Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο φίλος μάλλον θα εννοεί τον φοιτητικό κωδικό που έχει και το cu around για 35% έκπτωση στο adidas app σε προϊόντα με πλήρη τιμή και 20% σε αυτά του outlet. Ο κωδικός δεν ισχύει σε καταστήματα adidas παρά μόνο στο site και την εφαρμογή 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

25 minutes ago, dennis99 said:

Ο φίλος μάλλον θα εννοεί τον φοιτητικό κωδικό που έχει και το cu around για 35% έκπτωση στο adidas app σε προϊόντα με πλήρη τιμή και 20% σε αυτά του outlet. Ο κωδικός δεν ισχύει σε καταστήματα adidas παρά μόνο στο site και την εφαρμογή 

Ναι ακριβώς αυτό εννοώ.. Το είχε στο app της Vodafone αλλά δεν ξέρω εάν έχει αλλάξει μιας και τώρα δυστυχώς δεν έχω Vodafone και έχω στο μάτι ένα παπουτσάκι .. Καλή περίπτωση πάντως ωραία παροχή της εταιρίας. 

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, zerv_5800 said:

Ναι ακριβώς αυτό εννοώ.. Το είχε στο app της Vodafone αλλά δεν ξέρω εάν έχει αλλάξει μιας και τώρα δυστυχώς δεν έχω Vodafone και έχω στο μάτι ένα παπουτσάκι .. Καλή περίπτωση πάντως ωραία παροχή της εταιρίας. 

30% δίνει ΤΩΡΑ 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GREGORYMO said:

30% δίνει ΤΩΡΑ 

Καλό και αυτό σίγουρα αλλά σε ένα παπούτσι ακριβό χωρίς έκπτωση το - 35% είναι καλύτερο βγαίνει στην ουσία κάνα 10€ παραπάνω έκπτωση.. Όλα καλά λοιπόν. 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2022 at 8:31 ΠΜ, karib said:

Δηλαδη Κορινθου προς τη μερια του Αγιου Ανδρεα, δεν θελει voip adsl2 router;

Δωροεπιταγη πως παιρνεις;

Για εκεί που λες δεν ξέρω τι γίνεται. Αν ανηκει στο Σκαγιοπούλειο και δεν υπάρχει διαθεσιμότητα vdsl μπορεί να συμβαίνει το ίδιο. Βασικα αν εχεις καποιο ρουτερ απο παλιοτερη συνδεση θα παίξει κανονικά. Για να μη σου δινουν καινουργιο μαλλον θα εχεις κλασική τηλεφωνία και οχι voip. Την αιτηση για την νεα γραμμή την έκανες σε κατάστημα ή μεσω της φορμας/τηλεφώνου στο ίντερνετ? Αν έγινε το 2ο παίρνεις τηλέφωνο σε αυτον με τον οποίο εκανες την αίτηση ή όποιον βρεις στο τηλέφωνο και ρώτα αν μπορούν να σου στειλουν κάποιο κουπόνι ώστε να παρεις ρουτερ απο το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα ηθελα να μου πειτε τον 24 μηνα μπορω να φυγω  απο την βονταφονε χωρις ποινή  ?

ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mples said:

καλησπέρα θα ηθελα να μου πειτε τον 24 μηνα μπορω να φυγω  απο την βονταφονε χωρις ποινή  ?

ευχαριστω 

Γράφει το συμβόλαιο σου με ακρίβεια.

Συμπληρώνοντας τους 24, εννοείται 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Γράφει το συμβόλαιο σου με ακρίβεια.

Συμπληρώνοντας τους 24, εννοείται 

δεν το εχω αλλα ετσι και αλλιος αμα κανω φορητοτητα δεν θελει καμια 15αρια μερες να τελείωση 

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι θα πληρώσεις πολύ λίγα, αλλά και με μία ερώτηση στο chat του πουν πιο συγκεκριμένα

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν σίγουρα έχει μηδενιστεί τον τελευταίο μήνα, εξάλλου είναι προπληρωμένος. Εάν θέλεις επιβεβαίωση, ανατρέχεις στο πινακάκι ή στην εξυπηρέτηση, όπως ειπώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

15 Νοεμβρη ληγει το συμβολαιο μου 100αρα με τιμη 29,5€. Επικοινωνησα μαζι τους και μου προτεινουν ανανεωση με την ιδια τιμη. Θεωρω πως ειναι αρκετα ακριβη τιμη και θελω να την ριξω. Πιστευετε μπορω να την φτασω στα 25 με 26, 27? 

