Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://casetizy.com/collections/samsung/products/samsung-galaxy-z-fold-3-5g-case-with-pen-holder-cover-1?variant=42057678749908
Να μια θήκη και για το spen και να καλύπτει και την μπροστινή οθόνη. Ψήνομαι να την πάρω.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει αλλαγη απο s21u σε fold 3 λετε?

Η μπαταρια με προβληματιζει και ή ενδεχομενη δυσκολια μεταπωλησης του fold αφου εχει μικροτερο κοινο.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, anergos13 said:

Αξιζει αλλαγη απο s21u σε fold 3 λετε?

Η μπαταρια με προβληματιζει και ή ενδεχομενη δυσκολια μεταπωλησης του fold αφου εχει μικροτερο κοινο.....

Ίδια απορία έχω και εγώ. 

Πολύ ιδιαίτερη συσκευή που πιστεύω ελάχιστοι θα πάρουν σαν μεταχειρισμένη γιατί θα φοβούνται για την κατάσταση της μέσα οθόνης .

 

Βολεύει σε καθημερινή χρήση σαν μοναδική συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, gesvts said:

Ίδια απορία έχω και εγώ. 

Πολύ ιδιαίτερη συσκευή που πιστεύω ελάχιστοι θα πάρουν σαν μεταχειρισμένη γιατί θα φοβούνται για την κατάσταση της μέσα οθόνης .

 

Βολεύει σε καθημερινή χρήση σαν μοναδική συσκευή?

Αφάνταστα μετά από fold δεν έχει γυρισμο

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τα περισσότερα από τα βήματα που είδα στο βίντεο που υπάρχει παραπάνω (όταν παω να κάνω παράθεση δεν με αφήνει το site να γράψω το σχόλιο) αλλά και πάλι τα ίδια.. το πιο ανυσυχητικό για εμένα είναι που δεν μπορώ να μπω στο Recovery mode όπως δείχνει στο video.. ακόμα και με volume down και power δοκίμασα αλλά τίποτα.. 

Edited by a40ntistos
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, a40ntistos said:

Έκανα τα περισσότερα από τα βήματα που είδα στο βίντεο που υπάρχει παραπάνω (όταν παω να κάνω παράθεση δεν με αφήνει το site να γράψω το σχόλιο) αλλά και πάλι τα ίδια.. το πιο ανυσυχητικό για εμένα είναι που δεν μπορώ να μπω στο Recovery mode όπως δείχνει στο video.. ακόμα και με volume down και power δοκίμασα αλλά τίποτα.. 

Πρέπει να το έχεις στον φορτιστή συνδεδεμένο για να μπεις στο recovery mode.

Edited by sbxgr
P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Με τιμολόγιο μου βγαίνει στα 1050 αλλά δεν ξέρω εάν αξίζει την μετάβαση από S21 Ultra! 

Φοβάμαι ότι θα απογοητευτώ από τις κάμερες, μπαταρία και εν τέλει την χρηστικότητα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως δεν αξίζει η μετάβαση.Αν είχα το 2 δεν θα πήγαινα για το 3 αλλά έχει περάσει και καιρός από τότε που έδωσα το fold 2 οποτε δεν μπορώ να σου πω για μεγάλες διαφορές.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλα είναι καλή περίοδος.. Αν δώσεις 700 το fold 2, και βγάλεις την επιστροφή 15% - 20%, θα χρειαστεί ένα 350 για την αλλαγή

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους αύριο μάλλον πρώτα ο Θεός θα έχω στα χέρια την συσκευή με 512 μνήμη,  από κωτσοβολο χωρίς φόρο κ με χαμηλότερη τιμή λόγω Black Friday.. 

Έρχομαι από s10 plus... Τη θήκη με το πενάκι είναι δώρο λόγω της 512 μνήμης ...  Λογικά θα μου έρθει με 2 κάρτες σιμ έτσι δεν είναι;; γιατί δεν είδα  στην παραγγελία τι βάλανε στο pc στο κατάστημα. Αλλά τώρα που μπήκα δεν νομίζω να έχουν με μια κάρτα σιμ.   Θα κάτσω να διαβάσω κ στο νήμα τι έχετε γράψει..  Α επίσης κάπου είδα στον κωτσοβολο για 3 έτη εγγύησης, ισχύει κάτι τέτοιο;  

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα το νήμα..   Για τη θήκη με το πενάκι ξέρω θα έρθει σαν δώρο δεν ξέρω λογικά δεν θα έχει κάτι άλλο μαζί;;! .. Φορτιστης για πιο γρήγορη φόρτιση πρέπει να πάρω κάποιον καινούργιο αλλά θα ψάξω να δω ποιον ...   Δεν είδα αν κάποιο κατάστημα  είχε κ  επιστροφή χρημάτων. χωρίς φόρο κ με άτοκες δόσεις θα το πάρω..  Μακάρι να μου κρατήσει για πολλά χρόνια... Ειλικρινά κ γω απορώ με τέτοια λεφτά γιατί δε βάλανε κάμερες σαν του s21 ultra..  2000 ζητούσαν αρχική...  Πιστεύω θα είναι καλύτερες από ότι είχα στο s10 plus... Έχω επαγγελματική dslr με δυνατούς φακούς.. Αλλά θα ήθελα κ την καλύτερη κάμερα κ στο κινητό μου ...   Έχω tab s5e πιστεύετε θα το άφηνα στην άκρη τώρα  με το fold 3?  Στο θέμα θάλασσας λογικά είναι ψιλοαπαγορευτικο να το πάρει κάποιος 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους..   Δεν μου ήρθε ακόμα από τον κωτσοβολο κ καλά θα έρχονταν την επόμενη μέρα... 

