Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπαίνω και εγώ, αφήνω σιγά σιγά το note 9 και πιάνω αυτό.

αν και ήμουν επιφυλακτικός ως προς το μέγεθος, τελικά είναι πιο εύχρηστο.

Το πήρα από πλαίσιο, δεν είχαν το δώρο, ελπίζω να το φέρουν σύντομα.

και ανακάλυψα ότι μπορείς να σετάρεις apps να ακολουθούν το orientation που δεν το είχα προσέξει στο τάμπλετ σ7 τόσους μήνες που το έχω 😁

Link to comment
Share on other sites

On 28/11/2021 at 8:02 ΜΜ, EllinikoNisi said:

Γεια σας παιδιά, μια θήκη bumper θα ήθελα να μου προτείνετε.

Σε εμένα ήρθε με 2 κάρτες και esim.

Επιτέλους πήρε λίγη ζωή στο νήμα..  Να μη μιλάω μόνος μ... Πως το κοιτάμε αυτό δεν το έψαξα, υπάρχει τρόπος δηλαδή κ για τρίτο νούμερο; η μόνο 1 κ 1;στην αρχή βλέπω τη μικρή εσοχή της κάρτας κ λέω ωχ.. Μετά είδα ότι παίρνει μπροστά κ πίσω.. 

Το κινητό μας είναι ένα τεχνολογικό θαυματακι.. Κ όπως έλεγα αρκετά πριν βγούνε τα πρώτα αναδιπλωμενα.. Αυτά θα είναι το μέλλον.. 

Με 3, 4 φορτίσεις και όπως σε όλους φαντάζομαι Η μπαταρία  δεν είναι κ ότι καλύτερο έχουμε συναντήσει..  Το πενάκι  θα ήθελα να μπαίνει εσωτερικά αλλά. Οκ.. Κ το αποτύπωμα κάποια στιγμή θα έρθει κ αυτό μέσα στην οθόνη..  

Την αίτηση για δώρο το ρολόι πρόλαβα κ την έκανα χθες..  Για να δούμε αν θα το δεχτούν.. 

Έκανα παραγγελία κ φορτιστή με 2 άκρες type c και 25wat απορία πως και η σαμι έχει ακόμα τόσο αργή φόρτιση.. Μήπως φοβάται από τα παλιά note.. 

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω εάν ταυτόχρονα μπορείς να έχεις 3 νούμερα. Πάντως το ότι δέχεται esim είναι πολύ καλό.

Επειδή έρχομαι από iPhone ακόμα ψάχνομαι με το λειτουργικό. Σαν κατασκευή είναι τρομερή, αλλά λόγο android γίνεται πολύ δύσχρηστη για εμένα. Από το πρώτο άνοιγμα έχει περιττές εφαρμογές που δυστυχώς δεν βγαίνουν. 

Σχετικά με το πενάκι, πολύ καλό. Αυτό που φοβάμαι είναι μήπως ξεχαστώ και πιέσω περισσότερο την μύτη στην οθόνη και προκαλέσει ζημιά.

Την αργή φόρτιση, μικρότερη των 25w την προτιμώ, λόγο μπαταρίας όπως λένε. Δεν ξέρω εάν είναι φήμες ή όχι. Επίσης κάτω από 25-30% δεν αφήνω να πέσει η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

έχω note9 και tab s7 plus, το καθένα με δικό του πεν και κανένα δε δουλεύει στο fold 😁

από ότι βλέπω μόνο οι δύο από τις 3 σιμ παίζουν ταυτόχρονα

Edited by papdoux
Link to comment
Share on other sites

On 21/11/2021 at 5:40 ΜΜ, gesvts said:

Ίδια απορία έχω και εγώ. 

Πολύ ιδιαίτερη συσκευή που πιστεύω ελάχιστοι θα πάρουν σαν μεταχειρισμένη γιατί θα φοβούνται για την κατάσταση της μέσα οθόνης .

 

Βολεύει σε καθημερινή χρήση σαν μοναδική συσκευή?

Συμφωνώ φίλε. Αυτή την οθόνη και εγώ την φοβάμαι. 

