Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, ταξιδιωτης22 said:

Γίνεται κανονικά.
Στο viber χτες μου εμφάνιζε τα τελευταία μηνύματα πού δεν είχα δει και φυσικά μπορούσα να απαντήσω κανονικά.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ακομα και αν στο κινητο εχεις βαλει να ερχεται σκετη ειδοποιηση χωρις να αναβει οθονη και να φαινεται προεπισκοπιση μηνυματος?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ακομα και αν στο κινητο εχεις βαλει να ερχεται σκετη ειδοποιηση χωρις να αναβει οθονη και να φαινεται προεπισκοπιση μηνυματος?
Νομίζω ναι.
Στο ρόλοι έχει και ρύθμισή να ανάβει η και να μην ανάβει η οθόνη στην ειδοποίησή.
Εγώ ας πούμε το εχω απλά στη δόνηση κι οταν θέλω βλέπω την ειδοποίησή.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα, μια ερωτηση. Στο watch 3 που εχω δεν μπορω να δω τα μηνυματα σε viber και fb, μονο ειδοποιηση οτι εχω μηνυμα. Για να δεις το μηνυμα πρεπει να εχεις απο το κινητο ρυθμισει να αναβει η οθονη και να ανοιγει κατευθειαν το μηνυμα (καπως ετσι τελος παντων) που δεν το ηθελα γιατι δε θελω να σκανε τα μηνυματα ανοιχτα στο κινητο για να εχω τη δυνατοτητα να τα διαβασω στο ρολοι. Στο 4αρι μηπως αυτο διορθωθηκε? δηλαδη να μπορεις να το διαβασεις αν θες ανεξαρτητα απο το πως ειναι ρυθμισμενο το κινητο?
Καλημέρα, δεν είναι θέμα διόρθωσης, πρόκειται για άλλες εφαρμογές, αφού είναι για wear os

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό πού με χαλάει είναι το ότι δε μπορώ να εχω φωνητική πληκτρολόγηση έστω και με έξτρα εφαρμογή.
Στο watch 3 μου χε λύσει τα χέρια.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μόλις έβλεπα ένα βίντεο για το ρολόι. Έχεις εγκαταστήσει το Gkeyboard από το play store στο ρολόι; Πιθανόν θα το έχεις και δεν θα δουλεύει στα ελληνικά αλλά καλού κακού το αναφέρω.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

ακομα και αν στο κινητο εχεις βαλει να ερχεται σκετη ειδοποιηση χωρις να αναβει οθονη και να φαινεται προεπισκοπιση μηνυματος?

Μισό.
Εγώ έχω ενεργή την ειδοποίηση στο κινητό (ήχο μόνο, η οθόνη δεν ανάβει).
Η ειδοποίηση έρχεται και την διαβάζω κανονικά στο Active 2.

Το ίδιο συμβαίνει και εάν έχω ενεργή την AOD. Έρχεται η ειδοποίηση, ανάβει το σηματάκι στην AOD (χωρίς να φαίνεται κάτι άλλο) και εγώ διαβάζω την ειδοποίηση από το ρολόι.

Σε αυτό αναφέρεσαι ή κατάλαβα λάθος;

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, pavlidisc said:

Μισό.
Εγώ έχω ενεργή την ειδοποίηση στο κινητό (ήχο μόνο, η οθόνη δεν ανάβει).
Η ειδοποίηση έρχεται και την διαβάζω κανονικά στο Active 2.

Το ίδιο συμβαίνει και εάν έχω ενεργή την AOD. Έρχεται η ειδοποίηση, ανάβει το σηματάκι στην AOD (χωρίς να φαίνεται κάτι άλλο) και εγώ διαβάζω την ειδοποίηση από το ρολόι.

Σε αυτό αναφέρεσαι ή κατάλαβα λάθος;

οχι την ειδοποιηση, αυτη εννοειται οτι ερχεται. Το ιδιο το μηνυμα θελω να διαβαζω χωρις να πρεπει να με αναβει οθονες στο κινητο και να φαινεται η προεπισκοπιση του μηνυματος στην οθονη του κινητου. Θελω με ολα κλειστα στο κινητο περαν της ειδοποιησης να μπορω στο ρολοι να διαβαζω το μηνυμα. ΠΧ ειμαι ποδηλατο (2-3-4 ωρες) και μου ερχονται συνεχεια απο πελατες, αν τα διαβαζα θα αξιολογουσα αν ειναι κατι σημαντικο να παρω πισω ενα τηλ να δωσω μια απαντηση ή να κανω μια σταση. Τωρα τα ανοιγω μονο οταν κανω σταση και καμια φορα ειναι κατι ψιλο σημαντικο που θα ηθελα να το εχω απαντησει πιο αμεσα (το γιατι στελνουν εκει και δεν παιρνουν τηλ δεν το σχολιαζω....).

