Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτές οι δύο εικόνες που βλέπεις είναι κάποιες ημέρες μετά από factory reset και καθαρό install μετά.. το μεγάλο μου πρόβλημα είναι όταν είμαι εκτός σπιτιού..
Είχα την ίδια ακριβώς εικόνα κατανάλωσης με τη δική σου. Ακριβώς την ίδια όμως, με 10‰+ drain από Google services. Ανεξήγητα και χωρίς να το έχω σε ποτέ σε καμία άλλη μου συσκευή. Ακόμη και samsung.
Ξαφνικά σταμάτησε. Έλα όμως που δεν ήταν ξαφνικό. Τί εννοώ; Έφυγα από τη δουλειά που ήμουν. Γνωρίζω ότι είχε σημεία στο χώρο της που δεν είχε καθόλου καλό σήμα. Μια μπάρα με το ζόρι κλπ. Στο σπίτι μου έχω μια χαρά σήμα. Το πρόβλημα εξαφανίστηκε. Η κατανάλωση έπεσε σε φυσιολογικά επίπεδα του 1-2,5%. Εντάξει. Δεν πήγε στο 0,5-0,7% της ταμπλέτας μου αλλά καταλαβαίνεις.
Συνεπώς τσέκαρε αν οι περιοχές που κινείσαι έχουν καλό σήμα. Από τις φώτο σου βλέπω ότι είναι οκ. Μάλλον θα είσαι σπίτι. Αν έχεις τη δυνατότητα κι έχεις άλλη συσκευή άσε το fold σπίτι 1-2 μέρες και παρακολούθησε πως θα πάει, μετά από 1-2 φορτίσεις στο 100%.
Οκ. Δεν έχω το fold το s21 έχω αλλά το ίδιο κάνει. Ίσως να παίζει ρόλο το 5g modem. Γιατί με το flip πρώτης γενιάς, που είχα πριν το s21, δεν είχα το ίδιο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα αγοράσει το πρώτο fold 3 μεταχειρισμένο και είχα battery drain είχα κάνει τα πάντα δεν έφτιαξε τίποτα..  απογοητευτηκα και το πούλησα.  Ήταν μτχ Σεπτεμβρίου από πλαίσιο. Τώρα στην black Friday το ξανά αγόρασα σφραγισμένο αυτη τη φορά και δεν έχει καμία μα καμία σχέση.. μου κρατάει 2 μέρες μπαταρία με την ίδια χρήση και τις ίδιες εφαρμογές.  Όταν με το πρώτο φορτιζα 3 φορές  την μέρα..  άρα είχε σίγουρα κάποιο θέμα με την μπαταρία του. 

Edited by sbxgr
P30 pro
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, noisex said:

Είχα την ίδια ακριβώς εικόνα κατανάλωσης με τη δική σου. Ακριβώς την ίδια όμως, με 10‰+ drain από Google services. Ανεξήγητα και χωρίς να το έχω σε ποτέ σε καμία άλλη μου συσκευή. Ακόμη και samsung.
Ξαφνικά σταμάτησε. Έλα όμως που δεν ήταν ξαφνικό. Τί εννοώ; Έφυγα από τη δουλειά που ήμουν. Γνωρίζω ότι είχε σημεία στο χώρο της που δεν είχε καθόλου καλό σήμα. Μια μπάρα με το ζόρι κλπ. Στο σπίτι μου έχω μια χαρά σήμα. Το πρόβλημα εξαφανίστηκε. Η κατανάλωση έπεσε σε φυσιολογικά επίπεδα του 1-2,5%. Εντάξει. Δεν πήγε στο 0,5-0,7% της ταμπλέτας μου αλλά καταλαβαίνεις.
Συνεπώς τσέκαρε αν οι περιοχές που κινείσαι έχουν καλό σήμα. Από τις φώτο σου βλέπω ότι είναι οκ. Μάλλον θα είσαι σπίτι. Αν έχεις τη δυνατότητα κι έχεις άλλη συσκευή άσε το fold σπίτι 1-2 μέρες και παρακολούθησε πως θα πάει, μετά από 1-2 φορτίσεις στο 100%.
Οκ. Δεν έχω το fold το s21 έχω αλλά το ίδιο κάνει. Ίσως να παίζει ρόλο το 5g modem. Γιατί με το flip πρώτης γενιάς, που είχα πριν το s21, δεν είχα το ίδιο θέμα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου να γράψεις όλο αυτό το μήνυμα.. το πρόβλημα έτσι όπως το έχω καταλάβει είναι με όταν βρίσκομαι σε κίνηση και όχι στο σπίτι η στο γραφείο. Για παράδειγμα σήμερα το πρωί πήγα βόλτα τον σκύλο και από 100% πήγε 90% μέσα σε 15 λεπτά και μετά για σχεδόν έξι ώρες έχει πέσει μόνο 18% και έχω παίξει και παιχνίδια και ασχοληθεί κάμποσο.. https://ibb.co/dG1B8Rf

