Jump to content

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα μήλα είναι ωραία φάση Τζον, το 13 pro max, δε, όπως θα έπρεπε να είναι το 12 πέρυσι. Η 120hz οθόνη μονόδρομος πλέον για σοβαρά smartphones...
Εσύ, όμως, είσαι ακόμα με το fold 3 ή θα λυγισεις σύντομα για κάνα μήλο;  εδώ σε θέλω...

Μην κρυβομαστε μεταξυ μας…στην μια τσεπη ειναι παντα ενα μηλο! Στην αλλη καποιο καλο, αξιολογο android. Κι αυτη την στιγμη το Fold 3 παιζει μονο του! Ειναι εργαλειο!!
Link to comment
Share on other sites

On 23/10/2021 at 7:35 ΠΜ, vgelis said:

Το Spen είναι που με φέρνει ξανά. Γιατί κακά τα ψέματα άλλη χρηστικότητα στα note τοσα χρόνια και τελευταία στο s21 ultra, κι άλλη στο screen estate του fold. Έλεγα να περιμένω να πάω απευθείας σε rollable, αλλά κουράστηκα να κουβαλάω s21 ultra και Tab s7 καθημερινά, οπότε πάω σε μια all around συσκευή πάλι...

Τα μήλα είναι ωραία φάση Τζον, το 13 pro max, δε, όπως θα έπρεπε να είναι το 12 πέρυσι. Η 120hz οθόνη μονόδρομος πλέον για σοβαρά smartphones...

Εσύ, όμως, είσαι ακόμα με το fold 3 ή θα λυγισεις σύντομα για κάνα μήλο;  εδώ σε θέλω...😂

Έχω ρίξει επένδυση στο Fold οπότε εδώ σταθερή δύναμη. 

Απ την άλλη και να ήθελα να πάω σε μήλο λόγο του ότι στην Cosmote esim είναι σε τρελή έλλειψη δεν. 🙃🙃🙃🙃.

Όχι φιλαράκι μέρα με τη μέρα το Fold δείχνει την δύναμη του. 

Αυτά 😀😀😀😀

Edited by jpol2410
Link to comment
Share on other sites

https://www.kotsovolos.gr/pages/apiastes-prosfores?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=26-211025-P9568-GENERIC-VARIOUS-NL-TOTAL_GR_ST

Μήπως έχουμε πάλι κανένα μείον 30% όπως πέρισυ;

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, Cadfael said:

Για να δούμε… αν και κρατάω μικρό καλάθι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κάνεις χαμπάρι το Android 12L, που θα κάνει πρώτα το ντεμπούτο του στο fold 3? Ίσως είναι game changer το πρώτο optimized Android OS για foldables...

Link to comment
Share on other sites

Ξανα στο fold 3, με συσκευη που μολις ηρθε στα χερια μου.

Αυτη τη φορα μαζι με 2 θηκες (official spen case + spigen thin fit p). 

Φιλοδοξια να προσπαθησω να υποκαταστησω το προηγουμενο setup (s21 ultra + tab s7, που ειχα για αρκετους μηνες ταυτοχρονα), καθώς δε με εξυπηρετούσε πλεον να κουβαλαω 2 συσκευες, ενω παρατηρησα οτι το μεγεθος της οθονης του s21 ultra δε με "ενεπνεε" στο να θελω να χρησιμοποιω τις λειτουργιες του wacom pen (one note pim και pdf marking σε καθημερινη βαση).

Για να δουμε τι θα δουμε αυτη τη φορα...

Κανεις αλλος να καταθεσει αν εχει καποια αλλη θηκη με θεση για το spen?

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, a40ntistos said:

Η απορία μου είναι που κατάφερες και βρήκες την thin fit p 😄

Γερμανικο καταστημα...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, v@gelis said:

Γερμανικο καταστημα...

Ωραίος! Είχα διαβάσει καλά σχόλια για την συγκεκριμένη και την έψαξα αλλά δεν την βρήκα πουθενά.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, apostol70 said:

Μετάβαση από Note9 τι συμβουλές μου δίνετε;

Τι εννοείς; Άνω ρωτάς για το αν αξίζει να κάνεις τη μετάβαση στη συσκευή του τίτλου… εννοείται!

Αν πάλι το έχεις πάρει και ζητάς συμβουλές… η συσκευή είναι κορυφαία, απλά θέλει λίγο φροντίδα παραπάνω από τα υπόλοιπα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 minute ago, niknik said:

Και 2ο αρνητικό για εμένα, εξίσου σημαντικό, η ποιότητα των φωτογραφιών.

Δε θα διαφωνήσω αν και η κάμερα του δεν είναι κακή. Απλά αναπόφευκτα τη συγκρίνεις με τη κάμερα του ομοσταύλου S21 Ultra η οποία είναι σαφώς ανώτερη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, a40ntistos said:

https://ibb.co/cc0w8JD αν μπορεί κάποιος ας δώσει μια συμβουλή.. 

Κινείσαι σε περιοχή με κακό σήμα κι έχεις σοβαρό battery drain...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, v@gelis said:

Κινείσαι σε περιοχή με κακό σήμα κι έχεις σοβαρό battery drain...

Το παθαίνω και με καλό σήμα.. γενικά όταν είμαι εκτός δεν πάει καλά.. κάποια συμβουλή/setting για να φτιαχτεί; ότι και να έχω κάνει το google play services είναι πρώτο

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, a40ntistos said:

Το παθαίνω και με καλό σήμα.. γενικά όταν είμαι εκτός δεν πάει καλά.. κάποια συμβουλή/setting για να φτιαχτεί; ότι και να έχω κάνει το google play services είναι πρώτο

Welcome to Samsung world.

Δε μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα.

Πολλά θα διαβάσεις στο διαδίκτυο, ελάχιστα θα σε βοηθήσουν πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

Το παθαίνω και με καλό σήμα.. γενικά όταν είμαι εκτός δεν πάει καλά.. κάποια συμβουλή/setting για να φτιαχτεί; ότι και να έχω κάνει το google play services είναι πρώτο
Για το σημα δεν μπορεις να κανεις κατι και λογω χαμηλου sar των περισσοτερων samsung συσκευων ετσι παει το πραγμα...

το drain ομως απο το google play store δεν ειναι φυσιολογικο και φυσικα υπαρχουν λυσεις....

Για ριξε μια ματια εδω , στο παρελθον σε αντιστοιχο προβλημα ειχα βρει λυση με αυτον τον οδηγο....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Black Friday... τιμή 1399 ευρώ το 512 και 1299 ευρώ το 256 στα γνωστά καταστήματα.
Αν μπορεί να συνδυαστεί με trade ακόμη καλύτερα

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους παιδιά. Ερώτηση τι επίπεδο ασφαλείας έχετε; τώρα στήνω και είμαι ακόμα Σεπτεμβρίου.

Στάλθηκε από το SM-F926B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...