Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, kmpatra said:

Μαλλον εννοεί οτι πληρώνει ακριβά την 50αρα (με τιμή που σήμερα αντιστοιχεί σε 100αρα) και δεν εχει γίνει ο δωρεάν διπλασιαμός λόγω μη διαθεσιμότητας προφανώς.

Κάτι ΑΛΛΟ εννοεί.

Εγώ είμαι στην 24αρα και είχε ανακοινώσει η vodafone οτι ΜΕΧΡΙ τέλος του 2022 θα πάμε ΟΛΟΙ σε 50αρα, στην ίδια τιμή που πληρώνουμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και αυτοι που ειχαν 50 θα πηγαιναν 100,οπως πηγα κι εγω. Τωρα ο φιλος εγω καταλαβαινω οτι δεν φτανει στην περιοχη του τα 100 και αναρωτιεται γιατι ο γνωστος του μπορει να αναβαθμισει και ο ιδιος οχι...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

και αυτοι που ειχαν 50 θα πηγαιναν 100,οπως πηγα κι εγω. Τωρα ο φιλος εγω καταλαβαινω οτι δεν φτανει στην περιοχη του τα 100 και αναρωτιεται γιατι ο γνωστος του μπορει να αναβαθμισει και ο ιδιος οχι...

Δηλαδή, είχες 50 και σε πήγαν 100 χωρίς να πληρώσεις παραπάνω? 

Με βάση την ανακοίνωση που γράφω ?

3 minutes ago, kmpatra said:

και αυτοι που ειχαν 50 θα πηγαιναν 100,οπως πηγα κι εγω. Τωρα ο φιλος εγω καταλαβαινω οτι δεν φτανει στην περιοχη του τα 100 και αναρωτιεται γιατι ο γνωστος του μπορει να αναβαθμισει και ο ιδιος οχι...

ΝΑΙ, αλλά όχι ότι πληρώνει παραπάνω!!!!

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, GREGORYMO said:

βρε παιδια εχω κανει το πακετο Σταθερό, Internet 50Mbps και Vodafone TV Family (με Disney+) το οποιο ΚΑΝΟΝΙΚΑ με την τιμη που το πληρωνω επρεπε να ειναι με 100αρα συνδεση !

αυτο εγραψε (απλά μάλλον έβαλα την δική σου παράθεση του δικού του ποστ). Εγω καταλαβαινω οτι την ακριβοπληρωνει απλα. Σε μενα ειχαν στειλει προσφορα για "δωρεαν" διπλασιασμο αρχικα, με λίγο μεγαλύτερη ονομαστικη τιμη στην εφαρμογή (αλλά μάλλον δεν περιελάμβανε την εκπτωση του ebill),και δεν την εκανα τοτε. Το Μάρτιο με πηραν τηλ. για να αναβαθμίσω στα ίδια λεφτά και τότε τελικά το έκανα...

*Ο δωρεαν διπλασιασμος που ειχε ανακοινωθει ηταν 24->50 και 50->100.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, kmpatra said:

αυτο εγραψε (απλά μάλλον έβαλα την δική σου παράθεση του δικού του ποστ). Εγω καταλαβαινω οτι την ακριβοπληρωνει απλα. Σε μενα ειχαν στειλει προσφορα για "δωρεαν" διπλασιασμο αρχικα, με λίγο μεγαλύτερη ονομαστικη τιμη στην εφαρμογή (αλλά μάλλον δεν περιελάμβανε την εκπτωση του ebill),και δεν την εκανα τοτε. Το Μάρτιο με πηραν τηλ. για να αναβαθμίσω στα ίδια λεφτά και τότε τελικά το έκανα...

*Ο δωρεαν διπλασιασμος που ειχε ανακοινωθει ηταν 24->50 και 50->100.

