Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 minutes ago, tsiglas said:

Θα καλέσω και εγω που έχω s21 ultra... Αστειεύομαι φυσικά... Εθχα πάρει και εγω μέσα στις γιορτές και τους μουρμουρισα... Η ενημέρωση που ειχαν είναι ότι πολύ σύντομα θα μπορούν να μας εξυπηρετησουν...και μάλιστα μου ειπαν ότι το κόστος της μεμβράνης θα είναι αρκετά ψιλά γιαυτό φοβούνται ότι δεν θα υπάρχει μεγάλη ζήτηση... 

Η συσκευή οοως τα είπε ο Βαγγέλης... Απλά ενα όνειρο... Εξαιρετική παντού... 

20-25 ευρω υπολογιζω το κοστος Κωστα, δε θεωρω οτι ειναι απαγορευτικο. Ασε που σε προβληματα, οπως του φιλου bikiapo δε θα ανοιγουν τη συσκευη και απλα θα αλλαζουν τη ζελατινα (γιατι μεχρι σημερα, τετοια περιστατικα τα αντιμετωπιζουν με αντ/ση οθονης!).

Μεγαλωσε λιγο η εγκατεστημενη βαση χρηστων με κατοχους fold 2, fold 3, για αυτο ασχοληθηκαν. Παλι καλα. Οπως ειπαμε, καντε τηλ...

 

5 ώρες πριν, tresor_jim said:

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα γνώμες.. Φόρτιση 2 φορές τη μέρα εύκολα  δυστυχώς... 

Κ κάτι άλλο που με ενοχλεί έχω κ βοντ κ κοσμοτε.. 

Με WiFi κ κοσμοτε πιστεύω δουλεύει ρολόι κ τρεχει κανονικά το ίντερνετ.. 

Με βοντ μια δουλεύει καλά μια αργεί  μια δεν δουλεύει καθόλου το ίντερνετ.. Έκαναν κ ρυθμίσεις από τα κεντρικά.. 

Αλλαξα Κ κάρτα σιμ αλλά τα ίδια βλέπω...  

Ενα ακόμα θεμα με τη βοντ οταν μιλαω   με ένα συγκεκριμένο άτομο που έχει βοντ σταματάει ναμε ακούει.. Με όλους τους  υπόλοιπους  μιλάω κομπλέ αλλά κ από κόσμο να την πάρω πάλι κομπλέ θα είναι..  Ευχαριστώ προκαταβολικά 

5 ωρες οθονη σταθερα, πλεον. τιποτα σπουδαιο, αλλα για σαμμυ κι αυτη την οθοναρα προσωπικα καλυπτομαι.

Θα προτεινα να κανεις μια επαναφορα, αλλιως σερβις να ελεγξουν τη μπαταρια σου. 

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, vfragos said:

Σας ζηλεύω, να δούμε πότε θα καταφέρω να έρθω και εγώ αφού το budget δόθηκε σε άλλα και ξεμείναμε.
Τώρα που το σκέφτομαι και νομίζω ότι κάτι έχεις αναφέρει και εσύ επάνω σε αυτό, μήπως να σκεφτώ να δώσω το tab S7 plus να τσοντάρω για την αγορά αλλά δεν ξέρω αν καταφέρει να το αντικαταστήσει σαν tablet...

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοιτα, εγω εδωσα s21 ultra + tab s7 και ουσιαστικα καλυψα το budget του fold 3.

Προσωπικα το αντικατέστησα πληρως και μαλιστα καταφερα να:

1) εχω παντου και παντα ταμπλετα, ενω το s7 συνηθως εμενε σπιτι και το ειχα μονο στη δουλεια μου, αλλα κι εκει οχι παντου για μια γρηγορη σημειωση κλπ

2) φορτιζω / αναβαθμιζω / μπιρμπιλιζω μια συσκευη - μεγαλη υποθεση στην εποχη ελλειψης χρονου να απαλλαγεις απο ενα γκατζετ