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nikos_Mpl said:

οχι την ειδοποιηση, αυτη εννοειται οτι ερχεται. Το ιδιο το μηνυμα θελω να διαβαζω χωρις να πρεπει να με αναβει οθονες στο κινητο και να φαινεται η προεπισκοπιση του μηνυματος στην οθονη του κινητου. Θελω με ολα κλειστα στο κινητο περαν της ειδοποιησης να μπορω στο ρολοι να διαβαζω το μηνυμα. ΠΧ ειμαι ποδηλατο (2-3-4 ωρες) και μου ερχονται συνεχεια απο πελατες, αν τα διαβαζα θα αξιολογουσα αν ειναι κατι σημαντικο να παρω πισω ενα τηλ να δωσω μια απαντηση ή να κανω μια σταση. Τωρα τα ανοιγω μονο οταν κανω σταση και καμια φορα ειναι κατι ψιλο σημαντικο που θα ηθελα να το εχω απαντησει πιο αμεσα (το γιατι στελνουν εκει και δεν παιρνουν τηλ δεν το σχολιαζω....).

 

Έρχεται η ειδοποίηση, ανοίγω στο ρολόι, και διαβάζω.
Δεν χρειάζεται να ανοίξω το κινητό, ούτε ανάβει η οθόνη του. Το κινητό είναι "νεκρό". Μόνο ο ήχος ειδοποίησης έρχεται (εκτός εάν τον κλείσω και αυτόν από τις ρυθμίσεις ειδοποιήσεων του Galaxy Wearable).

Π.Χ (για να είμαστε συγκεκριμένοι).
Έρχεται μήνυμα, Viber, Telegram, email.
Χτυπάει η ειδοποίηση (ή όχι, ανάλογα με την ρύθμιση) στο κινητό. Η οθόνη παραμένει σβηστή. Νεκρό. Τέλος.
Χτυπάει στο ρολόι. Ανοίγω την ειδοποίηση και την διαβάζω κανονικά. Και απαντάω εάν θέλω.

Για Acrive 2 μιλάω αλλά νομίζω ότι είναι το ίδιο και στο Watch 3.

Υ.Γ Να σε πω την αλήθεια, δεν ξέρω πώς γίνεται να έρχεται ειδοποίηση (με το κινητό σε stanby) και να ανάβει η οθόνη του κινητού με προεπισκόπηση της ειδοποίησης! Αυτό δεν ξέρω κάν πώς ρυθμίζεται (S10lite, A71). Πάντα κλειστή είναι η οθόνη, ότι και εάν έρχεται. Εκτός εάν έχω AOD, όπου βλέπω το εικονίδιο (σκέτο, χωρίς προεπισκόπηση).

 

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, pavlidisc said:

Έρχεται η ειδοποίηση, ανοίγω στο ρολόι, και διαβάζω.
Δεν χρειάζεται να ανοίξω το κινητό, ούτε ανάβει η οθόνη του. Το κινητό είναι "νεκρό". Μόνο ο ήχος ειδοποίησης έρχεται (εκτός εάν τον κλείσω και αυτόν από τις ρυθμίσεις ειδοποιήσεων του Galaxy Wearable).

Π.Χ (για να είμαστε συγκεκριμένοι).
Έρχεται μήνυμα, Viber, Telegram, email.
Χτυπάει η ειδοποίηση (ή όχι, ανάλογα με την ρύθμιση) στο κινητό. Η οθόνη παραμένει σβηστή. Νεκρό. Τέλος.
Χτυπάει στο ρολόι. Ανοίγω την ειδοποίηση και την διαβάζω κανονικά. Και απαντάω εάν θέλω.

Για Acrive 2 μιλάω αλλά νομίζω ότι είναι το ίδιο και στο Watch 3.

Υ.Γ Να σε πω την αλήθεια, δεν ξέρω πώς γίνεται να έρχεται ειδοποίηση (με το κινητό σε stanby) και να ανάβει η οθόνη του κινητού με προεπισκόπηση της ειδοποίησης! Αυτό δεν ξέρω κάν πώς ρυθμίζεται (S10lite, A71). Πάντα κλειστή είναι η οθόνη, ότι και εάν έρχεται. Εκτός εάν έχω AOD, όπου βλέπω το εικονίδιο (σκέτο, χωρίς προεπισκόπηση).

 

εμενα με το 3αρι που ειναι οπως το δικο σου, ερχεται ειδοποιηση αλλα δεν ανοιγει, μονο στο τηλεφωνο ανοιγει. Αυτο μονο σε viber και fb messenger. Στα υπολοιπα μπορω και διαβαζω αλλα τα υπολοιπα χτυπανε πιο σπανια.

