Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωχ, δεν είναι τόσο ενθαρρυντικό αν είναι vdsl να βλέπεις μόλις 12. Ελπίζω να μην έχεις πρόβλημα στη συνέχεια.

 

Sent from my moto g(6) play

 

Μόλις πριν 5 λεπτά, έκανε αποσύνδεση το ρούτερ και όταν συγχρόνισε ξανά, είχα 30άρι VDSL! :rolleyes:

 

http://www.speedtest.net/result/7984051311.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρά. Πως και δεν πήγες σε 50άρι;

 

Sent from my moto g(6) play

 

Για κάποιο λόγο δεν έδινε στην περιοχή μου η Voda, ενώ οι άλλες έχουν κανονικά 50άρι... Έχω τώρα SNR 14 με συγχρονισμό κοντά στα 31.000, που σημαίνει ότι θα έπιανα άνετα πάνω από 40.000 (ίσως και 45)...

 

 

EDIT

 

Σου είπαν ότι θα έχεις VoIP τηλεφωνία? Αν βάλεις ένα τηλέφωνο στην πρίζα δεν έχεις τόνο?

 

Σου απαντάω ξανά, σε αυτό που με ρώτησες πριν... ;)

 

https://www.vodafone.gr/vdsl-router-guide/voip/

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόγραμμα που λήγει σύντομα με 18,40€ τον μηνά που περιλαμβάνει σταθερό τηλέφωνο με μηδεν λεπτα δωρεάν χρόνο ομιλίας για σταθερά ( δηλαδή χρονοχρεωση για κάθε κλήση απο το πρωτο δευτερόλεπτο) , 60 λεπτά προς κινητά και το Vodafone TV Family σε συμβόλαιο 24 μηνών. Η προσφορά που μου έκαναν για ανανέωση ειναι 36,90€ με απεριόριστα σταθερά, 300 προς κινητά και το Vodafone TV Family. Τους ειπα δεν θέλω απεριόριστα προς σταθερά και δεν θέλω και τίποτα προς κινητά, απλά θέλω ταχύτητα 24 mbps και το Vodafone TV Family και μου λένε οτι με τέτοιο συνδυασμό δεν υπάρχει πακέτο!!! Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος να έχω απεριόριστα προς σταθερά και λεπτά προς κινητά απο την στιγμή που δεν κάνω καθόλου χρήση του σταθερού, ουτε καν εχω τηλεφωνική συσκευή στο σπίτι! Ειμαι 9 χρόνια στην Vodafone ( απο την HOL ξεκίνησα ). Φυσικά απέρριψα την πρότασή τους και ψάχνω σε άλλες εταιρίες για πακέτο με 24mbps και τηλεόραση χωρίς αθλητικά κανάλια ( μόνο παιδικά κανάλια να έχει οπωσδήποτε), Κάποιος που να ξέρει κάποιο τέτοιο πακέτο πριν αρχίσω να ψάχνω; Ψάχνω για την πιο χαμηλή τιμή χωρίς να με ενδιαφέρει η ποιότητα του διαδικτύου. Και να μην κανει καλη συνδεση θα λαμβανω απο αλλου διαδυκτιο. Εκεί που μένω λαμβάνω wifi από δυο γείτονες που το έχουν ελεύθερο χωρίς κωδικό το wifi, όπως και εγώ. Για όσους απορούν γιατί χωρίς κωδικό, είμαστε μόνο 3 σπίτια στην περιοχή που μένω....
.
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόγραμμα που λήγει σύντομα με 18,40€ τον μηνά που περιλαμβάνει σταθερό τηλέφωνο με μηδεν λεπτα δωρεάν χρόνο ομιλίας για σταθερά ( δηλαδή χρονοχρεωση για κάθε κλήση απο το πρωτο δευτερόλεπτο) , 60 λεπτά προς κινητά και το Vodafone TV Family σε συμβόλαιο 24 μηνών. Η προσφορά που μου έκαναν για ανανέωση ειναι 36,90€ με απεριόριστα σταθερά, 300 προς κινητά και το Vodafone TV Family. Τους ειπα δεν θέλω απεριόριστα προς σταθερά και δεν θέλω και τίποτα προς κινητά, απλά θέλω ταχύτητα 24 mbps και το Vodafone TV Family και μου λένε οτι με τέτοιο συνδυασμό δεν υπάρχει πακέτο!!! Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος να έχω απεριόριστα προς σταθερά και λεπτά προς κινητά απο την στιγμή που δεν κάνω καθόλου χρήση του σταθερού, ουτε καν εχω τηλεφωνική συσκευή στο σπίτι! Ειμαι 9 χρόνια στην Vodafone ( απο την HOL ξεκίνησα ). Φυσικά απέρριψα την πρότασή τους και ψάχνω σε άλλες εταιρίες για πακέτο με 24mbps και τηλεόραση χωρίς αθλητικά κανάλια ( μόνο παιδικά κανάλια να έχει οπωσδήποτε), Κάποιος που να ξέρει κάποιο τέτοιο πακέτο πριν αρχίσω να ψάχνω; Ψάχνω για την πιο χαμηλή τιμή χωρίς να με ενδιαφέρει η ποιότητα του διαδικτύου. Και να μην κανει καλη συνδεση θα λαμβανω απο αλλου διαδυκτιο. Εκεί που μένω λαμβάνω wifi από δυο γείτονες που το έχουν ελεύθερο χωρίς κωδικό το wifi, όπως και εγώ. Για όσους απορούν γιατί χωρίς κωδικό, είμαστε μόνο 3 σπίτια στην περιοχή που μένω....