On 22/11/2021 at 12:36 ΠΜ, sbxgr said:

Αφάνταστα μετά από fold δεν έχει γυρισμο

Συμφωνώ απόλυτα ιδιαίτερα για κοινό που θέλει τεράστια οθόνη όπως εγώ. Αλλά η ανθεκτικότητα της συσκευής είναι πολύ σημαντική. Φοβάμαι μη μου πέσει το τηλέφωνο στο πάτωμα με ότι συνέπειες υπάρχουν για τον μηχανισμό και την οθόνη. Ακόμα με προβληματίζει το θέμα του άνοιξε κλείσε. Θα το κάνω 50 φορές την ημέρα αφού θα πρέπει να απαντάω στο τηλέφωνο ποιος ξέρει και πόσο παραπάνω οπότε με προβληματίζει και αυτό. Το Bluetooth δε με βολεύει πάρα μονό υποχρεωτικά για την οδήγηση.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Όλοι έχουμε το αγχος αν θα κρατήσει με το άνοιξε κλείσε τόσες φορές.. Θεωρώ πως ναι.. Αλλά το άγχος το έχω.. Όπως κ για το πέσιμο κτλ  αν κ σπάνια να το παθω αλλά...  Ίσως πρέπει να μας πούνε παιδιά που έχουν καιρός το fold 1 η και το fold 2 αν κ πιο φρέσκο 

Για πληρωμές με nfc ποιο θεωρείτε ότι δουλεύει καλύτερα μέσω της Πειραιώς η μέσω μέσω το google pay? 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, μερικά facts :1) Η συσκευη έχει τεσταριστει για 200.000 fold /unfold

 2,3) δείτε ένα εκθεσιακό που έχει βανδαλιστει με το promotion Spen στην έκθεση και δεν έχουν πάθει τιποτα
4) Η οθόνη είναι καταπληκτικη, με φοβερή αποδοση λευκού και χαμηλή θερμοκρασία λευκού για τους λάτρεις
5) Ο ήχος από ηχεία καταπληκτικός και το ίδιο κορυφαίος από το ακουστικό (πιο μπάσο ήχο κατά τη συνομιλία δεν έχω ακούσει σε τηλέφωνο)
6) Το Spen έχει κατάλληλο μέγεθος για άνετο κράτημα και το μέγεθος της οθόνης κάνει την υπόθεση note taking κάτι μοναδικο
7) Η υλοποίηση του 888 στο fold είναι κορυφαία. Παγωμένο το τηλέφωνο, όσο σε κανένα 888 της φετινής εσοδειας 
8 )   Οι  5.5 ώρες οθόνης και...ρέστα 20% για φόρτιση είναι μια χαρά αυτονομία για χρήση τεράστιας οθόνης 120hz amoled 
9) Η συσκευη έχει φοβερή αίσθηση στο χέρι, απολύτως premium 
10) οποίος μπλέξει με fold δύσκολα γυρίζει σε συμβατικο slab phone 
Καλορίζικο στους νεους κατόχους...
 

On 30/11/2021 at 8:59 ΜΜ, cmvr said:

Συμφωνώ φίλε. Αυτή την οθόνη και εγώ την φοβάμαι. 

Συμφωνώ απόλυτα ιδιαίτερα για κοινό που θέλει τεράστια οθόνη όπως εγώ. Αλλά η ανθεκτικότητα της συσκευής είναι πολύ σημαντική. Φοβάμαι μη μου πέσει το τηλέφωνο στο πάτωμα με ότι συνέπειες υπάρχουν για τον μηχανισμό και την οθόνη. Ακόμα με προβληματίζει το θέμα του άνοιξε κλείσε. Θα το κάνω 50 φορές την ημέρα αφού θα πρέπει να απαντάω στο τηλέφωνο ποιος ξέρει και πόσο παραπάνω οπότε με προβληματίζει και αυτό. Το Bluetooth δε με βολεύει πάρα μονό υποχρεωτικά για την οδήγηση.

Γιατι να ανοίγεις το τηλέφωνο για να απαντήσεις την κλήση; 
Παιδιά, φορέστε σε αυτό το κόσμημα μια aramid Samsung case και θα δείτε ότι θα κάνετε το 70% της ημερήσιας χρήσης ΆΝΕΤΑ με το ένα χέρι από την εξωτερική οθόνη....

