Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν απο λιγο είχα και εγώ πρόβλημα με το internet, τωρα φαίνεται να έστρωσε, περιοχή σύνορα Αγ. Δημήτριος-Π. Φάληρο.
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μέχρι και πριν λίγη ώρα είχε θέμα το ίντερνετ στα Άνω Πατήσια. Ελπίζω να στρώσει γιατί ξεκίνησε από χθες το πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σήμερα, από αργά το μεσημέρι! Έχω αλλάξει τους DNS από χθες, αλλά και πάλι μερικές φορές βγάζει σφάλμα όταν μπαίνω στο ίντερνετ και πρέπει να πατάω συνέχεια F5, μπας και φορτώσει η σελίδα... :mad: Ούτε παιχνίδι online δε μπορώ να παίξω, συνεχώς αποσυνδέεται από τους σέρβερς...

 

3η μέρα το ίδιο, έλεος δηλαδή... Μόνο αυξήσεις ξέρουν να κάνουν... Το ότι η WIND σε λίγο θα μοιάζει με κολοσσό απέναντί τους, δεν τους προβληματίζει...

Link to comment
Share on other sites

Κέντρο Κουκάκι με οπτική στη δουλειά από το μεσημέρι και μετά αρκετές σελίδες δεν άνοιγαν.

 

Νέο κόσμο με Vdsl κυρίως βλέπω θέματα σε Facebook, messenger και Instagram.

Link to comment
Share on other sites

Κέντρο Κουκάκι με οπτική στη δουλειά από το μεσημέρι και μετά αρκετές σελίδες δεν άνοιγαν.

 

Νέο κόσμο με Vdsl κυρίως βλέπω θέματα σε Facebook, messenger και Instagram.

 

Από την περασμένη Κυριακή (9 μέρες) σέρνεται η Vodafone Home, αλλά από χθες το μεσημέρι σαν να άρχισε να "στρώνει" κάπως... Το FB και το Insta πρέπει γενικά να είχαν θέμα σήμερα, όχι η VF.

Link to comment
Share on other sites

Από την περασμένη Κυριακή (9 μέρες) σέρνεται η Vodafone Home, αλλά από χθες το μεσημέρι σαν να άρχισε να "στρώνει" κάπως... Το FB και το Insta πρέπει γενικά να είχαν θέμα σήμερα, όχι η VF.

 

 

 

Θέμα είχε ο πάροχος στην Βουλγαρία που μέσω αυτού επικοινωνεί με τις υπηρεσίες του Facebook η Vodafone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα, μοκις αποδέχτηκα αναβαθμιση απο 24αρα+300 κινητα, σε οπτική ίνα , 50αρα + 6ωρες κινητα (η σταθερά εξωτερικού)..νομιζω καλη τιμη.

Έδινα 16.5€ κ παω στα 23.3€

(Κ στις 2 περιπτώσεις εχει υπολογιστεί η εκπτωση 1€ επειδη πληρώνω ηλεκτρονικά!)

Α! Χωρις εξοδα μετατροπής σε vdsl etc

 

Εσεις ποσο δίνετε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα, μοκις αποδέχτηκα αναβαθμιση απο 24αρα+300 κινητα, σε οπτική ίνα , 50αρα + 6ωρες κινητα (η σταθερά εξωτερικού)..νομιζω καλη τιμη.

Έδινα 16.5€ κ παω στα 23.3€

(Κ στις 2 περιπτώσεις εχει υπολογιστεί η εκπτωση 1€ επειδη πληρώνω ηλεκτρονικά!)

Α! Χωρις εξοδα μετατροπής σε vdsl etc

 

Εσεις ποσο δίνετε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Καλησπέρα φίλε, μπορείς να μας πεις πως σου έκαναν αυτήν την προσφορά? δλδ τελείωνε το συμβόλαιο σου? σε πήραν τηλ και σου έκαναν αυτοί την προσφορά ή τους πήρες εσύ? μήπως και το βάλουμε και εμείς γιατί η τιμή είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα, μοκις αποδέχτηκα αναβαθμιση απο 24αρα+300 κινητα, σε οπτική ίνα , 50αρα + 6ωρες κινητα (η σταθερά εξωτερικού)..νομιζω καλη τιμη.

