Jump to content

Google pixel: Γενική συζήτηση


kai50000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι reviews και τα τοιαύτα να περιμένουμε
αν ήμασταν στις υποστηριζόμενες χώρες θα το είχα πάρει χθες,το 6αρι το απλό ....δυστυχώς δεν έχω σκοπό να μπλέξω με αυτά

Link to comment
Share on other sites

On 20/10/2021 at 1:11 ΜΜ, Papp0us said:

28 δεν ξεκινάνε οι αποστολές;

Έτσι ξέρω και εγώ, προφανώς όχι στην Αγγλία.

Η συσκευή είναι out of stock στο UK store με μόνο το μαύρο 128αρη να είναι ακόμα διαθέσιμο με παράδοση στις 28.

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Έχουν σταλεί κάπου mail στην google ότι υπάρχει ενδιαφέρον από Ελλάδα για τις συσκευές της;
Είναι κρίμα που δίνει μισές συσκευές στη χώρα μας, το 6pro θα τα έπαιρνα με κλειστά τα μάτια.
Δεν με ενδιαφέρει το  5G, δεν με ενδιαφέρει το wifi call, δεν με ενδιαφέρει το volte... μου ακούγονται αστεία, για εμένα απλά είναι τραγικές ελλείψεις, αν η συσκευή είναι για μόστρα και όχι για επικοινωνία πάω πάσο.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konandrio said:

Έχουν σταλεί κάπου mail στην google ότι υπάρχει ενδιαφέρον από Ελλάδα για τις συσκευές της;
Είναι κρίμα που δίνει μισές συσκευές στη χώρα μας, το 6pro θα τα έπαιρνα με κλειστά τα μάτια.
Δεν με ενδιαφέρει το  5G, δεν με ενδιαφέρει το wifi call, δεν με ενδιαφέρει το volte... μου ακούγονται αστεία, για εμένα απλά είναι τραγικές ελλείψεις, αν η συσκευή είναι για μόστρα και όχι για επικοινωνία πάω πάσο.

Καλά και εγώ που το κινητό το χρησιμοποιώ ως επι το πλείστον για επικοινωνία,δεν έχει τύχει να χρησιμοποιήσω κάτι απο τα 2, αυτό δεν σημαίνει ότι το έχω για μόστρα!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, guy_fawkes said:

Καλά και εγώ που το κινητό το χρησιμοποιώ ως επι το πλείστον για επικοινωνία,δεν έχει τύχει να χρησιμοποιήσω κάτι απο τα 2, αυτό δεν σημαίνει ότι το έχω για μόστρα!

Ναι ΟΚ, τόσα χρόνια ζούσαμε χωρίς αυτά, δεν πεθάναμε, αλλά η επικοινωνία πλέον έχει πάει σε άλλα επίπεδα, είναι επιλογή του καθενός τι θα θυσιάσει, αλλά το δεν τρέχει και τίποτα με αυτές τις ελλείψεις είναι αστείο, κάποιος που κινείται σε δύσκολα μέρη με σήμα ή δουλεύει σε κανένα υπόγειο χάνει ένα από τα μεγαλυτέρα πλεονεκτήματα, κάποιος που είναι κυρίως με cosmote 5G επίσης θα χαλάστει, τα υπόλοιπα που γράφονται απλά είναι παρηγοριά στον άρρωστο.

 


Κάμια μαζική ενόχληση μπορεί να γίνει στην google;

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα όσα γράφεις,
Είναι σημαντικότατες ελλείψεις εν έτη 2021, αλλά that's the way it is. Κοινως take it or leave it.
Με το να τα αναμασαμε δε βγαίνει τίποτα, ούτε πρόκειται ξαφνικά να αρχίσουν να παίζουν το vowifi και το 5G.