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, v@gelis said:

Γιατι να ανοίγεις το τηλέφωνο για να απαντήσεις την κλήση; 
Παιδιά, φορέστε σε αυτό το κόσμημα μια aramid Samsung case και θα δείτε ότι θα κάνετε το 70% της ημερήσιας χρήσης ΆΝΕΤΑ με το ένα χέρι από την εξωτερική οθόνη....

Εννοώ ότι θα το έχω συνέχεια ανοιχτό και θα αναγκάζομαι να το κλείνω για να μιλήσω στο τηλέφωνο.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω κάποια παράπονα μου όχι πως θα πάρω λογικά απάντηση αλλα τεσπα.. (πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο σε νήμα) 

Το type c σε type c που βοηθάει κ κάναν έτσι τους φορτιστές; εννοώ αν τυχόν κάποιος δεν έχει κλασικό φορτιστή πως θα περάσει τα πράγματα του στο pc... Ότι λείπουν η πρίζα και ακουστικά σε 2000 η 1400 ευρώ συσκευή κ κάνει η σαμι αυτά που κοροϊδεύε... 

Μαζί με το ταμπλετ s5e μου είχε δώρο καλωδιακι που είχε type c κ audio jack κ δουλεύουν κομπλε τα hands free εκεί που έχω από το s10 plus akg... 

Είπα να το δοκιμάσω κ στο fold αλλά δεν δουλεύει γράφει δεν υποστηρίζεται ενώ είναι με type c κ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αν κ έχω buds Samsung απλά μου έκανε εντύπωση.. 

Για δεύτερη θήκη έχω στα υπόψιν αυτή που είπες v@gelis αν κ είναι ακριβούτσικη κ χάνεις κ το πενάκι λογικά..  Αλλά η αυθεντική που δίνουν δώρο με το πενάκι κ ανοίγει έτσι δίχως να "σφραγίζει" με κάποιο τρόπο δεν είναι κ ότι καλύτερο.. 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αναφέρθηκε ότι η rom είναι της cosmote τι σημαίνει?

Επίσης μπορώ να βάλω παγκόσμια έκδοση ώστε να λαμβάνω πιο γρήγορα τις αναβαθμίσεις? 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 2/12/2021 at 12:16 ΠΜ, tresor_jim said:

Ας γράψω κάποια παράπονα μου όχι πως θα πάρω λογικά απάντηση αλλα τεσπα.. (πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο σε νήμα) 

Όπως λες και εσύ, τα παράπονα σου παραθέτεις, δεν κανείς κάποια ερώτηση για να πάρεις απάντηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ένα καλό κι ένα κακό νέο 

Το κακό πρώτα :

Η Samsung hellas δε διαθέτει σε κανένα εξουσιοδότημενο service της ακόμα μηχάνημα για αντικατάσταση του εσωτερικού screen protector 

Το καλό νέο :

Επιτρέπει να το αφαιρέσει ο χρήστης για να το αλλάξει με ένα της επιλογης του χωρίς να χάνεται η εγγύηση (θεωρείται αξεσουάρ)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, v@gelis said:

Ένα καλό κι ένα κακό νέο 

Το κακό πρώτα :

Η Samsung hellas δε διαθέτει σε κανένα εξουσιοδότημενο service της ακόμα μηχάνημα για αντικατάσταση του εσωτερικού screen protector 

Το καλό νέο :

Επιτρέπει να το αφαιρέσει ο χρήστης για να το αλλάξει με ένα της επιλογης του χωρίς να χάνεται η εγγύηση (θεωρείται αξεσουάρ)

Ναι Βαγγέλη ότι ακριβώς ίσχυε και με το Fold 2...

Παντως δεν ξέρω για εσας αλλα εγω μετα απο 8 μηνες με το fold 2 ηρθα στο 3 και το κατά ευχαριστήθηκα... Δεν χορταίνω να το εχω ανοιχτό να χαζεύω τα social... Η νεα μεμβρανη είναι 150% καλύτερη σε αίσθηση απο του Fold 2 (αν και με του 2 εγω δεν είχα κανένα θέμα) και η εξωτερική με 120hz ειναι πλέον οπως θα έπρεπε να είναι plus 2 σιμ και 512gb στην τιμη με τιμολόγιο 1128 με την θήκη δώρο ηταν όνειρο.... 

