Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία εδω να δείτε τις αλλαγές... 

697736086_Screenshot_20220905-165850_Softwareupdate.jpg

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τι σιγά σιγά. Ήδη κι εδώ μέσα κάποιοι την έλαβαν (και μάλιστα cosmote branded- τα τελευταία χρόνια είναι τρελό ότι ένα branded phone δίνει ακαριαία τα updates και τα vanilla...ακολουθουν) . Μέχρι τέλος της εβδομάδος θα την έχουν τα περισσότερα variants... 
Το έχασα αυτό...

Δεν είχα προλάβει να διαβάσω τα προηγούμενα και το έχασα.

Όντως περίεργο αυτό με τα branded. Το δικό μου unbranded και τίποτα ακόμα. Θα έρθει που θα πάει...
Link to comment
Share on other sites

αποψε σημερα και χθες.. περνουν οι νυχτες και οι μερες πολλες... αλλα η samsung εκει! δεν μας δίνει το ψωμί! 😛

ακομα τπτ για τα unbranded

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε αναβάθμιση με την task bar και το multitasking του fold 4 

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ρε παιδιά.

Εμφανίστηκαν ρωγμές στη μέση της οθόνης μετά από 9 μήνες χρήσης. Τη συσκευή τώρα πρέπει να την πάω στο κατάστημα αγοράς(Κωτσόβολος) ή μπορώ να πάω και στο επίσημο service της Samsung, που είναι η Smartec, με την απόδειξη αγοράς και γίνεται από εκεί, αν το εγκρίνει η Samsung φυσικά;

Ξέρει κανείς;

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, tsamo said:

Να ρωτήσω ρε παιδιά.

Εμφανίστηκαν ρωγμές στη μέση της οθόνης μετά από 9 μήνες χρήσης. Τη συσκευή τώρα πρέπει να την πάω στο κατάστημα αγοράς(Κωτσόβολος) ή μπορώ να πάω και στο επίσημο service της Samsung, που είναι η Smartec, με την απόδειξη αγοράς και γίνεται από εκεί, αν το εγκρίνει η Samsung φυσικά;

Ξέρει κανείς;

Κατευθείαν στην Smartec 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχουμε κλήση μπορεί να είναι σε lanscape ?
Δεν μπορώ να βρω ρίθμηση

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ακομα τπτ.. ξερουμε τι διαφορα εχει το eux με το cos? μπας και αξιζει να αλλαξουμε και csc.

Link to comment
Share on other sites

ακομα τπτ.. ξερουμε τι διαφορα εχει το eux με το cos? μπας και αξιζει να αλλαξουμε και csc.
Αν δεν κάνω λάθος το cos είναι cosmote, οπότε έρχονται μέσω της εταιρείας τα update. Πάντως και με το Flip 3 από cosmote που είχα, ερχόντουσαν άμεσα και πρώτα τα updates. Ήθελε κάποιες μέρες να πάει στης γυναίκας μου που είναι eux από Πλαίσιο.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tfd1978 said:

Αν δεν κάνω λάθος το cos είναι cosmote, οπότε έρχονται μέσω της εταιρείας τα update. Πάντως και με το Flip 3 από cosmote που είχα, ερχόντουσαν άμεσα και πρώτα τα updates. Ήθελε κάποιες μέρες να πάει στης γυναίκας μου που είναι eux από Πλαίσιο.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

αυτο το ξερω, ελεγα μην γνωριζει καποιος βαθυτερα τι παιζει.. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Ermenegildo said:

ακομα τπτ.. ξερουμε τι διαφορα εχει το eux με το cos? μπας και αξιζει να αλλαξουμε και csc.

Δεν αξίζει γιατί θα έχεις τις εφαρμογές της cosmote (οι οποίες διαγράφονται) όπως και υπομένουμε της cosmote wifi calling και αλλα τέτοια...Μικρό το κακό βέβαια...Τώρα να εχω δει από την αρχή η cosmote να παίρνει απο μέρες εως και 8 μέρες νωρίτερα τις αναβαθμίσεις εκτός από 1 αν θυμάμαι καλά...Αλλα οκ δεν νομίζω ότι αξίζει να αλλάξεις ρομ για αυτό τον λόγω...Εγω προσωπικά που έχω vodafone sim οταν το είχα πάει για επισκευή στη smartec τους ζήτησα μιας και θα εκαναν επαναφορά να μου περάσουν την ευρωπαϊκή αλλα φυσικά αρνήθηκαν 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Φίλος έφερε το fold 3 512gb από Γερμανία πριν από ένα μήνα και του γυαλισε του χριστιανού το 4πηγε λοιπόν σήμερα σε γνωστό μαγαζί που πουλάει τηλέφωνα και δέχεται ανταλλαγές και η τιμή που του δίνει δώσανε για το 512 ήταν... 400 ευρώ λέγοντας του μάλιστα και επιμενωντας ότι το 3 απέχει χλμ από τ 4 και δεν πουλιέται εύκολα 