Εστάλη από το Pixel 4a (5G)





Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites



Κάμια μαζική ενόχληση μπορεί να γίνει στην google;


Και πιστεύεις ότι αν μαζευτούν κάποιες χιλιάδες υπογραφές, θα πείσεις την Google να φέρει το Pixel στην Ελλάδα;

Θα δείξεις μήπως μ' αυτόν τον τρόπο ότι έχεις μεγαλύτερη αγοραστική δύναμη από την Ισπανία ή την Ιταλία χώρες στις οποίες επίσης αποφάσισε να μην πουλήσει το κινητό;

Ίσως κάποια στιγμή, όταν, και όποτε το θελήσει, όπως αποφάσισε να ενεργοποιήσει το Google Pay στην χώρα μας, έτσι να αποφασίσει να αρχίσει να πουλάει και τα κινητά της με τα παρελκόμενα τους.



Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 ώρες πριν, konandrio said:

Κάμια μαζική ενόχληση μπορεί να γίνει στην google;

Ενόχληση για τι πράγμα; Αφού η Google δεν ενδιαφέρεται για ευρεία διάθεση των συσκευών της και τις διαθέτει σε συγκεκριμένες αγορές. Μάλιστα αγορές πολύ μεγαλύτερες από τη δίκη μας, τις έχει εκτός. Από επιλογή της. Για ποιο λόγο λοιπόν να ασχοληθούν; Ίσα ίσα έχουν κάνει ότι περνάει από το χέρι τους λέγοντας  ότι οι συσκευές της προορίζονται μόνο για τη χώρα όπου πωλούνται. Τώρα αν κάποιοι από εμάς θέλουν να κάνουν παρά εισαγωγή και με ότι αυτό συνεπάγεται, δεν φταίει η Google.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, athanaso77 said:

Ενόχληση για τι πράγμα; Αφού η Google δεν ενδιαφέρεται για ευρεία διάθεση των συσκευών της και τις διαθέτει σε συγκεκριμένες αγορές. Μάλιστα αγορές πολύ μεγαλύτερες από τη δίκη μας, τις έχει εκτός. Από επιλογή της. Για ποιο λόγο λοιπόν να ασχοληθούν; Ίσα ίσα έχουν κάνει ότι περνάει από το χέρι τους λέγοντας  ότι οι συσκευές της προορίζονται μόνο για τη χώρα όπου πωλούνται. Τώρα αν κάποιοι από εμάς θέλουν να κάνουν παρά εισαγωγή και με ότι αυτό συνεπάγεται, δεν φταίει η Google.

Α ΟΚ
Νόμιζα μας θεωρούσαν λίγους και δεν γούσταραν, κρίμα.
Έχουμε καταντήσει sasmsung apple και δεν θέλω καμία από τις δυο 😔

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε πρόσφατο poll σε gsmarena

https://www.gsmarena.com/weekly_poll_pixel_6_series_is_going_on_sale_next_week_who_is_getting_one-news-51533.php

Weekly poll: Pixel 6 series is going on sale next week, who is getting one?

1)I wish, they are not available near me

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Σε πρόσφατο poll σε gsmarena

https://www.gsmarena.com/weekly_poll_pixel_6_series_is_going_on_sale_next_week_who_is_getting_one-news-51533.php

Weekly poll: Pixel 6 series is going on sale next week, who is getting one?

1)I wish, they are not available near me

Απίστευτη γκουγκλ, να θέλει κόσμος να αγοράσει και να μην μπορεί. Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι, τουλάχιστον στην Ευρώπη, να στέλνουν και σε άλλες χώρες;

Στο ρέντιτ πετυχαίνες ένα σωρό posts με κόσμο να ρωτάει πώς μπορεί να πάρει κτλ

Σήμερα λήγει και το εμπάργκο και θα δούμε τι παίζει γενικά με τις συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την παραγγελία στο Saturn που ήδη έγινε έκανα παρήγγειλα και  το Pro από Αμερική που δίνει δώρο τα Pixel Buds .