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, tfd1978 said:


Δυστυχώς και φέτος, για μένα, αυτός ήτανε ο λόγος που το έδωσα πάλι. Δεν παλεύεται το θέμα της μπαταρίας. Με την παραμικρή χρήση την κατέβαζε σαν αντίστροφη μέτρηση. Και επαναφορά έκανα, και εφαρμογές διέγραψα (όχι οτι έχω πάνω απο 15 βασικές)…και σωστές φορτίσεις, και περίμενα και 10-15 κύκλους να στρώσει η μπαταρία…δεν έβγαλα άκρη τελικά. Και δυστυχώς όταν υπάρχουν άρθρα και βίντεο για μια συσκευή με συμβουλές για καλύτερη διάρκεια μπαταρίας, κάτι δεν πάει καλά. Κατά τ’άλλα, το 3 δεν παίζεται! Μια κατηγορία μόνο του, και το θεωρώ εργαλείο, όχι κινητό ή τάμπλετ…είναι απλά άλλο επίπεδο!! v@gelis

Φανη ενω περιεργως εχω αλλαξει πολλα, πραγματικα πολλα samsung devices και συνεχεια γκρινιαζω με την αυτονομια, εδω νιωθω καλα. Ο 888 κανει πραγματικα καλη δουλεια. Ανετο 5ωρο καθημερινα (μικτη χρηση wifi / data) SOT και περιπου στο 20% υπολοιπο μπαινει για φορτιση. Και , πλεον, ειμαι στο 4ο fold 3 (ναι, χωρις υπερβολη) και εχω καλη εικονα απο τη συσκευη...

Για συγκριση, με το s21 ultra ειχα περιπου την ιδια αυτονομια... Παροτι 4400 vs 5000 και μεγαλυτερη οθονη, φαινεται οτι ο snap κανει τη διαφορα... ξανα...

 

Κατι ακομα, παιδια, που δε βλεπω να εχει αναφερθει.

Το fold 3 θεωρω πως εχει, για τα δικα μου γουστα, την καλυτερη amoled (αναφερομαι στην εσωτερικη, κυρια οθονη), που εχω δει σε samsung device. Φοβερο λευκο, φωτεινοτητα που σε κανει να το εχεις στο 40% μαξ...

Ο κορεσμος των χρωματων ειναι πραγματικη απολαυση...

Με το επερχομενο 12L θα δουμε κι αλλα ωραια πραγματα απο τη συνεργασια samsung / google...

