Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, miltos74 said:

Μια ερώτηση λίγο περίεργη....

Συμφέρει να μένει ανοιχτό η διπλωμένο; σκοπός της ερώτησης είναι να γίνει όσο το λιγότερο εμφανής η τσάκιση.

Επίσης σήμερα το πρωί επειδή είχε αρκετό κρύο όταν το άνοιγα ακουγόταν κάποια κρακ. Η οθόνη μια χαρά πάντως δεν έδειξε κάτι.

Μετά από λίγο ενώ το χρησιμοποιούσα αυτά σταμάτησαν. Το δοκίμασα αρκετές φορές. Στην αρχή πάντα το έκανε. Αυτά σε συνδυασμό με κάποιους που στο εξωτερικό είχαν προβλήματα με τις οθόνες τους λόγω κρύου.

Για άλλη μια φορά σε ευχαριστώ πολυ Βαγγέλη. Όντως άγχος φίλε. Ποτέ με καμία συσκευη έτσι χαχαχα

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το βλέπω πολύ καλά φτιαγμένο και μου εμπνέει εμπιστοσύνη ότι θα τα πάει καλά σε βάθος χρόνου... 

Ναι κάνε χρήση άφοβα, για να γίνει και απόσβεση...;) 

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα δεν θα μπορούσε να μου κάτσει, εκτός από την έκπτωση που είχε όταν το πήρα, την Παρασκευή είδα ότι τρέχει μια προσφορά που δίνει μέσω Samsung members δώρο ένα Samsung Smart monitor 32", συμπλήρωσα την φόρμα και περίμενα υποθέτοντας ότι θα πάρει 2-3 εβδομάδες να παραλάβω....Πριν 15 λεπτά μου ήρθε δέμα...f4b4a8d07161bc0f4a2b35ce28fd97a9.jpg

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2021 at 10:43 ΜΜ, v@gelis said:

Κύριοι, μερικά facts :1) Η συσκευη έχει τεσταριστει για 200.000 fold /unfold

 2,3) δείτε ένα εκθεσιακό που έχει βανδαλιστει με το promotion Spen στην έκθεση και δεν έχουν πάθει τιποτα
4) Η οθόνη είναι καταπληκτικη, με φοβερή αποδοση λευκού και χαμηλή θερμοκρασία λευκού για τους λάτρεις
5) Ο ήχος από ηχεία καταπληκτικός και το ίδιο κορυφαίος από το ακουστικό (πιο μπάσο ήχο κατά τη συνομιλία δεν έχω ακούσει σε τηλέφωνο)
6) Το Spen έχει κατάλληλο μέγεθος για άνετο κράτημα και το μέγεθος της οθόνης κάνει την υπόθεση note taking κάτι μοναδικο
7) Η υλοποίηση του 888 στο fold είναι κορυφαία. Παγωμένο το τηλέφωνο, όσο σε κανένα 888 της φετινής εσοδειας 
8 )   Οι  5.5 ώρες οθόνης και...ρέστα 20% για φόρτιση είναι μια χαρά αυτονομία για χρήση τεράστιας οθόνης 120hz amoled 
9) Η συσκευη έχει φοβερή αίσθηση στο χέρι, απολύτως premium 
10) οποίος μπλέξει με fold δύσκολα γυρίζει σε συμβατικο slab phone 
Καλορίζικο στους νεους κατόχους...
 

Γιατι να ανοίγεις το τηλέφωνο για να απαντήσεις την κλήση; 
Παιδιά, φορέστε σε αυτό το κόσμημα μια aramid Samsung case και θα δείτε ότι θα κάνετε το 70% της ημερήσιας χρήσης ΆΝΕΤΑ με το ένα χέρι από την εξωτερική οθόνη....

Δεν θα μπορούσα να τα πώ καλύτερα, συμφωνώ απόλυτα σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε ενεργοποιήσει από τους προγραμματιστες να γίνεται σκουρόχρωμη κάθε εφαρμογή..   Αν πατήσετε στο καντράν *#0*# στο πράσινο χρώμα το δείχνει αρκετά λιγότερο φωτεινό.. Μην τρομάξετε φταίει, αυτή η ρύθμιση... 