Σε ευρώ λοιπόν έχουμε 780 αλλά πρέπει να στο φέρει κάποιος και συμπεριλαμβάνει και τα buds . Not bad 

Το έκανα από Αμερική διότι ήδη εξίσωσαν την τιμή στα 899 Ευρώ και άντε να πάρεις κ τ ακουστικά Bose τα οποία και να πουλήσεις στα 200 τότε είσαι στα 700.

Ε με 780 έχω και τα buds που θα τα χρησιμοποιώ κιόλας . 

Το άσχημο είναι ότι δίνει ημερομηνία 24 Ιανουαρίου ...

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη γκουγκλ, να θέλει κόσμος να αγοράσει και να μην μπορεί. Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι, τουλάχιστον στην Ευρώπη, να στέλνουν και σε άλλες χώρες;
Στο ρέντιτ πετυχαίνες ένα σωρό posts με κόσμο να ρωτάει πώς μπορεί να πάρει κτλ
Σήμερα λήγει και το εμπάργκο και θα δούμε τι παίζει γενικά με τις συσκευές.
πότε δεν ενδιέφερε την google η πώληση συσκευών όταν το καταλάβετε αυτό θα σταματήσετε την γκρίνια
και αφού δεν μας θέλει στα τέτοια μας και μεις ,βάζω ένα τεράστιο Χ και πάω παρακάτω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
42 minutes ago, akalos said:

πότε δεν ενδιέφερε την google η πώληση συσκευών όταν το καταλάβετε αυτό θα σταματήσετε την γκρίνια

Έτσι ακριβώς είναι, η Google δεν σκοπεύει, με την μέχρι τώρα πολιτική της τουλάχιστον, να γίνει mainstream πωλητής συσκευών. Βγάζει τα Pixel για να έχει ένα μεγαλύτερο beta testing κοινό να δοκιμάζει το λειτουργικό της και μέχρι εκεί, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, akalos said:

πότε δεν ενδιέφερε την google η πώληση συσκευών όταν το καταλάβετε αυτό θα σταματήσετε την γκρίνια
και αφού δεν μας θέλει στα τέτοια μας και μεις ,βάζω ένα τεράστιο Χ και πάω παρακάτω
 

Ο καθένας κάνει ό,τι αποφασίσει. Εμείς που έχουμε Pixel εδώ και χρόνια πάντως είμαστε μια χαρά.

3 ώρες πριν, athanaso77 said:

Έτσι ακριβώς είναι, η Google δεν σκοπεύει, με την μέχρι τώρα πολιτική της τουλάχιστον, να γίνει mainstream πωλητής συσκευών. Βγάζει τα Pixel για να έχει ένα μεγαλύτερο beta testing κοινό να δοκιμάζει το λειτουργικό της και μέχρι εκεί, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Αυτό με το beta testing είναι λίγο επιχείρημα εποχής Nexus, μια χαρά είναι το software, πιο σταθερό και γρήγορο από πολλές εταιρείες. Αν δεν ενδιαφερόταν δεν θα αποφάσιζε να κάνει δικό της chip, ούτε θα έβγαζε συσκευές high-end, oύτε θα άρχιζε να φτιάχνει φυσικά καταστήματα, ούτε θα διπλασίαζε τον αριθμό συσκευών που θα βγάλει. Προσωπικά ανησύχησα όταν έβγαλε το P5 γιατί φάνηκε να αλλάζει στρατηγική, αλλά φέτος δείχνει να επιστρέφει κανονικά.

Το θέμα είναι ότι δεν έχει εμπειρία ως hardware vendor και έχει αποφασίσει να ασχολείται μόνο με τις ΗΠΑ κατά κύριο λόγο.  H στρατηγική της είναι να το παίξει ως η μόνη αμερικάνικη εταιρεία κατασκευαστής και να πάρει μερίδια από Huawei και λοιπούς στις ΗΠΑ.