3) προσωπικα τα 8ιντσα ταμπλετ παντα με καλυπταν για αυτα που θελω, για αυτο το format του fold 3 με καλυψε πληρως. Δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα με πολυμεσα, οπου εκει υστερει μερικως το format της οθονης. Αντιθετα για web surfing, pim (πχ onenote, evernote), pdf reading / annotation κλπ κλπ ειναι καταπληκτικο

4) Η ποιοτητα της οθονης ειναι αρκετα ανωτερη απο αυτη του s7. Αν θες αντιστοιχη εμπειρια σε απεικονιση πας σε s7 plus, ητοι μεγαλο μεγεθος / πανακριβο, το plus εχει οθοναρα, αλλα ακομα και στο σπιτι κουραζει μετα απο λιγη ωρα στο κρατημα (πχ στο κρεβατι που χαζευεις πριν κοιμηθεις)

5) Γενικα, πλεον οτιδηποτε πλην των foldables ειναι ξαναζεσταμενο φαγητο. Μια -ακομη- αλλαγη σε s22 ultra δε λεει τιποτα -ενα ακομα, τυπικο, slab phone. Αν θες κατι φρεσκο, που δειχνει το μελλον και ειναι, θεωρω, ετοιμο για prime time, πας σε fold 3.

6) ακομα δε σε επεισα να ετοιμασεις την αγγελια...? 😂

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, v@gelis said:

Κοιτα, εγω εδωσα s21 ultra + tab s7 και ουσιαστικα καλυψα το budget του fold 3.

Προσωπικα το αντικατέστησα πληρως και μαλιστα καταφερα να:

1) εχω παντου και παντα ταμπλετα, ενω το s7 συνηθως εμενε σπιτι και το ειχα μονο στη δουλεια μου, αλλα κι εκει οχι παντου για μια γρηγορη σημειωση κλπ

2) φορτιζω / αναβαθμιζω / μπιρμπιλιζω μια συσκευη - μεγαλη υποθεση στην εποχη ελλειψης χρονου να απαλλαγεις απο ενα γκατζετ

3) προσωπικα τα 8ιντσα ταμπλετ παντα με καλυπταν για αυτα που θελω, για αυτο format του fold 3 με καλυψε πληρως. Δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα με πολυμεσα, οπου εκει υστερει μερικως το format της οθονης. Αντιθετα για web surfing, pim (πχ onenote, evernote), pdf reading / annotation κλπ κλπ ειναι καταπληκτικο

4) Η πιοοτητα της οθονης ειναι αρκετα ανωτερη απο αυτη του s7. Αν θες αντιστοιχη εμπειρια σε απεικονιση πας σε s7 plus, ητοι μεγαλο μεγεθος / πανακριβο

5) ακομα δε σε επεισα να ετοιμασεις την αγγελια...? 😂

Φιλε Βαγγελη, χρησιμοποιώ πάρα πολύ την γραφή με το πενάκι στο s6 tab, πολλες σημειωσεις και ασκησεις, μαθηματικος γαρ. Δεν το έχω δώσει μόνο για ένα λόγο. Φοβάμαι να δουλεψω αντιστοιχα το πενάκι στην εσωτερική του  fold. Δεν το έχω ακουμπήσει καν επάνω της...απλά τρέμω χαχαχα.

Εγώ sot  κάτω από 5 ώρες δεν έχω πέσει ποτέ. Παίζει πάντα 5 με 5:30  μέγιστο.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, miltos74 said:

Φιλε Βαγγελη, χρησιμοποιώ πάρα πολύ την γραφή με το πενάκι στο s6 tab, πολλες σημειωσεις και ασκησεις, μαθηματικος γαρ. Δεν το έχω δώσει μόνο για ένα λόγο. Φοβάμαι να δουλεψω αντιστοιχα το πενάκι στην εσωτερική του  fold. Δεν το έχω ακουμπήσει καν επάνω της...απλά τρέμω χαχαχα.

Εγώ sot  κάτω από 5 ώρες δεν έχω πέσει ποτέ. Παίζει πάντα 5 με 5:30  μέγιστο.

