Jump to content

Ποια συσκευή να προτιμήσω;;;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 309
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Θεωρείτε πως αξίζει τα λεφτά του το S21 ultra σε σχέση με το Note20 ultra; Και τα δύο έχουν γραφίδα πλέον οπότε μπορούμε να πάμε σε άμεση σύγκριση.

Περίμενα το S21 ultra και λόγω μπαταρίας αλλά μου φαίνεται αρκετή η διαφορά στην τιμή οπότε με βλέπω για το note. Θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη σας όμως γιατί ο καθένας μπορεί να δώσει μια διαφορετικη οπτική.

Χρησιμοποιήστε τα πάντα προς όφελός σας
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

OK να πω τη γνώμη μου γιατι και γω σκεφτομαι αυτή τη σύγκριση μιας και είχα όλα τα note απο το Note3 :innocent:

Το θέμα με το πενάκι: Ναι αμα το δουλεύεις και το βγάζει απο το νοτε, θα το δουλευεις και θα σου αρεσει, το S21 ΔΕΝ ειναι νοτε, και αν επαιρνα το s ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα επαιρνα τη θηκη με το απλο πεν που καθεται στην ακρη επειδή κάνει το τελέφωνο τεράστιο. παιδιά γίνεται τεράστιο το τηλεφωνο, εγω προσωπικά δεν υπάρχει περίπτωση.

Επίσης η φάση με το pen και το s21 προς το παρον δεν ειναι bluetooth, δλδ εγω το χρησιμοποιουσα πολυ για να τραβηξω φωτογραφίες με την rear καμερα του νοτε, τα air commands δε τα δουλευα.

Παρ'όλα αυτά προτιμώ το s21U χωρίς το πενάκι, θα μπορούσα να το έχω έτσι όπως είναι.

Αυτό που μου αρέσει στο note ομως ειναι το σχέδιο του (υποκειμενικο), μ'αρεσει ετσι τετραγωνο και απλο που ειναι στις ακρες, πιο λεπτο, ενω το s21 το ειδα λιγο χοντροκομμενο, είναι λίγο τουβλο ρε παιδια απ'οσο εχω δει. Σε σχέση με το note παντα.

Το camera design μ'αρεσει και στα δύο, δεν έχω καλύτερο-χειρότερο.

Τώρα απ'οτι έχω δει είναι ένα-δυο τσικ (μονάδα μέτρησης) καλύτερο στη κάμερα απο το note.

πιο καινούρια συσκεύη - καλύτερης γενιάς cpu - με ό,τι αυτο συνεπάγεται.

Αν έχω καταλάβει καλα -παιδιά διορθώστε με- το s21u είναι καλύτερο στην αυτονομία απο το note?

Link to comment
Share on other sites

 

Συμπτωματικά το διάβασα σήμερα, είναι ότι πιο πλήρες όσο αφορά τις κάμερές τους κυρίως

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Παίδες είμαι ανάμεσα στα 2.. ποια ή άποψη σας για την κάμερα σε πρώτη φάση και για το σύνολο που προσφέρουν τα κινητά αυτά;
Link to comment
Share on other sites

αν σε ενδιαφερει η αυτονομια το ultra δεν τα παει καλα.https://www.youtube.com/watch?v=YSEXY-qLUbw

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

αν σε ενδιαφερει η αυτονομια το ultra δεν τα παει καλα.https://www.youtube.com/watch?v=YSEXY-qLUbw

Ποιό απ' τα δύο Ultra; Βαριέμαι τώρα να δω όλο το βίντεο.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποιό απ' τα δύο Ultra; Βαριέμαι τώρα να δω όλο το βίντεο.
σωστα και τα δυο ultra ειναι.στο mi 11 αναφερομαι.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

αν σε ενδιαφερει η αυτονομια το ultra δεν τα παει καλα.https://www.youtube.com/watch?v=YSEXY-qLUbw

 

Σίγουρα η αυτονομία με ενδιαφέρει. Το πρώτο βέβαια είναι η κάμερα που ψάχνω και μετά το σύνολο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Ποια συσκευή να προτιμήσω;;;

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...