Σχετικό λινκ: https://www.theverge.com/2021/10/19/22734154/pixel-6-sales-shipments-new-pixelbook-report

 

 

Edited by Sotnem
Link to comment
Share on other sites









  H στρατηγική της είναι να το παίξει ως η μόνη αμερικάνικη εταιρεία κατασκευαστής και να πάρει μερίδια από Huawei και λοιπούς στις ΗΠΑ.
Σχετικό λινκ: https://www.theverge.com/2021/10/19/22734154/pixel-6-sales-shipments-new-pixelbook-report

 
 

όνειρα θερινής νυκτός αλλά το καλοκαίρι πέρασε ,είπαμε να πάρουμε pixel να γουστάρουμε όχι να μπλεξουμε
χωρίς 5g δεν πάμε πουθενά,το τι κάνει σε άλλες χώρες δεν μας αφορά
ας το δώσει στην Samsung να το φτιάξει που ξέρει τι κάνει και το χει αποδείξει,να δουλεύουν όλα και εγγύηση αντιπροσωπείας και όλα όπως πρέπει,απλά πράγματα
fan του pure android αλλά μέχρι εκεί,αυτό που κάνουν είναι καραγκιοζιλικι







Link to comment
Share on other sites

Μερικοί χρήστες του νήματος ως προς τα pixel, μου θυμίζουν τη φάση με τον άλλο που χωρίζει με τη γκόμενα, το παίζει ότι την ξεπέρασε και γύρισε σελίδα, αλλά παρόλα αυτά κάθε μέρα της στέλνει μηνύματα για το πόσο άθλια είναι και πόσο αυτός είναι καλά πλέον που χώρισαν. Την ξεπέρασε όντως τελικά και πήγε παρακάτω ή κατά βάθος τη θέλει σαν τρελός, σαν κολασμένος και δεν μπορεί να το ξεπεράσει; 😉

Φιλικά, αστειευόμενος και προς σκέψη.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες σκόρπιες εντυπώσεις από τα ως τώρα πρώτα reviews σε youtube,τα οποία είναι λίγο ότι να ναι.

Για το Pixel6 αναμενόμενα το δυνατό του σημείο είναι η τιμή του,οι φωτογραφικές δυνατότητες της κεντρικής κάμερας,η επίπεδη οθόνη και η καλή αυτονομία.

Για το pixel6pro,αναμενόμενα κερδίζει σε οθόνη(panel/bezels),η telephoto 4x κάμερα,καλύτερη ποιότητα κατασκευής,12gb ram

Και για τα 2 pixel τα δυνατά τους στοιχεία αναμενόμενα φαίνεται να είναι

  • η software υποστήριξη
  • οι φωτογραφικές ικανότητες
  • η καλή τους αυτονομία
  • οι επιπλέον δυνατότητες σε μετάφραση/photo eraser
  • Ip68(ειδικά για το φθηνότερο Pixel6)
  • η τιμή τους

Στα αδύναμα σημεία

  • κακή διαθεσιμότητα 
  • video είναι λίγο χαμηλότερα σε σχέση με φωτογραφίες
  • στέρεο ηχεία φαίνεται να είναι λίγο πίσω από ανταγωνισμό
  • μέγιστη φωτεινότητα οθόνης πίσω από ανταγωνισμό
  • απουσία faceID/unlock
  • απουσία φορτιστή από το κουτί
  • αναμενόμενα πίσω από snap888(ειδικά σε gaming)

Πάνω κάτω όπως τα περιμέναμε δηλαδή στο ποια είναι τα δυνατά και αδύναμα σημεία τους γενικά,και άρα το όλο θέμα ξαναγυρνά στα περί διαθεσιμότητας και υποστήριξης 5G,volte κλπ

Γερό χτύπημα προς τα oneplus που κυριολεκτικά δεν έχουν λόγο ύπαρξης πλέον που ζητάνε παραπάνω χρήματα  τα 9 και 9Pro.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Γερό χτύπημα προς τα oneplus που κυριολεκτικά δεν έχουν λόγο ύπαρξης πλέον που ζητάνε παραπάνω χρήματα  τα 9 και 9Pro.