Πάνω από 1 ώρα χρήση καθημερινά, δεν καταλαβαίνει τίποτα. Προχωράς άφοβα. 

Αν γδαρθει μελλοντικά αντικατάσταση στη smartec... 

Απόλαυσε αυτή την οθοναρα με το κορυφαίο latency και τα 120hz... 

10 ώρες πριν, tfd1978 said:


Εγγύηση ο v@gelis όπως πάντα! Θα καλέσω κι εγώ να ρωτήσω για αλλαγή της ζελατίνας, και να κάνετε κι εσείς όλοι το ίδιο.

Έλα πίσω στο μαντρί Φανη... 🤣

 

Link to comment
Share on other sites

Έλα πίσω στο μαντρί Φανη...
 
Με τρώει πάλι ρε Βαγγέλη...ήμουν στον αδελφό μου για κάποιες μέρες, και το πήρα πάλι στα χέρια μου...κινητό και τάμπλετ μαζί! Δεν υπάρχει!!! Κι εκείνος σχεδόν όλη μέρα με το πενάκι λόγω δουλειάς. Δεν έχω κανένα παράπονο φυσικά με το Flip 3, αντίθετα είμαι ικανοποιημένος όσο δεν φανταζομουν!! Αλλά το Fold 3 παίζει μόνο του! Μέχρι να βγει το Pixel Foldable ή το OnePlus αντίστοιχα (βλέπε Oppo).

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με όλα μου τα κινητά σαμσουνγκ φορτιζα 2 φορές τη μέρα είτε καινούργια είτε με ένα χρόνο μπαταρία!  Ίσως φταίει ότι το έχω πάντα φορτωμένο..   Η μπαταρία μικρή είναι για τέτοιες οθόνες..  Αλλά θα μεγάλωνε κι άλλο το βάρος.. 

Snapdragon άκουγα για σούπερ διαχείριση της μπαταρίας κτλ κ μόνο αυτό δεν βλέπω.. 

Πιο πολύ με ενοχλεί αυτό με το ίντερνετ που δεν δουλεύει πάντα ρολόι ίσως κάποιες φορές κ με το WiFi.. 

Έχω την αυθεντική θήκη με το πενάκι αλλά σκέφτομαι να πάρω την καρμπόν κάποια στιγμή, θα βγάλουν άραγε κάποια που να προστατεύει;;; αχρείαστη να είναι...  Αν κ άγχος έβαλα στη ζωή μ να μην πέσει..  Κ κάτι που δεν μπορώ να καταλάβω στην ταχεία φόρτιση γιατί είναι τόσο πίσω η σαμι 25 w στο καλύτερο κινητό της μόνο; και η διαφορά από τον απλό φορτιστή 13 λεπτά... 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2022 at 1:35 ΠΜ, Cadfael said:

Χρησιμοποιώντας το Samsung πληκτρολόγιο όταν πάω να βάλω τόνο πατιέται το λ αν και βλέπω ότι πατάω το πλήκτρο του τόνου. Υπάρχει τρόπος να ελέγξω αν δουλεύει σωστά η οθόνη;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
 

Έχει κανείς φίλος καμμιά πρόταση/ιδέα γιατί είναι αρκετά εκνευριστικό; Να έχει πρόβλημα η οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Cadfael said:

Έχει κανείς φίλος καμμιά πρόταση/ιδέα γιατί είναι αρκετά εκνευριστικό; Να έχει πρόβλημα η οθόνη;

Πας εκεί που παίρνουμε τηλέφωνο κ πατάς *#0*# και θα σου βγάλει διαφορά τεστ.. Κάνα bug θα είναι.. Δοκίμασε και με άλλο πληκτρολόγιο 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Thanks, το έκανα, δε βγάζει κάποιο πρόβλημα. Έχουμε να προτείνουμε κανένα καλό πληκτρολόγιο εκτός samsung;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Thanks, το έκανα, δε βγάζει κάποιο πρόβλημα. Έχουμε να προτείνουμε κανένα καλό πληκτρολόγιο εκτός samsung;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk


Εγώ πάντα δουλεύω της google, και το θεωρώ το καλύτερο όλων. Απροβλημάτιστο!