Και όπως εχω κανα δηλώσει δεν ξανά επιστρέφω σε συμβατική συσκευή...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι Κώστα.

Προσωπικά είμαι φανατικός του Spen κι επειδή είχα καταλήξει να χρησιμοποιώ γραφίδα στο s7 μόνο και καθόλου στο s21 ultra (λόγω "ελλιπους" screen estate), αποφάσισα να παίξω με μια μόνο συσκευή, διωχνοντας κινητό και ταμπλετ.

Στο fold 3, με το form factor που έχει το note taking είναι απόλαυση. Φουλ χρήση onenote και pdf annotation καθημερινά...

Μπαταρία Κώστα προσωπικά είμαι στα επίπεδα του s21 ultra...

Ο 888 στο fold 3  είναι παγακι...

Με τι θήκη είσαι; 

Εγώ μόνιμα με spigen thin fit p (Spen edition)

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, athanaso77 said:

Όπως λες και εσύ, τα παράπονα σου παραθέτεις, δεν κανείς κάποια ερώτηση για να πάρεις απάντηση.

Δηλαδή δεν βρίσκεις να μου απαντήσει κανείς σε τίποτα σε όλα αυτά; κ ερωτηματικό έβαλα τι άλλο να έκανα σπαθιά να καταπιώ χα σε πειράζω. 

Πήρα για λίγο φορτιστή με 25 watt και η διαφορά με τον 15αρη είναι μόνο 12-15 λεπτά.. Πως γίνεται να είναι τόσο λίγο..  Είδα ότι έχει βγάλει κ με 50 watt φορτιστή, αλλά σε τόσο ακριβές συσκευές φολντ κ ουλτρα παίρνει 25 watt γιατί τόσο οικονομία; 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, v@gelis said:

Με τι θήκη είσαι; 

Εγώ μόνιμα με spigen thin fit p (Spen edition)

 

Fold και θηκη: Not me... Εχω δοκιμάσει απο το fold 2 τα πάντα.. Ναι η aramid ηταν η καλύτερη λυση αλλα με πολυμικρο δείκτη προστασίας... Οπότε πήγα σε ρουμανικό full skin με spigen kickstand και απλα απόλαυσα την συσκευή στο βάρος της και μέγεθος της... https://www.ebay.com/itm/284486077543?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=586051860550&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, tsiglas said:

Fold και θηκη: Not me... Εχω δοκιμάσει απο το fold 2 τα πάντα.. Ναι η aramid ηταν η καλύτερη λυση αλλα με πολυμικρο δείκτη προστασίας... Οπότε πήγα σε ρουμανικό full skin με spigen kickstand και απλα απόλαυσα την συσκευή στο βάρος της και μέγεθος της... https://www.ebay.com/itm/284486077543?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=586051860550&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

 

Πολύ ωραία λύση 

Το μόνο κακό στην περίπτωσή μου ότι θέλω μόνιμα να κουβαλάω -χρησιμοποιώ το Spen 

Διαφορετικά αξίζει φουλ η λύση skin...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, v@gelis said:

Πολύ ωραία λύση 

Το μόνο κακό στην περίπτωσή μου ότι θέλω μόνιμα να κουβαλάω -χρησιμοποιώ το Spen 

Διαφορετικά αξίζει φουλ η λύση skin...

Πως λειτουργείς το spen? Σε τι είναι χρήσιμο?

Λίγο που δούλεψα δεν με βόλεψε σε τίποτα. Για ζωγραφική καλό είναι, αλλά δεν σκαμπάζω από σκίτσα κτλ. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
38 minutes ago, EllinikoNisi said:

Πως λειτουργείς το spen? Σε τι είναι χρήσιμο?

Λίγο που δούλεψα δεν με βόλεψε σε τίποτα. Για ζωγραφική καλό είναι, αλλά δεν σκαμπάζω από σκίτσα κτλ. 

https://insights.samsung.com/2021/08/16/how-to-take-advantage-of-the-s-pen-on-galaxy-z-fold3-5g/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Πως λειτουργείς το spen? Σε τι είναι χρήσιμο?