Έτσι μια ιστορία για να λέμε 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Φίλος έφερε το fold 3 512gb από Γερμανία πριν από ένα μήνα και του γυαλισε του χριστιανού το 4πηγε λοιπόν σήμερα σε γνωστό μαγαζί που πουλάει τηλέφωνα και δέχεται ανταλλαγές και η τιμή που του δίνει δώσανε για το 512 ήταν... 400 ευρώ λέγοντας του μάλιστα και επιμενωντας ότι το 3 απέχει χλμ από τ 4 και δεν πουλιέται εύκολα 
Έτσι μια ιστορία για να λέμε 
Είναι αστείοι σε αυτά τα μαγαζιά!!!

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

τελικα μετα το update δεν βρίσκω κάποιο λόγο να πάω στο 4.. στην λειτουργικότητα δεν διαφέρει πουθενά, στην παραγωγικότητα πάλι πουθενα, οκ δεχομαι τα της μπαταριας και θερμανσης του επεξεργαστη αλλα πραγματικά δεν βρίσκω κάτι άλλο.

α και φωτο που βγάζω πάλι δεν είδα καμία φοβερή διαφορά. Προσωπικά ελπίζω το 5 να έχει καμία σπουδαία διαφορά ώστε να με κάνει να το πάρω. Το 3 είναι έρωτας.. 

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από Cosmote ήρθε το update σε κάποιον άλλον. Σε εμένα τίποτα ακόμα.

Στάλθηκε από το Galaxy Z Fold 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει πάει πουθενά αλλού Εγώ τουλάχιστον δεν έχω λάβει κάτι

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το eux ακομα δεν εχει ανεβει και τπτ στο sammobile εχει μεινει εκει στο Αυγούστου οποτε...

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!
τελικα μετα το update δεν βρίσκω κάποιο λόγο να πάω στο 4.. στην λειτουργικότητα δεν διαφέρει πουθενά, στην παραγωγικότητα πάλι πουθενα, οκ δεχομαι τα της μπαταριας και θερμανσης του επεξεργαστη αλλα πραγματικά δεν βρίσκω κάτι άλλο.
α και φωτο που βγάζω πάλι δεν είδα καμία φοβερή διαφορά. Προσωπικά ελπίζω το 5 να έχει καμία σπουδαία διαφορά ώστε να με κάνει να το πάρω. Το 3 είναι έρωτας.. 
Το ίδιο και εγώ φίλε μου, και επειδή το ψιλό βαρέθηκα το έδωσα πηγα σε s22 ultra και αργότερα σε fold 5.. Δεν βρίσκω μεγάλες διαφορές και γιαυτό δεν το αγόρασα.. Πιστεύω στο 5 να βάλουν και το πενάκι, να το ενσωματώσουν δηλ... μόνο αυτό του λείπει για μένα.. Όλα τα άλλα αδιάφορα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εγώ φίλε μου, και επειδή το ψιλό βαρέθηκα το έδωσα πηγα σε s22 ultra και αργότερα σε fold 5.. Δεν βρίσκω μεγάλες διαφορές και γιαυτό δεν το αγόρασα.. Πιστεύω στο 5 να βάλουν και το πενάκι, να το ενσωματώσουν δηλ... μόνο αυτό του λείπει για μένα.. Όλα τα άλλα αδιάφορα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Δεν πουλαγες το S22U για να πας για το 4 ?
Αλλαξες γνωμη τελικά?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, anergos13 said:
Δεν πουλαγες το S22U για να πας για το 4 ?
Αλλαξες γνωμη τελικά?

Ναι, και ευτυχώς που δεν το έκανα γιατί το είδα σε έναν συνάδελφο που το πήρε στη δουλειά και ήταν λες και είχα το 3..προσωπικά νομίζω ότι είναι facelift του 3 με έναν επεξεργαστή καινούριο..
Οπότε θα μείνω με το s22 ultra
και μόλις το βαρεθώ και αυτό τότε μπορεί να ξαναπάρω κάνα 3 η αν έχει πέσει η τιμή του 4 τόσο πολύ θα πάρω αυτό.. Αλλιώς θα περιμένω και πάμε για 5...

Τεσπα το σοκ από την αλλαγή το ξεπέρασα την 5η μέρα μετά από πώληση του fold ειλικρινά μετά από το fold είναι πολύ δύσκολο να κοιτάξεις άλλο συμβατικό τηλέφωνο.. Όμως τελικα το συνήθισα το ultra και θυμήθηκα εποχές note, τσέπη ευκολία μεταφορά ενσωματωμένο πενάκι και όλα αυτά τα καλούδια που μου έδινε.. Ευχαριστώ την samsung που με κάνει πλέον να νομίζω ότι το s22 ultra είναι ένα τηλέφωνο τσέπης. 

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Edited by sbxgr
P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...