Ισχύουν 3 χρόνια εγγύηση για τη συσκευή μας; έτσι είδα στο site! 

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,  μπήκα στο Samsung members γράφει κάτι για δώρο το  galaxy Watch δεν ήξερα τρέχει ακόμα αυτό το δώρο;  

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, μια θήκη bumper θα ήθελα να μου προτείνετε.

On 25/11/2021 at 1:30 ΠΜ, tresor_jim said:

Καλησπέρα σε όλους αύριο μάλλον πρώτα ο Θεός θα έχω στα χέρια την συσκευή με 512 μνήμη,  από κωτσοβολο χωρίς φόρο κ με χαμηλότερη τιμή λόγω Black Friday.. 

Λογικά θα μου έρθει με 2 κάρτες σιμ έτσι δεν είναι;;

Σε εμένα ήρθε με 2 κάρτες και esim.

Link to comment
Share on other sites

Με factory reset υπάρχει ελπίδα; Έχω κάνει ότι setting υπάρχει στο ίντερνετ αλλά τα ίδια.. ειδικά ΣΚ που δεν είμαι και στο WiFi συνέχεια 

https://ibb.co/tc98RyK

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Νέος κάτοχος του FOLD 3 από προχθές και πάνω στο στήσιμο συνειδητοποιώ ότ στο αριστερό bezel (ασημι) υπάρχει μία εργοστασιακή ατέλεια σασ αχρωμία του νίκελ που δείχνει σαν να είναι χτυπημένο. Κοίταξα καλά, είχε και ζελατινούλα εκεί που δεν την είχα προσέξει την οποία και αφαίρεσα ελπίζοντας ότι οφείλεται εκεί αλλά αντιθέτως μετά και την αφαίρεση της ζελατινούλας το πρόβλημα φαινόταν περισσότερο (όταν το κοιτάς από συγκεκριμένη οτική γωνία φαίνεται περισσότερο). Θα το γυρίσω στα πλαίσια του DOA. Πιστεύετε θα έχω πρόβλημα? άλλος κάτοχος παρατήρησε κάτι παρόμοιο?

viber_image_2021-11-28_23-12-22-480.jpg

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rx8_75 said:

Παιδιά καλησπέρα. Νέος κάτοχος του FOLD 3 από προχθές και πάνω στο στήσιμο συνειδητοποιώ ότ στο αριστερό bezel (ασημι) υπάρχει μία εργοστασιακή ατέλεια σασ αχρωμία του νίκελ που δείχνει σαν να είναι χτυπημένο. Κοίταξα καλά, είχε και ζελατινούλα εκεί που δεν την είχα προσέξει την οποία και αφαίρεσα ελπίζοντας ότι οφείλεται εκεί αλλά αντιθέτως μετά και την αφαίρεση της ζελατινούλας το πρόβλημα φαινόταν περισσότερο (όταν το κοιτάς από συγκεκριμένη οτική γωνία φαίνεται περισσότερο). Θα το γυρίσω στα πλαίσια του DOA. Πιστεύετε θα έχω πρόβλημα? άλλος κάτοχος παρατήρησε κάτι παρόμοιο?

viber_image_2021-11-28_23-12-22-480.jpg

Κι εγώ αυτό θα έκανα φίλε μου, εξάλλου κοστίζει τόσα χρήματα. 

Εφόσον είσαι εντός doa προχώρα. 

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.νεος κάτοχος από μετάβαση  2 σε 3..σε πράσινακι

Ερώτηση.

Κάποιες εφαρμογές,πχ τράπεζες εξωτερικού ,θέλουν σελφι για ταυτοποίηση.. 

Όταν το κάνω με την εσωτερική σελφι,μου βγαινει πιξελιασμενη φουλ.οταν τραβαω από εφαρμογή κάμερας είναι κομπλέ...υπάρχει καμία ρύθμιση γι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους νέος κάτοχος και εγω απο χθες μετάβαση από Fold 2... 512gb απο Γερμανό & dual sim (δεν το ήξερα το διάβασα εδω και μόλις πρόσεξα τα 2 imei) 

Το μόνο ξενερωμα ότι έχει ρομ της cosmote με ότι αυτό συνεπάγεται για τον χρόνο διαθέσεις των updates. 

Η μετάβαση έγινε μιας και χρειαζόμουν τα 512gb...αλλα γενικός παρατηρώ μια ολοκληρωτικη βελτίωση σε όλους τους τομείς και ιδιαίτερα στην κάμερα - βίντεο. 

 

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...