 

Πολλα σου ειπανε 36,90€.Αν θες πηγαινε και σε ενα καταστημα vf και ρωτα τους τι προσφορα παιζει για το σταθερο σου για ανανεωση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόγραμμα που λήγει σύντομα με 18,40€ τον μηνά που περιλαμβάνει σταθερό τηλέφωνο με μηδεν λεπτα δωρεάν χρόνο ομιλίας για σταθερά ( δηλαδή χρονοχρεωση για κάθε κλήση απο το πρωτο δευτερόλεπτο) , 60 λεπτά προς κινητά και το Vodafone TV Family σε συμβόλαιο 24 μηνών. Η προσφορά που μου έκαναν για ανανέωση ειναι 36,90€ με απεριόριστα σταθερά, 300 προς κινητά και το Vodafone TV Family. Τους ειπα δεν θέλω απεριόριστα προς σταθερά και δεν θέλω και τίποτα προς κινητά, απλά θέλω ταχύτητα 24 mbps και το Vodafone TV Family και μου λένε οτι με τέτοιο συνδυασμό δεν υπάρχει πακέτο!!! Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος να έχω απεριόριστα προς σταθερά και λεπτά προς κινητά απο την στιγμή που δεν κάνω καθόλου χρήση του σταθερού, ουτε καν εχω τηλεφωνική συσκευή στο σπίτι! Ειμαι 9 χρόνια στην Vodafone ( απο την HOL ξεκίνησα ). Φυσικά απέρριψα την πρότασή τους και ψάχνω σε άλλες εταιρίες για πακέτο με 24mbps και τηλεόραση χωρίς αθλητικά κανάλια ( μόνο παιδικά κανάλια να έχει οπωσδήποτε), Κάποιος που να ξέρει κάποιο τέτοιο πακέτο πριν αρχίσω να ψάχνω; Ψάχνω για την πιο χαμηλή τιμή χωρίς να με ενδιαφέρει η ποιότητα του διαδικτύου. Και να μην κανει καλη συνδεση θα λαμβανω απο αλλου διαδυκτιο. Εκεί που μένω λαμβάνω wifi από δυο γείτονες που το έχουν ελεύθερο χωρίς κωδικό το wifi, όπως και εγώ. Για όσους απορούν γιατί χωρίς κωδικό, είμαστε μόνο 3 σπίτια στην περιοχή που μένω....

