Jump to content

Απόψεις γύρω από την αναβάθμιση του forum


kremmydass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καιρό το ακούγαμε, και τελικά έγινε πραγματικότητα. Το myphone άλλαξε και μάλιστα ΡΙΖΙΚΑ. Πώς σας φαίνονται οι νέες αλλαγές ; 

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δεν βρίσκω την ενότητα με τις προτάσεις για σειρές και ταινίες! Υπάρχει κάπου και δεν το βλέπω? 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όλων οι απόψεις έχουν αποτυπωθεί εδώ

 

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kremmydass said:

Πολύ καιρό το ακούγαμε, και τελικά έγινε πραγματικότητα. Το myphone άλλαξε και μάλιστα ΡΙΖΙΚΑ. Πώς σας φαίνονται οι νέες αλλαγές ; 

Οι αλλαγές είναι προς τη σωστή κατεύθυνση και χρειάζεται να βελτιωθούν αρκετά πράγματα. 

Με τον χρόνο, πιστεύω ότι θα έχουμε βελτιωμένη εικόνα. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μισή μέρα, ούτε το tapatalk δεν βλέπω να χρειάζεται. Όταν λυθούν τα bugs θα είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ακόμη προσπαθώ να βρω τρόπο να παρακολουθώ τα 20-30 νήματα που είχα επιλέξει. Σίγουρα η αλλαγή είναι ευπρόσδεκτη και η εμφάνιση πιο καλή αλλά πρέπει να δωθεί μια βελτίωση στο κομμάτι αυτό.

Ειδικά από τη στιγμή που όπως φαίνεται δεν θα υπάρξει πλέον υποστήριξη στο Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να βλεπω, 1 φορα το καθε θεμα, και ολα τα θεματα που παρακολουθω, με σελιδοποιηση;

Προς το παρον, βλεπω πολλες φορες το καθε θεμα στη λιστα (απαραδεκτο). σπαμαρισμα διχως λογο. 1 φορα το καθε θεμα θελω να βλεπω.

Και τι βλακωδης επιλογη να διαλεγω χρονικο διαστημα θεματω που θα μου εμφανιζει; Θελω λιστα με οτι εχω subscription εδω και 15 χρονια!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
19 hours ago, karib said:

Πως μπορω να βλεπω, 1 φορα το καθε θεμα, και ολα τα θεματα που παρακολουθω, με σελιδοποιηση;

Προς το παρον, βλεπω πολλες φορες το καθε θεμα στη λιστα (απαραδεκτο). σπαμαρισμα διχως λογο. 1 φορα το καθε θεμα θελω να βλεπω.

Και τι βλακωδης επιλογη να διαλεγω χρονικο διαστημα θεματω που θα μου εμφανιζει; Θελω λιστα με οτι εχω subscription εδω και 15 χρονια!

αυτο γινεται μεσω των ρυθμισεων ακριβως απο πανω, και αν δεν κανω λαθος, αρκει να το κανεις μια φορα και θα εμφανιζονται ετσι πλεον

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/8/2021 at 4:24 ΜΜ, kremmydass said:

Πολύ καιρό το ακούγαμε, και τελικά έγινε πραγματικότητα. Το myphone άλλαξε και μάλιστα ΡΙΖΙΚΑ. Πώς σας φαίνονται οι νέες αλλαγές ; 

Μεμονωμένες παρατηρήσεις καλύτερα να κάνουμε στο κατάλληλο θέμα:

Κατά τα άλλα, θεωρώ την αλλαγή τεχνικά επιβεβλημένη. Στην δομή και τον τρόπο αλληλεπίδρασης, το άθροισμα είναι θετικό, παρά τα όποια προβλήματα και την απαραίτητη καμπύλη εξοικείωσης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, MyPhone Admin said:

αυτο γινεται μεσω των ρυθμισεων ακριβως απο πανω, και αν δεν κανω λαθος, αρκει να το κανεις μια φορα και θα εμφανιζονται ετσι πλεον

Ας μου πει λοιπον, καποιος τι να κανω, για να μην βλεπω αυτη την τοσο δυσχρηστη εικονα!

Οριστε οι 'επιλογες' μου στο stream, και πως τα βλεπω!

Θελω, απο μια φορα το καθε θεμα να φαινεται, αν κινηθηκε.

Πειτε μου.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, karib said:

Ας μου πει λοιπον, καποιος τι να κανω, για να μην βλεπω αυτη την τοσο δυσχρηστη εικονα!

Οριστε οι 'επιλογες' μου στο stream, και πως τα βλεπω!

Θελω, απο μια φορα το καθε θεμα να φαινεται, αν κινηθηκε.

Πειτε μου.

spacer.png

επειδή κι εγώ είχα το ίδιο θέμα και μόλις νομίζω πως το έφτιαξα θα σου πω τι να κάνεις.

Θα πας πάνω αριστερά που λέει εμφάνιση, και θα επιλέξεις το Items only (μόνο περιεχόμενα). Μετά θα σώσεις την ροή. Είτε θα σου έχει επιλογή να αποθηκεύσεις τις αλλαγές αν το έχεις ξαναρυθμίσει, είτε θα έχει κουμπί "αποθήκευση ως νέα ροή", και δίνεις ότι όνομα θέλεις. Πολύ σημαντικό είναι στη συνέχεια να πατήσεις το "επιλογές ροής" και να επιλέξεις ορισμός ροής ως προεπιλεγμένη. Αν δεν το κάνω το τελευταίο δεν κρατάει τη ρύθμιση...

Edited by Mark_K
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mark_K said:

επειδή κι εγώ είχα το ίδιο θέμα και μόλις νομίζω πως το έφτιαξα θα σου πω τι να κάνεις.

Θα πας πάνω αριστερά που λέει εμφάνιση, και θα επιλέξεις το Items only (μόνο περιεχόμενα). Μετά θα σώσεις την ροή. Είτε θα σου έχει επιλογή να αποθηκεύσεις τις αλλαγές αν το έχεις ξαναρυθμίσει, είτε θα έχει κουμπί "αποθήκευση ως νέα ροή", και δίνεις ότι όνομα θέλεις. Πολύ σημαντικό είναι στη συνέχεια να πατήσεις το "επιλογές ροής" και να επιλέξεις ορισμός ροής ως προεπιλεγμένη. Αν δεν το κάνω το τελευταίο δεν κρατάει τη ρύθμιση...

Φαινεται οντως να λειτουργει ετσι, thanks!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 26/8/2021 at 4:44 ΜΜ, zerokill said:

Γιατί δέν έχει μπεί η επιλογή κάποιος να μπορεί να διαγράψει τον λογαριασμό του;

Σε κανένα φόρουμ δεν υπάρχει αυτή η επιλογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 minutes ago, Gabriel x2 said:

Στο  insomnia υπάρχει

Χμ… δεκτό, δεν το γνώριζα. Αν ζητηθεί και εδώ, δε νομίζω ότι θα είναι πρόβλημα να προστεθεί τότε και αυτή η επιλογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Το σχετικό θέμα είναι εδώ, το παρόν κλειδώνεται

 

https://myphone.gr/forum/topic/190070/

 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...