Jump to content

Poco M3 Pro 5G


kostas123464
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πάρτε τηλ σε καταστήματα και ρωτήστε αν έχουμε και πόσο. Εγώ έτσι έκανα και στάθηκα τυχερος

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kostas123464 said:

Για πάρτε τηλ σε καταστήματα και ρωτήστε αν έχουμε και πόσο. Εγώ έτσι έκανα και στάθηκα τυχερος

Μετά το τέλος της προσφοράς???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lag ο λογος, ενεργοποιημενο το refresh στα 90, ενω στο menu του ειναι smooth, στον chrome lagarei τρελα σε κειμενο ειναι πολυ εκνευριστικο.

Εχω δοκιμασει λιγα βασικα αλλα δεν στρωνει.(reset)

Στον firefox δεν το κανει. Ουτε στο MI browser.

Αδυναμια επεξεραστη; Bug; Φταιει το UI;

@miltre

Spoiler

Διαβαζω στο Q card αλλα ειπα να μην γραψω offtopic εκει. Αν εχεις κατι αναλογο μου λες. Ευχαριστω

 

Edited by n70-spec
Link to comment
Share on other sites

Ίσως φταίει ο Chrome αφού συμβαίνει μόνο σε αυτόν. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, p_k said:

Ίσως φταίει ο Chrome αφού συμβαίνει μόνο σε αυτόν. 

Οταν το ρυθμιζω στα 60 παει καλυτερα

( στο reddit λενε το εχουν αρκετοι )

 

*επισης ufo test με τιποτα δεν κανει sync ουτε 60 ουτε 90

 

Παρακαλω καποιος κατοχος m3 pro 5g να πει αν εχει παρομοια συμπεριφορα το κινητο, ευχαριστω. ( 13.0.2.0 - 12 sp1a )

Edited by n70-spec
Link to comment
Share on other sites

Το είχα και εγώ στο poco μου όταν ήταν στο MIUI 12.5, η λύση είναι να απενεργοποιήσεις στο μενού chrome://flags την επιλογή AndroidSurface Control

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@georgeavl3Αν σου πω ειχα βαλει αγγελια να το διωξω, με εσωσες. Τι reddit και πιπες. 😃

Σε ευχαριστω!

 

**αν εχεις και κανενα αλλο κολπακι για Poco καλοδεχουμενο, πρωτη φορα πιανω στα χερια μου τετοιο.

Edited by n70-spec
Link to comment
Share on other sites

Πολλά προβλήματα ο Chrome, ακόμη και με κίτρινο tint στην οθόνη... 

Edited by p_k

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του τηλεφώνου εδώ και 3 μέρες. Παρατήρησα ότι το τηλέφωνο ζεματαει κατά τη φόρτιση. Στο 10λεπτο κιόλας. Φόρτιση ενώ είναι κλειστό και με τον δικό του φορτιστή εννοείται. Είναι γνωστή συμπεριφορά; 

 

Επίσης στον chrome δε δουλεύει το scroll/ long screenshot, είναι γκρι η επιλογή δεν σε αφήνει να την επιλέξεις. Υπάρχει κάποιο τρικ/λύση;

Xiaomi Mi 5 | White | Prime 3-64
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες , το πήρα για την μικρή μου, φοράει ζελατίνα - τζαμακι πάνω ???

Πήγα να του περάσω τζαμακι και βλέπω ότι κάτι έχει πάνω του ...

Link to comment
Share on other sites

@georgeavl3Αν σου πω ειχα βαλει αγγελια να το διωξω, με εσωσες. Τι reddit και πιπες.
Σε ευχαριστω!
 
**αν εχεις και κανενα αλλο κολπακι για Poco καλοδεχουμενο, πρωτη φορα πιανω στα χερια μου τετοιο.
Ψάξου με το εργαλείο XiaomiADBFastbootTools. Επίσης ψάξε ποιες εφαρμογές είναι safe να αφαιρέσεις μέσω αυτού του εργαλείου που θα δώσουν παράλληλα ένα boost στο κινητό γιατί εγώ δεν τις θυμάμαι τώρα σίγουρα είναι η εφαρμογή Battery & Performance.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαζά προβλήματα το λογισμικό του τηλεφώνου. Σε google chrome σταμάτησε να εμφανίζεται η επιλογή " search image " αλλά και το " scroll screenshot " άλλου εμφανίζεται ( πχ σε κάποια εφαρμογή ) άλλου όχι όπως στον Chrome και παραμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα.

Στο τσακ είμαι για να μπει αγγελία. Κακώς δεν έδωσα ακόμη 100€ για κάποιο OnePlus. Δεν μπορούμε να κάνουμε την ίδια δουλειά που κάναμε με Huawei y5 2018 που ήταν δέκα φορές πιο αδύναμο 

Γενικότερα μου θύμισε εποχές Xiaomi mi5 κακώς γύρισα σε Miui.

Xiaomi Mi 5 | White | Prime 3-64
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...