 

Πήγα στην Cosmote και στην Nova και τους ζήτησα να μου δώσουν τιμές για πακέτα έτσι όπως το θέλω. Καλύτερή τιμή μου είπε η Nova. Έκανα την διαδικασία για την φορητότητα και μια μέρα μετά με καλούν απο την Vodafone ( το θεωρώ αδύνατον να έμαθαν για την αίτηση φορητότητας τόσο γρήγορα) και μου κάνουν πρόταση αυτό που τους ζήτησα εξ αρχής με 18,95€ για 24 μήνες. Όποτε πήγα σήμερα σε κατάστημα Nova και ακύρωσα την φορητότητα. Μουρμούρισαν λίγο για αυτό στο κατάστημα και ζήτησα ένα χαρτί ότι ακυρώθηκε το αίτημα φορητότητας αλλά μου είπαν δεν έχουν κατι σχετικό να μου δώσουν και οτι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχώ γιατί θα ακυρωθεί το αίτημα μου.

.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Cosmote και στην Nova και τους ζήτησα να μου δώσουν τιμές για πακέτα έτσι όπως το θέλω. Καλύτερή τιμή μου είπε η Nova. Έκανα την διαδικασία για την φορητότητα και μια μέρα μετά με καλούν απο την Vodafone ( το θεωρώ αδύνατον να έμαθαν για την αίτηση φορητότητας τόσο γρήγορα) και μου κάνουν πρόταση αυτό που τους ζήτησα εξ αρχής με 18,95€ για 24 μήνες. Όποτε πήγα σήμερα σε κατάστημα Nova και ακύρωσα την φορητότητα. Μουρμούρισαν λίγο για αυτό στο κατάστημα και ζήτησα ένα χαρτί ότι ακυρώθηκε το αίτημα φορητότητας αλλά μου είπαν δεν έχουν κατι σχετικό να μου δώσουν και οτι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχώ γιατί θα ακυρωθεί το αίτημα μου.

 

Για την ακύρωση φορητότητας, παλαιότερα το προτιμότερο ήταν να στέλνεις από κατάστημα της εταιρείας fax με ημερομηνία και να το κρατάς ως αποδεικτικό.

Πλέον, είναι πολύ απλό να καλέσεις στην ειδική φωνητική πύλη της εκάστοτε εταιρείας, αφού καταγράφεται η κλήση σου. Σε κάθε περίπτωση, συνήθως παίρνεις επιβεβαίωση της ακύρωσης με SMS.

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι με τις νέες ρυθμίσεις της ΕΕΤΤ δε μπορεί να ακυρωθεί αίτημα φορητότητας που έχει γίνει από κατάστημα.δεν έχω καταλάβει κάτι καλά;
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι με τις νέες ρυθμίσεις της ΕΕΤΤ δε μπορεί να ακυρωθεί αίτημα φορητότητας που έχει γίνει από κατάστημα.δεν έχω καταλάβει κάτι καλά;

 

Ούτε πριν υπήρχε δικαίωμα υπαναχώρησης για αίτημα από κατάστημα (φυσική παρουσία).

 

Κάλεσα στην Nova να δω ότι σίγουρα έγινε ακύρωση του αιτήματος και μου είπαν οτι δεν έχουν κανένα αίτημα για φορητότητα με το νούμερο μου ! :wacko:

.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Μετά από καιρό χρειάζομαι και πάλι την βοήθεια σας. Το πρόβλημα μου είναι το εξής. Εκεί που έμενα πριν είχα κανονικά VDSL, μετακομίζω σε νέα διεύθυνση όπου η VDSL δεν είναι διαθέσιμη. Επικοινωνώ με την Vodafone για την μεταφορά της γραμμής και μου λένε πως επειδή δεν υποστηρίζουμε VDSL στην νέα διεύθυνση, θα σου κάνουμε υποβάθμιση σε ADSL και θα σε χρεώσουμε και το κόστος της υποβάθμισης. Δεν υπάρχει ρήτρα που λέει πως όταν υπάρχει αδυναμία παροχής υπηρεσίας με υπαιτιότητα του παρόχου η μεταφορά ή η διακοπή γίνεται ατελώς; Εγώ φταίω που ζήτησα μεταφορά. Αν τους έλεγα , Α, δεν έχετε VDSL λόγω μη υποστήριξης δικτύου διακόψτε την σύνδεση, μήπως θα ήταν καλύτερα;
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα παιδιά και σαν νέος χρήστης θα ήθελα να ρωτήσω αν σας πήρε κανείς από Συνεργάτη της Vodafone για αναβάθμιση σε VDSL και σας υποσχέθηκαν πράγματα που δεν ισχύουν. Π.χ. εμένα μου πρότειναν αναβάθμιση από 24ΜΒ σε 50ΜΒ χωρίς τέλη ενεργοποίησης και με πάγιο από 22 σε 30 Ευρώ. Μου είπαν όμως και ότι την διαφορά (δηλ. τα 8 Ευρώ) θα τα έπαιρνα πίσω με έκτπωση στον λογαριασμό κινητού (επίσης στην Vodafone) λαμβάνοντας έναν μηνιαίο κωδικό που θα μπορούσα να εξαργυρώσω σε στιλ Cashback. Εννοείται ότι τελικά δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Έχει συμβεί και σε άλλους? Ξέρεις κανείς κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα παιδιά και σαν νέος χρήστης θα ήθελα να ρωτήσω αν σας πήρε κανείς από Συνεργάτη της Vodafone για αναβάθμιση σε VDSL και σας υποσχέθηκαν πράγματα που δεν ισχύουν. Π.χ. εμένα μου πρότειναν αναβάθμιση από 24ΜΒ σε 50ΜΒ χωρίς τέλη ενεργοποίησης και με πάγιο από 22 σε 30 Ευρώ. Μου είπαν όμως και ότι την διαφορά (δηλ. τα 8 Ευρώ) θα τα έπαιρνα πίσω με έκτπωση στον λογαριασμό κινητού (επίσης στην Vodafone) λαμβάνοντας έναν μηνιαίο κωδικό που θα μπορούσα να εξαργυρώσω σε στιλ Cashback. Εννοείται ότι τελικά δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Έχει συμβεί και σε άλλους? Ξέρεις κανείς κάτι?

 

Εδώ και 2-3 μέρες με έχουν ταράξει στα τηλέφωνα αλλά τους έχω μπλοκάρει όλους.

Ποτέ σε πήραν; 213 και τελειώνει σε 80;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Μετά από καιρό χρειάζομαι και πάλι την βοήθεια σας. Το πρόβλημα μου είναι το εξής. Εκεί που έμενα πριν είχα κανονικά VDSL, μετακομίζω σε νέα διεύθυνση όπου η VDSL δεν είναι διαθέσιμη. Επικοινωνώ με την Vodafone για την μεταφορά της γραμμής και μου λένε πως επειδή δεν υποστηρίζουμε VDSL στην νέα διεύθυνση, θα σου κάνουμε υποβάθμιση σε ADSL και θα σε χρεώσουμε και το κόστος της υποβάθμισης. Δεν υπάρχει ρήτρα που λέει πως όταν υπάρχει αδυναμία παροχής υπηρεσίας με υπαιτιότητα του παρόχου η μεταφορά ή η διακοπή γίνεται ατελώς; Εγώ φταίω που ζήτησα μεταφορά. Αν τους έλεγα , Α, δεν έχετε VDSL λόγω μη υποστήριξης δικτύου διακόψτε την σύνδεση, μήπως θα ήταν καλύτερα;

 

Αν ήταν τόσο απλο , ο καθένας θα ζήταγε μεταφορά στην νέα του διεύθηνση στην κορυφή του Παρνασού ή στα Ίμια , και θα έλεινε το πρόβλημα της δωρεάν αποσύνδεσης.

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλοι μου

 

Εχω μεγαλο θεμα με την adsl γραμμη μου.Η συνδεση γεμιζει crc errors συνεχεια μπορει και 150000 και εχω συνεχεις επανασυγχρονισμους και αποσυνδεσεις.

 

Εχει φτασει σε σημειο να συγχονισει με μολις 0.1mbps το router.....

 

Αυτο γινεται και το πρωι αλλα πιο πολυ το απογευμα.

 

Εχω μιλησει 100 φορες με το vodafone και το θεμα δεν εχει λυθει.

