Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 18/5/2022 at 7:30 ΜΜ, EliMiNaToR said:

Καλησπέρα,  γνωρίζει κανείς πότε θα είναι διαθέσιμο το expert Raw για την συσκευή μας ; 

https://www.sammobile.com/news/pro-grade-expert-raw-camera-app-available-galaxy-z-fold-3/

 

Ήρθε!

Link to comment
Share on other sites

On 25/5/2022 at 12:26 ΠΜ, Kostas.k said:

Να φανταστώ δεν χάνεις εγγύηση με την αφαίρεση της μεμβράνης; επίσης η μεμβράνη που διαβάζω παραπάνω που αλλάζει με μηχάνημα είναι για την μέσα η την έξω;

Με μηχάνημα αλλάζει η εσωτερική μεμβράνη. Νομίζω όπως σε όλα τα κινητά δεν χάνεται η εγγύηση επειδή έβαλες τζάμι. 

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και το σεταρω
Είχε 2 ενημερώσεις μεγάλες που έκανε και συνεχίζει.

Καλημέρα

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε νεα αναβάθμιση 1173mb με πολλές βελτιώσεις που αφορουν την κάμερακαι φυσικά την ασφάλεια 

Συσκευη Cos

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έσκασε νεα αναβάθμιση 1173mb με πολλές βελτιώσεις που αφορουν την κάμερακαι φυσικά την ασφάλεια 
Συσκευη Cos
Δεν ήρθε στο δικό μου ακόμα , αλλά απ' ότι διάβασα πρόσθεσαν τα smart widgets - επιτέλους- στο fold 2, άρα φαντάζομαι και στο 3!

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, gesvts said:

Δεν ήρθε στο δικό μου ακόμα , αλλά απ' ότι διάβασα πρόσθεσαν τα smart widgets - επιτέλους- στο fold 2, άρα φαντάζομαι και στο 3!

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
 

Ναι προστέθηκαν τα έξυπνα widgets 

Η έκδοση είναι android 12 UI 4.1 

F926BXXU1CVEB

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανενας αλλος προβλημα με την εφαρμογη messenger;

Μου κρασαρει συνεχεια.

Εχω κάνει τα πάντα,μονο επαναφορα του τηλ δεν εχω κανει.

Το προβλημα εξακολουθει και υπαρχει και μετα το uptade.

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, moysatos said:

Εχει κανενας αλλος προβλημα με την εφαρμογη messenger;

Μου κρασαρει συνεχεια.

Εχω κάνει τα πάντα,μονο επαναφορα του τηλ δεν εχω κανει.

Το προβλημα εξακολουθει και υπαρχει και μετα το uptade.

Φαντάζομαι το messenger του facebook εννοείς? 

Αν ναι όχι φίλε μου σε εμένα κανένα πρόβλημα πριν και τώρα... Δουλεύει ρολόι 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχω μεγάλη καθυστέρηση στο να πραγματοποιηθούν κλήσεις. Πατάω στην επαφή και ξεκινάει να καλεί μετά από 3-4 δευτερόλεπτα. Είχα κάνει ένα clear cache στην εφαρμογή του τηλεφώνου αλλά δε βοήθησε καθόλου.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Νέο Update σήμερα 285mb με ασφάλεια Ιουνίου... Συσκευή COS 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται λες και ειναι απο πλαστικό η οθόνη η κεντρική

Υπάρχει τοποθετημένο πλαστικό μπροστά απο τις 2 οθονες;

Αν ναι να το βγάλω για να εχει καλύτερη απόδοση;


Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται λες και ειναι απο πλαστικό η οθόνη η κεντρική

Υπάρχει τοποθετημένο πλαστικό μπροστά απο τις 2 οθονες;

Αν ναι να το βγάλω για να εχει καλύτερη απόδοση;


Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Νομίζω πως είναι όντως πλαστική ή κάτι παρόμοιο, αλλιώς δεν θα ήταν εύκαμπτη.
Η εσωτερική ζελατίνα γενικά δεν προτείνεται να βγει, και το λεει και η ίδια η εταιρεία αυτό.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gesvts said:

Νομίζω πως είναι όντως πλαστική ή κάτι παρόμοιο, αλλιώς δεν θα ήταν εύκαμπτη.
Η εσωτερική ζελατίνα γενικά δεν προτείνεται να βγει, και το λεει και η ίδια η εταιρεία αυτό.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
 

Μεγάλη χαζομάρα να μη μπορείς να αφαιρέσεις τη ζελατίνα.. Σκέψου σε ενα απλο, οχι αναδιπλούμενο, να σου απαγόρευαν να αφαιρέσεις τη ζελατίνα και μετά από 3-6 μήνες να εισουν με μια ζαρωμενη σκισμενη ζελατίνα.. Και καλα οσοι είναι Αθήνα και την αλλάζουν σε κάποιο εξειδίκευμενο κατάστημα, οι υπόλοιποι? 