Κατι ακομα. Ειναι λαθος να συγκρινεται το fold με ενα τυπικο slab phone. Γιατι απλα μιλαμε οτι πλεον ειμαστε σε tablet territory. Αρα μεγεθος, βαρος και παχος (unfolded) ειναι μακραν το πιο μαζεμενο σε tablet στην αγορα και μαλιστα το μοναδικο με 120 οθονη σε αυτο το μεγεθος (η μηλια εβγαλε εν ετει 2021 ipad mini με 60hz και σε πιανει ναυτια αν το χρησιμοποιησεις για 15 λεπτα, αν εχεις συνηθισει σε 120hz)

1 hour ago, a40ntistos said:

Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου να γράψεις όλο αυτό το μήνυμα.. το πρόβλημα έτσι όπως το έχω καταλάβει είναι με όταν βρίσκομαι σε κίνηση και όχι στο σπίτι η στο γραφείο. Για παράδειγμα σήμερα το πρωί πήγα βόλτα τον σκύλο και από 100% πήγε 90% μέσα σε 15 λεπτά και μετά για σχεδόν έξι ώρες έχει πέσει μόνο 18% και έχω παίξει και παιχνίδια και ασχοληθεί κάμποσο.. https://ibb.co/dG1B8Rf

Γενικα το προβλημα στα samsung devices ειναι οταν το gsm module μεταπηδα τακτικα απο 3g --> 4g --> 5g κι αναποδα.

Με ολα, ολα ομως τα exynos devices ειχα μικρο ή μεγαλο θεμα (ακομα και με το s21 ultra).

Με το fold 3 το battery drain σε standby ειναι το ελαχιστο δυνατο που εχω δει εδω και καποια χρονια σε samsung.

Επισης εχω δει καλυτερο σημα gsm απο το s21 ultra.

Ενας απο τους λογους που αφησα το s21 ultra, πλην του περιορισμενου χωρου για χρηση της γραφιδας, ηταν κι αυτος...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιδιά απο Note 10 Plus σε  S21 ultra, Fold 2 & Τώρα Fold 3 η μπαταρία είναι στα επιοεδα του Fold 2 δηλαδή πολύ κοντά στο S21 Ultra Το οποίο είχε την καλύτερη αυτονομία από όλες τις ναυαρχίδες της Samsung. τουλάχιστον έχει καλύτερη από την σειρά Note 10 plus, S10 plus S9 & πάει λέγοντας... Και αν σκεφτούμε ότι μικαμε για 120hrz & μέγεθος οθόνης τότε μιλάμε για εξαιρετικά αποτελέσματα... Βέβαια εγω δεν βρίσκομαι πολλές ώρες στον δρόμο ή σε κίνηση και επειδή στο σπίτι και στην δουλειά εχω 100 γραμμή χρησιμοποιώ 95% wifi οπότε εχω τα data μόνιμα σε 2g - 3g γιατί έτσι πιάνει λίγο καλύτερα στο υπόγειο που εχω το γραφείο. 

Με τον ίδιο τρόπο όμως λειτουργούσα και τα Προηγούμενα τηλέφωνα... 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

V@gelis αλλα και στα υπολοιπα παιδια επισης…δεν δεχομαι το 2021 να εχω συσκευη, ειδικα αυτου του επιπεδου, και να προσπαθω να «σεταρω» αναλογα την συσκευη για να μην εχει battery drain. Θελω και ανοιχτο 5G, και 120 την οθονη, και γενικα ολους τους συγχρονισμους ανοιχτους (καιρος, emails, μηνυματα ολων των ειδων). Οπως ακριβως κανω στο iPhone που δεν ασχολουμε με τιποτα. Δεν κραζω, ουτε θεωρω ανωτερο το ενα ή το αλλο κινητο..απλα θελω κατι ετοιμο, κατι που εχει σεταρει ηδη σωστα η εταιρια που μου το πουλαει, οποια κι αν ειναι αυτη. Και ενω οντως εχει καλυτερεψει στα τελευταια μοντελα η Samy, αυτο το λεμε συγκρινοντας τα προηγουμενα μοντελα της με τα νεα. Ενω στην αγορα υπαρχουν μοντελα με android που ειναι κλασεις ανωτερα σε θεμα μπαταριας.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα Φανη, δεν εχω κανει απολυτως κανενα σεταρισμα και παιρνω τους χρονους που σου λεω (ακριβως το ιδιο δηλαδη, με ολα τα τηλεφωνα που περνανε απο τα χερια μου).