Ακριβώς 

31 minutes ago, kmpatra said:

αυτο εγραψε (απλά μάλλον έβαλα την δική σου παράθεση του δικού του ποστ). Εγω καταλαβαινω οτι την ακριβοπληρωνει απλα. Σε μενα ειχαν στειλει προσφορα για "δωρεαν" διπλασιασμο αρχικα, με λίγο μεγαλύτερη ονομαστικη τιμη στην εφαρμογή (αλλά μάλλον δεν περιελάμβανε την εκπτωση του ebill),και δεν την εκανα τοτε. Το Μάρτιο με πηραν τηλ. για να αναβαθμίσω στα ίδια λεφτά και τότε τελικά το έκανα...

*Ο δωρεαν διπλασιασμος που ειχε ανακοινωθει ηταν 24->50 και 50->100.

Άρα, να περιμένω την 'σειρά' μου ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχε βγει προσφορά διπλασιασμου στην εφαρμογή για σενα? Δοκίμασε να μιλήσεις μαζί τους μήπως υπάρχει ήδη προσφορά. Αν δεν εχουν κατι τωρα (γιατι και μενα μου εβγαζε μετα την πρωτη προσφορα και πριν το τηλεφώνημα 29 ευρω για 100αρα αντι για 23 περίπου που πληρωνα) μπορει να σε βαλουν στην λιστα για ανανέωση αργότερα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kmpatra said:

Δεν ειχε βγει προσφορά διπλασιασμου στην εφαρμογή για σενα? Δοκίμασε να μιλήσεις μαζί τους μήπως υπάρχει ήδη προσφορά. Αν δεν εχουν κατι τωρα (γιατι και μενα μου εβγαζε μετα την πρωτη προσφορα και πριν το τηλεφώνημα 29 ευρω για 100αρα αντι για 23 περίπου που πληρωνα) μπορει να σε βαλουν στην λιστα για ανανέωση αργότερα

Είχα μιλήσει το Νοέμβριο και μου είχαν πει και καλά να περιμένω 

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη στα τηλεφωνα δεν εβγαλα ακρη  με λενε καλη ανασταση απο τεταρτη κτλ ειχα κανει αναβάθμιση πακετου με disney plus vodfone tv κτλ και το πακετο που ηδη ειχα και συνεχιζω να "πληρωνω" σηκωνε 100αρα συνδεση στην τιμη (ηταν πολυ καλη προσφορα) ! μου ειπαν τοτε οτι δεν υπαρχει 100αρα και θα αναβαθμιστεί αυτοματα οταν θα ειναι "διαθεσιμη" ! δεν ειχα δωσει ξανα σημασια (δεν με χαλαει και η 50αρα) ,εκτος απο εκεινη την φορα που πηρα τηλνα ρωτησω, μεχρι προχθες που με ειπε το φιλαρακι μου οτι σε περιοχη εξω περιπου απο την πολη ειχε vodafone 100αρα στην ιδια τιμη πακετου με μενα ! και εκει κουφαθηκα ! στον τηλ που πηρα σημερα στην vodafone  το παιδι που ηταν εκει δεν εβγαλε ακρη (προφανως προσπαθουσε να βρει τι γινεται απο το λινκ που σας εδωσα πανω) και οταν δεν μπορεσε με ειπε θα το παει στα κεντρικα καλη ανασταση (!!!) τα λεμε απο τεταρτη !  

3 ώρες πριν, kmpatra said:

η διαθεσιμοτητα της ταχυτητας εχει να κανει με την αποσταση της καμπινας απο το σπιτι σου και αν η γειτονια σου εχει δυνατοτητα για 100 mbps,ειδικά αν οι καμπίνες του αστικού σου κέντρου ανήκουν σε άλλο πάροχο. Δεν σημαίνει οτι επειδη έχει ο άλλος 100αρα εξω απο την πολη οτι θα εχεις και εσυ. Μπορει σε άλλα σημεία της πόλης να δίνει και σε άλλα όχι. Οπότε περιμένεις να έρθει η διαθεσιμότητα για να αναβαθμίσεις. Κοίτα και στις άλλες εταιρίες να δεις τι παίζει στην περιοχή σου. Το λινκ αυτο που δινεις μαλλον ελεγχει διαθεσιμότητα για νέα σύνδεση, για υπάρχουσα ζητά αριθμό βρόχου. Βεβαιώσου ότι βάζεις σωστά την διεύθυνση και οτι βγαίνει μόνη της απο κάτω με τον σωστό Τ.Κ. ώστε να την επιλέξεις. Ενδέχεται για νέες συνδέσεις να μην έχει πόρτες οπότε βγάζει μη διαθέσιμο.