Σκεφτομαι να κανω αιτηση διακοπης. Θα πετυχω τιποτα ή διακινδυνευω να χασω τον αριθμο? Σε ποσες μερες γινεται η διακοπή? Θα επικοινωνησουν μαζι μου? 

Και τελος αν οντως διακοπει ο αριθμος τον χανω οριστικα και αμεσα? Ή εχω περιθωριο να τον ξαναενεργοποιησω ειτε στην vodafone ειτε σε αλλη εταιρεια?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, makisg4 said:

15 Νοεμβρη ληγει το συμβολαιο μου 100αρα με τιμη 29,5€. Επικοινωνησα μαζι τους και μου προτεινουν ανανεωση με την ιδια τιμη. Θεωρω πως ειναι αρκετα ακριβη τιμη και θελω να την ριξω. Πιστευετε μπορω να την φτασω στα 25 με 26, 27? 

Σκεφτομαι να κανω αιτηση διακοπης. Θα πετυχω τιποτα ή διακινδυνευω να χασω τον αριθμο? Σε ποσες μερες γινεται η διακοπή? Θα επικοινωνησουν μαζι μου? 

Και τελος αν οντως διακοπει ο αριθμος τον χανω οριστικα και αμεσα? Ή εχω περιθωριο να τον ξαναενεργοποιησω ειτε στην vodafone ειτε σε αλλη εταιρεια?

ευχαριστω

Καλησπέρα για αρχή άμα κάνεις αίτηση διακοπής για να τους πιέσεις κανείς δεν σου εγγυάται ότι δεν θα στο κόψουν πριν φτάσει το αίτημα σου στην σχετική υπηρεσία. Άμα κοπή η γραμμή μετά πληρώνεις το τελος ενεργοποιήσεις σε οποιαδήποτε πάροχο και αν πας.

Πάρε τηλ στο κέντρο διακοπών και πες ότι σου έκαναν την τάδε προσφορά και ότι δεν σε καλύπτει γιατί οι άλλοι πάροχοι σου δίνουν δίνουν πολύ καλύτερες τιμές.

Ζήτα τους να σου κάνουν την καλύτερη τους προσφορά για να μην κάνεις φύγεις τσάμπα.

Το τηλέφωνό το βρίσκεις μερικές αναρτησεις πιο πίσω.

Οι μόνοι που μπορούν να σου κάνουν καλύτερη τιμή είναι αυτοί.

Όλα τα άλλα που ανεφερες θα σε βάλουν σε μπελάδες. Άμα δεν σου δώσουν καλύτερη τιμή κάνε φορητότητα σε άλλη εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Απλα για να απαντηθεί το ερώτημα σου αν τελικά διακοπεί ο αριθμός σου, έχεις περιθώριο ως 6 μηνες να τον ενεργοποιήσεις πάλι σε άλλο πάροχο. Παρόλα αυτά το καλύτερο είναι να κάνεις φορητότητα αν δεν σε καλύψει η νεότερη προσφορά τους, οπως ανέφερε και ο φίλος απο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kmpatra said:

Απλα για να απαντηθεί το ερώτημα σου αν τελικά διακοπεί ο αριθμός σου, έχεις περιθώριο ως 6 μηνες να τον ενεργοποιήσεις πάλι σε άλλο πάροχο. Παρόλα αυτά το καλύτερο είναι να κάνεις φορητότητα αν δεν σε καλύψει η νεότερη προσφορά τους, οπως ανέφερε και ο φίλος απο πάνω.

Κάτσε.

Το νούμερο, το έχεις 'δεμενο' για 6 μήνες?

Και αν δεν υπάρχει γραμμή?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, GREGORYMO said:

Κάτσε.

Το νούμερο, το έχεις 'δεμενο' για 6 μήνες?

Και αν δεν υπάρχει γραμμή?

Το πας σε εταιρεία Voip για να μην χαθεί. 

Αν περάσουν 6 μήνες από την διακοπή , ο πάροχος σου μπορει να δώσει τον αριθμό σε άλλον πελάτη 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, τα ίδια ισχύουν τα ίδια ισχύουν και στην κινητή τηλεφωνία παρεμπιπτόντως.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Vasileios said:

Το πας σε εταιρεία Voip για να μην χαθεί. 