το δουλευω με 2 email accounts (push), 120hz, 5g, wifi ,nfc, gps, auto brightness, galaxy watch 4 συνδεση απο το πρωι μεχρι το βραδυ, μονιμως ανοιχτα.

Οι 5 ωρες SOT δεν ειναι φοβερη αυτονομια, αλλα προσωπικα μου κανει, καθως δεν προλαβαινω να ασχοληθω με το smartphone μου, ουτως η αλλως πανω απο 5 ωρες τη μερα... Για αλλους δεν ειναι αρκετος χρονος, προσωπικα καλυπτομαι απολυτα. Αλλωστε με αυτη τη συσκευη, εχω ξεφορωτθει αλλη μια απο το workflow μου (tab s7).

Η samsung στα τελευταια smartphones ναυαρχιδες, πραγματι εχει βελτιωθει σε θεματα αυτονομιας...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα Φανη, δεν εχω κανει απολυτως κανενα σεταρισμα και παιρνω τους χρονους που σου λεω (ακριβως το ιδιο δηλαδη, με ολα τα τηλεφωνα που περνανε απο τα χερια μου).
το δουλευω με 2 email accounts (push), 120hz, 5g, wifi ,nfc, gps, auto brightness, galaxy watch 4 συνδεση απο το πρωι μεχρι το βραδυ, μονιμως ανοιχτα.
Οι 5 ωρες SOT δεν ειναι φοβερη αυτονομια, αλλα προσωπικα μου κανει, καθως δεν προλαβαινω να ασχοληθω με το smartphone μου, ουτως η αλλως πανω απο 5 ωρες τη μερα... Για αλλους δεν ειναι αρκετος χρονος, προσωπικα καλυπτομαι απολυτα. Αλλωστε με αυτη τη συσκευη, εχω ξεφορωτθει αλλη μια απο το workflow μου (tab s7).
Η samsung στα τελευταια smartphones ναυαρχιδες, πραγματι εχει βελτιωθει σε θεματα αυτονομιας...

Αυτό θα πει κανονική χρήση, και συμφωνώ απόλυτα. 5 ώρες την ημέρα είναι αρκετές. Μάλλον κάποιες συσκευές έχουν κάποιο θέμα μπαταρίας ή λογισμικού και κατεβάζουν το ποσοστό γρήγορα..εννοείτε οτι θα την ξαναπάρω την συσκευή, εσύ ξέρεις!, αλλά θα προτιμήσω να βρω κάποια καινούρια σε ημερομηνία κατασκευής (με βάση το ΙΜΕΙ). Ίσως οι πρώτες να είχαν κάποιο θέμα…
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, tfd1978 said:


Αυτό θα πει κανονική χρήση, και συμφωνώ απόλυτα. 5 ώρες την ημέρα είναι αρκετές. Μάλλον κάποιες συσκευές έχουν κάποιο θέμα μπαταρίας ή λογισμικού και κατεβάζουν το ποσοστό γρήγορα..εννοείτε οτι θα την ξαναπάρω την συσκευή, εσύ ξέρεις!, αλλά θα προτιμήσω να βρω κάποια καινούρια σε ημερομηνία κατασκευής (με βάση το ΙΜΕΙ). Ίσως οι πρώτες να είχαν κάποιο θέμα…

Δεν ξέρω αν λέει κάτι αυτό, αλλά τα τελευταία 2 που πέρασαν από τα χέρια μου ήταν κατασκευή 15 και 16/11 αντίστοιχα. 

Τα πρώτα είχαν στοκαριστεί και λόγω υψηλής τιμής δεν κινούνταν... τώρα με την προωθητική ενέργεια της BF ήρθαν κατευθείαν από εργοστάσιο παρτίδα...;) 

Θα δώσω και σκρην αύριο με real life usage μετά από εργάσιμη μέρα... 