το λινκ αυτο δεν δουλευει ! ζηταει αριθμο βρόχου οπως λες κτλ αλλα παλια δουλευε κανονικα και σου εδειχνε ακομη και αν δεν ηθελες να αλλαξεις πακετο τι "σύνδεση" σηκωνει η "γειτονια" σου ! προφανως αυτο το λινκ ανοιξε και η "εξυπηρέτηση πελατων" και επαθε μπλακ αουτ σημερα ! 

Για να μην σας κουραζω αλλο εκανα μετρηση απο το site της cosmote (αν ειναι δυνατον ) ! οντως στην περιοχη ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΑ ΚΕΝΤΡΟ μεσα στην πολη σηκωνει μεχρι 50 ενω στην περιοχη του φιλου μου σηκωνει μεχρι και 200! απιστευτο εχω κουφαθει ! και αν δεν μου το ελεγαν ουτε που θα εδινα σημασία ! 

1.png

2.png

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Αρα είναι αυτό που έλεγα. Δεν είναι υποχρεωτικό οτι το κέντρο θα εχει διαθεσιμοτητα και τα προάστια οχι. Πολλες φορες στα προάστια ειναι πιο εύκολο να μπουν καμπινες και πιο γρήγορο. Στην πόλη περιπλέκεται το πράγμα. Που να δεις τι γίνεται στο κέντρο της Αθήνας αλλά και εδω Πάτρα. Να σνομπαρουν και οι δημοτικες αρχές την τοποθετηση καμπινας και μάλιστα δίπλα στο κεντρο του οτε. Φιλος στην παρακάτω συνοικια 2 τετραγωνα απο το αστικό κεντρο να εχει 15 mbps και εγώ στα 1200 μετρα να εχω καμπίνα οτε στη γωνία και να πιάνω 100 (εντος του ίδιου αστικού κέντρου). Μη το ψάχνεις, υπομονη.

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kmpatra said:

Αρα είναι αυτό που έλεγα. Δεν είναι υποχρεωτικό οτι το κέντρο θα εχει διαθεσιμοτητα και τα προάστια οχι. Πολλες φορες στα προάστια ειναι πιο εύκολο να μπουν καμπινες και πιο γρήγορο. Στην πόλη περιπλέκεται το πράγμα. Που να δεις τι γίνεται στο κέντρο της Αθήνας αλλά και εδω Πάτρα. Να σνομπαρουν και οι δημοτικες αρχές την τοποθετηση καμπινας και μάλιστα δίπλα στο κεντρο του οτε. Φιλος στην παρακάτω συνοικια 2 τετραγωνα απο το αστικό κεντρο να εχει 15 mbps και εγώ στα 1200 μετρα να εχω καμπίνα οτε στη γωνία και να πιάνω 100 (εντος του ίδιου αστικού κέντρου). Μη το ψάχνεις, υπομονη.

 

 

Μαλιστα ! Σε ευχαριστω για την απαντηση ! Πριν νοικιαζα οχι στο κεντρο και δεν εδινα σημασια σε αυτα ! θεωρουσα οτι μεσα στο κεντρο ολη η εξέλιξη θα ερχεται πρωτα εδω και μετα "εξω απο την πολη"! Λιγο που το κουβέντιασα παντως με παιδια μεσα απο την vodafone και γενικως με ειπαν πολυ δυσκολα στο κεντρο θα παει πανω απο 50 για τους λογους που λες ! Οσο μενω εδω δεν με βλεπω να πηγαινω πανω απο 50 ...! 