Βασικός λόγος που δεν το έχω πάρει ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αν ξέρει κανείς. Αν το πάρω σε μεταχ και θελω να αλλαξω μπαταρία (να έχει καινούργια), αλλάζει κανονικά αν το στείλω στο επίσημο σέρβις και αν ναι, τι τιμή πάνω κάτω? 

Thanks, 

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αν ξέρει κανείς. Αν το πάρω σε μεταχ και θελω να αλλαξω μπαταρία (να έχει καινούργια), αλλάζει κανονικά αν το στείλω στο επίσημο σέρβις και αν ναι, τι τιμή πάνω κάτω? 
Thanks, 
Μήπως σε ενδιαφέρει το δικό μου φίλε? Το πουλάω σε άψογη κατάσταση με όλα τα παρελκόμενα.

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, tomco37 said:

Μήπως σε ενδιαφέρει το δικό μου φίλε? Το πουλάω σε άψογη κατάσταση με όλα τα παρελκόμενα.

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ φίλε μου, αλλά το εχω βρει σχετικά φτηνά και το σκέφτομαι. Ασε που το προτιμούσα ασημί. . Δε νομίζω να το δίνεις τοσο εσυ. Είμαι και επαρχία. Θα σου στείλω μυνημα ομως να δω ποσο το πουλάς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι προστέθηκαν τα έξυπνα widgets 
Η έκδοση είναι android 12 UI 4.1 
F926BXXU1CVEB
Καλά που το ανάφερες, δεν το είχα πάρει χαμπάρι. Πολύ βολικά.

Στάλθηκε από το Galaxy Z Fold 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κατι γι αυτο που ρώταγα, αν αλλαζει η μπαταρία στο επίσημο σέρβις και σε τι τιμή? 

Γιατί ειδα το μεταχ που ελεγα και μου φάνηκε πολύ πεσμένο σε μπαταρία. Ειναι που είναι μικρη, με 1 χρόνο χρήσης, δε μου κάνει, μονο αν βάλω καινούρια μπαταρία θα το πάρω. Παρότι το βρήκα πολύ φθηνά, αν δε μου κάνει δεν έχει νόημα. 

Ευχαριστώ, 

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κατι γι αυτο που ρώταγα, αν αλλαζει η μπαταρία στο επίσημο σέρβις και σε τι τιμή? 
Γιατί ειδα το μεταχ που ελεγα και μου φάνηκε πολύ πεσμένο σε μπαταρία. Ειναι που είναι μικρη, με 1 χρόνο χρήσης, δε μου κάνει, μονο αν βάλω καινούρια μπαταρία θα το πάρω. Παρότι το βρήκα πολύ φθηνά, αν δε μου κάνει δεν έχει νόημα. 
Ευχαριστώ, 
Καλησπέρα, εάν δεν έχουν αλλάξει τα δεδομένα ή αν δεν έχει διαφορετική αντιμετώπιση το συγκεκριμένο μοντέλο, η smartec την αλλάζει δωρεάν εάν το κινητό δεν έχει κλείσει χρόνο. Στο δεύτερο χρόνο της εγγύησης πληρώνεις μόνο το ανταλλακτικό και μόλις βγει από την εγγύηση ανταλλακτικό + εργασία. Πάρε ένα τηλ την smartec και θα σε κατατοπίσει. Άμα δεν έχει κλείσει χρόνο κιόλας πες του ότι ξαφνικά σου κλείνει στο 30% πχ

Όλα αυτά ίσχυαν τουλάχιστον μέχρι το s21 ultra που είχα, για s22 και fold 3 δεν ξέρω , αλλά δεν βρίσκω και τον λόγο να μην...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...