Αν περάσουν 6 μήνες από την διακοπή , ο πάροχος σου μπορει να δώσει τον αριθμό σε άλλον πελάτη 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

Vasileie τι εννοείς εταιρεία voip?

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και 2 χρόνια την 24αρα με απεριόριστα σταθερά και 360 κινητά.
Το είχα αφήσει όλο αυτό το καιρό χωρίς ανανέωση και είμαι αορίστου στα 16 ευρώ.
Μου είπαν χτες το ίδιο πρόγραμμα σε 50αρα γραμμή και 15,20 ευρώ για 2 χρόνια.
Να το προχωρήσω?
Βέβαια και με την 24αρα καλύπτομαι

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, takpanos said:

Έχω εδώ και 2 χρόνια την 24αρα με απεριόριστα σταθερά και 360 κινητά.
Το είχα αφήσει όλο αυτό το καιρό χωρίς ανανέωση και είμαι αορίστου στα 16 ευρώ.
Μου είπαν χτες το ίδιο πρόγραμμα σε 50αρα γραμμή και 15,20 ευρώ για 2 χρόνια.
Να το προχωρήσω?
Βέβαια και με την 24αρα καλύπτομαι

16€ το 24αρι

Και σου είπαν 15.20€ το 50αρι ?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, takpanos said:

Έχω εδώ και 2 χρόνια την 24αρα με απεριόριστα σταθερά και 360 κινητά.
Το είχα αφήσει όλο αυτό το καιρό χωρίς ανανέωση και είμαι αορίστου στα 16 ευρώ.
Μου είπαν χτες το ίδιο πρόγραμμα σε 50αρα γραμμή και 15,20 ευρώ για 2 χρόνια.
Να το προχωρήσω?
Βέβαια και με την 24αρα καλύπτομαι

Λιγότερα χρήματα και μεγαλύτερη ταχύτητα... Στο χωριό μου το λένε no-brainer 😉

Link to comment
Share on other sites

16€ το 24αρι
Και σου είπαν 15.20€ το 50αρι ?
Σωστά. 16,20 πάει κανονικά αλλά με πληρωμή ηλεκτρονική στο πάνε 15,20.
Θα μου στείλουν καινούριο ρούτερ είπαν.
Τους ζήτησα email με το συμβόλαιο και μου το έστειλαν αλλά δεν έκατσα ακόμη να το διαβασω
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι ευκαιρία να το κάνεις δεν βρίσκεται τέτοια τιμή ούτε σε νέα σύνδεση ούτε σε φορητότητα ούτε πουθενά. Βέβαια δεν περιμένω σε δύο χρόνια να σου κρατήσουν την ίδια τιμή αν ξανά ανανεώσεις... Αλλά και πάλι κανείς δεν ξέρει ποια θα είναι η κατάσταση σε δύο χρόνια.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι ευκαιρία να το κάνεις δεν βρίσκεται τέτοια τιμή ούτε σε νέα σύνδεση ούτε σε φορητότητα ούτε πουθενά. Βέβαια δεν περιμένω σε δύο χρόνια να σου κρατήσουν την ίδια τιμή αν ξανά ανανεώσεις... Αλλά και πάλι κανείς δεν ξέρει ποια θα είναι η κατάσταση σε δύο χρόνια.
Απλά σκέφτομαι ότι τώρα είμαι αορίστου τόσο καιρό με 16 ευρώ. Άραγε μετά που θα λήξει θα με αφήσουν στα 15,20 η θα μου πουν ήταν προσφορά και σε πάμε στα 30?
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, makisg4 said:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

Vasileie τι εννοείς εταιρεία voip?

 H εταιρεία. Voip αναλαμβάνει το νούμερο και σου δίνει πρόσβαση μέσω  App η το προωθεί σε άλλο νούμερο. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθεσιμότητα fiber εδώ και μία εβδομάδα στο σπίτι μου από vodafone και cosmote. Αυτή τη στιγμή είμαι συνδρομητής στη wind η οποία δεν έχει διαθεσιμότητα. Σκέφτομαι να μεταφερθώ στη vodafone αλλά επειδή με ενδιαφέρει και η τηλεόραση αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει αν είναι ευχαριστημένος από αυτή την υπηρεσία. Επίσης επειδή θέλω να την εγκαταστήσω σε google chromecast γνωρίζει κανείς αν έχω αυτή τη δυνατότητα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...