Σκέφτομαι να πάρω την θήκη aramid που προτείνει ο Βαγγέλης να πέσει λίγο η τιμή.. Κ να "χαρώ" λίγο αυτήν με το πενάκι.. Αλλά Όσον αφορά την αυθεντική που δίνουν με το πενάκι.. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν βαλαν κάτι να κλείνει να κουμπώνει κάπως εκεί... Ακόμα απορώ γιατί δεν το κάναν να γίνεται κάπως κ σταντ για να μπορείς να δεις ταινία κτλ..  

Μια ερώτηση επειδή το έχω άγχος για τις σκόνες κτλ.. Θαλασσα είναι απαγορευτική η χρήση του λόγω της άμμου.. Τι θα κάνετε σε αυτήν την περίπτωση;  καμία αδιαβροχη θήκη που να μπαίνει μέσα έστω κλειστό, γιατί βλέπω ναμην το παίρνω μαζί χα χα.  Αν κ δεν έχω το άγχος των πρώτων ημερών.. Ακόμα το έχω μην μ πέσει κ γίνουν δύο κινητά..  Κλαψ κλαψ 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά προσπάθησα 10 φορές να μπω σε recovery mode για να κανω clear  wipe cache  κ δεν βάζει με τίποτα παταω ταυτόχρονα πάνω ένταση κ power button κ Δεν Με έβαζεε τπτ άσε που μερικές φορές μου πετούσε μήνυμα fail back up η κατι τέτοιο..   Μου φαίνεται απίθανο ναμην πάτησα καμια σωστα ταυτόχρονα τα κουμπιά 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, tresor_jim said:

Ρε παιδιά προσπάθησα 10 φορές να μπω σε recovery mode για να κανω clear  wipe cache  κ δεν βάζει με τίποτα παταω ταυτόχρονα πάνω ένταση κ power button κ Δεν Με έβαζεε τπτ άσε που μερικές φορές μου πετούσε μήνυμα fail back up η κατι τέτοιο..   Μου φαίνεται απίθανο ναμην πάτησα καμια σωστα ταυτόχρονα τα κουμπιά 

Εχει αλλαξει η διαδικασια εδω και καιρο...

Recovery Mode SAMSUNG Galaxy S21 Ultra, how to - HardReset.info

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, και στου αδερφού μου το Fold 3, και στο Flip 3 μου μετά το update στο 12 (θεωρώ δεδομένη την επαναφορά, clear cache και φόρτωμα backup) μου το κάνει και σπίτι και στην δουλειά...δείχνει συνδεδεμένο χωρίς internet. Τώρα που έβαλα το νέο μικρό update, θα δω αν αλλαξει κάτι...

Επίσης με έχετε κάψει άσχημα! Πώς κρατιεμαι ακόμα και δεν το έχω ξαναπάρει...με το ζόρι!!!! Πιστεύω ότι αν δεν είχα το Flip 3, θα είχα προχωρήσει σε αγορά. Αλλά το ότι θα αφήνω το τάμπλετ σπιτιού, με ψήνει περισσότερο από όλα!!!

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λοιπόν ίσως βρήκα τι μπορεί να φταίει με το wifi. Δοκίμασε να μπεις στις ρυθμίσεις του wifi που είσαι συνδεδεμένος και στην επιλογή για Mac address αν σου έχει τυχαία επέλεξε "να χρησιμοποιεί την Mac του κινητού. c23ec714c8233ffbfa6bd30c677694ba.jpg

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2022 at 11:25 ΠΜ, vfragos said:

Καλύτερα δεν θα μπορούσε να μου κάτσει, εκτός από την έκπτωση που είχε όταν το πήρα, την Παρασκευή είδα ότι τρέχει μια προσφορά που δίνει μέσω Samsung members δώρο ένα Samsung Smart monitor 32", συμπλήρωσα την φόρμα και περίμενα υποθέτοντας ότι θα πάρει 2-3 εβδομάδες να παραλάβω....Πριν 15 λεπτά μου ήρθε δέμα...emoji16.pngf4b4a8d07161bc0f4a2b35ce28fd97a9.jpg

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Ευτυχώς υπάρχει το νήμα. Αγορά στις 10/1/2022. Ούτε που το ήξερα. Από εσένα το είδα φίλε και συμπλήρωσα τη φόρμα. Περιμένω απάντηση.