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Ασχολείται κάποιος με drone? Πετούσα με s10 plus τώρα φοβάμαι να το συνδέσω με το χειρηστηριο του Drone κλειστό...  Κ κλειστό να τραβήξω πάνω σε τρίποδο βίντεο να μπορώ η θα έχω θέμα με την οθόνη; 

Με την μπαταρία  δεν ξετρελάθηκα ούτε κ γω αλλά πιστεύω θα στρώσει..  Εξάλλου σε τέτοια συσκευή τι παράπονα να έχεις..   Ελπίζω να έχει λογική τιμή όταν χρειαστεί αλλαγή  το δεύτερο έτος ή μετά την εγγύηση πρώτα ο Θεός 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, tresor_jim said:

Καλησπέρα παιδιά.. Ασχολείται κάποιος με drone? Πετούσα με s10 plus τώρα φοβάμαι να το συνδέσω με το χειρηστηριο του Drone κλειστό...  Κ κλειστό να τραβήξω πάνω σε τρίποδο βίντεο να μπορώ η θα έχω θέμα με την οθόνη; 

Με την μπαταρία  δεν ξετρελάθηκα ούτε κ γω αλλά πιστεύω θα στρώσει..  Εξάλλου σε τέτοια συσκευή τι παράπονα να έχεις..   Ελπίζω να έχει λογική τιμή όταν χρειαστεί αλλαγή  το δεύτερο έτος ή μετά την εγγύηση πρώτα ο Θεός 

Ένα τηλ στη smartec θα μας πείσει για το κόστος. Με την πρώτη ευκαιρία θα ρωτήσω... 

Link to comment
Share on other sites

Με θήκη τι έχετε αγοράσει; 

Είμαι μεταξύ Spigen Thin Fit P για να χωράει το πενάκι η την Slim Armor Pro αλλά που προστατεύει το πλαινό αλλά δεν έχει πενάκι.. σε οποιά από τις δύο να πάρω μαζί και το Spigen Kickstand. Καμία άλλη ιδέα/πρόταση που μπορώ να αγοράσω και εύκολα σχετικά από την Ευρώπη; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, a40ntistos said:

Με θήκη τι έχετε αγοράσει; 

Είμαι μεταξύ Spigen Thin Fit P για να χωράει το πενάκι η την Slim Armor Pro αλλά που προστατεύει το πλαινό αλλά δεν έχει πενάκι.. σε οποιά από τις δύο να πάρω μαζί και το Spigen Kickstand. Καμία άλλη ιδέα/πρόταση που μπορώ να αγοράσω και εύκολα σχετικά από την Ευρώπη; 

Δεν εχεις πολλες επιλογες απο ευρωπη.

αν θες το πενακι μαζι σου πας σε spigen thin fit p με κλειστα τα ματια.

Την εχω στο fold 3 μου κι ειμαι πληρως ευχαριστημενος.

31 minutes ago, EllinikoNisi said:

spacer.png

Η περισσότερη ώρα σε browser και όλα με wifi.

Ναι με wifi πιανει το 6ωρο...

Ειπαμε η μπαταρια τιποτα ιδιατερο, αλλα για αυτη τη συσκευη και με αυτη την οθοναρα νομιζω ειναι αποδεκτη...

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, v@gelis said:

Δεν εχεις πολλες επιλογες απο ευρωπη.

αν θες το πενακι μαζι σου πας σε spigen thin fit p με κλειστα τα ματια.

Την εχω στο fold 3 μου κι ειμαι πληρως ευχαριστημενος.

Ναι με wifi πιανει το 6ωρο...

Ειπαμε η μπαταρια τιποτα ιδιατερο, αλλα για αυτη τη συσκευη και με αυτη την οθοναρα νομιζω ειναι αποδεκτη...

Σε προβληματίζει καθόλου που λένε σε κάποια reviews για το πλαϊνό που μένει εκτεθειμένο; 

Link to comment
Share on other sites

https://www.sammobile.com/news/galaxy-z-fold-3-public-android-12-one-ui-4-0-update-is-out-now/amp/
Καλά νέα αντε να δούμε.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, a40ntistos said:

Σε προβληματίζει καθόλου που λένε σε κάποια reviews για το πλαϊνό που μένει εκτεθειμένο; 

Όχι, ούτως ή άλλως αν πέσει το κινητό δε θα το σωσει η θηκη, όπως είναι 2 parts θα γίνει χαλκομανια... 