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Cadfael said:

Thanks, το έκανα, δε βγάζει κάποιο πρόβλημα. Έχουμε να προτείνουμε κανένα καλό πληκτρολόγιο εκτός samsung;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
 

swiftkey εδω και πολλαααα χρονια. Φοβερο και το word prediction που εχει αυτο το πληκτρολογιο και φυσικα χρησιμοποιει τη μηχανη της google για voice input...

 

1 hour ago, tresor_jim said:

Με όλα μου τα κινητά σαμσουνγκ φορτιζα 2 φορές τη μέρα είτε καινούργια είτε με ένα χρόνο μπαταρία!  Ίσως φταίει ότι το έχω πάντα φορτωμένο..   Η μπαταρία μικρή είναι για τέτοιες οθόνες..  Αλλά θα μεγάλωνε κι άλλο το βάρος.. 

Snapdragon άκουγα για σούπερ διαχείριση της μπαταρίας κτλ κ μόνο αυτό δεν βλέπω.. 

 

Τι διαχειριση περιμενες σε οθονη ταμπλετ , 120hz και 4400mah? Αν εβαζαν μεγαλυτερη μπαταρια και zoom στην καμερα το κινητο θα ειχε +4mm παχος. Που θα εφτανε???

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, v@gelis said:

swiftkey εδω και πολλαααα χρονια. Φοβερο και το word prediction που εχει αυτο το πληκτρολογιο και φυσικα χρησιμοποιει τη μηχανη της google για voice input...

 

Τι διαχειριση περιμενες σε οθονη ταμπλετ , 120hz και 4400mah? Αν εβαζαν μεγαλυτερη μπαταρια και zoom στην καμερα το κινητο θα ειχε +4mm παχος. Που θα εφτανε???

Φυσικά κ δεν έπρεπε ούτε πιο παχύ κτλ .. Με το δικό μου υπάρχει θέμα ίσως θέλει επαναφορά εργοστ γιατί το φορτίζω 2 φορές άνετα μέσα σε λίγες ώρες.. Ίσως κάνω απαιτητική χρήση..  Οκ κ γω είμαι χρόνια στη σαμι.. Αλλά μπαταρία δεν είδα ποτέ σαν στα  Huawei με αυτά που λέγαν όλοι στα προηγούμενα smartphone..  Φόρτιση 25 wat και η xiaomi το τερμάτισε...   από 2000 ευρώ συσκευή έβγαλε κ δεν δίνει ούτε φορτιστή ούτε ακουστικά έστω ενσύρματα με αντάπτορα.. Κ κοροϊδεύε και την Apple όταν το έκανε..  

Ενα ακόμα άσχετο.. Διάβαζα τόσο καιρό πάρτε snapdragon από εξωτερικό να έχετε και ράδιο.. Εδώ πως κ δεν έβαλε πάλι; ναι έχω mb για online 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tresor_jim said:

Φυσικά κ δεν έπρεπε ούτε πιο παχύ κτλ .. Με το δικό μου υπάρχει θέμα ίσως θέλει επαναφορά εργοστ γιατί το φορτίζω 2 φορές άνετα μέσα σε λίγες ώρες.. Ίσως κάνω απαιτητική χρήση..  Οκ κ γω είμαι χρόνια στη σαμι.. Αλλά μπαταρία δεν είδα ποτέ σαν στα  Huawei με αυτά που λέγαν όλοι στα προηγούμενα smartphone..  Φόρτιση 25 wat και η xiaomi το τερμάτισε...   από 2000 ευρώ συσκευή έβγαλε κ δεν δίνει ούτε φορτιστή ούτε ακουστικά έστω ενσύρματα με αντάπτορα.. Κ κοροϊδεύε και την Apple όταν το έκανε..  

