν πωλητή στο Amazon και μου είπε για το 46mm να πάρω το 22mm.. με μπέρδεψε και το ποσό δεν είναι μικρό.. 
Ευχαριστώ 
20αρι είναι σε όλη τη σειρά 4.

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, theopanatha13 said:

Ήρθε η "μεγάλη" αναβάθμιση για να δούμε τι καινούργιο έχει...

Για να δούμε

IMG_20211028_101835.jpg

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο 40αρι της γυναίκας μου δεν έχει εμφανιστεί ακόμα.

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Εχθες πηγα να πληρωσω με gpay alpha bank και παλι μ ειπε να ελεγξω το τηλεφωνο και με κρεμασε.... 

 

το εχει ξανα κανει αυτο... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...