Λίγο που δούλεψα δεν με βόλεψε σε τίποτα. Για ζωγραφική καλό είναι, αλλά δεν σκαμπάζω από σκίτσα κτλ. 

Full note taking με onenote και pdf annotation 

https://youtu.be/0UMIlvP1G4A

 

Link to comment
Share on other sites

Δώστε μια βοήθεια τόσοι ειδικοί είστε εδώ.. ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτιάξω το battery drain.. έκανα και factory reset και αυτά είναι που παίρνω τις τελευταίες δυο ημέρες.. να φταίει το galaxy watch 4; Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω  

https://ibb.co/2k812t9

https://ibb.co/mX2R0bM

 

 

Edited by a40ntistos
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Πως λειτουργείς το spen? Σε τι είναι χρήσιμο?

Λίγο που δούλεψα δεν με βόλεψε σε τίποτα. Για ζωγραφική καλό είναι, αλλά δεν σκαμπάζω από σκίτσα κτλ. 

Κι αλλο ενα super video απο τον sakitech, που δειχνει καποιες απο τις απειρες λειτουργιες του spen σε αυτη την οθοναρα...

Galaxy Z Fold 3: Full S-Pen Tips, Tricks and Hidden Features (That No One Will Show You) - YouTube

 

29 minutes ago, a40ntistos said:

Δώστε μια βοήθεια τόσοι ειδικοί είστε εδώ.. ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτιάξω το battery drain.. έκανα και factory reset και αυτά είναι που παίρνω τις τελευταίες δυο ημέρες.. να φταίει το galaxy watch 4; Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω  

https://ibb.co/2k812t9

https://ibb.co/mX2R0bM

 

 

Εχεις θεμα.

Κανε μια επαναφορα, θα γλυτωσεις περισσοτερο χρονο απο το να αποκλειεις μια μια τις πιθανες αιτιες...

καποιο ή συνδυασμος services γαζωνει τη μπαταρια σου...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Δώστε μια βοήθεια τόσοι ειδικοί είστε εδώ.. ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτιάξω το battery drain.. έκανα και factory reset και αυτά είναι που παίρνω τις τελευταίες δυο ημέρες.. να φταίει το galaxy watch 4; Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω  
https://ibb.co/2k812t9
https://ibb.co/mX2R0bM
 
 

Δυστυχώς και φέτος, για μένα, αυτός ήτανε ο λόγος που το έδωσα πάλι. Δεν παλεύεται το θέμα της μπαταρίας. Με την παραμικρή χρήση την κατέβαζε σαν αντίστροφη μέτρηση. Και επαναφορά έκανα, και εφαρμογές διέγραψα (όχι οτι έχω πάνω απο 15 βασικές)…και σωστές φορτίσεις, και περίμενα και 10-15 κύκλους να στρώσει η μπαταρία…δεν έβγαλα άκρη τελικά. Και δυστυχώς όταν υπάρχουν άρθρα και βίντεο για μια συσκευή με συμβουλές για καλύτερη διάρκεια μπαταρίας, κάτι δεν πάει καλά. Κατά τ’άλλα, το 3 δεν παίζεται! Μια κατηγορία μόνο του, και το θεωρώ εργαλείο, όχι κινητό ή τάμπλετ…είναι απλά άλλο επίπεδο!! v@gelis
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, v@gelis said:

Κι αλλο ενα super video απο τον sakitech, που δειχνει καποιες απο τις απειρες λειτουργιες του spen σε αυτη την οθοναρα...

Galaxy Z Fold 3: Full S-Pen Tips, Tricks and Hidden Features (That No One Will Show You) - YouTube

 

Εχεις θεμα.

Κανε μια επαναφορα, θα γλυτωσεις περισσοτερο χρονο απο το να αποκλειεις μια μια τις πιθανες αιτιες...

καποιο ή συνδυασμος services γαζωνει τη μπαταρια σου...

Αυτές οι δύο εικόνες που βλέπεις είναι κάποιες ημέρες μετά από factory reset και καθαρό install μετά.. το μεγάλο μου πρόβλημα είναι όταν είμαι εκτός σπιτιού..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...