 

Ρουτερ εχει αλλαχτει και παλι τπτ.

 

Σημερα ηρθε ενας τεχνικος τους και ενω στο σπιτι η μετρηση ηταν 6.5mbps κατω στο κουτι ηταν 12000(το μεγιστο της περιοχης)

 

Μου ειπε οτι εχω θεμα στο σπιτι και οτι φταινε ή η καλωδιωσεις ή η μπριζα.

 

Εκανα δοκιμη με νεο καλωδιο και νεα μπριζα αλλα και παλι τπτ.

 

Υπαρχει περιπτωση να φταινει οι εσωτερικες καλωδιωσεις της οικοδομης η μηπως το θεμα ειναι απο αυτους και κανουν τις παπιες?

 

Με ειπε να φωναξω ηλεκτρολογο να το δει.

 

Σας ευχαριστω πολυ.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλοι μου

 

Εχω μεγαλο θεμα με την adsl γραμμη μου.Η συνδεση γεμιζει crc errors συνεχεια μπορει και 150000 και εχω συνεχεις επανασυγχρονισμους και αποσυνδεσεις.

 

Εχει φτασει σε σημειο να συγχονισει με μολις 0.1mbps το router.....

 

Αυτο γινεται και το πρωι αλλα πιο πολυ το απογευμα.

 

Εχω μιλησει 100 φορες με το vodafone και το θεμα δεν εχει λυθει.

 

Ρουτερ εχει αλλαχτει και παλι τπτ.

 

Σημερα ηρθε ενας τεχνικος τους και ενω στο σπιτι η μετρηση ηταν 6.5mbps κατω στο κουτι ηταν 12000(το μεγιστο της περιοχης)

 

Μου ειπε οτι εχω θεμα στο σπιτι και οτι φταινε ή η καλωδιωσεις ή η μπριζα.

 

Εκανα δοκιμη με νεο καλωδιο και νεα μπριζα αλλα και παλι τπτ.

 

Υπαρχει περιπτωση να φταινει οι εσωτερικες καλωδιωσεις της οικοδομης η μηπως το θεμα ειναι απο αυτους και κανουν τις παπιες?

 

Με ειπε να φωναξω ηλεκτρολογο να το δει.

 

Σας ευχαριστω πολυ.

 

Από αυτά που περιγράφεις, πιθανότατα φταίει η καλωδίωση στο σπίτι σου... Μάλλον πρέπει να φέρεις ηλεκτρολόγο.

 

Το είχα πάθει κι εγώ παλιότερα. Με ολοκαίνουργια καλωδίωση στο διαμέρισμά μου, δεν έπιανα ούτε 7 Mbps. Έφερα ξανά τον ηλεκτρολόγο που την έφτιαξε και πήγα στα 15 Mbps!

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που περιγράφεις, πιθανότατα φταίει η καλωδίωση στο σπίτι σου... Μάλλον πρέπει να φέρεις ηλεκτρολόγο.

 

 

 

Το είχα πάθει κι εγώ παλιότερα. Με ολοκαίνουργια καλωδίωση στο διαμέρισμά μου, δεν έπιανα ούτε 7 Mbps. Έφερα ξανά τον ηλεκτρολόγο που την έφτιαξε και πήγα στα 15 Mbps!

 

Τι έφταιγε φίλε μου και ειχες θέμα σε καινούρια καλωδίωση?

Θυμάσαι κόστος?

Σε ευχαριστώ πολύ

 

The power of Mi8 be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τι έφταιγε φίλε μου και ειχες θέμα σε καινούρια καλωδίωση?

Θυμάσαι κόστος?

Σε ευχαριστώ πολύ

 

The power of Mi8 be with you

 

Δεν ξέρω τι λάθος είχε κάνει. Δε μου πήρε λεφτά, καθώς είχε πληρωθεί αδρά μερικούς μήνες νωρίτερα, που άλλαξε τις καλωδιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ήθελα να ρωτήσω αν άλλαξε κάποιος πάροχο πρίν τη λήξη του συμβολαίου του για να μας πεί τι του ζήτησαν ως "τέλος πρόωρης διακοπής σύμβασης"

Με τον νέο κανονισμό για τις τηλεφωνικές υπηρεσίες τι άλλαξε στα σταθερα; Γιατι δεν μπορεσα να καταλάβω.