Απλά δεν το βάζω στην ίδια τσεπη με άλλα αντικείμενα.... 

8 ώρες πριν, bikiapo said:

https://www.sammobile.com/news/galaxy-z-fold-3-public-android-12-one-ui-4-0-update-is-out-now/amp/
Καλά νέα αντε να δούμε.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτό το μήνα θα έρθει ναι, αλλά προσωπικά περιμένω τα elements της 12L, που η Google ανακοίνωσε ότι θα δώσει "πολύ σύντομα" στο fold 3...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγινα και εγω κατοχος του συγκεκριεμνου μοντελου σημερα.

 

εικονα δεν εχω ειναι νωρις.μια ερωτηση εχει βρει κανενας καποια θηκη-μπαταρια  οπως σε πολλα τηλεφωνα ?

θα το προτιμουσα απο εν;α power bank η αληθεια ειναι

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikos278 said:

καλημερα εγινα και εγω κατοχος του συγκεκριεμνου μοντελου σημερα.

 

εικονα δεν εχω ειναι νωρις.μια ερωτηση εχει βρει κανενας καποια θηκη-μπαταρια  οπως σε πολλα τηλεφωνα ?

θα το προτιμουσα απο εν;α power bank η αληθεια ειναι

Θήκη μπαταρία δεν αξίζει, εκτός και αν κόψεις την συνδρομή από το γυμναστήριο. Ήδη αναγκάστηκα να πάρω τοστιέρα γιατί ο 888 κάνει παγάκια.

Ένα powerbank των 10.000mAh που έχω, είμαι ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

για την κλήση, ηχείο να ακούς τη φωνή του συνομιλητή είναι από τα ηχεία ήχου?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, papdoux said:

καλημέρα,

για την κλήση, ηχείο να ακούς τη φωνή του συνομιλητή είναι από τα ηχεία ήχου?

Οχι στην εξωτερική οθόνη πανω απο την καμερα έχει μια ελάχιστη οπή περίπου 1,5cm που εκεί βρίσκεται το ακουστικό των κλήσεων 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2021 at 3:56 ΜΜ, PARASwrite said:

Θήκη μπαταρία δεν αξίζει, εκτός και αν κόψεις την συνδρομή από το γυμναστήριο. Ήδη αναγκάστηκα να πάρω τοστιέρα γιατί ο 888 κάνει παγάκια.

Ένα powerbank των 10.000mAh που έχω, είμαι ευχαριστημένος.

xaxaxa σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γ@μ@τ@....Την περιμενα πως και πως να ξεφορτοθω το Aodnotify μιας και η 12 υποστοιριζει το να ενεργοποιειτε η AOD μονο οταν λαμβανεις καποια ειδοποιηση.

https://techblog.gr/mobile/samsung-anastellei-tin-enimerosi-one-ui-4-ta-z-fold3-z-flip-3/

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω τους φίλους που το χρησιμοποιούν τα εξής:

1. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ ένα S21 Ultra. Οι περισσότεροι απ' ό,τι βλέπω το είχατε πριν από το Fold 3. Σας έχει λείψει κάτι, μετά την αλλαγή; 

2. Χρησιμοποιώ το τηλέφωνο ως εργαλείο δουλειάς, πολλές κλήσεις, πολλά email και χρήση s pen, κάθε μέρα. Όταν ταξιδεύω, βγάζω και πολλές φωτογραφίες με το τηλέφωνο και το S21 Ultra με καλύπτει απόλυτα στο θέμα αυτό. Υπολείπεται ιδιαίτερα στο θέμα φωτογραφίας το Fold 3; 

3. Από άποψη portability πώς είναι σε σχέση με το S21 Ultra; 

Link to comment
Share on other sites

το δακτυλικό εκεί που είναι δε βολεύει. ειδικά αν το κρατάς μα το αριστερό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...