Έδινα 16.5€ κ παω στα 23.3€

(Κ στις 2 περιπτώσεις εχει υπολογιστεί η εκπτωση 1€ επειδη πληρώνω ηλεκτρονικά!)

Α! Χωρις εξοδα μετατροπής σε vdsl etc

 

Εσεις ποσο δίνετε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Και σε μενα την ιδια τιμη και παροχες εδωσαν οταν τους ζητησα αναβαθμιση απο adsl σε 50αρα.

Επιπλεον ζητησα και μου εδωσαν 1gb το μηνα στο κινητο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε, μπορείς να μας πεις πως σου έκαναν αυτήν την προσφορά? δλδ τελείωνε το συμβόλαιο σου? σε πήραν τηλ και σου έκαναν αυτοί την προσφορά ή τους πήρες εσύ? μήπως και το βάλουμε και εμείς γιατί η τιμή είναι πολύ καλή.

 

 

 

Πρωτα απ´ολα ειμαι πελατης τους σταθερής 5ετια.. με αφορμή τις «χαζομάρες» που κανει το δικτυο της βοντα τελευταια, τους κάλεσα κ ζητησα προσφορα , ανάλογη της τιμής που δινω τωρα!

Αν μου λέγανε 30+€ δεν θα το συζήταγα καν.. try it φιλε!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απ´ολα ειμαι πελατης τους σταθερής 5ετια.. με αφορμή τις «χαζομάρες» που κανει το δικτυο της βοντα τελευταια, τους κάλεσα κ ζητησα προσφορα , ανάλογη της τιμής που δινω τωρα!

Αν μου λέγανε 30+€ δεν θα το συζήταγα καν.. try it φιλε!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Οκ θα το κάνω μια και βλέπουμε αν και εγώ 1 χρόνο έχω στην Vodafone.... δεν τους κόβω τόσο γενναιόδωρος χαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα, μοκις αποδέχτηκα αναβαθμιση απο 24αρα+300 κινητα, σε οπτική ίνα , 50αρα + 6ωρες κινητα (η σταθερά εξωτερικού)..νομιζω καλη τιμη.

Έδινα 16.5€ κ παω στα 23.3€

(Κ στις 2 περιπτώσεις εχει υπολογιστεί η εκπτωση 1€ επειδη πληρώνω ηλεκτρονικά!)

Α! Χωρις εξοδα μετατροπής σε vdsl etc

 

Εσεις ποσο δίνετε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ προσωπικά έχω FIBER 100, 360' προς κινητά και διεθνή σταθερά, απεριόριστα σταθερά Ελλάδας + Vodafone Tv μαζί με NOVA στα 25€ τελική. Βέβαια μετά από πολύ προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Άρα για άλλη μια φορά καταλαβαίνουμε ότι χρεώνουν ότι θέλουν. Εγώ με 50αρα 360 προς κινητά και διεθνή και απεριόριστα σταθερά δίνω 25,99 ευρώ. Συνήθως με το cash back γλυτώνω κάνα 2ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω FIBER 100, 360' προς κινητά και διεθνή σταθερά, απεριόριστα σταθερά Ελλάδας + Vodafone Tv μαζί με NOVA στα 25€ τελική. Βέβαια μετά από πολύ προσπάθεια.

 

Τους απείλησες ότι θα τους βάλει μπουρλότο; χαχα

Link to comment
Share on other sites

Τους απείλησες ότι θα τους βάλει μπουρλότο; χαχα

Χα,χα,χα όχι εντάξει, απλά η VODAFONE άμα κάνεις καταγγελία στην Ε.Ε.Τ.Τ δίνει γενναίες προσφορές, όσες φορές προσπάθησα με την εξυπηρέτηση δε τα βρήκαμε.