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Κάτι ΑΛΛΟ εννοεί.

Εγώ είμαι στην 24αρα και είχε ανακοινώσει η vodafone οτι ΜΕΧΡΙ τέλος του 2022 θα πάμε ΟΛΟΙ σε 50αρα, στην ίδια τιμή που πληρώνουμε τώρα.

Και υπάρχουν και οι... ενδιάμεσοι που μάλλον θα μείνουν εκεί που είναι 😉
Έχω και εγώ μία γραμμή και ξέρω και άλλον σε διαφορετικό ΑΚ που η Vodafone προσφέρει μεν VDSL, αλλά μόνο έως 30Mbps. Το παράδοξο είναι ότι λόγω τιμολογιακής πολιτικής βγαίνει ακριβότερο από το 50Mbps, αλλά δεν δέχονται να δώσουν το μεγαλύτερο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Ληγει σε μια βδομαδα το συμβολαιο κ με καλεσαν για ανανεωση στο ιδιο προγραμμα 24αρα στα 18.74€ και στο myvodafone βγαζει 19.74€. τωρα δινω 16.5€ (πρωην cyta).

ο τελευταιος λογαριασμος στον οποιον προπληρωνεις το παγιο ηταν ιδιος. στο τηλεφωνο μου ειπε οτι θα ερθει κανονικος χωρις τις εκπτωσεις αλλα πρεπει να ηταν συνεργατης κ οχι μεσα απο τη vodafone

να το αφησω αοριστου?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, dkostas said:

Ληγει σε μια βδομαδα το συμβολαιο κ με καλεσαν για ανανεωση στο ιδιο προγραμμα 24αρα στα 18.74€ και στο myvodafone βγαζει 19.74€. τωρα δινω 16.5€ (πρωην cyta).

ο τελευταιος λογαριασμος στον οποιον προπληρωνεις το παγιο ηταν ιδιος. στο τηλεφωνο μου ειπε οτι θα ερθει κανονικος χωρις τις εκπτωσεις αλλα πρεπει να ηταν συνεργατης κ οχι μεσα απο τη vodafone

να το αφησω αοριστου?

Εγώ πριν από χρόνια το είχα αφήσει αορίστου μέχρι να βρω κάποια αξιόλογη προσφορά ανανέωσης. Η αύξηση ήταν της τάξης μεγέθους των 3€ που βλέπεις κι εσύ. Δεν σου εγγυώμαι ότι αυτό θα γίνει και τώρα, αλλά είναι πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

Ληγει σε μια βδομαδα το συμβολαιο κ με καλεσαν για ανανεωση στο ιδιο προγραμμα 24αρα στα 18.74€ και στο myvodafone βγαζει 19.74€. τωρα δινω 16.5€ (πρωην cyta).
ο τελευταιος λογαριασμος στον οποιον προπληρωνεις το παγιο ηταν ιδιος. στο τηλεφωνο μου ειπε οτι θα ερθει κανονικος χωρις τις εκπτωσεις αλλα πρεπει να ηταν συνεργατης κ οχι μεσα απο τη vodafone
να το αφησω αοριστου?
Όπως σου είπα πριν λίγες μέρες (και ξαναρωτάω τώρα) το άφησα αορίστου 2 χρόνια και δεν έγινε τίποτα.
Πάντα μου έλεγαν θα αυξηθεί και μπλα μπλα μπλα.....τίποτα δεν έγινε.
Άστο αορίστου και βλέπεις στη πορεια
Link to comment
Share on other sites