Για να διαβασω στο ρολοι θα πρεπει να εχω ρυθμισει την εφαρμογη viber (για fb δεν το εχω ψαξει) να δειχνει προεπισκοπηση μηνυματος, μονο ετσι ανοιγει στο ρολοι το μηνυμα. Μου κανει εντυπωση που σε σενα ανοιγει χωρις να εχεις ενεργη αυτη τη λειτουργια. Γιαυτο ρωτησα εδω αν στο 4αρι μπορεις και διαβαζεις ανεξαρτητα πως εχεις στησει το viber στο κινητο...αυτο με ενδιαφερει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα 46αρι classic μαύρο. Μπορείς στο κινητό να έχεις ταυτόχρονα 2 smartwatch;

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Για να διαβασω στο ρολοι θα πρεπει να εχω ρυθμισει την εφαρμογη viber (για fb δεν το εχω ψαξει) να δειχνει προεπισκοπηση μηνυματος, μονο ετσι ανοιγει στο ρολοι το μηνυμα.

Την "Εμφάνιση προεπισκόπησης μηνύματος" μέσα από τις ρυθμίσεις του Viber την έχω ενεργή.
Αλλά η οθόνη του κινητού μου ΔΕΝ ανάβει όταν έρχεται μήνυμα Viber. Το ξανατσέκαρα μόλις τώρα.
Λες να είναι bug....😁
Γενικά όμως, το κινητό μου οι ειδοποιήσεις δεν του ανοίγουν την οθόνη. Πρέπει να το σηκώσω (έχω ενεργό το rise to wake) για να ενεργοποιηθεί.

FB και Messenger δεν έχω οπότε δεν ξέρω τί παίζει.

edit.
Ώπα. Μισό. Μέσα στο Viber στις "Ειδοποιήσεις" υπάρχει ρύθμιση που λέει "φωτεινή οθόνη για μηνύματα". Μήπως το έχεις ενεργό;

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,περίμενα το wear os με την ελπίδα οτι θα γίνει apple watch απο θέμα χρηστικότητα;/εφαρμογών κτλ αλλα απότι καταλαβαίνω δεν ειναι ακόμα σε τετοιο επίπεδο, αξίζει η μετάβαση απο watch 3?

 
 
 
 
 
 
 

 

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα χθες το απόγευμα στο κινητό το Google map για να πάω κάπου και πρόσεξα πως ταυτόχρονα και στο ρολόι μου έβγαλε το χάρτη!

Τρομερή εξυπηρέτηση και αυτόματα όλα χωρίς να ανοίγεις εφαρμογές.

Κάθε μέρα όλο και με εκπλήσσει το galaxy watch 4 classic

20210908_191753.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχει ιδεα κανεις ποτε θα φέρουν την Lte έκδοση του classic? Γιατι νομιζω τα lte απο το εξωτερικό δεν παιζουν Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, pavlidisc said:

Την "Εμφάνιση προεπισκόπησης μηνύματος" μέσα από τις ρυθμίσεις του Viber την έχω ενεργή.
Αλλά η οθόνη του κινητού μου ΔΕΝ ανάβει όταν έρχεται μήνυμα Viber. Το ξανατσέκαρα μόλις τώρα.
Λες να είναι bug....😁
Γενικά όμως, το κινητό μου οι ειδοποιήσεις δεν του ανοίγουν την οθόνη. Πρέπει να το σηκώσω (έχω ενεργό το rise to wake) για να ενεργοποιηθεί.

FB και Messenger δεν έχω οπότε δεν ξέρω τί παίζει.

edit.
Ώπα. Μισό. Μέσα στο Viber στις "Ειδοποιήσεις" υπάρχει ρύθμιση που λέει "φωτεινή οθόνη για μηνύματα". Μήπως το έχεις ενεργό;

παλια ηθελε και τα 2 ενεργα νομιζω. ΠΑντως και την προεπισκοπιση την θελω κλειστη γιατι εγω πχ δεν εχω κλειδωμα στη συσκευη και θελω να μην πεταγεται το μηνυμα με το περιεχομενο πανω στην οθονη. Πολλες φορες τυχαινει να δινω το κινητο σε καποιον να δει φωτο απο τα παιδια, να δειξω κατι για δουλεια κτλ, δε θελω να δει ενα μηνυμα που ισως ειναι για πελατη κτλ. Σπανια να τυχει αλλα μια φορα θα κατσει η στραβη. 

