Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το έγραψα και εγώ αυτό αν δεις στην προηγούμενη σελίδα. Δεν πειράζει... έρχεται το Vivo X Fold S !!! Ώρα για αλλαγή...
Αν δεν σε ενδιαφέρει η έλλειψη του stylus είναι μια επιλογή. Επειδή δεν έχω ασχοληθεί καθόλου, όχι ότι με ενδιαφέρει προσωπικά αλλά απο περιέργεια, τι παραπάνω έχει και πόσα θα πρέπει να δώσεις;

Στάλθηκε από το Galaxy Z Fold 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με το 3 θεωρώ ότι η 12L θα το ανεβάσει ακόμα πιοπολυ

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2022 at 8:59 ΜΜ, vfragos said:

Αν δεν σε ενδιαφέρει η έλλειψη του stylus είναι μια επιλογή. Επειδή δεν έχω ασχοληθεί καθόλου, όχι ότι με ενδιαφέρει προσωπικά αλλά απο περιέργεια, τι παραπάνω έχει και πόσα θα πρέπει να δώσεις;

Στάλθηκε από το Galaxy Z Fold 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Oxι για Ευρωπη δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samsung brings latest One UI 4.1.1 and One UI Watch 4.5 to older devices - SamMobile σήμερα λέει πως θα βγει για εμάς.. πες και κάποιες μέρες που κάνει... 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε η αναβάθμιση σε one ui 411... 

1500mb....σε συσκευή απο Γερμανό COS 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχω το 512 αγορασμένο Αύγουστο πέρισυ. Σε ποια τιμή θεωρείτε λογικό να το δώσω; Το έχω βάλει 900€ και μου έχουν κάνει μια προσφορά για 720€. Μαζί δίνω 2 έξτρα θήκες κλπ.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, tsiglas said:

Μόλις έσκασε η αναβάθμιση σε one ui 411... 

1500mb....σε συσκευή απο Γερμανό COS 

τι αλλαγες βλεπεις? σε μενα τπτ ακομα

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, tsiglas said:

Μόλις έσκασε η αναβάθμιση σε one ui 411... 

1500mb....σε συσκευή απο Γερμανό COS 

ειναι με την 12L αραγε?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nikolasn80 said:

ειναι με την 12L αραγε?

Δεν γράφει 12L αλλά έχει όλες τις λειτουργίες της 12L

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Cadfael said:

Έχω το 512 αγορασμένο Αύγουστο πέρισυ. Σε ποια τιμή θεωρείτε λογικό να το δώσω; Το έχω βάλει 900€ και μου έχουν κάνει μια προσφορά για 720€. Μαζί δίνω 2 έξτρα θήκες κλπ.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Νομίζω στα 800 είναι πιο fair. Είναι και το 512...

12 ώρες πριν, tsiglas said:

Δεν γράφει 12L αλλά έχει όλες τις λειτουργίες της 12L

Αναμένουμε εντυπώσεις. 

Μπράβο στη σαμμυ που δεν άφησε μήνες πίσω την αναβάθμιση για marketing λόγους... 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έδωσα στα 720€ γιατί δεν ήθελα να περιμένω άλλο. Δεν υπήρχε και τρελό ενδιαφέρον. Και 800 να το έδινα όμως είναι τεράστια η απαξίωση. Το είχα πάρει πέρισυ 1520 αποφορολογημένο, δηλαδή έχασε πάνω από το 50% της αξίας του. Νομίζω ότι είναι τραγικό. Αν ισχύουν και αυτά που ακούω για το 4 ότι μέσα σε λίγες μέρες έπεσε 500€, δεν υπάρχει καμμία λογική στις τιμολογήσεις της Samsung.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το σκότωσες! Κρίμα...δεν χρειάζονται βιασύνες όταν πουλάς κάτι τέτοιο. Όλοι τσάμπα τα θέλουν. Και μπορεί εσύ να το βαρέθηκες, αλλά είναι εργαλείο, σφαίρα στην χρήση και είναι κρίμα να φεύγει σε τέτοιες τιμές!

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντα έτσι γίνεται με τέτοιου είδους συσκευές. Για αυτό και είναι καλό να περιμένεις λίγο πριν αγοράσεις να ξεφουσκώσει το πράγμα ώστε να μειώσεις την χασούρα.  

Εγώ πήρα το 256 σφραγισμένο 850ε πριν 3 μήνες περίπου οπότε έχει περιοριστεί η χασούρα κατά πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Τυχερός είσαι @Kostas.k που πέτυχες τέτοια τιμή. Τώρα που το 4 είναι σχεδόν το ίδιο (με τις μικρές διαφορές που έχει), η τιμή πήρε λίγο πάνω στα μεταχειρισμένα. Και λογικό είναι, αφού με τα μισά λεφτά παίρνεις σχεδόν την ίδια συσκευή στην πράξη.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk







Link to comment
Share on other sites

Φάνη μάζεψες ξανά το εργαλείο?

 

59 minutes ago, Ermenegildo said:

Με CSC EUX ακομα τπτ... να αλλαξω CSC??

Λιγο υπομονη. Θεμα 1-2 ημέρων και για τα EUX / EUR...

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, tsiglas said:

Μόλις έσκασε η αναβάθμιση σε one ui 411... 

1500mb....σε συσκευή απο Γερμανό COS 

Καλησπερα του γερμανου φοραει rom της cosmote ;
Αρα στο ευρωπαικο EUR/EUX θα ερθει λογικα σε δυο μερες το πολυ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Φάνη μάζεψες ξανά το εργαλείο?
 
Λιγο υπομονη. Θεμα 1-2 ημέρων και για τα EUX / EUR...
Ναι Βαγγέλη!!! Γύρισα πίσω, και δεν θα ξαναφύγω!! Ότι αλλο παίρνω είναι απλά αδιάφορο.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, tfd1978 said:

Ναι Βαγγέλη!!! Γύρισα πίσω, και δεν θα ξαναφύγω!! Ότι αλλο παίρνω είναι απλά αδιάφορο. emoji6.png

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τα ίδια κι εδώ. Επόμενη μετάβαση αυστηρά στο fold 4. Το s22 ultra το πάλεψα μπόλικες φορές και ήταν εντελώς άνοστο... 

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια κι εδώ. Επόμενη μετάβαση αυστηρά στο fold 4. Το s22 ultra το πάλεψα μπόλικες φορές και ήταν εντελώς άνοστο... 
Όπως το είπες...Άνοστα όλα!!

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, RUSH said:

Τι σιγά σιγά. Ήδη κι εδώ μέσα κάποιοι την έλαβαν (και μάλιστα cosmote branded- τα τελευταία χρόνια είναι τρελό ότι ένα branded phone δίνει ακαριαία τα updates και τα vanilla...ακολουθουν) . Μέχρι τέλος της εβδομάδος θα την έχουν τα περισσότερα variants... 

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα κατάφερα να ανεβάσω screenshot... 

On 5/9/2022 at 5:52 ΜΜ, nikolasn80 said:

 

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...