Ενα ακόμα άσχετο.. Διάβαζα τόσο καιρό πάρτε snapdragon από εξωτερικό να έχετε και ράδιο.. Εδώ πως κ δεν έβαλε πάλι; ναι έχω mb για online 

Εχοντας αλλαξει μερικες εκατονταδες samsung τα τελευταια χρονια, μπορω να σου πω με βεβαιοτητα οτι πανω απο 6 ωρες αυτονομια, ειδα ελαχιστες φορες. Γενικα το fold 3 στη χρηση μου κινειται στο 5ωρο, ενω το s21 ultra στις 5:30. Τιποτα συγκλονιστικο και στις 2 περιπτωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, εγω εδωσα s21 ultra + tab s7 και ουσιαστικα καλυψα το budget του fold 3.
Προσωπικα το αντικατέστησα πληρως και μαλιστα καταφερα να:
1) εχω παντου και παντα ταμπλετα, ενω το s7 συνηθως εμενε σπιτι και το ειχα μονο στη δουλεια μου, αλλα κι εκει οχι παντου για μια γρηγορη σημειωση κλπ
2) φορτιζω / αναβαθμιζω / μπιρμπιλιζω μια συσκευη - μεγαλη υποθεση στην εποχη ελλειψης χρονου να απαλλαγεις απο ενα γκατζετ
3) προσωπικα τα 8ιντσα ταμπλετ παντα με καλυπταν για αυτα που θελω, για αυτο το format του fold 3 με καλυψε πληρως. Δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα με πολυμεσα, οπου εκει υστερει μερικως το format της οθονης. Αντιθετα για web surfing, pim (πχ onenote, evernote), pdf reading / annotation κλπ κλπ ειναι καταπληκτικο
4) Η ποιοτητα της οθονης ειναι αρκετα ανωτερη απο αυτη του s7. Αν θες αντιστοιχη εμπειρια σε απεικονιση πας σε s7 plus, ητοι μεγαλο μεγεθος / πανακριβο, το plus εχει οθοναρα, αλλα ακομα και στο σπιτι κουραζει μετα απο λιγη ωρα στο κρατημα (πχ στο κρεβατι που χαζευεις πριν κοιμηθεις)
5) Γενικα, πλεον οτιδηποτε πλην των foldables ειναι ξαναζεσταμενο φαγητο. Μια -ακομη- αλλαγη σε s22 ultra δε λεει τιποτα -ενα ακομα, τυπικο, slab phone. Αν θες κατι φρεσκο, που δειχνει το μελλον και ειναι, θεωρω, ετοιμο για prime time, πας σε fold 3.
6) ακομα δε σε επεισα να ετοιμασεις την αγγελια...? 
Με σιγοψύνεις! Μην ξεχάσεις να με γυρίσεις και από την άλλη!!! Χαχα. Γενικά συμφωνώ με τα επιχειρήματα σου, επίσης ένας άλλος λόγος που τείνω να δώσω το tab s7+ χωρίς ενδοιασμό ότι θα μου λείψει είναι ότι πριν λίγες μέρες πήρα και ένα θηρίο Lenovo 2 σε 1 15.6" με stylus. Μόλις γύρισα και από Plaisio που πήγα να το δω και να το δουλέψω από κοντά. Μου φαίνεται πολύ βολική και η εξωτερική οθόνη.
Νομίζω ότι μια φορά αν πας σε fold, δεν υπάρχει γυρισμός.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, bikiapo said:

Παιδιά δεν την πάλεψα με την official θήκη και πήρα μια από eBay ελπίζω να το έχω μέχρι να έρθει!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

c04e20ef3236fcdb5f31a15ee17b292b.jpg

Ωραια θηκουλα, κρατα γερα μεχρι να παραλαβεις 🤣

1 ώρα πριν, vfragos said:

Με σιγοψύνεις! Μην ξεχάσεις να με γυρίσεις και από την άλλη!!! Χαχα. Γενικά συμφωνώ με τα επιχειρήματα σου, επίσης ένας άλλος λόγος που τείνω να δώσω το tab s7+ χωρίς ενδοιασμό ότι θα μου λείψει είναι ότι πριν λίγες μέρες πήρα και ένα θηρίο Lenovo 2 σε 1 15.6" με stylus. Μόλις γύρισα και από Plaisio που πήγα να το δω και να το δουλέψω από κοντά. Μου φαίνεται πολύ βολική και η εξωτερική οθόνη.
Νομίζω ότι μια φορά αν πας σε fold, δεν υπάρχει γυρισμός.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η εξωτερικη οθονη, σε αντιθεση με τη γκρινια που υπαρχει στο διαδικτυο, θεωρω οτι ειναι σωστη επιλογη.