Σωστή παρατήρηση αυτή.

Στο μεταξύ είμαι όλη μέρα στη σελίδα της Fnac, με το προϊόν στο καλάθι και όλο το γυροφέρνω. Να το πάρω, να μην το πάρω.....🥴

Μέχρι πριν λίγες μέρες με φρέναρε πολύ το μέγεθος (αν ήταν στις διαστάσεις του 5, είχα πάει στη Γαλλία να το πάρω 😁) και πάνω που είπα να το παραβλέψω, βλέπω ότι το βάρος έχει εκτοξευθεί στα 207g. Πως στην ευχή κατάφεραν και το έκαναν τόσο βαρύ;

Θυμάμαι πριν δυο καλοκαίρια είχε περάσει από τα χέρια μου για μερικές μέρες ένα RN9 Pro που είναι στο ίδιο βάρος και μου είχε φανεί τούβλο.

Τελοσπαντων.....σόρρυ για το οφ τόπικ.

 

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, jimteo said:

Σωστή παρατήρηση αυτή.

Στο μεταξύ είμαι όλη μέρα στη σελίδα της Fnac, με το προϊόν στο καλάθι και όλο το γυροφέρνω. Να το πάρω, να μην το πάρω.....🥴

Μέχρι πριν λίγες μέρες με φρέναρε πολύ το μέγεθος (αν ήταν στις διαστάσεις του 5, είχα πάει στη Γαλλία να το πάρω 😁) και πάνω που είπα να το παραβλέψω, βλέπω ότι το βάρος έχει εκτοξευθεί στα 207g. Πως στην ευχή κατάφεραν και το έκαναν τόσο βαρύ;

Θυμάμαι πριν δυο καλοκαίρια είχε περάσει από τα χέρια μου για μερικές μέρες ένα RN9 Pro που είναι στο ίδιο βάρος και μου είχε φανεί τούβλο.

Τελοσπαντων.....σόρρυ για το οφ τόπικ.

 

Κι εγώ έκανα προπαραγγελία από το Fnac για το 6, περιμένοντας τα reviews. Είδα τα reviews και είναι πολύ θετικά, οπότε δεν ακύρωσα. Με προβληματίζει πάρα πάρα πολύ το μέγεθος όμως. Θεωρητικά είναι να το στείλουν τις επόμενες μέρες, αλλά με τη ζήτηση και όσα θυμάμαι από τα Fnac, μπορεί να αργήσει.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό εύχομαι.
Και για εμένα το μέγεθος είναι ανασταλτικός παράγοντας αλλά επειδή μου αρέσουν πολυ τα pixel, είπα να κάνω τα στραβα μάτια.
Απλά τις αμφιβολιες μου ήρθε τώρα να ενισχύσει και το κάπως μεγαλο βάρος.
Σε κάθε περίπτωση εύχομαι να το ευχαριστηθείς.

Εστάλη από το Pixel 4a (5G)



Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Κάποιες σκόρπιες εντυπώσεις από τα ως τώρα πρώτα reviews σε youtube,τα οποία είναι λίγο ότι να ναι.

Για το Pixel6 αναμενόμενα το δυνατό του σημείο είναι η τιμή του,οι φωτογραφικές δυνατότητες της κεντρικής κάμερας,η επίπεδη οθόνη και η καλή αυτονομία.