 

Για τη συζήτηση να αναφέρω οτι έχω έκπτωση παγίου και πληρώνω καθε μηνα ενα μικρό ποσό για τον εξοπλισμό

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Τι έφταιγε φίλε μου και ειχες θέμα σε καινούρια καλωδίωση?

Θυμάσαι κόστος?

Σε ευχαριστώ πολύ

 

The power of Mi8 be with you

 

Κανείς δεν μπορεί να σου πει κόστος, εξαρτάται από το πώς είναι περασμένα τα καλώδια στο σπίτι, και από το μήκος τους.

Για καλό xDSL, πρέπει να εξασφαλίσεις ότι ένα μοναδικό καλώδιο καλής ποιότητας, χωρίς διακοπές και ενώσεις (ματίσεις) ενώνει το κουτί με την πρίζα που συνδέεται ο ρούτερ. Οι υπόλοιπες πρίζες του σπιτιού θα πρέπει να συνδεθούν με διαφορετικό τρόπο, που αλλάζει ελαφρώς εάν η τηλεφωνία είναι VoIP/VOBB ή όχι.

Επιλέξιμα καλώδια είναι είτε τηλεφωνικό PET είτε UTP κατηγορίας 5e/6. Πάλι, εξαρτάται από το μήκος. Ένας αξιοπρεπής ηλεκτρολόγος το κάνει εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί. Η βλακεία είναι ότι άλλαξα συσκευή και έχασα αυτά τα στοιχεία. Βλακεία δικιά μου επίσης είναι ότι στην ηχογράφηση για την συμφωνία της ανανεώσης μάλλον δεν ανέφερα αυτή την έκπτωση που θα έπαιρνα με κώδικό. Θα πάω τις επόμενες ημέρες να ζητήσω να ακούσω την ηχογράφηση.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρεώνεται πλέον με 0,24€ και το 2130013844. :mad:

 

Ήθελα να τους πάρω, να τους ρωτήσω γιατί δε μου έχει έρθει ακόμα ο πρώτος λογαριασμός (e-bill). Ούτε μου έχουν στείλει κωδικούς για να φτιάξω το e-bill, ούτε με αφήνει να το φτιάξω μόνος μου...

 

Οι τύποι είναι για γέλια... Περιμένω τιμολογιακή αλλαγή, για να φύγω δωρεάν. Μόλις έκλεισα μήνα στη Vodafone και τη σιχάθηκα... (+50 μέρες που έκανε να γίνει η φορητότητα, λόγω συστημικου πρόβληματος)

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Χρεώνεται πλέον με 0,24€ και το 2130013844. :mad:

 

 

Δεν νομίζω, εμένα στην ανάλυση δεν μου το έχει χρεώσει. Δεν μπορεί να το χρεώσει γιατί είναι 10 ψηφία και όχι 5ψήφιο.

Μη πως δεν έχεις χρόνο προς σταθερά; που δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω, εμένα στην ανάλυση δεν μου το έχει χρεώσει. Δεν μπορεί να το χρεώσει γιατί είναι 10 ψηφία και όχι 5ψήφιο.

Μη πως δεν έχεις χρόνο προς σταθερά; που δεν νομίζω.

 

Έχω περίπου 10.000 λεπτά προς όλους... Τους κάλεσα από το CU κινητό.

 

Μου είπε ότι το 1ο λεπτό είναι δωρεάν και μετά χρεώνεται η κλήση 0,24€ χωρίς τους φόρους. Απο 'κει και πέρα, δεν ξέρω... Μήπως το μήνυμα είναι το ίδιο με του 13844 και τελικά το 213xxxx δε χρεώνεται; :blink:

 

Υ.Γ. Το κάλεσα ξανά και το έκλεισα πριν το 1ο λεπτό. Μου είπε τα ίδια, αλλά είδα ότι μου έφαγε και ένα 3λεπτο από το χρόνο ομιλίας... Τρέχα γύρευε. :wacko:

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...