Κι ο βασικος λογος ειναι οτι σε μια βαρια συσκευη, το μειωμενο πλατος ειναι οτι πρεπει για χρηση με το ενα χερι και για τις βασικες λειτουργιες που θες "on the go".

Για οτιδηποτε πιο σοβαρο πας στην εσωτερικη...

 

Link to comment
Share on other sites

Η εξωτερικη οθονη, σε αντιθεση με τη γκρινια που υπαρχει στο διαδικτυο, θεωρω οτι ειναι σωστη επιλογη.
Κι ο βασικος λογος ειναι οτι σε μια βαρια συσκευη, το μειωμενο πλατος ειναι οτι πρεπει για χρηση με το ενα χερι και για τις βασικες λειτουργιες που θες "on the go".
Για οτιδηποτε πιο σοβαρο πας στην εσωτερικη...
 
Πραγματικά απορώ πως δεν μου έχει πέσει με αυτή την απαράδεκτη θήκη,τι σκέφτηκαν εκεί στη Samsung και την έφτιαξαν έτσι?

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εξωτερικη οθονη, σε αντιθεση με τη γκρινια που υπαρχει στο διαδικτυο, θεωρω οτι ειναι σωστη επιλογη.
Κι ο βασικος λογος ειναι οτι σε μια βαρια συσκευη, το μειωμενο πλατος ειναι οτι πρεπει για χρηση με το ενα χερι και για τις βασικες λειτουργιες που θες "on the go".
Για οτιδηποτε πιο σοβαρο πας στην εσωτερικη...
 
Αυτό ακριβώς. Μου φαίνεται ότι στο τέλος θα σχεδιάσω και θα τυπώσω μόνος μου μια θήκη TPU για το fold που να έχει θέση και για το stylus!

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bikiapo said:

Πραγματικά απορώ πως δεν μου έχει πέσει με αυτή την απαράδεκτη θήκη,τι σκέφτηκαν εκεί στη Samsung και την έφτιαξαν έτσι?

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είναι για κλάματα η original flip ναι, με σοβαρό προφίλ, αλλά μέχρι εκεί... 

Link to comment
Share on other sites

Είναι για κλάματα η original flip ναι, με σοβαρό προφίλ, αλλά μέχρι εκεί... 
To stylus πως το βολεύεις εσύ Βαγγέλη;

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, vfragos said:

To stylus πως το βολεύεις εσύ Βαγγέλη;

Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για την ώρα έχω παροπλισει θήκες τυπου aramid, leather και φοράω μόνιμα τη spigen thin fit p, μόνο και μόνο για το spen, καθότι το θέλω μόνιμα μαζί. 

 

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα έχω παροπλισει θήκες τυπου aramid, leather και φοράω μόνιμα τη spigen thin fit p, μόνο και μόνο για το spen, καθότι το θέλω μόνιμα μαζί. 
 
Α μπράβο, μια τέτοια είναι ότι πρέπει. Υπάρχει από Ελλάδα; Και εγώ εννοείτε ότι το spen το θέλω μόνιμα μαζί.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Deleted


Δυστυχώς μόνο εξωτερικό. Ελλάδα δεν ξέρω γιατί δεν την έχουν φέρει... 
Αν μπορείς δώσε ένα link να ετοιμάζομαι σιγά-σιγά..

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 16/1/2022 at 8:40 ΜΜ, vfragos said:

Deleted

 

Αν μπορείς δώσε ένα link να ετοιμάζομαι σιγά-σιγά..emoji16.png

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Amazon.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...