Για το pixel6pro,αναμενόμενα κερδίζει σε οθόνη(panel/bezels),η telephoto 4x κάμερα,καλύτερη ποιότητα κατασκευής,12gb ram

Και για τα 2 pixel τα δυνατά τους στοιχεία αναμενόμενα φαίνεται να είναι

  • η software υποστήριξη
  • οι φωτογραφικές ικανότητες
  • η καλή τους αυτονομία
  • οι επιπλέον δυνατότητες σε μετάφραση/photo eraser
  • Ip68(ειδικά για το φθηνότερο Pixel6)
  • η τιμή τους

Στα αδύναμα σημεία

  • κακή διαθεσιμότητα 
  • video είναι λίγο χαμηλότερα σε σχέση με φωτογραφίες
  • στέρεο ηχεία φαίνεται να είναι λίγο πίσω από ανταγωνισμό
  • μέγιστη φωτεινότητα οθόνης πίσω από ανταγωνισμό
  • απουσία faceID/unlock
  • απουσία φορτιστή από το κουτί
  • αναμενόμενα πίσω από snap888(ειδικά σε gaming)

Πάνω κάτω όπως τα περιμέναμε δηλαδή στο ποια είναι τα δυνατά και αδύναμα σημεία τους γενικά,και άρα το όλο θέμα ξαναγυρνά στα περί διαθεσιμότητας και υποστήριξης 5G,volte κλπ

Γερό χτύπημα προς τα oneplus που κυριολεκτικά δεν έχουν λόγο ύπαρξης πλέον που ζητάνε παραπάνω χρήματα  τα 9 και 9Pro.

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ, κατι που δεν αναφερθηκε ειναι το optimization που είχε κανει η Google με το δικο της HW και SW πλεον - οπως κανουν τα μηλα απο την αρχη. Θεωρώ αυτο ενα πολυ δυνατό χαρτί στο κομματι performance και αυτονομιας - και άς ειναι "πισω" στα νουμερα ο επεξεργαστης.

Face ID ναι, δεν ξέρω γιατι δεν εβαλαν... οπως επισης και η διαθεσή δεν ειναι παγκόσμια, αλλα μη ξεχναμε το γενικό προβλημμα που υπάρχει με το supply chain σε τσιπακια και αλλα τεχνολογικά - η μη, καλουδια απο πέρσυ.

By the way, οπως έχω πει παραλαμβανω σε λίγες ωρες το Pro 🙂

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, geovass said:

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ, κατι που δεν αναφερθηκε ειναι το optimization που είχε κανει η Google με το δικο της HW και SW πλεον - οπως κανουν τα μηλα απο την αρχη. Θεωρώ αυτο ενα πολυ δυνατό χαρτί στο κομματι performance και αυτονομιας - και άς ειναι "πισω" στα νουμερα ο επεξεργαστης.

Face ID ναι, δεν ξέρω γιατι δεν εβαλαν... οπως επισης και η διαθεσή δεν ειναι παγκόσμια, αλλα μη ξεχναμε το γενικό προβλημμα που υπάρχει με το supply chain σε τσιπακια και αλλα τεχνολογικά - η μη, καλουδια απο πέρσυ.

By the way, οπως έχω πει παραλαμβανω σε λίγες ωρες το Pro 🙂

Για μένα το Face Unlock πάντως μόνο θετικό δεν είναι, ειδικά με τις μάσκες. Το μοναδικό θέμα που με ενοχλούσε στο Pixel 4 ήταν, πιο πολύ και από την μπαταρία. Χίλιες φορές αποτύπωμα. Σαν την ταχύτητα και την ευκολία του Pixel 2 κανένα. Βλέπω ότι αυτό τώρα στην οθόνη του 6 δεν είναι και το πιο γρήγορο του κόσμου βέβαια. Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Θα περίμενα πάντως να έβαζε ultrasonic second generation finger reader όπως έχει galaxy s21 σειρά που διακρίνεται και για την ασφάλεια πολύ περισσότερο από οποιαδήποτε optical αλλά και αξιοπιστία - ταχύτητα.

Αντε να πω οι Κινέζοι oem δεν έχουν την ασφάλεια τόσο υψηλά σε προτεραιότητα αλλά από την Google θα περίμενα περισσότερα.

Το κατατάσσω σαφέστατα στα αρνητικά της σειράς.

Sent from my KB2003 using Tapatalk



OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...