σημερα με πηραν για προσφορα. πριν 2 χρονια ηταν αλλα τα δεδομενα πλεον εχουν αυξηθει τα παγια δεν βρισκεις αυτες τις τιμες γι αυτο ηθελα να δω αν ανανεωσε καποιος προσφατα σε ιδια τιμη γιατι στον ανταγωνισμο που κοιταξα εχουν ξεφυγει ολα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα με πηραν για προσφορα. πριν 2 χρονια ηταν αλλα τα δεδομενα πλεον εχουν αυξηθει τα παγια δεν βρισκεις αυτες τις τιμες γι αυτο ηθελα να δω αν ανανεωσε καποιος προσφατα σε ιδια τιμη γιατι στον ανταγωνισμο που κοιταξα εχουν ξεφυγει ολα
Εγώ για αυτό δεν ανανεωνα. Επειδή η ανανέωση ήταν πιο πάνω από ότι έδινα.
Σας δίνω 16 και μου λέτε για συμβόλαιο στα 18 τους έλεγα....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους! Είμαι συνδρομητής σταθερής Vodafone και έχω το Vodafone power station σε 100ρα γραμμή. Έχω συνέχεια αποσυνδέσεις και πολλές φορές για να συνδεθεί πρέπει να το κάνω εγω επανεκκίνηση μένει να αναβοσβήνει κόκκινο φωτάκι. Έχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ερώτηση γενικότερης φύσεως. Είμαι σε 24αρι adsl στην vodafone και αυτές τις ημέρες ήρθε η nova και περνάει οπτικές στο δρόμο μου. Λογικά μπορώ να αναβαθμίσω την δική μου συνδεση όταν θα τελειώσει τα έργα η nova παρόλο που είμαι σε άλλο παροχο; Αν ναι, σε πόσο καιρό πιστεύετε ότι αυτό θα είναι εφικτό;

Δυστυχώς για vdsl έχω φάει 3 πόρτες λόγω μη διαθεσιμότητας θυρών μου είπαν μέχρι πριν κανένα δίμηνο.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση γενικότερης φύσεως. Είμαι σε 24αρι adsl στην vodafone και αυτές τις ημέρες ήρθε η nova και περνάει οπτικές στο δρόμο μου. Λογικά μπορώ να αναβαθμίσω την δική μου συνδεση όταν θα τελειώσει τα έργα η nova παρόλο που είμαι σε άλλο παροχο; Αν ναι, σε πόσο καιρό πιστεύετε ότι αυτό θα είναι εφικτό;
Δυστυχώς για vdsl έχω φάει 3 πόρτες λόγω μη διαθεσιμότητας θυρών μου είπαν μέχρι πριν κανένα δίμηνο.
Ναι εννοείται ότι μπορείς, σε όποιον παροχο θες πας. Αρκεί να το παρέχει ταυτόχρονα με τη νόβα από τη πρώτη στιγμή που θα τελειώσουν οι εργασίες και θα το παρέχει και η ίδια και να μην αρχίσουν οι άλλες δύο λίγο αργότερα να παρέχουν. Συνήθως όμως ταυτόχρονα απ όσο ξέρω δίνουν, δεν τους παίρνει να το καθυστερούν. Άλλωστε τους συμφέρει η επένδυση να πιάνει τόπο όσο το δυνατόν νωρίτερο. Αυτό βέβαια αφού κάνουν εργασίες τώρα και δεν ξέρουμε πόσο καιρό θέλουν ακόμα να τελειώσουν όλα ολα, βάλε και κάνα δίμηνο που θες για να συνδεθείς με FTTH, ας πούμε 6μηνο με χρόνο για σιγουριά σε κόβω για σύνδεση. Τι περιοχή είσαι;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, johnny_htc said:

Ναι εννοείται ότι μπορείς, σε όποιον παροχο θες πας. Αρκεί να το παρέχει ταυτόχρονα με τη νόβα από τη πρώτη στιγμή που θα τελειώσουν οι εργασίες και θα το παρέχει και η ίδια και να μην αρχίσουν οι άλλες δύο λίγο αργότερα να παρέχουν. Συνήθως όμως ταυτόχρονα απ όσο ξέρω δίνουν, δεν τους παίρνει να το καθυστερούν. Άλλωστε τους συμφέρει η επένδυση να πιάνει τόπο όσο το δυνατόν νωρίτερο. Αυτό βέβαια αφού κάνουν εργασίες τώρα και δεν ξέρουμε πόσο καιρό θέλουν ακόμα να τελειώσουν όλα ολα, βάλε και κάνα δίμηνο που θες για να συνδεθείς με FTTH, ας πούμε 6μηνο με χρόνο για σιγουριά σε κόβω για σύνδεση. Τι περιοχή είσαι;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είμαι Θεσσαλονίκη Σταυρούπολη. Πάροχο δεν θα αλλάξω για να μην πληρωνω διακοπές συμβολαίου οπότε θα συνεχίσω με vodafone και ελπίζω το ταχύτερο δυνατόν να Μ αναβαθμισουν

Link to comment
Share on other sites

Είμαι Θεσσαλονίκη Σταυρούπολη. Πάροχο δεν θα αλλάξω για να μην πληρωνω διακοπές συμβολαίου οπότε θα συνεχίσω με vodafone και ελπίζω το ταχύτερο δυνατόν να Μ αναβαθμισουν
Ναι σωστά, καλά θα κάνεις. Μια χαρά θα είσαι και με βονταφον. Ενδεικτικά για να καταλάβεις, η cosmote άρχισε να περνάει στην περιοχή μου (Νότια Προάστια- Αθήνα) περίπου τέτοια εποχή πέρυσι Μάιο αν θυμάμαι καλά FTTH και αιτήσεις άρχισε να δέχεται χωρίς να έχει ολοκληρώσει ακόμα τα έργα παντού, αλλά σε ολοκληρωμένα σημεία κάνα 4μηνο με 6μηνο μετά θα έλεγα.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μετά την Cosmote, και η Vodafone αλλάζει προς το χειρότερο την ανακοίνωση για κατάργηση έκπτωση e-bill:

Αρχικά είχε ανακοινώσει ότι θα ισχύσει για ανανεώσεις και νέα συμβόλαια, τελικά ισχύει για όλους σε έναν μήνα από τώρα.

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20230922-anakoinosi-diakopis-parochis-ekptosis-e-bill-amp-timologiakes-allages/

Edited by minast
typo
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, minast said:

Μετά την Cosmote, και η Vodafone αλλάζει προς το χειρότερο την ανακοίνωση για κατάργηση έκπτωση e-bill:

Αρχικά είχε ανακοινώσει ότι θα ισχύσει για ανανεώσεις και νέα συμβόλαια, τελικά ισχύει για όλους σε έναν μήνα από τώρα.

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20230922-anakoinosi-diakopis-parochis-ekptosis-e-bill-amp-timologiakes-allages/

Βρήκαν τρόπο να βάλουν την αύξηση για τα δίκτυα. Μπράβο και στην βονταφον και την κόσμοτε. Όταν πάρουν για ανανέωση και στα δύο συμβόλαια κινητής θα φάνε καλά και οι δύο. 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, minast said:

Μετά την Cosmote, και η Vodafone αλλάζει προς το χειρότερο την ανακοίνωση για κατάργηση έκπτωση e-bill:

Αρχικά είχε ανακοινώσει ότι θα ισχύσει για ανανεώσεις και νέα συμβόλαια, τελικά ισχύει για όλους σε έναν μήνα από τώρα.

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20230922-anakoinosi-diakopis-parochis-ekptosis-e-bill-amp-timologiakes-allages/

Πότε μπορούμε να φύγουμε?

2 ώρες πριν, cmvr said:

Βρήκαν τρόπο να βάλουν την αύξηση για τα δίκτυα. Μπράβο και στην βονταφον και την κόσμοτε. Όταν πάρουν για ανανέωση και στα δύο συμβόλαια κινητής θα φάνε καλά και οι δύο. 

Πότε μπορούμε να φύγουμε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...