Επομενως γιαυτο εσενα σου εμφανιζονται τα μηνυματα, εχεις προεπισκοπηση ανοιχτη. Παντως θυμαμαι ηθελε και αναμα οθονης τον πρωτο καιρο (με gear s3 που δοκιμαζα)

Ελπιζω στο 4αρι να μην χρειαζεται κατι τετοιο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα χθες το απόγευμα στο κινητό το Google map για να πάω κάπου και πρόσεξα πως ταυτόχρονα και στο ρολόι μου έβγαλε το χάρτη!
Τρομερή εξυπηρέτηση και αυτόματα όλα χωρίς να ανοίγεις εφαρμογές.
Κάθε μέρα όλο και με εκπλήσσει το galaxy watch 4 classic
20210908_191753.thumb.jpg.b5376908f9b49e4628fbd43afd0cc7b5.jpg
Εμένα αυτό μου την σπάει λίγο και δεν ξέρω πως να το σταματήσω.Το κάνει και στο youtube και όταν ακούς μουσική νομίζω.
Επίσης πάλι ακόμα και με άλλο λογισμικό,όταν βάλεις ένα watchface και του αλλάξεις χρώμα,όταν το κάνεις επανεκκίνηση το ρολόι γυρνάει στο αρχικό χρώμα
Το έκανε και στο active 2 ,το κάνει και τώρα ...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβλεπα ένα βίντεο για το ρολόι. Έχεις εγκαταστήσει το Gkeyboard από το play store στο ρολόι; Πιθανόν θα το έχεις και δεν θα δουλεύει στα ελληνικά αλλά καλού κακού το αναφέρω.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έβαλα.δυστυχώς ελληνικά οχι.με αγγλικά άχρηστο.


Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, doganos said:

 

Καλυτερη οθονη, καλυτερος επεξεργαστης, καλυτερος αισθητηρας για παλμους κτλ (πιο ακριβης), μεγαλυτερη μνημη....

Επίσης Gpay, μέτρηση λίπους και μυϊκής μάζας 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, ταξιδιωτης22 said:

Το έβαλα.δυστυχώς ελληνικά οχι.με αγγλικά άχρηστο.


Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θεμα χρονου πιστευω να βγαλει αναβαθμιση ο dev και να υποστηριξει και τα ελληνικα...υπομονη!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Θεμα χρονου πιστευω να βγαλει αναβαθμιση ο dev και να υποστηριξει και τα ελληνικα...υπομονη!
Το συγκεκριμένο google keyboard στο οποίο αναφέρθηκα είναι της google και όχι 3ου dev. Φοβάμαι οτι απο την google θα το δούμε μόνο όταν ο βοηθός θα υποστηρίζει Ελληνικά (αμήν και πότε, τσουρέκια μας τα έκανε). Δυστυχώς απο το λίγο που έψαξα δεν βλέπω κάποια άλλη λύση απο 3ο προς το παρών τουλάχιστον.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλο και βρίσκω εφαρμογές που ανεβάζουν την χρηστικότητα του ρολογιού. Άξιζε η αγορά για εμένα χωρίς δεύτερη σκέψη. Enpass είναι password manager και όχι μόνο αφού καταχωρείς ότι θέλεις απο κάρτες, τραπεζικούς λογαριασμούς και ότι άλλο θέλεις, αυτόν χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια στις συσκευές μου, pc, smartphone, tablet.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στο s3 frontier που είχα υπήρχε μία δυνατότητα να κάνω κλήση όταν δεν έιχα το κινητό αλλά είχα wifi στο ρολόι. στο watch 4 με το wear OS υπάρχει αυτή η δυνατότητα;

adok13
Link to comment
Share on other sites

παιδιά στο s3 frontier που είχα υπήρχε μία δυνατότητα να κάνω κλήση όταν δεν έιχα το κινητό αλλά είχα wifi στο ρολόι. στο watch 4 με το wear OS υπάρχει αυτή η δυνατότητα;
Ναι εννοείται.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω από διάφορα βίντεο ότι υπάρχουν πολύ όμορφα watch faces όποιος βρει κάτι ωραίο ας κάνει ένα ποστ με ένα screenshot και πως το βρίσκουμε.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vfragos said:

Το συγκεκριμένο google keyboard στο οποίο αναφέρθηκα είναι της google και όχι 3ου dev. Φοβάμαι οτι απο την google θα το δούμε μόνο όταν ο βοηθός θα υποστηρίζει Ελληνικά (αμήν και πότε, τσουρέκια μας τα έκανε). Δυστυχώς απο το λίγο που έψαξα δεν βλέπω κάποια άλλη λύση απο 3ο προς το παρών τουλάχιστον.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν ειναι της google και εχει βαλει την φωνητικη στο tizen στα ελληνικα θα το βαλει και στο wear os....

απ την στιγμη που μπηκε το gpay...ολα θα παρουν τον δρομο τους....υπομονη!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι της google και εχει βαλει την φωνητικη στο tizen στα ελληνικα θα το βαλει και στο wear os....
απ την στιγμη που μπηκε το gpay...ολα θα παρουν τον δρομο τους....υπομονη!!
Στο tizen δεν υπάρχει φωνητική από google αλλά απο ανεξάρτητο developer από ότι έχω καταλάβει.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...