Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο περνάνε οι μέρες τόσο περισσότερο το εκτιμώ, ότι καλύτερο έχει περάσει από τα χέρια μου από εργονομία, λειτουργικότητα. Πραγματικό εργαλείο, διευκολύνει την καθημερινότητα σου σε όλα , επαγγελματικό, προσωπικό, ψυχαγωγία τα παει σε άλλο επίπεδο ευχρηστίας, χαίρεσαι να το δουλεύεις και κάνει τα πάντα να σε διευκολύνει. Δεν υπάρχει επιστροφή σε μη foldable και χωρίς spen .

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην παρέα σας από σήμερα ερχόμενος από flip3
Το πήρα στην προσφορά με το ρολόι και τα ακουστικά

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το τηλέφωνό μου τρώει κάτι κολλήματα, αργεί να κάνει κλήσεις, στο rotation της οθόνης καθυστερεί κλπ. Θέλω να κάνω ένα factory reset μήπως και στρώσει. Ποιος είναι ο τρόπος να το ξαναστήσω πιο εύκολα. Μπορώ να κρατήσω κάπου ένα backup και να επαναφέρω κωδικούς για mail και διάφορες εφαρμογές;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Cadfael said:

Καλημέρα. Το τηλέφωνό μου τρώει κάτι κολλήματα, αργεί να κάνει κλήσεις, στο rotation της οθόνης καθυστερεί κλπ. Θέλω να κάνω ένα factory reset μήπως και στρώσει. Ποιος είναι ο τρόπος να το ξαναστήσω πιο εύκολα. Μπορώ να κρατήσω κάπου ένα backup και να επαναφέρω κωδικούς για mail και διάφορες εφαρμογές;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
 

Εγώ για backup κωδικών χρησιμοποιώ το Samsung Pass. Παίρνει τους κωδικούς είτε αυτόματα είτε χειροκίνητα και μπορείς να τους συμπληρώσεις κατευθείαν από το πληκτρολόγιο επιτόπου στην εφαρμογή κατά το log in.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τί είναι το One UI Home που ρουφάει την μπαταρία σαν τρελό. Μπορεί να απενεργοποιηθεί;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τί είναι το One UI Home που ρουφάει την μπαταρία σαν τρελό. Μπορεί να απενεργοποιηθεί;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk


Εννοείς το "Αρχική One UI"? Αν ναι, είναι η αρχική οθόνη, ο launcher δηλαδή της Samsung.

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

e3d7dd6fe89203970fd8e961158cb9c9.jpg
Καλημέρα και από εμένα εχθές είχα ξεχάσει το μπουφάν μου έξω με το τηλ στη τσέπη όταν πήγα να το πάρω άνοιξα την συσκευή και ακούστηκε ο ήχος της διαφήμισης crunch .έπαθα πλάκα λέω πάει αυτό ήταν τελικά είναι η μεμβράνη η οποία ήδη ήταν για πέταμα.τωρα έχω μόνιμα τις φουσκάλες και δεν φεύγουν με τίποτα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δικαιολογείται τέτοια κατανάλωση; Τη γονατίζει την μπαταρία

Sent from my SM-F926B using Tapatalk


Δεν αναφέρεις την κατανάλωση, όμως δεν νομίζω ότι δικαιολογειται, τελευταία εβδομάδα μέσος όρος 0.7% κατανάλωση. Επειδή έχω διαβάσει να έχεις διάφορα θέματα, έχεις κάνει επαναφορά την συσκευή; Εάν ναι και συνεχίζονται εγώ θα επικοινωνουσα με samsung και το service αν χρειαστεί.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή είναι 15,7%. Στο τηλέφωνο έκανα επαναφορά πρόσφατα και το ξαναέστησα...

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή είναι 15,7%. Στο τηλέφωνο έκανα επαναφορά πρόσφατα και το ξαναέστησα...

Sent from my SM-F926B using Tapatalk


Μίλησε με samsung και service.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτή την στιγμή στο 1%...

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι εξωτερικό τώρα και το έχω μόνιμα σε power bank μη ξεμείνω μέσα στη μέρα... Θα τους το πάω μόλις γυρίσω. Ευχαριστώ

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πληθαίνουν η αναφορές ότι η Samsung θα προχωρήσει σε 4 χρόνια αναβαθμίσεις Android και 5 σε ενημερώσεις ασφαλείας. Φυσικά δεν θα μπορούσε να μην αφορά και το Z Fold 3. Ενσ μεγάλο μπράβο στην Samsung, έχει γίνει ο κατασκευαστής με τις ίσως καλύτερες και ταχύτερες ενημερώσεις και συνεχίζει..