Πόσες ημέρες μετά σου ηρθε;

Με εξωτερικό αποκωδικοποιητη μπορεί να γίνει τηλεόραση κανονικη;

Άλλος τρόπος απλός να δουλέψει σαν τηλεοραση; θα τη δώσω στα γεροντάκια μου γιαυτό ρωτάω.

Υπάρχει  wifi 100αρα γραμμή. Απλά θέλω εύκολο τρόπο να γίνει TV.

 

Εγώ είχα πάρει το  fold 3 από κωτσοβολο στα 1399  εάν  πάρω και το μόνιτορ πάμε στα 1150 περίπου. Μια χαρά θα μου έχει βγει. Και 12 ατοκες.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vfragos said:

Λοιπόν ίσως βρήκα τι μπορεί να φταίει με το wifi. Δοκίμασε να μπεις στις ρυθμίσεις του wifi που είσαι συνδεδεμένος και στην επιλογή για Mac address αν σου έχει τυχαία επέλεξε "να χρησιμοποιεί την Mac του κινητού. c23ec714c8233ffbfa6bd30c677694ba.jpg

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είχα και γω το ίδιο πρόβλημα, αλλά μετά το update με το patch Ιανουαρίου, φαίνεται να λύθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς υπάρχει το νήμα. Αγορά στις 10/1/2022. Ούτε που το ήξερα. Από εσένα το είδα φίλε και συμπλήρωσα τη φόρμα. Περιμένω απάντηση.
Πόσες ημέρες μετά σου ηρθε;
Με εξωτερικό αποκωδικοποιητη μπορεί να γίνει τηλεόραση κανονικη;
Άλλος τρόπος απλός να δουλέψει σαν τηλεοραση; θα τη δώσω στα γεροντάκια μου γιαυτό ρωτάω.
Υπάρχει  wifi 100αρα γραμμή. Απλά θέλω εύκολο τρόπο να γίνει TV.
 
Εγώ είχα πάρει το  fold 3 από κωτσοβολο στα 1399  εάν  πάρω και το μόνιτορ πάμε στα 1150 περίπου. Μια χαρά θα μου έχει βγει. Και 12 ατοκες.
Καλημέρα, μια χαρά μπράβο. Είναι πολύ ωραίο μόνιτορ, εγώ έχω κοσμοτε TV που κατεβάζεις την εφαρμογή κανονικά και έχεις όλα τα κανάλια οπότε δεν έχω ασχοληθεί, αλλά ναι συνδέοντας ένα εξωτερικό αποκωδικοποιητη μέσω hdmi μια χαρά θα παίζει. Παραδόξως ενώ περίμενα ότι θα καθυστερήσει μου ήρθε στην πόρτα σε 3 μέρες περίπου.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vfragos said:

Καλημέρα, μια χαρά μπράβο. Είναι πολύ ωραίο μόνιτορ, εγώ έχω κοσμοτε TV που κατεβάζεις την εφαρμογή κανονικά και έχεις όλα τα κανάλια οπότε δεν έχω ασχοληθεί, αλλά ναι συνδέοντας ένα εξωτερικό αποκωδικοποιητη μέσω hdmi μια χαρά θα παίζει. Παραδόξως ενώ περίμενα ότι θα καθυστερήσει μου ήρθε στην πόρτα σε 3 μέρες περίπου.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ευχαριστώ πολυ φίλε μου.

Μόλις μου εστειλαν mail ότι θα παραλάβω σε 20 ημέρες.