Για παράδειγμα στην VODAFONE TV + SPORTS όταν την έβαλα πριν 3 μήνες το έβαλα για να παρακολουθώ λίγο (δεν είμαι τόσο πολύ ποδοσφαιρόφιλος) κάποια στιγμή που έπαιζε ο ΠΑΟΚ στην τούμπα δεν το είχε η NOVA αλλά το ΠΑΟΚ TV. Πήρα ανάποδες λοιπόν και τους είπα ότι από την στιγμή που λέτε ότι τα κανάλια της NOVA μεταδίδουν αποκλειστικά την superliga γιατί να πληρώσω το ΠΑΟΚ TV για να δω ΠΑΟΚ; (Το έπαιξα ότι είμαι φανατικός Παοκτζής) έλεγαν τα δικά τους. Καταγγελία λοιπόν στην Ε.Ε.Τ.Τ για παραπλάνηση προϊόντος να το τσάμπα το VODAFONE TV.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω FIBER 100, 360' προς κινητά και διεθνή σταθερά, απεριόριστα σταθερά Ελλάδας + Vodafone Tv μαζί με NOVA στα 25€ τελική. Βέβαια μετά από πολύ προσπάθεια.

 

Καλημέρα ΑΡΧΟΝΤΑ της Vodafone!

Αλήθεια, με τρώει η περιέργια, ΠΩΣ τα κατάφερες μεγάλε!?:lol::lol::lol:

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

Τα έσπασες!Κ νόμιζα ότι είχα πετύχει καλό deal!

28,5 ευρώ, αστικά, υπεραστικά,3 ώρες προς κινητά,tv και αθλητικά!

Εγώ προσωπικά έχω FIBER 100, 360' προς κινητά και διεθνή σταθερά, απεριόριστα σταθερά Ελλάδας + Vodafone Tv μαζί με NOVA στα 25€ τελική. Βέβαια μετά από πολύ προσπάθεια.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα την ιδια τιμη και παροχες εδωσαν οταν τους ζητησα αναβαθμιση απο adsl σε 50αρα.

Επιπλεον ζητησα και μου εδωσαν 1gb το μηνα στο κινητο.

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Έδωσαν GB σε κινητό ε; Γιατί μέχρι πριν από έναν χρόνο, μόνο λεπτά ομιλίας έδιναν. Ωραία για να το ζητήσω σε λίγες μέρες που λέω να ανενεωσω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ΑΡΧΟΝΤΑ της Vodafone!

Αλήθεια, με τρώει η περιέργια, ΠΩΣ τα κατάφερες μεγάλε!?:lol::lol::lol:

:lol::lol:Κοίτα να δεις τι είχε γίνει, είχα ζητήσει από 24άρα γραμμή να πάω σε 100, αλλά ο ΟΤΕ είχε απαντήσει ότι δεν έχει διαθέσιμες πόρτες στην περιοχή μου και έτσι ζήτησα ακύρωση, μετά από 1 μήνα μου έρχεται ρούτερ καινούριο, παίρνω τηλ και λέω ρε παιδιά έχω ζητήσει ακύρωση για την 100άρα, μου απαντάνε πράγματι ναι μείνετε ήσυχος δεν θα προχωρήσει. Τελικά ενεργοποιήθηκε και κάνω καταγγελία στην Ε.Ε.Τ.Τ ότι εγώ δεν πληρώνω για 100άρα γιατί έχω ζητήσει ακύρωση, τελικά η VODAFONE μου απάντησε στα πλαίσια της καλής πίστης μου αφήνει την κατοστάρα στην τιμή 24άρας. Για το VODAFONE TV+SPORTS στο περιγράφω παραπάνω τι έγινε και πως το πήρα σχεδόν δωρεάν.

Τέλος επειδή τον τελευταίο καιρό με έχει τρελάνει σε τεχνικά προβλήματα έκανα πάλι καταγγελία και μου έστειλε χαρτί ότι όποτε θελήσω μπορώ να φύγω χωρίς ρήτρα συμβολαίου. Αλλά εννοείτε δεν θα φύγω γιατί που θα βρω κατοστάρα και νόβα στα 25€. :p

Συνοπτικά να πω ότι μέσω Ε.Ε.Τ.Τ η VODAFONE είναι διαμάντι, μέσω εξυπηρέτηση πελατών άστα να πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ @pantierakos η καταγγελία αφορά τα προβλήματα που εντοπίζονται το τελευταίο δίμηνο στο δίκτυο της ή είναι κάτι που αφορά τη σύνδεση σου;
Link to comment
Share on other sites

Η καταγγελία κοινοποιήθηκε στην Voda ή στην ΕΕΤΤ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η καταγγελία κοινοποιήθηκε πρώτα στην Voda ή στην ΕΕΤΤ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...