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα σήμερα αναβάθμιση 1 και κάτι γίγα με ενημέρωση ασφαλείας Ιανουαρίου

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα σήμερα αναβάθμιση 1 και κάτι γίγα με ενημέρωση ασφαλείας Ιανουαρίου

Sent from my SM-F926B using Tapatalk


Καλημέρα, είδες κάποια βελτίωση στα προβλήματα που έχεις;
Μόλις την πέρασα και εγώ.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Νομίζω πως ναι αλλά θέλω να το παρακολουθήσω 1-2 μέρες.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk


Μια χαρά, ναι για δες το τις επόμενες ημέρες.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κ γω την αναβάθμιση.. Έχω κ γω κάποια θέματα..  Ευτυχώς δεν έκανα επαναφορά ακόμα κ στήσιμο γιατί  έχουνε έρθει 3 update μέχρι στιγμής.. Για να δούμε πως θα πάει και με αυτό το μεγάλο 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή εσωτερικής ζελατινας σε fold 3 από omnitech

Κόστος. 10 ευρώ.

Συνεννόηση 2 με 3 ημέρες πριν να έχουν τη ζελατινα.

Δεν χάνεται η εγγύηση.

Μισή με 1 ώρα μετά είναι έτοιμο.

Αυτά σε τηλεφωνικη επικοινωνία με το κατάστημα.

Εσείς οι κοντινοί στας Αθήνας. Έχετε καλά ακούσματα γιαυτό το καταστημα;  Ας πούμε όπως ακούμε τα τέλεια για τη smartec?

Εάν ναι απλά σωθήκαμε ως προς την εσωτερική ζελατίνα.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή εσωτερικής ζελατινας σε fold 3 από omnitech
Κόστος. 10 ευρώ.
Συνεννόηση 2 με 3 ημέρες πριν να έχουν τη ζελατινα.
Δεν χάνεται η εγγύηση.
Μισή με 1 ώρα μετά είναι έτοιμο.
Αυτά σε τηλεφωνικη επικοινωνία με το κατάστημα.
Εσείς οι κοντινοί στας Αθήνας. Έχετε καλά ακούσματα γιαυτό το καταστημα;  Ας πούμε όπως ακούμε τα τέλεια για τη smartec?
Εάν ναι απλά σωθήκαμε ως προς την εσωτερική ζελατίνα.
Επίσημο Service όπως και η Smartec είναι. Γιατί να μην είναι αξιόπιστη, μία χαρά θα είναι, στην τελική μία ζελατίνα αλλάζουν με ειδικό μηχάνημα. Εγώ έχω εξυπηρετηθεί και από άλλο επίσημο service της Samsung, Ξηρουχακης στην Καλλιθέα, άψογοι σε επίπεδο smartec.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά επίσημα πλέον 4 έτη μεγάλες αναβαθμίσεις Android και 5 ενημερώσεις ασφαλείας, ξεπεράσαμε ακόμα και την google.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση που κάνει μια μικρή καθυστέρηση από την στιγμή που θα διαλέξω ένα τηλέφωνο από τις επαφές μέχριο την στιγμή που θα κάνει την κλήση. Το έχει παρατηρήσει άλλος αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εμένα το έκανε πριν την αναβάθμιση σε σημείο να του κάνω ένα factory reset μήπως και συνέλθει. Μετά την αναβάθμιση πάλι το κάνει, δυστυχώς.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την εφαρμογή τηλεφώνου της Samsung, έχει βρει κανένας τρόπο να μπλοκάρει αυτόματα τις σπαμ κλήσεις , όπως κάνει η εφαρμογή τηλεφώνου της google;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εμένα το έκανε πριν την αναβάθμιση σε σημείο να του κάνω ένα factory reset μήπως και συνέλθει. Μετά την αναβάθμιση πάλι το κάνει, δυστυχώς.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk


Μετά την τελευταία αναβάθμιση που κάνει μια μικρή καθυστέρηση από την στιγμή που θα διαλέξω ένα τηλέφωνο από τις επαφές μέχριο την στιγμή που θα κάνει την κλήση. Το έχει παρατηρήσει άλλος αυτό;
Όχι, γίνεται ακαριαία.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

v@gelis ποια είναι η γνώμη σου για το νέο NOTE 22 ultra... Γιατί ειλικρινά το περίμενα, για να αποφασίσω σε ποιο από τα δύο θα καταλήξω...και με τραβάει το νέο ΝΟΤΕ....

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...