Σε ευχαριστώ πολυ γιατί από εσένα το έμαθα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ φίλε μου.
Μόλις μου εστειλαν mail ότι θα παραλάβω σε 20 ημέρες.
Σε ευχαριστώ πολυ γιατί από εσένα το έμαθα.
Ναι και εμένα το ίδιο έγραφε, μέσα σε 20 ημέρες αλλά ήρθε σχεδόν άμεσα, φαντάσου στις 3 ημέρες που έκανε παρεμβαλοταν και Σαββατοκύριακο.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν λίγη ώρα να προσπαθώ να πάρω με Vodafone και ναμην με ακούνε ούτε τους ακούω.. Με το κοσμοτε μιλάω κανονικά..   Στην αρχή λέω α καλά πάει το τηλέφωνο... Μ είπανε έχουν θέμα τα δίκτυα είδατε κάτι; 

Θέλει σύνδεση με pc για να κάνεις ένα απλό ρεκοβερυ;  είδα βίντεο με τον παλιό τρόπο με το φολντ 3 για αυτό επέμεινα.. Κ σκέφτηκα ότι θα άλλαξε κ το έγραψα εδώ.. 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ίσως βρήκα τι μπορεί να φταίει με το wifi. Δοκίμασε να μπεις στις ρυθμίσεις του wifi που είσαι συνδεδεμένος και στην επιλογή για Mac address αν σου έχει τυχαία επέλεξε "να χρησιμοποιεί την Mac του κινητού. c23ec714c8233ffbfa6bd30c677694ba.jpg

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν και το δικό, και του αδερφού μου, μετά το τελευταίο patch δεν το έχει ξανακάνει καθόλου, την έκανα και την ρύθμιση που είπες, για σίγουρα!
Link to comment
Share on other sites

Φωτο, μπορω να βγαλω τη θηκη, αλλα "it doesn't do justice", που λενε...
Με αλλα λογια δες ενα βιντεο, ειναι δεδομενο πως υπαρχει ογκος, αν θες το slim profile της σιλικονης, αυτο δεδομενα το εχεις χασει με τη spigen.
Spigen Thin Fit P - Z Fold 3 - Unboxing - Deep Dive - S-Pen Holder - YouTube
Αναφορικα με το wifi, δε μου εχει τυχει ποτε, ουτε με τα παλια soft revisions, ουτε με τα νεα (android 12).
Θα προτεινα να τσεκαρεις τα καναλια στα οποια συνδεεται το κινητο σου, αφου ομως πρωτα κανεις ενα reset σε οτι σχετιζεται με ρυθμισεις δικτυου κλπ κλπ... Φυσικα, θεωρω δεδομενο οτι εχεις κανει επαναφορα στη συσκευη και clear cache, μετα την αναβαθμιση σε 12...
Καλημέρα φίλε. Για πες μου κάτι, η χρήση όταν έχεις τη συγκεκριμένη θήκη με το ένα χέρι πώς είναι, είναι εφικτή όπως ένα κλασικό smartphone;
Βρήκα και μια που είναι μαζεμένη περίπου όπως η silicone και έχει ένα elastic band στην πλάτη για το pen, αργότερα θα βάλω και φώτο. Έχω την εντύπωση ότι κάτι τέτοιο θα είναι πιο βολικό για χρήση με το ένα χέρι.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα αυτήν τη θήκη από το Mythiki.

Κόστος €19.8

Πρώτες εντυπώσεις θετικές. 

Καλό κράτημα, δεν προσθέτει όγκο και κρατάει σφιχτά, πιο σφιχτά από ότι ίσως θα έπρεπε, το πενάκι.

SmartSelect_20220128-120443_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μολις εσκασε και νεα αναβαθμιση 1154mb σε συσκευη απο Γερμανο (COS)....Το Patch εξακολουθει να ειναι του Ιανουαριου

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα αυτήν τη θήκη από το Mythiki.
Κόστος €19.8
Πρώτες εντυπώσεις θετικές. 
Καλό κράτημα, δεν προσθέτει όγκο και κρατάει σφιχτά, πιο σφιχτά από ότι ίσως θα έπρεπε, το πενάκι.
1851670811_SmartSelect_20220128-120443_SamsungInternet.thumb.jpg.4bbc5a8d44ec164bf1260e68ee7ee202.jpg
Φίλε μου με έφτιαξες, μια αντίστοιχη είχα βρει από Amazon όμως πιο ακριβή και θα ερχόταν μετά από 1 συν εβδομάδα. Έπεσε παραγγελία και ίσως πήρα και την τελευταία.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μολις εσκασε και νεα αναβαθμιση 1154mb σε συσκευη απο Γερμανο (COS)....Το Patch εξακολουθει να ειναι του Ιανουαριου
Μεγάλο, αναφέρει τι περιλαμβάνει;

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ γω πήρα ένα update πριν λίγες μέρες αλλά νομίζω μικρό 250 η 300mb κ έλεγα είναι security..  

Κ γω ψάχνω για καμιά θήκη ωραία φαίνεται αυτή που πήρες  να τη χαρεις. 

Σε πράσινη σκούρα την έχει.. 

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vfragos said:

Μεγάλο, αναφέρει τι περιλαμβάνει;

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μπα... Απλά βελτιώσεις αναφέρει αλλα τίποτα συγκεκριμένο 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, varonos80 said:

Μόλις τσίμπησα αυτήν τη θήκη από το Mythiki.

Κόστος €19.8

Πρώτες εντυπώσεις θετικές. 

Καλό κράτημα, δεν προσθέτει όγκο και κρατάει σφιχτά, πιο σφιχτά από ότι ίσως θα έπρεπε, το πενάκι.

SmartSelect_20220128-120443_Samsung Internet.jpg

Είναι σκληρό πλαστικο? Είναι σιλικονης; 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, tresor_jim said:

Κ γω πήρα ένα update πριν λίγες μέρες αλλά νομίζω μικρό 250 η 300mb κ έλεγα είναι security..  

Κ γω ψάχνω για καμιά θήκη ωραία φαίνεται αυτή που πήρες  να τη χαρεις. 

Σε πράσινη σκούρα την έχει.. 

Την είχα δει στο skroutz σε ένα κατάστημα που την είχε μόνο σε πράσινη. Μετά την έψαξα και τη βρήκα στο mythiki σε μαύρη. Πιθανόν ο @vfragosνα πήρε την τελευταία μαύρη!

5 ώρες πριν, miltos74 said:

Είναι σκληρό πλαστικο? Είναι σιλικονης; 

Πλαστική είναι.

11 ώρες πριν, varonos80 said:

Μόλις τσίμπησα αυτήν τη θήκη από το Mythiki.

Κόστος €19.8

Πρώτες εντυπώσεις θετικές. 

Καλό κράτημα, δεν προσθέτει όγκο και κρατάει σφιχτά, πιο σφιχτά από ότι ίσως θα έπρεπε, το πενάκι.

SmartSelect_20220128-120443_Samsung Internet.jpg

Αυτό που δεν σκέφτηκα πριν την πάρω και μου προέκυψε στην πορεία, είναι η ασύρματη φόρτιση. Λόγω της θήκης για το πενάκι, δεν εφάπτεται καλά στον φορτιστή. Παρόλα αυτά φορτίζει. Έχω τον Samsung dual wireless.

Edited by varonos80
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, varonos80 said:

Την είχα δει στο skroutz σε ένα κατάστημα που την είχε μόνο σε πράσινη. Μετά την έψαξα και τη βρήκα στο mythiki σε μαύρη. Πιθανόν ο @vfragosνα πήρε την τελευταία μαύρη!

Πλαστική είναι.

Αυτό που δεν σκέφτηκα πριν την πάρω και μου προέκυψε στην πορεία, είναι η ασύρματη φόρτιση. Λόγο της θήκης για το πενάκι, δεν εφάπτεται καλά στον φορτιστή. Παρόλα αυτά φορτίζει. Έχω τον Samsung dual wireless.

Ευχαριστώ φίλε μου. Τσίμπησα την τελευταία πράσινη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν σκέφτηκα πριν την πάρω και μου προέκυψε στην πορεία, είναι η ασύρματη φόρτιση. Λόγω της θήκης για το πενάκι, δεν εφάπτεται καλά στον φορτιστή. Παρόλα αυτά φορτίζει. Έχω τον Samsung dual wireless.
Και εγώ δεν το σκέφτηκα καθόλου αν και μάλλον δεν θα με σταματούσε. Όταν λες φορτίζει εννοείς με το spen στην θήκη η το αφαιρείς;


Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...